Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

[Erzincan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı pozitif_man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim paradoks, ismimizin geçtiği her yerde seni duyarız... Erzincan'a ve köyüne motorla gelecek olmana çok sevindim. Çünkü motorla gezmek, doğayla başbaşa olmak demektir. Kaskının camına her 10 metrede 3-5 tane sinek yapışsa da, kır yollarında motor sürmenin zevki başkadır.

Sanırım Temmuz veya Ağustos ayında geleceksiniz, daha önce de yazmıştım, malesef ben yarın ( 4 Temmuz) Anamur'a doğru motorumla yola çıkacağım. Önümüzdeki hafta "Gezi Yazıları" bölümünden Anamur yolculuğumu görebilirsin.

Erzincan'da bir hayli motor var, ama genellikle ulaşm amaçlı... Hobi veya tutku olarak kullanan kimseyle ben tanışamadım, ama mutlaka vardır.

Son olarak, ehliyetsiz olman kötü, çünkü Erzincan'da nüfus az olduğu için polis amcaların canı sıkılıyor ve "Hadi bir-iki çevirme yapalım" diyorlar. Köy yollarında ise jandarmalara yakalanırsan işin kötü... Bu konuda sıkıntı yaşayabilirsin. Bir öneri: ben ehliyeti 2 ay önce aldım. Ehliyeti almadan önce polis gördüğüm an "U" dönüşü yapıyordum inşallah zevkli bir yaz geçirirsin. Kendine dikkat et, ailenin sözünden çıkma, çünkü onlar senin iyiliğini düşünüyorlar. inşallah başka bir sefere görüşmek üzere.....

Hüseyin SAFİ (pozitif_man)
    Ya aslında yarın ehliyet sınavına gireceğim.26 Temmuzda da direksiyon sınavı ve ağustos eyında ehliyet elimde olacak.Tek sorun köye erken gitmemiz. Babamda köyde vitesli motora alışırsın dedi Erzincanada inersin deyince sevinmiştim.Polislerin sık sık çevirdiğini öğrenmem kötü oldu.Seninde Anamura gidecek olman kötü oldu..Köy yolunda jandarma hiç çevirme yapmadı bizim Refahiye tarafında.O bakımdan sorun olmaz.Ama anlaşılan CBF 150 ile en fazla köy-Refahiye arası takılacağım.Erzincana boşa gelmeyeyim motorla.Çok teşekkürler cevap yazdığın için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Uyan ey Erzincan Mt nerelerdesiniz.Yahu motoru oraya getirecem diyorum,gezeriz diyorum.Boşluğa konuşuyorum sanki
    Motorum geldi buyrun başlığıda buraya dikeyim.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...k-motorum.html

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Motosikletin hayırlı olsun, kazasız belasız kullanman dileğiyle. Erzincan da değilim şuan, yoksa görüşmek isterdim. Kasksız ve ehliyetsiz gezmemeni tavsiye ederim.Hoşçakal.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

readymehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650 & DT 125 & CBR600F
    merhaba arkadaşlar erzincanda iki sene kaldım, baya motosiklet kullanan var ama heralde internete girmiyorlar
    yüreginin götürdügü yere git

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    internete giriyorlarda motosiklet neti bilmeyebilirler.bende tesadüfen bulmuştum bu siteyi,yıl 2005 ti üye olmustum fakat bir kendini bilmez yüzünnden nickim yasklandı. ben yeni bir nik aldım.oda tesadüftü,06.06.06 tarihli
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    ybr city mi alınca bitanede motosiklet netin reklamını yapıştıracağım kafalığa,herkes görsün ve bilsin diye.iyi olurmu sizce.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

Alıntı CBR125RCI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr city mi alınca bitanede motosiklet netin reklamını yapıştıracağım kafalığa,herkes görsün ve bilsin diye.iyi olurmu sizce.
    Çok iyi olur.Erzincanda motorcu çok amma ortada bir topluluk yok.Bu toplulukta ancak Erzincan MT ile oluşacak.
    Ya ben köye gittim geldim.Sende Üzümlüdeymişsin.Yazdıklarını okudumda.Ben Üzümlüye'de uğradım,örnek üzüm bağını gördüm.Çok güzel yer.Tam zenginlerin mekanı

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    Alıntı Paradoks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iyi olur.Erzincanda motorcu çok amma ortada bir topluluk yok.Bu toplulukta ancak Erzincan MT ile oluşacak.
    Ya ben köye gittim geldim.Sende Üzümlüdeymişsin.Yazdıklarını okudumda.Ben Üzümlüye'de uğradım,örnek üzüm bağını gördüm.Çok güzel yer.Tam zenginlerin mekanı
    biraz öyledir ama keşke buluşabilseydik,bidaha geldiğinde çarşı ya çıkarsan buluşabiliriz.zaten benim mekan belli,gündüz okulda çalışıyorum,çok programlı lisedeyim,akşam 5 ten sonra çarşıdayım.üzümlü internet c@fe var oraya takılıyom.cafenin karşısında da motorcu arkadaş var.bir ara hayabusa vardı 1300cc lik.belki duymuşsundur nette falan,340 km hız yapmıştı erzincan erzurum karayolunda,ismi ishak nergiz googlede arama yaparsan bulabilirsin.dediğim gibi işte cafedeyiz ve ishak abimle takılyıoz işte aramızda moto sohbet yapıyoruz gelirsen sevinirim,benim ismim şuayip çarşıda sorarsan bana getirirler seni görüşürüz kendine iyi bak.cbf nin tekerine sağlık diyelim.byee

Alıntı CBR125RCI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz öyledir ama keşke buluşabilseydik,bidaha geldiğinde çarşı ya çıkarsan buluşabiliriz.zaten benim mekan belli,gündüz okulda çalışıyorum,çok programlı lisedeyim,akşam 5 ten sonra çarşıdayım.üzümlü internet c@fe var oraya takılıyom.cafenin karşısında da motorcu arkadaş var.bir ara hayabusa vardı 1300cc lik.belki duymuşsundur nette falan,340 km hız yapmıştı erzincan erzurum karayolunda,ismi ishak nergiz googlede arama yaparsan bulabilirsin.dediğim gibi işte cafedeyiz ve ishak abimle takılyıoz işte aramızda moto sohbet yapıyoruz gelirsen sevinirim,benim ismim şuayip çarşıda sorarsan bana getirirler seni görüşürüz kendine iyi bak.cbf nin tekerine sağlık diyelim.byee
    Eee... artık seneye inşallah.En azından sohbet edebileceğin başka motorcularda var.Seneye kesin kararlıyım.CBF ile Erzincan turu

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    Eee... artık seneye inşallah.En azından sohbet edebileceğin başka motorcularda var.Seneye kesin kararlıyım.CBF ile Erzincan turu
    bekliyorum kardeş.

Uyanın EY ERZİNCAN MT yokmu Erzincandan fotoğraf filan ekleyecek olan?Biraz manzara görelim yahu.

pozitif_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Efsane geri döndü 18 günlük askerliğimi tamamlayarak Erzincan'a geri döndüm. Fotoğrafın alayını yayınlarım, sayfa kilitlenir!. En iyisi tek tek koyayım. Bizi izlemeye devam edin.

Bu resimler yaz tatili başlangıcında Erzincan-Mersin yolculuğunda çekildi. en kısa zamanda "Gezi Yazıları" bölümünde başlık açılacaktır. Buraya talep olduğu için birkaç resim ekledim.

Bu resim, Refahiye'den...

Sivas'a girerken...

Biraz da hız yapalım... (YBR'ye göre fena değil di mi)
    İki canlı kuşu birbirine bağlasan, dört kanatlı oldukları halde uçamazlar, çünkü ikilik mevcuttur.

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    emeğine sağlık hocam. resimlerin devamını bekleriz. bende resim çekiyorum bir ara beraberde çekiliriz atarız buraya resimleri neşelensin topickimiz

Motosikleti
    Evet. Daha çok katılım bekliyoruz...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

pozitif_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet. Daha çok katılım bekliyoruz...
    Özercim, yok öyle "katılım bekliyoruz"... senden de bir atraksiyon görelim yaw!
    İki canlı kuşu birbirine bağlasan, dört kanatlı oldukları halde uçamazlar, çünkü ikilik mevcuttur.

Motosikleti
    Valla 24 plakalı motosikleti görünce içim bir hoş oldu. Keşke zamanım uysada bende 24 palaka alabilsem, alacağım motosikletime.

Alıntı pozitif_man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özercim, yok öyle "katılım bekliyoruz"... senden de bir atraksiyon görelim yaw!

Refahiyeden müthiş bir foto koymuş pozitif_man abim.Teşekkür ediyorum.
    Ö.Z.€.R abi bende 24 plakalı motorum olsun isterdim.Erzincandan motoru alıp İstanbulda 24 plakayla gezmek süper olurdu.

Motosikleti
    Ö.Z.€.R abi bende 24 plakalı motorum olsun isterdim.Erzincandan motoru alıp İstanbulda 24 plakayla gezmek süper olurdu.
    İnş.. birgün o da olur. Hayırlısı...

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ERZİNCAN MT Ailemizin RAMAZAN BAYRAMI'nı en içten duygularımla kutlarım...

Kazasız bol keyifli sürüşler..
    __________________________________________________ _____________Murat GERGERLİ ve AİLESİ

.

Motosikleti
    Sağol murat abi, senin ve aileninde mübarek olsun.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)