Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Cross 150 Hakkında Öğrenmek İstediklerim !

Motovento
    REKLAM ALANI
    BlackRussian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (:
    Merhaba Arkadaşlar.

Ehliyet Kursuna Yazılacağım Önümüzdeki Hafta. Kanuni Cross 150 Almayı Kararlaştırdık. Fakat Ne Kadar Yakar Yedek Parçaları v.b Şeyler Hakkında Bana Biraz Bilgi Verebilirmisiniz. Fazla Birşey Yazmıyor Konularda. Şimdiden Teşekkürler.

Özellikler:

Motor

• Motor Tipi: Tek Silindir 4 Zamanlı
    • Motor Hacmi: 149.5 cm3
    • Motor Çapı: 62 x 49.5 mm
    • Motor Sıkıştırma: 9,0:1
    • Motor Soğutma: Hava soğutmalı
    • Maksimum Güç: 11,56 HP 8000 d/d

Aktarma

• Aktarma: Zincir
    • Şanzıman: 5 Vites

Elektrik

• Ateşleme: CDI
    • Çalıştırma: Elektrik / Pedal

Ölçüler

• Uzunluk: 2090
    • Genişlik: 830
    • Yükseklik: 1130
    • Aks Arası: 1370
    • Sele Yüksekliği: 860
    • Ağırlık: 130 kg
    • Depo: 11,5 Litre

Gövde

• Ön Süspansiyon: Teleskopik
    • Arka Süspansiyon: Helezonik yaylı tek amortisör
    • Ön Fren: Disk
    • Arka Fren: Disk
    • Ön Lastik: 90 / 90 - 19 TUBE
    • Arka Lastik: 110 / 90 - 17 TUBE
    • Ortalama Yakıt Tüketimi: 3,3 lt / 100 km

Resimler :

http://www.kanuni.com.tr/media/produ...s150/buyuk.jpg

http://www.kanuni.com.tr/Media/Produ...0/galeri/2.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:24 ----------

Yokmu Bilgisi Olan Arkadaşlar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:02 ----------

Upupupupup Hiçmi Fikiri Olan Yok Arkadaşlar Binlerce Motosikletten Anlayan İnsan Var Burda.
    '' BlackRussian // TVS Apache RTR 150 //
    Makyajına ve yüzündeki boyalarına güvenme.Yollar da güzeldir ama altından kanalizasyon geçer..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (:
    Konu Güncel Bilgi Paylaşımı Yokmu Arkadaşlar Ya.
    Makyajına ve yüzündeki boyalarına güvenme.Yollar da güzeldir ama altından kanalizasyon geçer..

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (:
    Hala Cevap Yok. Yokmu Bişiyler Söylicek Abilerim Kardeşlerim.

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    söyleyelim. bende bunun 200ü vardı sıfır almıştım 2 yıl önce. tavsiye etmem, gücü yetersiz, asfalt makinasıda degil. son hız yok. servis bakımlarda geçirir durur sıfır aldıgın için. aldım 2 hafta sonra ön fren diskini tutan cıvatalardan biri yerinden fırladı. jantların akoru bozuldu servise götürdüm biz yapmıyoruz bisikletçiye götürün dediler. böyle bi motor yani.

enduro200ü bırakmışlardı şimdi bu motora bakıyorum yan kanatları görüntüsü aynı. motoru 150lik euro3 yapıp enduro200ün kaldıgı yerden devam. ikinci eli 1500e alınır. sıfırına hayatta o para verilmez yazık..
    Now the world is gone. Im just one.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (:

Cool

Alıntı Sergeant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söyleyelim. bende bunun 200ü vardı sıfır almıştım 2 yıl önce. tavsiye etmem, gücü yetersiz, asfalt makinasıda degil. son hız yok. servis bakımlarda geçirir durur sıfır aldıgın için. aldım 2 hafta sonra ön fren diskini tutan cıvatalardan biri yerinden fırladı. jantların akoru bozuldu servise götürdüm biz yapmıyoruz bisikletçiye götürün dediler. böyle bi motor yani.

enduro200ü bırakmışlardı şimdi bu motora bakıyorum yan kanatları görüntüsü aynı. motoru 150lik euro3 yapıp enduro200ün kaldıgı yerden devam. ikinci eli 1500e alınır. sıfırına hayatta o para verilmez yazık..

Anladım Usta. Bilgi İçin Saol. Bu Gidişle Ybr 2011e Geri Dönecez Gibi.

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı BlackRussian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım Usta. Bilgi İçin Saol. Bu Gidişle Ybr 2011e Geri Dönecez Gibi.
    onuda alma kardeş hem görüntü hem performans istiyosan yeni apachelerden al on numara motordur bak
    Now the world is gone. Im just one.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (:
    Tam Model Marka Verirmisin Usta.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (:
    Motor Güzel 2011 Modellerine Bayıldım. Fiyatıda iyi.

