Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

İstanbul-Bursa gezisi için rotamızı şimdiden çiziyoruz :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ectuna arkadaşımızın verdiği harita aklınıza yatıyor mu? öteki türkü iznik e giremiyoruz. O haritaya bağlı kalırsak iznik gölü manzaralı muhteşem bir yol bizi bekliyor. yer yer kötü yollar çıkabilir ama bu yolu kısmen biliyorum,yol üstündeki köyler de çok güzel. bence bu harita 5 yıldızlı bir gezi yaptırır bize.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    bende 2-3 hafta önce istanbula gittim bajajı test etmeye kuralkana 12 tl idi ben gidiş dönüş aldım 20 tl ye 13 tl olmuş olabilir şimdi dogrudur
    Osırıs bunu beğendi.

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Moderatör Lucasa mesaj attım yardım istedim. Yaşadığı yer "Yalova" yazıyor.
    "Akşam dönerim" dedi.
    Acele etmeyin, daha vakit var. Muhtemelen o biliyordur oraları. Bakalım ne diyecek?

Alıntı Osırıs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ectuna arkadaşımızın verdiği harita aklınıza yatıyor mu? öteki türkü iznik e giremiyoruz. O haritaya bağlı kalırsak iznik gölü manzaralı muhteşem bir yol bizi bekliyor. yer yer kötü yollar çıkabilir ama bu yolu kısmen biliyorum,yol üstündeki köyler de çok güzel. bence bu harita 5 yıldızlı bir gezi yaptırır bize.
    Osırıs bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ectuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Akşam dönerim" dedi.
    Acele etmeyin, daha vakit var. Muhtemelen o biliyordur oraları. Bakalım ne diyecek?
    İvit o benim

Acele etmeyin, akşam size güzel bir rota çıkarıp sizinde görüşlerinizi aldıktan sonra mesajınızı editleyelim.
    Osırıs bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

"Akşam dönerim" dedi.
    Ben senin haritanı mesaj attım birazdan eskisiyle değiştirecekler,zaten iznik'e gidilip gölün çevresinden dolaşma niyetimiz de vardı bu saatten sonra bu rota üzerinde pek oynama yapmayız. İskele ile göl arasındaki yolu değiştirebiliriz, bize uygun yolu 18 gün içinde buluruz heralde

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Temiz bir yoldan iznik olur. İstanbulun her yerine dönecekleri düşünerek uygun bir dönüş zamanı planlayalım.
    Osırıs bunu beğendi.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Motosikleti
    Allah'ım millet hacca gidip geliyor bu kadar seferberlik ilan edilmiyor.
    Bayılıyorum bu gruba.
    Osırıs bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben senin haritanı mesaj attım birazdan eskisiyle değiştirecekler,zaten iznik'e gidilip gölün çevresinden dolaşma niyetimiz de vardı bu saatten sonra bu rota üzerinde pek oynama yapmayız. İskele ile göl arasındaki yolu değiştirebiliriz, bize uygun yolu 18 gün içinde buluruz heralde
    Gönderdiğin rotayı göndermedin farzediyorum. Zira bir günde o rotayı tamamlayamazsınız. Tamamlasanız dahi keyif alamazsınız, çünki mola vermemeniz, yolun keyfini çıkarmadan etrafınızdaki mesire yerleri, şelaleler ve gezi alanlarını görmeden devam etmeniz lazım bitirebilmek için.
    Osırıs bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temiz bir yoldan iznik olur. İstanbulun her yerine dönecekleri düşünerek uygun bir dönüş zamanı planlayalım.
    Abi yol temiz, ama orman içinden gidiyoruz bir süre orda kıvraklaşıyor ama zevki de orda ya zaten )

ectuna heyecanlıyız be hocam, ilk defa topluca şehir dışına çıkıyoruz

Motosikleti
    Abi yol temiz, ama orman içinden gidiyoruz bir süre orda kıvraklaşıyor ama zevki de orda ya zaten )

ectuna heyecanlıyız be hocam, ilk defa topluca şehir dışına çıkıyoruz
    Lucas'ı dinleyin. Parkur çok uzun dedi. Bölün o zaman bence . Yada çadırları da alın gece bir yerde kamp olsun.
    Kamp işi olursa ben de gelirim.

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gönderdiğin rotayı göndermedin farzediyorum. Zira bir günde o rotayı tamamlayamazsınız. Tamamlasanız dahi keyif alamazsınız, çünki mola vermemeniz, yolun keyfini çıkarmadan etrafınızdaki mesire yerleri, şelaleler ve gezi alanlarını görmeden devam etmeniz lazım bitirebilmek için.
    Tamam hocam akşamı iple çekiyoruz o halde Birde yol küçük cc motorlara uygun olursa süper olur. iznik gölü çevresinden dolaşma durumumuz olacak mı akşamki rotada

Motosikleti
    Sym Gts Evo 250i
    Mudanya Güzelyalı Trilye üçlüsünü görmeden Bursadan geçmeyin
    Osırıs ve hasanrs bunu beğendiler.

Alıntı sweetheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mudanya Güzelyalı Trilye üçlüsünü görmeden Bursadan geçmeyin
    Akşam Lucas bize güzel bi rota hazırlayacak onu bekliyoruz bakalım ne çıkacak

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Erdem abee,rotayı hazırlamakla kalma sende teşrif et

Tanışmak çok isterim
    Osırıs bunu beğendi.
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

hazarozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125ZN
    Valla ben sürücü tarafına sırtlık yapmaya karar verdim. Eğer becerebilirsem, gelmeyeceğim yol yok :D

Ama benim fikrim, biryerden başlayıp dönüp dolaşıp 150 km civarı yol yapıp tekrar başladığımız yere dönmek, yani aslında gitmek gelmek mantığında değilde dolaşmak gibi :D açıklayamadım kendimi. Eğer böyle olursa hadi bide bunun dönüşü var diye düşünmeyiz pek :D
    Osırıs bunu beğendi.

Alıntı hazarozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben sürücü tarafına sırtlık yapmaya karar verdim. Eğer becerebilirsem, gelmeyeceğim yol yok :D

Ama benim fikrim, biryerden başlayıp dönüp dolaşıp 150 km civarı yol yapıp tekrar başladığımız yere dönmek, yani aslında gitmek gelmek mantığında değilde dolaşmak gibi :D açıklayamadım kendimi. Eğer böyle olursa hadi bide bunun dönüşü var diye düşünmeyiz pek :D
    Şile gezisinde yaptığımız gibi değilmi barajın çevresinden dolaştık darlık köyüne kadar
    hazarozan bunu beğendi.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    ectuna ben kalite yönetimciyim. Başından sonuna kadar planlanmazsa hayatta yola çıkmam. Ayrıca acil durum planı da olmalı. Grubun ilk yardımcısı kim? Lideri kim? Köpekleri kim kovalayacak? Apaçi topluluğu değiliz biz hahah

Bu buluşma geçsin bundan sonra herkes sarı sırtında kadıköy motor grubu yazan yelekle yola çıkacak. Yok öyle herkes bir renk mont haha
    Osırıs bunu beğendi.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Motosikleti

şu rotayı sorabiliriz bir de sevgili Yalovalı arkadaşlara.
    Oğuz7734 söylemişti sf 3 de. oradan çıkarttım. gitmişliğim yok. Tavsiye ederlerse bu cumartesi gidebilirim.
    Lucas ve onay olur derse. Narlı da arkadaşım var. Onu da ziyaret etmiş olurum.

Osırıs ve hasanrs bunu beğendiler.

Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ectuna ben kalite yönetimciyim. Başından sonuna kadar planlanmazsa hayatta yola çıkmam. Ayrıca acil durum planı da olmalı. Grubun ilk yardımcısı kim? Lideri kim? Köpekleri kim kovalayacak? Apaçi topluluğu değiliz biz hahah

Bu buluşma geçsin bundan sonra herkes sarı sırtında kadıköy motor grubu yazan yelekle yola çıkacak. Yok öyle herkes bir renk mont haha
    Abi herkes kask mont eldiven dizlik giyecek,bilmediğimiz bir yol olduğu için süprizlere hazırlıklı olacaz. Lucasın akşam vereceği rotayı iyi analiz edip öyle başlayacağız geziye, şimdi 10 kişi kadar varız heralde hatta daha fazla,bana mesaj atanlar da var grupta motor sayısı çoğaldıkça sana bana düşen sorumluluk artıyor ona göre ) Hatta bende megafon var http://urun.gittigidiyor.com/otomobi...ideo-108786833 ama motorda koyacak yer yok,sana takalım çakmaklığın varsa eskortluk yap

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

şu rotayı sorabiliriz bir de sevgili Yalovalı arkadaşlara.
    Oğuz7734 söylemişti sf 3 de. oradan çıkarttım. gitmişliğim yok. Tavsiye ederlerse bu cumartesi gidebilirim.
    Lucas ve onay olur derse. Narlı da arkadaşım var. Onu da ziyaret etmiş olurum.

http://imgim.com/9155incil2550110.jpg
    Biz iznik gölünün çevresinden 1 günde dolaşamayız dimi

Motosikleti
    Yalova tarafına girmezseniz dolaşırsınız normalde

Osırıs bunu beğendi.
    === Eğitim Şart ===

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)