Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

9 Nisan Pazar Polis-Halk Geçidi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    motorumu sattım.Honda NT 700 alacağım...
    iyi geceler arkadaşlar...
    saat 10:00'da dolmabahçedemiyiz?bunu kaç kişi biliyor acaba???
    son gece bunu duyurdunuz!bilmeyenler olacaktır...ama sadece vespa grubu dolmabahçe dedi.site yönetimi neden organizeyi belirli plot noktalara dağıtmıyor??yada bizden de yardım isteyin!!!
    mesela anadolu yakası çıkış noktası yapsa idik!!!!
    ben ve netmavisi sabah 10:00'da capitol'ün önünden hareket edeceğiz!!gelmek veya birlikte çıkmak isteyen varsa yazsın.
    sabah çıkmadan kontol edeceğim....

KARTLARINIZI TAKINIZ!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    dostlar bu topic ten 2 kişiydik organizasyonda vespacılar geldi... ve EMOK cular da vardı.. 6-7 kişilik yunus ekibi geldi yanımıza tanıştık resimler çekindik.. çok güzel ve grur verici bir tanışmaydı...bayraklar ve atkılar dağıtıldı.. motorları süsledik... yunus ekibi aralarına aldılar bizi. önümüzde ve arkamızda yunuslar en önde de 2 yunus yol açarak bize eskortluk yaptılar. sirenler - ışıklar falan kendimizi makam motosikleti sandık... kırmızı ve ya yeşil ışık problemimiz olmadı... mecidiye köye geldiğimizde muhteşem bir kalabalık vardı... ve taksime kadar yunuslar sağ ve sol şeritte bizlerde orta şeritlerde ilerledik. sirenler ışıklar falan... oooooo...muhteşem bir duyguydu... bütün herkes yunuslarla bizlere hayran hayran bakıyorlardı... ve bu muhteşem organizasyon taksim de bitti... vespa kulübü ve EMOK olmasaydı sadece bu topic ten 2 kişiydik gelemeyen arkadaşlarada teşk. sunuyorum çünki geliyoruz yazmışlardı... neyse başka bir org. tanışırız diğer arkadaşlarlaaa...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    sevgili kartal23...
    o gun bı gurup daha vardı yazmamıssın. AGIR ABİLER gurubu...
    ben ve army_0666 ordaydık hemde en onde AGIR ABILER gurubun en onundekı motorculardı yeşil yelek vardı ustlerınde ve gurubun en sondakı iki yeşil yelekliside bizdik [ army_0666 ] ve AGIR ABILERIN tek kross kullananlarıda bızdık turuncu ve sıyah ıkı kross emok ta resım var emokcuların ama AGIR ABILER de cıkmıs resımde işte orda bakarsan en arkadakı yeşil yelekli koyu kasketlı ve motoru dıger motorların yanında ufacık kalan benım army_0666 da en onde bakmanı tavsıye ederım
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    özür dilerim dostum ben o motorcuları görevli motoru sanmıştım...
    dolma bahçede (biz ve EMOK) gurubu diye yazdım. peki yakamızda (2 kişi) kartlarımız vardı sizlerin yaka kartınız varmıydı. . gösteri boyunca yakamdaydı taki eve gelene kadar... ben o kadar bakın dım m.köyde belki tanışacak birini bulurum diye ama malesef..... benim kide ASYA 150T1 siyahtı... motorumun arkasına kocaman bir türk bayrağı takmıştım...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler