Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

9 Nisan Pazar Polis-Halk Geçidi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    org. oluyoruz tamam....
    arkadaşlar 10:30 dolma bahçede buluşuyoruz... herkes toplanınca taksimden m.köye ve o5radan polis kortejinin arkasında yer alırız...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    ben gelemiyorum maalesef bu pazar iş gereği istanbul dışında olucam karetsin yaaa :(

sıkma tatlı canını... başka bi org. gelirsin...

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    biz burdan gelicez [ anadolu yakası ] bız burda topllanıp dolmabahcenın onune toplu gıdelım o zaman... anadolu yakasından gelıcek arkadaslar saat ve yer soyleyın yeter
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    Alıntı NeTMaViSi adlı üyeden alıntı
    biz burdan gelicez [ anadolu yakası ] bız burda topllanıp dolmabahcenın onune toplu gıdelım o zaman... anadolu yakasından gelıcek arkadaslar saat ve yer soyleyın yeter
    dostum... 10:30 da dolmabahçede olcak şekilde çıkış yaparsanız iyi olur.. vapurla geleceksiniz galiba... arkada arkadaş kalmamasına önem gösterin... ve bayraklarınız hazır olsun...

gokhanerciyes68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya arkadaşlar, polis haftası da ne demek? Niye destek oluyorsunuz bunlara.
    Ben üniversitedeyken en basit bir hakkımızı istediğimizde bile kafamıza inen coplar onların ellerindeydi, Trafik kurallarını uygulamak yerine yeşil var mı diyen onların dudaklarıydı, ya da derin devletin en iyi yandaşları olanlar onlar değilmiydi???
    Herşey medya, nasıl hissetmenizi istiyorsa, öyle gösteriyor sizde öyle görüyorsunuz.
    Yarın bir gün kurtlar vadisi çekimlerine de katılırız artık....

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    Alıntı gokhanerciyes68 adlı üyeden alıntı
    Ya arkadaşlar, polis haftası da ne demek? Niye destek oluyorsunuz bunlara.
    Ben üniversitedeyken en basit bir hakkımızı istediğimizde bile kafamıza inen coplar onların ellerindeydi, Trafik kurallarını uygulamak yerine yeşil var mı diyen onların dudaklarıydı, ya da derin devletin en iyi yandaşları olanlar onlar değilmiydi???
    Herşey medya, nasıl hissetmenizi istiyorsa, öyle gösteriyor sizde öyle görüyorsunuz.
    Yarın bir gün kurtlar vadisi çekimlerine de katılırız artık....

neden köstek mi olalım... (bunlara) ne demek anlıyamadım . senin düşüncelerin... fakat şunu bilki güvenlik güçleri olmasa sen o motora bile binemezdin... yani kaç yaşındasın bilmiyorum ama genç arkadaşlarda okuyo bu formu kötü örnek olma... (polis karşıtı gibi)

Bir insanın motora rahat binebilmesi için, yatarken arabasının çalınmaması için, yada evine çelik kapı yaptırmadan yaşayabilmesi....
    Bunları dar açıdan düşünmemek lazım, eğer insan insan olsa yada daha güzel tabiriyle insanlar arasında ki farklar bu kadar derin olmasa okulda sınıf başkanına, sokakta polise, ülkede orduya gerek kalmaz....
    Sorun sistem, ilk önce sistemi sorgulamamız lazım....
    Türkiye bir polis devletidir. Ve her bir hak arayışı kafanızda copla sona erer. Ve olmayan HUKUĞUMUZ da manisalı gençlere 16 yıl hapis, devleti milyonlarca dolar zarara sokanlara ise alkış verir. İşte tüm sorun bu...

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9

Polis haftası

Kartal23 +1

Polis olmasa.... görürdüm sizi....

Hatta yetkilerinin azaltılması yerine arttırılmalı bence...

Yolda hırsızı kovalarken elinde sopa ile kovaladığını görüyoruz bazı TV kanallarından...

Silahını çekebilmeli... O...pu çocuğu hırsızları yada her neyse vurabilmeli... Sonra hapse girmemeli... Rüşveti alan polisi de hapse göndermeli ama...
    Ellerinden yetkileri o kadar çok aldılar ki belki polisin aldığı eğitimin yetersizliği ile doğru orantılıdır bilemiyorum... Genç genç elemanları polis yapıp (Lise mezunu!) üniversite gençleriyle karşı karşıya bıraktılar... Belki de gokhanerciyes68 in isyanı bundandır...

Amerikan Polisine hayranım...
    Sık sık Reality TV seyrederim... takip ettikleri adamı mutlaka yakalıyorlar... Canlı yada ölü fark etmiyor onlar için yakalıyorlar ya...
    Geçen gün polisimiz Kartal ile kaçan hırsızları takip edemedi ya... Ellerinden kaçırdılar... Polisimiz de haklı... Polis arabayı kullanırken aman çarpmiiim, hasar vermiiim sonra benden hesabını sorarlar diyor...
    Amerika' da ise bazen seyrediyorum da 3-5 polis arabası hasar görüyor ama ş....sizi yakalıyorlar...
    Konuyu amma dağıttım ya...

POLİSİMİZE DESTEK ARKADAŞLAR.....
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    birbirimize destek olmazsak bu ülke nasıl kalkınacak. herkse birbirinin kötü taraflarına bakarsa olmaz.
    yarısı su ile doldurulmuş bir bardağın susuz kalmış yarısına bakmayalım. su dolu yarısına bakalım.
    elinizden geldiğince iyimser olun arkadaşlar.

ne demişler iyilik yapan iyilik bulur.
    iyilik yap denize at balık bilmezse Halik bilir.

