Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bostancı BEERS'a gidiyoruz az sonra

Motovento
    REKLAM ALANI
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Arkadaşlar, ben, ashes, ccbbdd, Peril beraber Bostancı BEERS'a gidiyoruz az sonra. Gelmek tanışmak, görüşmek isteyen arkadaşları bekleriz. Buluşma yapıyorsunuz niye önce haber vermiyorsunuz demeyin lütfen. Çünkü buna 5 dakika önce konuşup karar verdik. Yani dostlar arasında bir görüşme, sohbet için vesile sadece. Gelen arkadaşlar bizi nasıl bulacak orda derseniz, üzerimde kırmızı-lacivert bir sweatshirt altımda da kot olacak. Ayağımda da çizme olacak. Ne bilem bulursunuz heralde işte.. Peril de sarı saçlı bir hatun ufak tefek. Saçlarını boyatmadı ise tabi Ersen kovboy çizmeli olur. Göbekli olan da ccbbdd olur. Görüşmek üzere..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    yaaaaaaaaaa ama bu haksızlııkk bende gelmek istiorummm
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

Motosikleti
    Ha bir de ekleme.. Benim saçlar papaz gibi oldugu için muhtemelen şapka olacak kafamda Kappa marka..

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    bak ya hala kendini tarif edioo ben nie izmirdeyimm yaaa
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

ceko35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO & Ducati Monster
    e biz daha demin ordaydık yaaa??? 5 tane siyah SL150 ler yan yana dizdik motorları.. başkada motor goremedik??? alla allaaaa.. sizi yakalayamadık sanırım

neyse bi dahaki sefere diyelim..
    KSK FOREVER ... 35½

Delizia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Grand Dink
    Tüh ya bende tanışmak isterdim sizlerle.
    [B]Gerçek İzmirlinin Takımı [/B][COLOR="Red"]'[B]'[COLOR="Yellow"]Göz[/COLOR] Göz Göztepe''[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Ceko, Sl150'leri gördüm ve cok yakın da oturuyorduk. Bir iki kere bakış da attım ama kasklarınıza geçerken bakınca hiçbir yerde Motosiklet.net ibaresi görmeyince birşey demedim. Bu arada ben 5 değil 4 tane siyah SL gördüm. Kapı çıkışının yanındaki cam kenarı masada oturan bizlerdir. Orada şapkalı olan da bendim. 3 erkek iki hatun olarak mevcuttuk. Bilmem dikkat etmişmiydiniz bize. Çünkü acaba bunlar hangi siteden veya üyeler mi diye bir ara muhabbetinizi yapmıştık..

Resimlerimizi ccbbdd arkadaşımızın fotograf makinesi ile çekildik. Kendisi en kısa zamanda buraya koyacaktır. Güzel bir akşam oldu. Nice mutlu günlerimize diyorum...

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaww cenk nasıl tarif etmişin beniöldüm valla yaa))

arkadaşlar çok güzel bir akşamdı valla.iyi muhabbet ettik güldük falan oh yarasın valla))
    bu arada ceko arkadaş sizleri gördük te valla konuşmadık şimdi yabancı yerdensinizdir diye,sonra ynlış anlamalara maruz kalmayalım dedik)bi dahakine artıkkk..

resimleriiii bekliyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Motosikleti
    1000RR06
    kardeşim böle buluşmamı olur beee bizim haberimiz yok

neyse bunun hesabı pazar sorula
    Acımadıki, acımadıki

Motosikleti
    ya evet sizi bizde farkettik.. bi iki kere baktınız bizim masalarada sizleri tanımadıgımız icin bizde bi şey yapamadık :( alla alla yaa.. bak şimdi.. yan yana masalarda oturan motosiklet.net uyeleri ve birbirimizi tanımıyoruz komik oldu biraz...
    beers in önünde 4 motorluyduk ama ışıkların ordaki koko cuda 5 motorluyduk aramızdan evli ve eşi evde hesap soracak bi ev kuşu arkadaşımız ayrılmıştı bizden...
    beers cıkışında yanımıza bu siteden bi arkadaş yaklaştı ve siz motosiklet.net denmisiniz dedi evet dedik onla tanıştık ve motorüstünde bi iki kelam lafladık.. sonrada çete evlere dağıldı...

sanırım bizim SL çetesi surekli beers de buluşucak.. cunku beers bu konuda cok defa motorculara ev sahipligi etmiş iyi bir mekan...

neyse dostlar.. bu seferi saymıyoruz ;) bi dahaki sefere daha organize şekilde buluşup tanışır muhabetin iki belini kırarız...
    ya beni avatarımdan damı tanımadınız beeehhh yuhh
    KSK FOREVER ... 35½

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı KARAKIZ adlı üyeden alıntı
    yaaaaaaaaaa ama bu haksızlııkk bende gelmek istiorummm
    yaaa bncedee

akşam sinir oldum sinirrrr

cenk bi ton resim çektin akşam bn ersen le konuşurken
    hadi uyan artık yaaaaaaa hadiii
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    ceko 35 arkadaşım pazar günü geziye gelin tanışırız orda dün gece tanışamadık :(

Motosikleti
    e koyun resimlerinizide sizi bi tanıyalım.. bi dahaki sefere yine bu sekilde tesadüfen karşılaştıgımızdada oturur muhabbetimizi yaparız.. dimi ama

ashes hocam dun akşam harbi komik olmuş ... yan yana masalarda oturan, sanalda aynı gruba üye fakat gercekte -lam kim bunlar??? tanıyomuyuz acaba muhabbeti

pazar günü gelicez kısmetse sizlerlede tanışıcazz.. sağlıcakla kalın dostlar
    KSK FOREVER ... 35½

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı ceko35 adlı üyeden alıntı
    ya evet sizi bizde farkettik.. bi iki kere baktınız bizim masalarada sizleri tanımadıgımız icin bizde bi şey yapamadık :( alla alla yaa.. bak şimdi.. yan yana masalarda oturan motosiklet.net uyeleri ve birbirimizi tanımıyoruz komik oldu biraz...
    beers in önünde 4 motorluyduk ama ışıkların ordaki koko cuda 5 motorluyduk aramızdan evli ve eşi evde hesap soracak bi ev kuşu arkadaşımız ayrılmıştı bizden...
    beers cıkışında yanımıza bu siteden bi arkadaş yaklaştı ve siz motosiklet.net denmisiniz dedi evet dedik onla tanıştık ve motorüstünde bi iki kelam lafladık.. sonrada çete evlere dağıldı...

sanırım bizim SL çetesi surekli beers de buluşucak.. cunku beers bu konuda cok defa motorculara ev sahipligi etmiş iyi bir mekan...

neyse dostlar.. bu seferi saymıyoruz ;) bi dahaki sefere daha organize şekilde buluşup tanışır muhabetin iki belini kırarız...
    ya beni avatarımdan damı tanımadınız beeehhh yuhh
    ceko35 arkadasımızın dedıgı 5 sıncı sahıs benım ev kuşu dediği)) ulan ceko35 ben sana ev kusumu muhabbet kusum gosterırım bi dahakıne kurtulamıyacksınız benden pazar gunu herkes gelıyor dımı pıknıge ben 10:30 gıbı ikeanın onunde olucam

ryan82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    katılmak ısterdım aranıza mekanı bılıyorum guzelde bır yer tanısmak ıcın fırsat olurdu ama ıslerım dolayısıyla bıraz sıkıntılıyz bu aralar kısmet artık ınsallah baska bı sefere(gercı cıtırlara yer varmı aranızda bılmıyorum ama)

SoD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Hakkaten komik olmuş ... gerci ben ashes ın yüzünü hatırlar gibi oldum ama kalkıpta sormadım... medeni cesaretimizden dolayı hepimizi kutluyorum arkadaşlarım ... daha renkli bir geceyi üflemişiz...

Bu arada sizlerin motorları neden göremedik?

valla ben dedim motorlarla gidelim diye ama izmitten arabayla gelmişler cenkler ,alma dediler motoru:((
    tırt motorcu bunlarrr

acaba bu akşam bi daha mı gitsek ne ,y da bu sefere değişiklik olsun CORNER yapalım

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    peril cimmmmmm bnmmm sevgilimi almayın yanınıza da nereye gidiosanız gidin aklım kalıo üzülüorum yaa
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

SoD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    valla yağmur yağarken sanmıyorum ki titizler kralımız ceko motorunu yola çıkarsın ... yağmur dururda yerler kurursa (cekocuğumuz icin )belki dün beceremediğimizi bugün beceririz ...

Ama cumartesi akşamı icin şimdiden sözleşirsek cok daha kalabalık olmamızı sağlayabilirim gibi geliyor... zira o zaman bizim SL150 grubundanda daha fazla kişiyi getirme şansımız olabilir...

nedersiniz?

Pazar sabahı öncesi tanışıp eğlenmek hosh olur... yolda daha tanış tanış yol alırız...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler