Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

3 bin lira Bütçeye SuperMoto

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok
    İyi Günler. Ben İstanbul'dan 21 yıllık bir adet Ahmet.. Uzun süredir Cruiser motor araştırırken bir anda karşıma supermotolar çıktı. Ve İstanbul asfaltlarının dilinden anlayan 2 teker kesinlikle bu cihazlar dedim. İşte o sözler adeta sonum oldu. Hiç bir yerde bu aletlerle ilgili detaylı bilgi bulamadım. Kimsenin yeteri kadar ilgi göstermediği bu aletlere günden güne içim ısınıyor. Gelelim sizlerden destek beklediğim noktaya;

Elimde 4 bin liraya yakın para bulunmakta bunun bir kısmını Honda eğitim merkezine vereceğim bir kısmıyla da kask vs alacağım. (matematik sorusu gibi giriş yaptım farkındayım ) 3bin lira civarına cross dönmesi olmayacak, benim gibi bir acemi için bakımdan bakıma koşturmayacak, Ve az yakacak bir SuperMoto önerisi istiyorum.. Ben çok araştırdım bir Türlü bu fiyata supermoto bulamadım. Zaten pek tanınan bir tarz olmadığından kimseyede soramadım. Sizlerden yardım bekliyorum şimdiden sağolun..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Sınıfını bilmiyorum ama Hyosung RT 125 bakabilirsin

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...03165929/detay
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

skyteam sm 200 , 3000 e bulursun

Motosikleti
    yok
    Hyosung RT 125 tam aradığım şekilde çok teşekkür ederim Skyteam fazla zayıf gözüküyor

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Temizini iyi araştır. Hyosung rtlerin Temizini bulmak zor.

Motosikleti
    yok
    zaten sahibinden'de bile sadece 2 ilan var 2 si çok eski 1 i pahalı.. Sanırım başka sm bakmam gerekecek ama başka supermoto modeli bilmiyorum

ferad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250 D`Tracker
    Yamaha Xt 125 X lere göz gezdirmenizi tavsiye ederim

Motosikleti
    yok
    4 bin liradan başıyor fiyatları. Çok teşekkür ederim öneriniz için

hyosong rt 125 tam sm değil zaten

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung RT 125 hangi stil bir motor oldugunu bende bilmiyorum ama supermoto * kesinlikle * degil.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    4000 tel yi motora ayırabilirsen hyosung rx 125 yada 2 el asya rx 250 tavsiye ederim geriside tırt zaten

Motosikleti
    yok
    Hyosung rt125 tam aradığım şekilde. Bir Kaç forumda hakkındaki yazıları okudum. Temizini bulursam alabilirim..

AS 200 GY 2 diye bir modele rastladım..

ve 4000 lirayı motora veremem. Çünkü, ilk defa motorsiklet alıyorum. Hem pahalı birşey olmaması lazım hemde elbiseleri iyi almam lazım

Motosikleti
    Alıntı boschnak_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung rt125 tam aradığım şekilde. Bir Kaç forumda hakkındaki yazıları okudum. Temizini bulursam alabilirim..

ve 4000 lirayı motora veremem. Çünkü, ilk defa motorsiklet alıyorum. Hem pahalı birşey olmaması lazım hemde elbiselokeri iyi almam lazım
    aklinda bulunsun, rt125 supermoto degil.

Motosikleti
    yok
    Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ettekraru ahsen velev kane yüzseksen : tekrar etmek iyidir, yüz seksen kere de olsa
    bu sebeble tekrardan teşekkür ederim. Benim için Supermotoların en büyük güzellikleri tekniksel özellikler değil estetikleri. RT 125 supermoto güzelliğine yaklaştığı için onu hala listede tutuyorum.

Motosikleti
    ettekraru ahsen velev kane yüzseksen : tekrar etmek iyidir, yüz seksen kere de olsa
    bu sebeble tekrardan teşekkür ederim. Benim için Supermotoların en büyük güzellikleri tekniksel özellikler değil estetikleri. RT 125 supermoto güzelliğine yaklaştığı için onu hala listede tutuyorum.
    soylemek istedigim de o zaten, rt 125 supermoto gibi durmuyor iste. , yani baska motorculara supermoto motorum var diyemezsin

YILDIRIMBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Hyosung rx 125 sm oldukça tatminkar kaliteli bir motosiklet.Benim de kullanmış olduğum abimin bir dönem sahibi olduğu bir motosiklet olduğu için önerebilirim.Hem bakım masraflarının oldukça düşük olması,hemde sürüş zevki ve güvenilirlik olarak akılda soru işareti bırakmaması önemli bir durum.Bir diğer seçenek olan rt125 ise benim ilk motosikletimdi.Ah ah yerine başka motor geçemez sanırım.Her türlü zeminde hatta zemin demeye bin şahit bile çağrılsa binide evet burası zemin değilmiş dese yine banamısın demeden giden motosiklet türüne verilen isimdir rt 125.Arkadaşım da benim vesilem ile temiz bir rt 125 almıştı.Şu sıralar havaların bozuk olması sebebi ile binmiyor.İstersen sorabilirim satmayı düşünüyor muymuş diye? Bu arada supermoto'lara olan ilgini fark ettiysen aramıza hoşgeldin diyerek herkesin söylediği gibi sürüşün rt 125 de tam olarak bu ilgini karşılamayacağını söylemek isterim.Onun haricinde sm'lere göre farklı zevkler barındırıyor artı olarak.Umarım seçimin seni mutlu eder..

Motosikleti

ve 4000 lirayı motora veremem. Çünkü, ilk defa motorsiklet alıyorum. Hem pahalı birşey olmaması lazım hemde elbiseleri iyi almam lazım
    bunu pazarlikla 1700 e alirsin bence http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...61576268/detay

Motosikleti
    yok
    Alıntı YILDIRIMBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung rx 125 sm oldukça tatminkar kaliteli bir motosiklet.Benim de kullanmış olduğum abimin bir dönem sahibi olduğu bir motosiklet olduğu için önerebilirim.Hem bakım masraflarının oldukça düşük olması,hemde sürüş zevki ve güvenilirlik olarak akılda soru işareti bırakmaması önemli bir durum.Bir diğer seçenek olan rt125 ise benim ilk motosikletimdi.Ah ah yerine başka motor geçemez sanırım.Her türlü zeminde hatta zemin demeye bin şahit bile çağrılsa binide evet burası zemin değilmiş dese yine banamısın demeden giden motosiklet türüne verilen isimdir rt 125.Arkadaşım da benim vesilem ile temiz bir rt 125 almıştı.Şu sıralar havaların bozuk olması sebebi ile binmiyor.İstersen sorabilirim satmayı düşünüyor muymuş diye? Bu arada supermoto'lara olan ilgini fark ettiysen aramıza hoşgeldin diyerek herkesin söylediği gibi sürüşün rt 125 de tam olarak bu ilgini karşılamayacağını söylemek isterim.Onun haricinde sm'lere göre farklı zevkler barındırıyor artı olarak.Umarım seçimin seni mutlu eder..
    Öncelikle sahiplenici ve kabullenici yapınız dolayısıyla teşekkür ederim. Arkadaşınızla görüştükten sonra bana haber verirseniz mutlu olurum. sizden haber bekliyor olacağım Aslında ben Cruiser motor ile motorculuğa başlayayım diyordum, ki..

Babam Bodrum'da bir inşaatta çalışırken tarladan gidip gelemiyor diye motor bakmaya gitmiş. Bana da telefon edip : "KTM diye bir marka var çok güzelmiş ikinci ellerine bak bulursan senden önce ben motor alırım. Annen, motor aldık diye ikimizi birden evden kovamaz ." dedi.

Bende KTM'leri gördükten sonra 3-4 günlük inceleme sonrası bütçemle sadece rt125 alabilceğimi öğrendim. Başka supermoto olmaması ( rt 125 supermoto olmasa da çok güzel duruyor) cross motoru (birçok cross motora asfalt lastiği takıp supermoto diye ilan açmışlar sanki?) da istememem dolayısıyla sizlerden yardım bekledim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:42 ----------

bunu pazarlikla 1700 e alirsin bence http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...61576268/detay
    İlandaki kişiyle konuştum. Sağolsun dürüstçe "motor uzun süredir yyatıyor. Sağlam bir bakım yaptırmadan kullanman zor. Ayrıca çin veya kore motoru alırsan hayatından bezersin. Benim motorsiklet'e talip olduğuna göre bütçen az ben olsam ybr 125 alırdım. Zira ybr'ler çok sağlam motorlardır." dedi.. Böyle satıcı bulmak insanı mutlu ediyor

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    İstanbul asfaltlarının dilinden anlayan 2 teker.
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sınıfını bilmiyorum ama Hyosung RT 125 bakabilirsin
    Alıntı tcs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosong rt 125 tam sm değil zaten
    Hyosung RT 125 hangi stil bir motor oldugunu bende bilmiyorum ama supermoto * kesinlikle * degil.
    rt 125 supermoto gibi durmuyor, yani supermotom var diyemezsin
    Arkadaşlar bu fiyatlarda %100 SM tadı alınabilecek bi motosiklet biraz zor gibi zaten Istanbul asfaltıda neymiş ki dedirticek bi duruşu var bana göre. Bu yüzden önerilebilir diye düşünmüştüm

Alıntı YILDIRIMBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RT125 benim ilk motosikletimdi.Ah ah yerine başka motor geçemez. Her türlü zeminde banamısın demeden giden motosiklet türüne verilen isimdir rt 125.
    Zaten kullanıcısından olumlu şeyler duymak her motosiklete nasip olmaz

Ayrıca bu fiyatlardaki RT 125 tüm asfalt lastiği takılmış crosslardan daha çok SuperMotoyu andırıyor bana göre

Birine 3 liraya, çinli olmayan şöyle bi motosiklet aldım desen,

ne yalan söyliim, biçok kişiyi inandıramzsın gibi geliyor bana Fiyat performansını da beğendiğim bi marka olduğu için teknik sorunları v.s bihaber olmama rağmen öneriye değer buldum

Detaylıca araştırmakta arkadaşımıza kalmış, o da işin keyifli kısmı zaten
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    SM takintisi yoksa arkadasin RT 125D uygun bence.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)