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    gideliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmm göreliimmmmmmmmm
    bu gün gezerken polis ordusu gördüm altlarında 250lik piagio scooter vardı 25 30 tane motorlar altlarında bayağı küçük kalmış bmwlerden sonra minicik oyuncakmış gibi geldi bana neyse büyük ihtimal onlarla gelicekler bizde gidelim bakalım pazar günü 10:20 de dolmabahçedeyim
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

Motosikleti
    soyelenılenler cok yanlıs bence !!
    en ufak ornek senı korumak ıcın canlarını feda edebılıyorlar :(
    hemde karsılık beklemıyorlar sende bışey ıstemıyorlar karın toklugu yetıo onlara onun ıcın ben senınle anı dusunceyı paylasmıyorum gokhan...
    ben gıderım +1 +1 = 2 motor katılırım paşa paşa eglenır gezeer gelırım ama gelmek ıstemeyen de camur atmasın sussun otursun adabıyla !!!
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    bukadarmıyız dostlar dolmabahçede bi ordu kadar olmalıyız.. .

Motosikleti
    ya arkadaşlar az önce aradım saat 10:30 ' da mecidiyeköyden başlıyormuş...
    peki biz 10:30 da dolmabahcenın onunde olursak gec kalırız ama !!
    şu saati 10 yapalım ıstersenız yada bız burdan dırek oraya gıderız... nasıl uyarsa...

Net mavisi kardeşim bende seninle aynı düşünceleri paylaşmıyorum. Ben çamur felan atmıyorum, direkt dşüncelerimi söylüyorum. Ve bunu yaparken adabımla yapıyorum.

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    dostlar buluşma yeri dolma bahçe olsun grup gidelim dağınık olmayalım.hem tanışma fırsatı bulurusz...
    Netmavisi dediğin gibi saat 10:00 da dolma bahçede..buluşalım...

SAAT DEĞİŞMİŞTİR.. 10:00 DA DOLMABAHÇE DE ....

YAKA KARTI OLANLAR TAKSINLAR LÜTFEN....

Motosikleti
    Net mavisi kardeşim bende seninle aynı düşünceleri paylaşmıyorum. Ben çamur felan atmıyorum, direkt dşüncelerimi söylüyorum. Ve bunu yaparken adabımla yapıyorum.
    eyvallah kardeşim...
    düşüncelerine saygım var ama haketmıyen ınsanlara bole solemen benı üzdü acıkcası :(
    pazar gelcenmı sen

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    dostlar yarın hava parçalı bulutlu olacak yağmur yok... ve buna görede hava sıcaklığı artacak....

zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    ok 10.00da ordayım
    KARTAL GOL GOL GOL

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Bir insanın motora rahat binebilmesi için, yatarken arabasının çalınmaması için, yada evine çelik kapı yaptırmadan yaşayabilmesi....
    Bunları dar açıdan düşünmemek lazım, eğer insan insan olsa yada daha güzel tabiriyle insanlar arasında ki farklar bu kadar derin olmasa okulda sınıf başkanına, sokakta polise, ülkede orduya gerek kalmaz....
    Sorun sistem, ilk önce sistemi sorgulamamız lazım....
    Türkiye bir polis devletidir. Ve her bir hak arayışı kafanızda copla sona erer. Ve olmayan HUKUĞUMUZ da manisalı gençlere 16 yıl hapis, devleti milyonlarca dolar zarara sokanlara ise alkış verir. İşte tüm sorun bu...
    Gohkhanerciyes, soylediklerinin hepsine katiliyorum. Ama bu tur bir etkinlige katilmak en azindan istanbuldaki motorcularla polisi baristirmak icin iyi bir gerekce olabilir diye dusunuyor arkadaslar sanirim. Hos, motorum olsa polisin onca yaptiklarindan sonra vicdanim el verri miyidi onlarin kutlamasina katilmaya emin degilim.

Ama gonul sunu isterdi, bir motorcu gunu duzenlesek, ve emniyetteki motorize ekibi davet etsek acaba onlar gelir miydi?? görmek isterdim...

Burada biraz, "ben devletim, takilin pesime motorunuzla" tavri var. Ben sivil bir motorcuyum ve ey motorize polis ekibi bize destek ver desek "de get gardasim" diye yanit almak olasi
    Ya da bu yuruyuse katiarak destek veren bir kisi uc gun sonra polsilerce haksiz eziyete ve rusvet teklifine maruz kalinca ne hisseder merak ediyorum.
    Neyse burasi bir forum ve herkes fikrini kardesce ifade ediyor. Guzel olan bu.

motosiklet.net uyeleri zaten birbirini gormek icin vesile ariyor. bunu da oyle algilamak lazim belki...yuruyuse katilacaklara kazasiz belasiz surusler....

Motosikleti
    ya arkadaslar neyın tartısmasını yapıosunuz gelmek ıstemeyen gelmez !
    kımseyı zorla goturmuyoruz... herkes herseyı sevecek dıe bısey yok duduncenız sıze gore haklı tamam etv...

emın olkı işlerı guclerı olmasaydı gelırlerdı sımdı butun işi gucu bırakıcaklar senınle eglenceye gıdıcekler komık yaa gercekten adam hata yapmıs motorcu dostlarımızı beklerız demekle sızde haklısnız ...

ıyı dıleklerın ıcın tesekkur ederım... Allah kımseye kaza bela vermez ınsallah keske bıraz daha ıyımser bakabılseydık takıntılarımıza... ben saat 10 da kapıtolun nordan ıkı motor cıkıorum gelmek ısteyen varsa saat 10 da capıtolun orda olsun en fazla 5 dk. beklerım haberınız olsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler