Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

16 Nisan Pazarmiş... Haydi Pikniğe...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    hadi bakalım gelen yokmu başka 100 tamamlayalımda şaşsın alem

paşam yardımcı ol arkadaşa organize müdürü olarak
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11997

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rüzgarınoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Listeyi güncelleseniz paşam 100 görmek güzel olurdu.
    [I][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Rüzgarınoğlu...[/SIZE][/COLOR][/B][/I]

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    Arkadaşlar +1 bende varım,yalnız ikea'ya 11 00 de varamıyabilirim,biraz oyalanılacakmıdır acep,bide mevkiiim acıbadem varsa buralarda kimse gidebilirik beraber.
    KIÇI MOTORUN SELESİNE DEĞEN HERKES ARTIK MOTOSİKLET VAZGEÇİLMEZİDİR.

sonunda bulabildim

bu geziye bende gelicem, aradım bulamadım. meğer ana sayfada yazıyomuşş.... bahar çarptı sanırım.
    benide eklersenizzzzz. teşşekürleer

Motosikleti
    google arama motoru
    buluşma noktalarına gidecekler yada başka noktalarda buluşacaklar
    birbirlerine özelden msn cep bir şekilde ulaşıp org. etsinler bakıyorum herkez birbirine soruyor şurdan burdan diye gelmek isteyipte noktalarda kalan olmasın

paşam nerdesin yine kayboldun şahlandır bakalım listeyi elleri görelim şöyle havaya herkez

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Valla bende katılmak istiyorum arkadaşlar lakin yarın yiğenimin doğum gününe de katılmam gerekiyor. Saati kesinleşince eğer çok erken değilse bende gelicem. En fazla erken kaçarım. Kaç aydır düzenlenen organizasyonlara katılmak istiyorum bir türlü fırsat olmuyordu ama bu kaçmaz!
    Yarın görüşmek üzere; görüşemezsek te herkese iyi eğlenceler..
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

motti60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı
    ataköy metro duragında bekle beraBER gidelim
    oky sevinirim valla telle haberleşelim benim cep 0505 371 5735 bide saat kaçta orda olacam? Ayrıca bu gün serviste ercüment abiye bakım falan yaptırdım gerçi henüz 150km oldu ama malüm çin çon yolda ne olur ne olmaz halat falanda alsakmı acaba ortalama 100 kişi var 50 si bozulsa 50 si çeker

acayip heyecanlıyım yaw

metemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİ 250 MCT
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    OK migros uyar bana saati belirleyelim sadece.Metemen de beylikdüzünden ama o cevizlibağda katılıcak.Başka beylikdüzünden gelen varsa haber versin ?? Cevizlibağda toplanıcak olan gurup - saat kaçta orda toplanıyoruz ona göre beylikdüzünden çıkalım? Börek isteyen arkadaşlar meraklanmasın annemler yapıyo börekleri

FutureShock

ben seni sabah arayacağım saat 9:30 da orda olalım ok
    ...tın tın giderim abi....

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    Evet millet ben yola çıktım su anda Eskişehirdeyim bir İnternet cafedeyim Afyondan eski şehire otostopla geldim buradan istanbula gece 01:30 da trenle devam edicem muhtemelen sabah 07:30 da istanbulda(haydarpada) olucam hayla artcıyım ona göre unutmayın beni alper_tim ne yaptın hocam buldunmu yancı kendine

Kişisel bilgilerim: 1.68 boy 70 kilo (ben 65 olduğumu düşünüyorum) insana benziyen bir canlıyım... valla artcı olarak alıcak arkadaşvarsa beni şu saatten sonra cepten ulaşabilir Cep telefonum 0544 252 71 65 gece trende çaldırmassam 24 saat açık olacak Help Meeeee ! ! !

anadolu yakası buluşma noktasında olucan artcı bulamazzsam artık arkanızdan el sallarım...

Motosikleti
    mr 250 destro
    ya bende cok gelmek ıstıyorum ama yarın nobetcıyım ama haftaya gezı yaparsanız mutlaka gelıcem sıze ıyı gezıler

listede adım yok

ya bende gelicem ama hala listeye eklenmemişim yani kalbim kırıldı aşk olsun

aa ben alfabetik sıralamaya göre liste yapıldığına dikkat etmemişim en sona bakmıştım. Walla beni bahar ciiddii çarptı sanırım bir şaşkınlıktır gidiyo,Listedeymişim
    Pazar günü görüşmek üzere

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    ASFALT AĞLIYACAK
    100 MAKİNE 3M MESAFEDE TAKİP ETSEK 300M KONVOY YAPAR
    Gerçekten bu işin şakası yok. Bugün o yoldaydım araba ile...
    Son derece riskli bölümler olduğu gibi, büyük gruptan rahatsızlık duyacak bazı araçların hatalı sollama yapması mümkün. Tabii hatalı sollama da karşıdan kamyon veya başka bir araba geliyorsa, tercihi bizim konvoya dalmak olacaktır !

Buradan yetkililere sesleniyorum. Bu konularla ilgili iyi hazırlanmak lazım !

Grubu kesin olarak en fazla 10arlı küçük gruplara bölmek lazım !

Yarın bu konuda kargaşa yaşamayalım.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    google arama motoru
    ledo abi biz köy yolundan gelicez saha komseri ledo abidir 10lu gruplar olması daha iyi olur

Levent abi hakılısınız haklı olmasınada,100 kişiden 80ni gelmiş olsa 10 lı gruplara bölerseniz 8 öncü 8 arka tarafı toparlayacak motor demektir.Sizler toplu sürüş kurallarında başı ve arkayı iyi topladınız fuar gidişinde ancak seçilecek 16 motoru kullanan arkadaşlar sizin kadar tecrübeli olmaya bilirler.
    Ancak benim fikrim konvoyun dış tarafında (gidiş istikametinde sol taraf)seyredecek motorlu arkadaşları yol teçrübesi iyi olan arkadaşlardan oluşturmak bence.Sollama yapan veya karşıdan gelen araçları onlar daha iyi kontrol edeceklerdir.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Anlaşılan o ki, yarın buluşma yerinde bu konular üzerinde konuşacağız.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

...

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    Gerçekten bu işin şakası yok. Bugün o yoldaydım araba ile...
    Son derece riskli bölümler olduğu gibi, büyük gruptan rahatsızlık duyacak bazı araçların hatalı sollama yapması mümkün. Tabii hatalı sollama da karşıdan kamyon veya başka bir araba geliyorsa, tercihi bizim konvoya dalmak olacaktır !

Buradan yetkililere sesleniyorum. Bu konularla ilgili iyi hazırlanmak lazım !

Grubu kesin olarak en fazla 10arlı küçük gruplara bölmek lazım !

Yarın bu konuda kargaşa yaşamayalım.
    sevgılı arkadasım ledo bu gezının maksadı hep beraber olmak egerkı guruplara ayrılcaksak benı lısteden sil paşam !!!

bu arada capıtole yakın arkadasların dıkkatıne gelmek ısteyen saat 9 da capıtolun onunde olsun nakkaş tepeye kahvaltıya sonada ıkeaya gazlıycaz...
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    evet gruplara ayrılmaya bende karşıyım ...
    güçlü motorlar basıp gidecek eee küçük cc motorlar kagnı gibi..
    toplu halde gidilirse karşıdan gelen araba bir kez daha düşünür hatalı sürmeyi...
    bu gezinin amacı bence anca beraber kanca sana..yok öyle değildi..nasıldı bu deyiş yaww....

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı metemen adlı üyeden alıntı
    kardeş o zaman bizde 2-3 kişi cevizlibağda buluşacaz bizide alın
    alısanız saati verin ona göre orda konuçlanırız levente beraber hgideriz
    tamam metemen cevizlibağa gelirim ben ama diğer arkadastan ses cıkmadı saat için kesin bişey diyemicem saat kaçta uyanacagımı bilmiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Gruplar konusunda site yönetimi ile ortak kararımızı bildiriorum...

1. Bu tip bir kalabalık organizasyonda kesinlikle gruplaşarak toplu sürüş yapılmalıdır.

2. Toplu sürüş kurallarını herkes mutlak okumuş olmalıdır.

3. Grupların öncü ve soncuları mutlaka olacak veher grupta her kategoriden motor olabilecektir.

4. Gruplaşmadaki ana amaç; farklı güç ve kategorilerde motorları ayırmak değil, özellikle çoğunlukta olan daha az deneyimli motorcu kardeşlerimize yardımcı olarak güvenli ve keyifli bir sürüş yaşamaktır.

5. Hava durumu, yol güzergahı ve olası kötü otomobil sürücülerine karşın bu tip uygulama yapılması olmazsa olmazdır.

6. Grup yapılacak olması her bir grubun kopup gitmesi veya münferit hareketinden ziyade; grupların kendi iç güvenliklerinin sağlanarak, hem yogun olacak trafikte güvenli sürüşü sağlamak, hemde güvenli bir şekilde ulaşma noktamıza varmaktır.

SONUÇ:
    Gruplara ayrılarak toplu sürüş yapılacaktır. Bu kadar kişinin güvenliği ve sağlığı site yönetimi olarak bizlerin 1. önceliğidir.
    S&S

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler