Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    ben de gelirim t-shirt ler geziye hazır olur mu acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Mustanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de gelirim t-shirt ler geziye hazır olur mu acaba
    Bekleriz güzel bi gezi olcak inşallah. Tişörtleri malesef yetiştiremicez bugün itibariyle oylamayı bitirdik. En çok oy alan 3 modeli seçip hepsine fiyat alıp tekrar bi oylamaya sokmayı düşünüyoruz. Çünkü boydan tişörtlerin maliyeti çok fazla olcak herkesin maddi durumu uymayabilir diye düşündük. Hafta içine en çok oyu alan 3 modelin maliyetlerini firmadan alıp son oylamayı yapıcaz nasip olursa[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 02:07 ---------- Previous post was at 01:53 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/etki...si-gezisi.html
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Asya Ghost 350 cc
    haftaya pazar derken-tarihi de belirtirmisiniz

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    06.05.2012

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 21:02 ----------

Evet arkadaşlar facedeki ve buradaki tişört oylamalarının sonucunu düzenledik. 4 tane tişört son oylamaya kaldı. Arkadaşlar bu tişörtlerle ilgili fiyatları aldıktan sonra buradan son oylama yapacağız. Çünkü tişörtün maliyetine bakarak fikrini değiştirebilecek arkadaşlar olabilir. Buradaki amacımız tişörtün maliyeti çok çıkarsa sizlerden gelebilecek tepkiyi önlemek. Sizde tahmin edebilirsiniz ki son tasarımlardaki boydan resimli tişörtlerin maliyetleri yüksek olacaktır. Bu nedenle en çok oyu almış 4 tişörtü ayırdık ve hepsini firmadan maliyetlerini öğrenip son bir oylamaya sokacağız.

Arkadaşlar 111. sayfadan itibaren ve faceden devam eden oylamalarda en çok oy almış tişörtleri açıklıyorum

Model 4

Model 4'e oy verenler:sey47, MKD, Süleyman Deniz, Savagate, Black_Ice, Tekteker_Ramco, Sadeceo toplamda 7 oy

Model 14

Model 14'e oy verenler:MKD, Mehmetmumtaz, Zongoku, Sadeceo, Cardoso toplamda 5 oy

Model 15

Model 15'e oy verenler:Tekteker_Ramco, Mehmetmumtaz, Zongoku, Alper55, Yüce123, Mustanoğlu, Soccer, Relaxis, Süleyman Deniz, Sadeceo, Black_Ice, Ali Kara toplamda 12 oy vay vay vay diyorumm

Model 19

Model 19'a oy verenler:Mkd, Zongoku, Süleyman Deniz, Bayram Medine Öztürk, Cadoso toplamda 5 oy

Evet arkadaşlar durum bu şekilde. Biz en yakın zamanda fiyatları öğrenip gerekli bilgilendirmeleri yapıp son oylamaya sunacağız. Saygılar
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Asya Ghost 350 cc
    15 ve 19 ikiside olur ama arkalarındaki resim-logo 4 ve 14 ünkü olsun ayrıca illa """v""" yaka

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:28 ----------

gezi için ise,bu pazar olsa çok iyi olurdu:( ama haftaya pazar için bir yorum getiremiyorum.umarım müsait olurum da sizlere eşlik edebilirim.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı ALPER55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 ve 19 ikiside olur ama arkalarındaki resim-logo 4 ve 14 ünkü olsun ayrıca illa """v""" yaka

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:28 ----------

gezi için ise,bu pazar olsa çok iyi olurdu:( ama haftaya pazar için bir yorum getiremiyorum.umarım müsait olurum da sizlere eşlik edebilirim.
    Gezi zaten bu hafta sonu Pazar günü bekleriz. Tişörtlerle ilgili ayarlamayı fiyatları aldıktan sonra yaparız. Geziye bekliyoruz

---------- Post added at 13:23 ---------- Previous post was at 11:36 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/etki...si-gezisi.html

Arkadaşlar gelmeyi düşünenler gezi duyurularından listeye ismini eklesin lütfen

Motosikleti
    2012 YBR 125 ESD
    ben gelmk ısterdım ama sol elımı sakatladım eger bırı bnı artcısı olarak alıcaksa gelebılırım yada bnım motorumu kullanıverecekse gelırım

Motosikleti
    kısmetse olacak :)
    Arkadaşlar muhabbetinizi bölüyorum kusura bakmayın ama yardıma ihtiyacım var...

öncelikle a2 ehliyeti almak istiyorum b var. sizden sadece güvenilir bir sürücü kursu öğrenmek istiyorum ayrıca 2. el 150 cc lik ybr tarzı motor nerede bulabilirim? markasının honda yamaha gibi kaliteli olması şart değil öğrenip kenara atmak için alacağım bu motoru çünkü... lütfen yardım...

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı keremiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar muhabbetinizi bölüyorum kusura bakmayın ama yardıma ihtiyacım var...

öncelikle a2 ehliyeti almak istiyorum b var. sizden sadece güvenilir bir sürücü kursu öğrenmek istiyorum ayrıca 2. el 150 cc lik ybr tarzı motor nerede bulabilirim? markasının honda yamaha gibi kaliteli olması şart değil öğrenip kenara atmak için alacağım bu motoru çünkü... lütfen yardım...
    Merhabalar. Öz Asil sürücü kursu 1-2 ay kadar önce aldım dosyamıda hemen hazırladılar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Onun dışında sahibinden.com bu işler için yeterli. Güzel motor bulabilirsiniz. Şimdi reklam gibi olcak ama düşünürseniz benim motorum satılık http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4329122/detay/ Yalnız öyle binilip atılacak bir motor değil Bu arada eğer düşüncek olursanız fiyatı konuşuruz pazarlık yaparız.
    mehmetmumtaz bunu beğendi.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Boylu poslu bir Canavar istiyorsan
    zongoku bunu beğendi.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boylu poslu bir Canavar istiyorsan
    Abi iyi pazarlıyoz motorları
    mehmetmumtaz bunu beğendi.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizimkisi sadece tavsiye :D
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizimkisi sadece tavsiye :D
    Tamam abi saygılar

Motosikleti
    kısmetse olacak :)
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    direk konuya girişin koparttı zaten beni :D

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    denizli mt özledim sizi beee :(

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı keremiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    direk konuya girişin koparttı zaten beni :D
    Vallahi biraz öyle oldu ama olsun yani yabancıya gitmesin dedim Yalnız hala pazarlama politikaları var bende

---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:11 ----------

Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denizli mt özledim sizi beee :(
    Okay kardeşim valla senin geldiğin zaman bi gezi ayarlayamadık ama güzel bi kortej yaptık aga senle gelince zaten sen olayı kopartırsın
    BLACK_ICE bunu beğendi.

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    az kaldı belki mayıs sonu dönüyorum motorumla kısmet

Motosikleti
    Regal Raptor 250cc spyder
    model 19 tek geçiyorum , parası ne olursa olsun okey....
    zongoku bunu beğendi.

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    merhaba arkadaşlar.arkadaşımın tavsiyesiyle bende bu fana katıldım.2 yıldır motor kullanıyorum inş güney gezisinede katılmak isteriim.bu arada apache kullanıcısıyım.

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Millet benim küheylan az önce servisten çıktı. Bayram abide zn 125 'yi toplatıyordu.

Benim oğlan canavardı şimdi cacacacanavar olmuş nannnnnnnnnn
    zongoku bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler