Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motoran torro 1lt ile 62km

Motovento
    REKLAM ALANI
    ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Alıntı kaan898 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bence muhteşem olur ki benim de düşüncem ilerde cub ı satmadan bi tane daha 125-150 lik bi yine çinlilerden bi motor daha almak.cub gerçek anlamda hesaplı hem yakıt hem de yedek parça olarak.ve aklımda olan bi model var ki mondial 150 mc x roadracer .tipine bayılıyorum bu modelin ama maddi gücüm daha fazla olsa çekerim bi japon yıllarca kullanırım.al bi bak
    http://www.mondialmotor.com.tr/model...roadracer.html
    150 MCX ROADRACER 3.068,00 tl çok pahalı onun yerine sıfır ise SYM xs yada 2. el honda-yamaha tavsiye edilir.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı ysn17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 MCX ROADRACER 3.068,00 tl çok pahalı onun yerine sıfır ise SYM xs yada 2. el honda-yamaha tavsiye edilir.
    valla fikrine saygı duyarım.sadece benim bu aralar favorim bu .arkadaş da ölçüp biçer kendine uygun olanı alır...

arkadaslar nasıl torrolarınızdan memnun musunuz motoru guclumu rahat mı kaportalar saglam mı? bıraz bılgılendırırsenız sevınırım bende motor alıcam da lıfan tay 100 ve torro arasında kaldım

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dışarıdan istanbula gelen bi arkadaşın Yamaha cub motoruyla E-5 tekimacerası ve yaşadığı pisikoloji kalmış aklımda

80 le giderken tecevüz etmeye calışan otobus kamyonlarmı dersin sinek gibi farketmeyip sapaklarda üzerine kıranmı dersin rüzgarından savrulduklarımı dersin baya gerilim filmi tadında bi yazıydı

Cub motoru hala severim ama teoride severim

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Cub motoru hala severim ama teoride severim
    Sabah sabah güldürdün.

Cub motoru bende severim, hem sadece teoride değil pratikte de severim.Ancak İstanbul'un koşulları tüm Türkiye'den farklı.Oradan bahsederken ayrı bir ülkeden bahsediyormuş gibi düşünmek lazım.Elbette doğru olan kurallara uymak, ama nerede? Medeni bir ülkede, tüm trafik ve yol alt yapısı dört dörtlük yapılmış, fiziki koşulların mevcut trafiği kaldırabildiği, park sorunu yaşanmayan, görevlilerin işlerini doğru düzgün yaparak denetimi sıkı tuttuğu, kuralsızlığa geçit verilmeyen hemen cezalandırılan yerde ben seve seve tüm kurallara uyarım.Ancak ülke gerçekleri böyle değil.Ben canımı kurtarmak için kaldırıma çıktığım, kırmızı da geçtiğim de olmuştur. O nedenle İstanbul'da cub motor kullanılır ama nasıl kullanılır orası biraz karışık! Yoksa 50 cc motor da var. Neye bindiğini ve kapasiteni unutmamak lazım.Gerçekçilik iyidir.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    km ye 0,067

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    bence ölçümde hata var bende 4 yıl cub kullandım hiçbir zaman o değeri yakalayamadım.Benim kullandığım cup dillere destan olmuştu horda kullanmıyordum

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı mates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence ölçümde hata var bende 4 yıl cub kullandım hiçbir zaman o değeri yakalayamadım.Benim kullandığım cup dillere destan olmuştu horda kullanmıyordum
    hocam ölçümde hata yok 2 defa yaptım birinde 60.5 yaptı diğerinde 61,75 yaptı.ben su an 110 kiloyum ve bu kiloyla bana göre çok iyi değer.ama sonraki olayi anlatayım.300 bakımında şerefsiz servis sebepsiz yere benzin otomatiğinin arızalı olduğunu ve garantiden değiştiğini söyledi .en ufak bi sorun yoktu ama iyi dedik şüphelendim meğer haklıymışım.ondan sonra tek basışta çalışan motor 3.4 basısta almaya başladı.ayrıca ilk 300 400 metrede patlama yapıyo eksoz.bundan sonra yine bi menzil denemesi yaptım motor 54 km de durdu tam.üstüne bi daha yaptım bu sefer 52 dedi.yani ölçümler yanlış olsa birbirine yakın çıkmaz.ama motoran cublar anladığım kadarıyla en az yakan cub.aldığım servis 5 para etmez grenajları da çatlattılar kavrama ayarı da bozuldu servisten sonra .artık götürmüyorum altı üstü cub çıkarsa max çıkaracağı masraf belli.kendim söküyorum kendim bozuyorum anasını satıyım....

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

Alıntı SARI35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar nasıl torrolarınızdan memnun musunuz motoru guclumu rahat mı kaportalar saglam mı? bıraz bılgılendırırsenız sevınırım bende motor alıcam da lıfan tay 100 ve torro arasında kaldım
    kardeş özelden de yazdım 3.4. ayları bekle yeni modeller çıkar bence .aldığın bayinin montajı çok önemli benim marş kolu fren kolu yolda düştü 250 km yapmadan.aldım elime motoru bi güzel elden geçirdim.montajı yapan eleman sağolsun iyi hayır duası aldı benden.arladaşlardan aynı motoru alanlar var taş gibi böyle sıkıntıları olmadı.şanş işte ne yaparsın...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)