Motosikleti
    Cross tavsiyesi bekliyor ..
    bence 250 cc olanını alsan daha uygun olur

ibrahimdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Cross 150
    dün kanuni cross 150 aldım plaka işlemleri bitmesini bekliyorum bakalım elime geçince test edip yazarım inşallah
    gerçi acemiyim daha ilk motorum biraz iddalı oldu ama trafikte kullanmayı düşünmediğimden cross tercih ettim inşallah hakkından gelirim

Motosikleti
    Kanuni Cross 150
    Selam dostlar. Öncelikle ilk kez motora biniyorum ve motor da sıfır olunca acemilik hat safhada ama Allah'ın izni ile hakkından geldim motorun. En azından bir haftadır biniyorum hemen her gün bir yarım saat kadar Daha düşmedim . Yolda giderken diğer motorların durup benim motora ilgi ve beğeni göstermeleri hoşuma gitti. Ehliyet kursunda kullandığım Honda titan'a göre daha büyük ve daha zevkli kullanması. Malum Ankara'nın ayazı bide motor üstünde fena çarpıyor daha kış gelmeden havaların ısınmasını dört gözle bekliyorum. Herkese kazasız belasız günler dileği ile...

bende çok kararsız kaldım arkadaşlar xt r125 bulsam bulunduğum ilçede onu alıcam bi taraftanda sıfır cbf 150 alayım diyorum bi taraftanda mondial vulture ama çin olduğu için tereddütte kalıyom xt r 125 bulsam keşke

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ibrahimdoğan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam dostlar. Öncelikle ilk kez motora biniyorum ve motor da sıfır olunca acemilik hat safhada ama Allah'ın izni ile hakkından geldim motorun. En azından bir haftadır biniyorum hemen her gün bir yarım saat kadar Daha düşmedim . Yolda giderken diğer motorların durup benim motora ilgi ve beğeni göstermeleri hoşuma gitti. Ehliyet kursunda kullandığım Honda titan'a göre daha büyük ve daha zevkli kullanması. Malum Ankara'nın ayazı bide motor üstünde fena çarpıyor daha kış gelmeden havaların ısınmasını dört gözle bekliyorum. Herkese kazasız belasız günler dileği ile...
    Gömlek, yünlü kazak. üzerine Çift mont Çift pantolon giy, içteki pantolonun paçalarını iyice aşağıya çek. Eğer korumalı montun varsa iki normal mont yerine korumalının üzerine bir mont daha giy. Çift pantolon giysen de üzerine dizlik takabilirsin çok ta güzel olur. Kaskını ve eldivenini de takınca soğuktan baya korunursun. Ama çevreyoluna çıkarsan yine de donarsın bence. Ankarada şehiriçinde gezersiniz artık.

Motosikleti
    Kanuni Cross 150
    Arkadaşım sana Honda CBF 150 yi tavsiye ederim alma imkanım olsa onu alırdım birazda acemiliğim var tabi öğrenmeden kaliteli bir motor almak istemedim. Tabi bide kullanım amacın ne ona göre bişey al mesela ben arazide kullanmayı düşündüğümden cross 150 yi tercih ettim xt r125 ile CBF 150 karşılaştırmak biraz enteresan olur. Ha şunu da belirteyim cross motor asfalt makinası değil diyolar ama yüksek olmasından dolayı bayağı zevkli kullanımı var onu da belirteyim tabi hız tutkunu değilsen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

Usta ne yaptın marola çevirdin beni. O kadar elbiseyle ayakta zor durulur motoru nasıl kullanacam. Zaten acemiyim, neyse artık bekliyecez havaların ısınmasını.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ibrahimdoğan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta ne yaptın marola çevirdin beni. O kadar elbiseyle ayakta zor durulur motoru nasıl kullanacam. Zaten acemiyim, neyse artık bekliyecez havaların ısınmasını.
    Valla ben bugün dediğim gibi giyindim ve 55 km gezdim hiç üşümedim çok da rahattı, kalın giyinmeyen bir tek ayağım var o da yatay motor olduğundan ayaklık çevresine bolca ısı veriyor ayaklarım da üşümüyor.

Motosikleti
    Kanuni Cross 150
    Merhaba arkadaşlar facebook ta MCA 06 ( Moto Clup Ankara )adında bir gurup açtım Ankaralı arkadaşları bekliyorum. Tabi diğer iller de katılabilir herkese açık bir grup maksat paylaşım olsun hem yaza etkinlik falan yaparız inşallah....

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    slmlar,
    bu arka kismi yukseltmek mumkunmu? amortisor ayari ile mi yapiliyor , yoksa ozel parca yapip takmak mi gerek?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)