Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

27 p 5023 kuba

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS APEÇHE RTR 150
    27 P 5023 KUBA MARKA 2011 MODEL SİYAH GAZİANTEP DE ÇALINMIŞTIR. POLİS BEYLERE GÜVENLİK KAMERA KAYITLARI DAHİ VERİLDİ ANCAK POLİSLER BECERİKLİ PLDUGU İÇİN BULAMIYORLAR...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    inşallah tez zamanda bulunur....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    geçmiş olsun tez zamanda sag salim bulunur inşallah.

Motosikleti
    TVS APEÇHE RTR 150
    inşallah kardeşler.Bu arada iletişim 544-608-52-34

Motosikleti
    Asya 100 Turk Cub
    gaziantep polisi iyi çalışıyor ilgileneceklerine kesinlikle eminim , umarım en kısa sürede motoruna kavuşursun,

Motosikleti
    TVS APEÇHE RTR 150
    Gaziantep polisimi iyi çalışıyor abi kamera kaydı bile verdim polis amcalara hırsızlar iki kişi ve kamerada açık şekilde belli oluyor buna ragmen neden ise hiç bir şey yapamıyorlar haklısınız isteseler bir torpil falan bulabilsek 2 günde bulurlar şehir içinde onlarca mobese var mobeselere dahi baktırmadılar polis zengin polisi olmuş abiler canları isterse izmaritten adam yakalayan polis kardeşlerimiz istemez iseler kamera kayıtlarında gözüken hırsızları yakalayamıyor inşallah bulurlar da beni yalancı çıkarırlar motor daha 2 aylık 800 km de idi bizim için ona verilen para çok para iki adi gelip alsın gitsin of ne ala memleket...

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    geçmiş olsun

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    inş. bulursun arakadaşım.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Motosikleti
    TVS APEÇHE RTR 150
    27 P 5023 Plakalı araç 22.09.2011 de bulunmuş ancak bizim haberimiz 01.02.2012 de tesadüfen oluyor kamera kayıtı vermek için karakola gittigimizde ögreniyoruz üstelik motorsiklet Şanlıurfada bulunmuş ve 120 gün otoparkdaymış otopark sahibi günlük 5 tl artı 120 tl çekim parası talep ediyor toplamda 720 lira 250 tlde getirmeye gider 1000 lira şikayet edecek merci neresidir biliyormusunuz....

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    geçmiş olsun.2008 de benimde motorum çalınmıştı.bende de kamera kayıtları vardı.ama yok işte...
    Orgazma Dudak Büktürür

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    bu nasıl saçma birşey ki motor bulunuyor ve size haber vermiyorlar... çok enteresan. aramızda muhakkak bir avukat vardır ve cevap verecektir. umarım sorun çözülür.

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    çok geçmiş olsun kısa zamanda bulunur inşallah
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

Motosikleti
    TVS APEÇHE RTR 150
    Hüseyin kardeşim kamera kayıdı bir işe yaramadı zaten ben 1 hafta oldu videoyu götüreli ama motor 4 ay önce bulunmuş inşallah bulunur.
    Serdar kardeşim bende bilmiyorum nasıl iştir hem haber vermiyorlar hem 720 tl para istiyorlar artı bulundu diye vergileride işlemiş artı sigorta cezası artı Şanlıurfa dan Gaziantep e getir üstelik motor ne durumda onuda Allah bilir.... Bir avukat var ise ve yol gösterir ise çok makbule geçer

cakturkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    Emre Bey, öncelikle geçmiş olsun.Zaman kaybetmeden bir avukatla durumu görüşmenizi tavsiye ederim.
    Burdan kimse size tam olarak yardım edemez.Bildiğim kadarıyla idarenin kusursuz sorumluluk ilkesi gereği idareye "tam yargı davası" açar, büyük ihtimalle de, hakimin kararı doğrultusunda tabii, kazanırsınız. Bu konu hakkında içtihada bakmak gerekir.Sizden başka birçok kimsenin başına da gelmiştir.

Anayasa ‘nın 125. maddesinin ilk fıkrasındaki “İdarenin her türlü eylem ve işlemlerine karşı yargı yolu açıktır” hükmü ile yedinci fıkrasındaki “ İdare, kendi eylem ve işlemlerinden doğan zararı ödemekle yükümlüdür” hükmü idarenin kusursuz sorumluluk anlamındaki anayasal çerçevesini çizmektedir.

Motosikleti
    TVS APEÇHE RTR 150
    haklısınız Çagatay bey bu işin peşini bırakmayacagım ama suçlu kimse çeksin cezasını onların vurdum duymazlığı yüzünden, sorumsuzlugu yüzünden ben cürüm çekemem...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler