Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

29 nisan pazar karamürsel,de buluşalım ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan aga ben saat 10 30 sakaryadan yola çıkacağım saat 12 de iskelede olurum eğer geç kalıyorsam bana rota yı çiz ben geç kalırsam nereden geleceğimi bileyim çünkü cumartesi gece çalışacağım pazar saat 10 de paydos ederim 10 30 sapancaya varmış olurum istanbul gurubu saat kaçta iskele de olacak
    fatih karamürseli zaten biliyorsun çıkışında sağ tarafa girerek levhaları takip et iznik tabelasını göreceksin gireceğin yolun adı iznik yolu, yollar virajlıdır dikkat et , kafan karışmasın

sırasıyla geçeceğin köyleri yazıyorum ,

karamürsel , iznik yolu , oluklu, karaahmetli, hayriye, yalakdereyi geçince sola keskin viraj var, senle köfte yemeye gitmedik mi be olm neyse sola dönünce yol genişleyecek dosdoğruca hiç bir yere sapmadan kızderbent köyüne geliyorsun olmadı bunları not al yol üzerinde sorduğunda rahat bulursun işte resimler
    benim cbf nin yağ yakmasına kafa yoracağına kendine navigatör al olm yetti canıma yauuu ggogle örth hata verip duruyo

| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SHADOW VT 750 C4
    yiğit çok saol kardeşim yolu elbet buluruz navigatöre gerek yok sadece ana yoldan yani şehirler arası yoldan nereye sapacağım o yönü bulduktan sonra sizi elimle koymuş gibi bulurum..
    sanırım gideceğimiz yol armutlu tarafında veya termal tarafında yani gideceğim yeri bilmeme gerek yok sadece ne yönde olduğunu bilsem yeter tabi birde adı nı bilmem lazım ki yolda birilerine sorayım
    hayır kardeşim gideceğimiz yer o tarafta değil. sen en iyisi irfanı telefonla ara konuş muhtemelen eski iznik yolundan geleceksin. neyse ben kaçtım hadi hayırlı geceler kardeşim. görüşürüz
    Tüm Dostlar...Lütfen Gözünüzü Bir Saniye Bile Yoldan Ayırmayın...İnanın Bir Saniyede Çok Şey Değişebiliyor !!!::melek02:

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    off ya o yolu bilmem mi ama sen hiç köfte yemeye gitmedim
    tamam dır ben o yolu biliyorum sakaryadan gelirken sola sapıyorum yolun başı hafif rampa
    aga navigatör delikanlıyı bozar ben teknolojiyi fazla sevmem çünkü teknoloji ilerledikçe insana gerek kalmıyor yani teknoloji varsa insan olmasa da olur hesabı yapıldığı için ben pek sıcak bakmıyorum böyle cihazlara
    hem navigatör iyi birşey olsa handikap koray istanbulda 2 defa kaybolmaz dı değil mi?
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    off ya o yolu bilmem mi ama sen hiç köfte yemeye gitmedim
    tamam dır ben o yolu biliyorum sakaryadan gelirken sola sapıyorum yolun başı hafif rampa
    aga navigatör delikanlıyı bozar ben teknolojiyi fazla sevmem çünkü teknoloji ilerledikçe insana gerek kalmıyor yani teknoloji varsa insan olmasa da olur hesabı yapıldığı için ben pek sıcak bakmıyorum böyle cihazlara
    hem navigatör iyi birşey olsa handikap koray istanbulda 2 defa kaybolmaz dı değil mi?

tamam şekerim anahtar kelime , karamürsele geldiğinde iznik yolu ve kızdervent köyü sen kısaca kafan karışırsa öyle sor insanlara

navigatör şaşırtır adamı koraya bakma sen , navigatöre bakarsan ohooooooo döner durursun karamürsel coğrafyasında helede harita güncel değilse kızderbent e geldim diye bi bakmışsın izniğin bir köyüne gelmişsin neyse bana müsade sütümü içeyim
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    İrfan bana Tem gişelerinin haitasını da çizermisim şekerim. çıkış noktası bulgurlu
    -unnamed- ve piyanist_irf bunu beğendiler.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam şekerim anahtar kelime , karamürsele geldiğinde iznik yolu ve kızdervent köyü sen kısaca kafan karışırsa öyle sor insanlara

navigatör şaşırtır adamı koraya bakma sen , navigatöre bakarsan ohooooooo döner durursun karamürsel coğrafyasında helede harita güncel değilse kızderbent e geldim diye bi bakmışsın izniğin bir köyüne gelmişsin neyse bana müsade sütümü içeyim
    aga zaten niyetimiz izniğin bi köyüne gitmek değil mi kız erkek fark etmez tatngalar affetmez
    hadi iyi geceler

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    aga zaten niyetimiz izniğin bi köyüne gitmek değil mi kız erkek fark etmez tatngalar affetmez
    hadi iyi geceler
    bi izmitliye denilecek son lafı söyledin..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi izmitliye denilecek son lafı söyledin..
    ebubekir irfan abi izmitli değil
    bursa lı

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    ebubekir irfan abi izmitli değil
    bursa lı
    he serbest o zaman ağa

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    Of sayfaya bak topic şenlenmiş 23. Sayfaya gelmiş gidene kadar sayfa 40 ları bulur

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    sen usta siprenter değil harbi den çekirgesin hemde inek oba'sından oda başı

---------- Post added at 01:02 ---------- Previous post was at 00:58 ----------

:
    vay göçebe vayyyy seni irfanın yağ variline sokup cubufunun egzosuyla bi güzel haşlamak lazım,sen ne piçim konuşuyon ulem mt.nin görmüş göreceği en sağlam en matrak ninca tortül ekibiyle

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay göçebe vayyyy seni irfanın yağ variline sokup cubufunun egzosuyla bi güzel haşlamak lazım,sen ne piçim konuşuyon ulem mt.nin görmüş göreceği en sağlam en matrak ninca tortül ekibiyle
    törtul ekibi
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga sen irfan abinin yağ variline güvenip cbf 150 alıyorsan vay haline o yağ 2 cbf 150 ye anca 1 yıl gider ondan sonra vay halineze
    bak büyük bi hatanın eşiğindesin gel cahillik etme bak okumuş yazmış okul sıralarında çok dirsek çürütmüşsün cbf 150 alma gel sana canavar gibin ybr 125 alalım kafan rahat olsun güç hız bakımından fark yok hem ybr sağlam arıza nedir bilmez katır gibi her yola gider sağı solu patlamaz çatlamaz
    cbf ile yazın 100km gidip dinlendireceksin aman yağ eksiltmesin diye ama ybr öyle ver kırbaçı yapıştır gitsin
    ben istanbula gittim tam 200 km dayama gaz gittim hiç aklımda olmadı acaba bu motor yağ eksiltirmi?

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    aga sen irfan abinin yağ variline güvenip cbf 150 alıyorsan vay haline o yağ 2 cbf 150 ye anca 1 yıl gider ondan sonra vay halineze
    bak büyük bi hatanın eşiğindesin gel cahillik etme bak okumuş yazmış okul sıralarında çok dirsek çürütmüşsün cbf 150 alma gel sana canavar gibin ybr 125 alalım kafan rahat olsun güç hız bakımından fark yok hem ybr sağlam arıza nedir bilmez katır gibi her yola gider sağı solu patlamaz çatlamaz
    cbf ile yazın 100km gidip dinlendireceksin aman yağ eksiltmesin diye ama ybr öyle ver kırbaçı yapıştır gitsin
    ben istanbula gittim tam 200 km dayama gaz gittim hiç aklımda olmadı acaba bu motor yağ eksiltirmi?
    Ahın tuttu kemgözlü tortül, vazgeçtim gibi cbf den motorda bi sorun var galiba eleman servise götürmye yanaşmıyor,hemde sıfır motoru..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Ahın tuttu kemgözlü tortül, vazgeçtim gibi cbf den motorda bi sorun var galiba eleman servise götürmye yanaşmıyor,hemde sıfır motoru..
    aga herşeyin hayırlısı olmassa zorlama aslında çok yanlış zaman da motosiklet almaya çalışıyorsun bu kadar para ile cbf yi kışın almaya kalksan harbiden temiz sorunsuz motorlar alırsın ama işte bütün yazı da motorsuz geçirmek kötü olur neyse hayırlısı diyelim
    sana 50 dedim bırak şu cbf 150 sevdasını gel ybr alalım bak sapanca da bi tane var esd canavar gibi hemde kırmızı

ebu ahmed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1993 BMW R80 RT
    yeni egzozumu tamamlayabilirsem bende gelirim İNŞAALLAH...

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    aga herşeyin hayırlısı olmassa zorlama aslında çok yanlış zaman da motosiklet almaya çalışıyorsun bu kadar para ile cbf yi kışın almaya kalksan harbiden temiz sorunsuz motorlar alırsın ama işte bütün yazı da motorsuz geçirmek kötü olur neyse hayırlısı diyelim
    sana 50 dedim bırak şu cbf 150 sevdasını gel ybr alalım bak sapanca da bi tane var esd canavar gibi hemde kırmızı
    vazgeçtim şekerim,var bende bi nasipsizlik....adam servise götürmemde diyor başka bişey demiyor.
    neyse irfanımın topiğini kaynatmayalım sana telefondan detayları anlatırım...

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    vazgeçtim şekerim,var bende bi nasipsizlik....adam servise götürmemde diyor başka bişey demiyor.
    neyse irfanımın topiğini kaynatmayalım sana telefondan detayları anlatırım...
    Ahmet kardeşim adam yeni motoru servise göstermek istemiyorsa var bi b.k luk. Apache falan bakın derim ben. En az cbf kadar iyidir.Hatta Ramazan (Tekteker ramço) yeni aldığı Apache sini satıyordu. Bi görüş bakalım ne istiyor ne yapar.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    napıyonuz beyav...

kobra irfan...f54..koray ve ahmet.NÜ...aranıza karbon kağıdı koyacam la sizin...

ya hacılar ben Ulusta bir siteye başladım bu akşam gecedeyim...çarşamba perş..gece...cuma cumartesi tatil...pazar pazartesi sabahcıyım...sorry valla...yoksa bomba gezi olacak eminim...ekip çok sağlam valla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    napıyonuz beyav...

kobra irfan...f54..koray ve ahmet.NÜ...aranıza karbon kağıdı koyacam la sizin...

ya hacılar ben Ulusta bir siteye başladım bu akşam gecedeyim...çarşamba perş..gece...cuma cumartesi tatil...pazar pazartesi sabahcıyım...sorry valla...yoksa bomba gezi olacak eminim...ekip çok sağlam valla...
    vaayyyy şeker pamuğu hoşgeldin beyaw,seni görmek güzel tekrardan...dikkatli sür ban yeme

Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet kardeşim adam yeni motoru servise göstermek istemiyorsa var bi b.k luk. Apache falan bakın derim ben. En az cbf kadar iyidir.Hatta Ramazan (Tekteker ramço) yeni aldığı Apache sini satıyordu. Bi görüş bakalım ne istiyor ne yapar.
    serdar abi istediğim motor cbf-150... ybr de apachede aynı klasman başka motorlarda ondaki konfor rahatlık yok malesef.artçılı kullanımada müsait cbf..

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)