Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

2004 YENİ KASA BORDO YAMAHA YZF R1 ÇALINDI 34 BS 99 33..arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    maikon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normal kilit varya motosiklet boru tipi çelik anahtarını açmışlar onuda yanlarına almışlar parmak izi kalmasın diye sanırım ama bunlara kilit milit hikaye sadece zaman alıyor açmaları birde aklınızda olssun disk kilidi takın disklere 2 tane arka ön

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

ah babacan gel bana sor bi gittim karakola 2 saaat çalıntı vermeye çalıştım bide polis bana ne dese iyi artık o motor parçalanmıştır sen yenisine para biriktir varmı böle bişii

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı maikon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normal kilit varya motosiklet boru tipi çelik anahtarını açmışlar onuda yanlarına almışlar parmak izi kalmasın diye sanırım ama bunlara kilit milit hikaye sadece zaman alıyor açmaları birde aklınızda olssun disk kilidi takın disklere 2 tane arka ön

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

ah babacan gel bana sor bi gittim karakola 2 saaat çalıntı vermeye çalıştım bide polis bana ne dese iyi artık o motor parçalanmıştır sen yenisine para biriktir varmı böle bişii
    onu diyen polisin arabasını çalıp bu lafı solemek lazım bakalım nabıcak böle kul hakkı yiyip yırtanlar bulunamayanları allaha havale ediyorum gerçi elime verseler öldürmek lazım bunları poliste işin içinde gibi davranıyor tamam belki değil ama bi aranmıyor beni kimse durdurmuyor plakasız geziyorum biride ne bu demiyo
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

asymetry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750C
    Arkadaşım inan çok üzüldüm, gerçekten alınabilecek tüm önlemleri değerlendirmek gerek;

kaliteli çelik kilitler, disk kilitleri, alarm, imkan varsa tamamen kapalı garaj hatta konetynır, sürekli aynı yere park etmeme vs.

umarım sağ salim motoruna kavuşursun.
    Hayat aldığın nefeslerin toplamı değil, nefesini kesen anların toplamıdır.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    geçmiş olsun

bu ülkede yedek parça fiyatları bu kadar uçuk oldugu sürece bu ve benzeri haberleri görecegiz.

motosikleti çalan kişi yada kişiler gayri ahlaki ticari bir iş için çaldılarsa parça olarak degerlendirirler. yada sahte ruhsat plaka(chence) yapıp satarlar.

çoluk çocuk tarafından yapılan bir çalma eylemi olsa heveslerini alıncaya kadar binerler diyecem de makina r1 olunca bu ihtimal düşük.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

babcan var tanıdık ama elde bişiy yok adamlar plaka surat hiçbişiy yok kafada kask dandik scooter motor plaka çamurlu okunmuyor elinden geleni yaptı ama nafile bulamadık

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

haklısın babacan konuştuğum herkes ustam bile bunu söylüyor emek harcanmış bi motor bakarsın bişekilde döner demekten başka bi kelime bulamıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

ben ne diyimki adamlar okadar çok gelip gitmişlerki bide çalındığı gece 3 den 6 ya kadar 4 kere gelip gitmişler motorun başına bi poliste bu adamları görmemiş ya nedesem boş çaldılar işte siz siz olun alarmı eksik etmeyin yada paraya kıyıp garaja brakın

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    allaha emanet yaşıyoruz bu ülkede be kardeşim..

vallahi içime oturdu okuyunca.. küfür etsem ne değişecek.. burası türkiye.. ne yazıkki türküz..
    What goes around, Comes back arround...

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    allahın izni ile bulursun acyüp buldu konuş onla birde arkadaşlar kasko veya araç takip sistemleri degerli motorlar için çok önemli bilhass araç takip sistemi ve alarm tavsiye ederim kasko 1000 tl civarında araç takip sistemi ise 500 tl bir defaya mahsus veriyorsun sonra yıllı 100 tl gibi bir masraf ekonomik ve motor durdurma ve oldugu yeri anında tesbit gibi bir çok özellikleri mevcut

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    ne zaman mahalle bekçileri gitti güvenlik bitti...eskiden öyle miydi?...bekçi mahalledeki herşeyi bilirdi...şimdi ilgilenen bile yok karakolda baksanıza...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Hocam Geçmiş Olsun Ama Korkarım Motosikletini şimdiye çokdan parçaladılar Çünkü
    Küçük motorlar para etmediği için Nerede hırsız mahallesi polisin fazla girmediği mahalle var oraya satılır büyük motosikletler ise yedek parçası pahalı olduğu için Genelde parçalanarak Sahibindene veya Yedek parçacılara veya tamircilere satılıyor
    Ama sen umudunu yinede kaybetme sor soruştur hrsızları bulursan bir kaç yüz tl ile geri alabilirsin motorunu
    Sado

Motosikleti
    Cat 428c :D
    Usta Bizim Amca Oto Hırsızlık Şubede Numaranı Özelden At Antalya , Konya , İstanbul ve Sivastaysa Motorun kalbin Ferah olsun buluruz

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Beyler boyle coktan parcalamislardir hic arama gibi gereksiz ve aciz cümleler kurarak hem teslimiyetci olmayın hem zaten canı yanmış adamın canını birde siz sıkmayın hemde burayı okuyan hırsızları cesaretlendirmeyin . İse yarayacak bir cümleniz yoksa hic yazmayın daha iyi.

Bu is konusunda kitap yazicak bilgi biriktirdim ama hicbiryerde yazmıyorum . Nedeni de su ki burada yazılan çizileni sadece sen ben okumuyoruz .
    Bu sekilde konuşanlara baksaydım hala saf saf motorumu bulup gelicekler diye bekliyor yada yenisini almak icin yırtıniyor olurdum .
    Dostum , inancını kaybettiğin gun motorunu kaybettiğin gündür .

Elinden geleni ardına koyma , sakın ha umutsuzluğa kapılma .senin kendini paralayarak kazandığını biri çikipta rahat rahat yiyemez . Ben hep buna inandım . İnsallah seninkide bulunur çıkar ortaya .

Yaknda pratik bir takip tertibatı yapıp buradan yayınlaycağım. Maliyeti max 100 tl 50 mt sapma ile yer tesbiti yapıcak şekilde.
    gökrider ve Tulpar bunu beğendiler.

YILDIRIMBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Duygularıma tercuman oldunuz..Başka da birşey söylemeyeceğim dikkat edilir umarım artık yazılana çizilene.

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler boyle coktan parcalamislardir hic arama gibi gereksiz ve aciz cümleler kurarak hem teslimiyetci olmayın hem zaten canı yanmış adamın canını birde siz sıkmayın hemde burayı okuyan hırsızları cesaretlendirmeyin . İse yarayacak bir cümleniz yoksa hic yazmayın daha iyi.

Bu is konusunda kitap yazicak bilgi biriktirdim ama hicbiryerde yazmıyorum . Nedeni de su ki burada yazılan çizileni sadece sen ben okumuyoruz .
    Bu sekilde konuşanlara baksaydım hala saf saf motorumu bulup gelicekler diye bekliyor yada yenisini almak icin yırtıniyor olurdum .
    Dostum , inancını kaybettiğin gun motorunu kaybettiğin gündür .

Elinden geleni ardına koyma , sakın ha umutsuzluğa kapılma .senin kendini paralayarak kazandığını biri çikipta rahat rahat yiyemez . Ben hep buna inandım . İnsallah seninkide bulunur çıkar ortaya .

Yaknda pratik bir takip tertibatı yapıp buradan yayınlaycağım. Maliyeti max 100 tl 50 mt sapma ile yer tesbiti yapıcak şekilde.

gonyalı kardeş msj yazdım ama hiç cvp yazmadın

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Dün Kadıköy'de avatarınızdaki renkten r1 gördüm kafasında ls2 kask vardı kullananın akrapoviç egzost vardı

Motosikleti
    ninja 250
    geçmiş olsun,bunu söylemek üzücü ama 2 ihtimal var,ya parçalanacak yada kullanılacak.bir tanıdığımın motoru çalınmıştı akşama diski yamulmuş ve terk edilmiş bir şekilde buldular,parçalanma ihtimali en kötüsü hurdacılara vs gidip yamaha r1 parçası arıyorum diye zarf atabilirsiniz belki bulunabilir allah yardım etsin.

Motosikleti
    TİGER-250
    Helal para döner gelir seni bulur merak etme..
    Bazen gidilecek yere en çabuk varmanın yolu mola vermektir

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ah kardeşim senin kadar üzülemem elbette ama bende okuyunca çok üzüldüm
    istanbulda motor sürmem diyordum birde motoru koycak yer dahi yok diyorum çalmalarından korkuyorum senin motorun o kilitlerle çaldılarsa kim bilir kilitsiz motoru bu şrzsler nasıl çalarlar.
    büyük geçmiş olsun
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin motorun o kilitlerle çaldılarsa kim bilir kilitsiz motoru bu şrzsler nasıl çalarlar.
    büyük geçmiş olsun
    Hocam kilitsiz motoru insan üstündeyken çalarlar heralde
    Sado

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    çok geçmiş olsun umarım bulunur....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)