Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

[Erzincan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Teşekkür ederim. Sağol .
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pozitif_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Erzincan'daki arkadaşlara bir uyarım olacak, Üzümlü'yü Erzincan'a bağlayan yol ayrımında AKPET petrol istasyonu var, oradan benzin almayın!!! iki gün önce yolda kalmama neden oldu, bujiyi değiştirerek yola devam ettim.... Daha büyük bir arıza da açabilirdi. Tamire gelen arkadaş yakıttan kaynaklandığını söyledi. Herkese duyurulur...

Motosikleti
    Merhaba...

Erzincan'da yaptığım gezilerden bir gezi yazısı oluşturdum. Bir bakın bakalım beğenecek misiniz...

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...i%5B-b%5D.html

Erzincan mt'ye selamlar bende Erzincan'ın Refahiye ilçesinin Sarı Koç köyündenim.Her yaz görürüm memleketimi.

Motosikleti
    Alıntı Scooter_Mania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erzincan mt'ye selamlar bende Erzincan'ın Refahiye ilçesinin Sarı Koç köyündenim.Her yaz görürüm memleketimi.
    Köyüne motorla mı gelisen?
    İki canlı kuşu birbirine bağlasan, dört kanatlı oldukları halde uçamazlar, çünkü ikilik mevcuttur.

Alıntı pozitif_man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köyüne motorla mı gelisen?
    Yok be abi nerdee arabayla geliyorum

Motosikleti
    Alıntı Scooter_Mania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok be abi nerdee arabayla geliyorum
    O zaman saymıyoruz! En kısa zamanda motorla gel ki gezelim...
    İki canlı kuşu birbirine bağlasan, dört kanatlı oldukları halde uçamazlar, çünkü ikilik mevcuttur.

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    herkese merhaba.erzincanla ilgim yok ama bir arkadaşım oralı ve oraları çok met ediyor.inş bir gün gelirim.hayırlı uğurlu olsun.yalova-bulgaristan mt
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba.erzincanla ilgim yok ama bir arkadaşım oralı ve oraları çok met ediyor.inş bir gün gelirim.hayırlı uğurlu olsun.yalova-bulgaristan mt
    Bu memleketin her yeri güzel ama Erzincan başka güzel. Mutlaka gelip görülmeli

Motosikleti
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli kardeşim, arkadaşın doğru söylemiş. Doğa sporları (Kayak, yamaç paraşütü, rafting, treeking, vs.) doğal kaynak suları, Yemyeşil ovası, üzüm-erik-kayısı-kiraz bahçeleri ile gerçekten çok güzel biryerdir. (Bu arada ben Anamurlu'yum.)

Motosikleti
    henuz yok
    bende erzincalı sayılırım erzincana gitmeyeli çok oldu. en kısa zamanda gidicem. motorumlada gitmeyi çok isterdim çünkü o kadar çok gezicek yer warki erzincanda. şelalesi süper mesela birde yamaç paraşütü yapılan yere gitmiştim çok güzel yerler war dediğim gibi nasip olur inşallah atlar motora gelirim güzel erzincsana

Motosikleti
    Erzincan için bir gezi düzenleyelim ozaman seneye. Maddi ve manevi yönden kendimizi hazır hissettiğimizde şöyle 1 hafta-10 günlük güzel bir gezi yaparız.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erzincan için bir gezi düzenleyelim ozaman seneye. Maddi ve manevi yönden kendimizi hazır hissettiğimizde şöyle 1 hafta-10 günlük güzel bir gezi yaparız.
    Ne, ne zaman, nerede, nasıl, kiminle?

Motosikleti

Ne
    Gezi
    ne zaman
    Seneye

nerede
    Erzincanda

nasıl
    Motosikletlerle.

kiminle?
    Gelmek isyeteyen bütün arkadaşlarla.

Motosikleti
    Ö.Z.€.R Hocam, walla süper bir açıklama yapmışsın, ben bile anladım
    İnşallah katılım yüksek olur da, gezi yazıları bölümünü sallarız... Görüşmek üzere...

Motosikleti
    Umarım öyle olur. Görüşürüz.

Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Slm Arkadaslar Ben ömer Erzincanlıyım Ve Ailem Erzincanda. Istanbulda Calısıyorum Erzincan Sayfası Olunca Hemen Atladım Neden Bizimde Aktif Bir Sayfamız Olmasınki. Gördüğüm Kadarıyla Her Aya Bir Msj. Biraz Daha Aktif Olursak Sayfadan Ayrılmam...grsrz

Motosikleti
    Aramıza hoşgeldin Ömer. Erzincan MT de bizde seni sık görmek isteriz.

Pozitif_man ve tüm MT Erzincana duyurulur.Eski üyeliğim scooter_mania yı bitirip yeni üyelik açtım.Ve köye motoru getireceğim 10 gün kadar köyde olacağım.Honda CBF 150 alacak babam 2 hafta sonra minibüsle getireceğiz oraya.Oraya geldiğimde hemen bir gezi düzenlermiyiz?
    Birde ben vitesli motoru ilk orada öğreneceğim.Babam hemen öğrenirsen köyden erzincana gidebilirsin dedi.Sonrada İstanbul'a geri getireceğiz motoru.Maceraya İst. devam edeceğim Neyse çok heyecanlıyım,Çok yazdım.Oraya geldiğimde Erzincan merkezde buluşmak üzere

Düzeltme:Ya heyecandan bir şeyi söylemeyi unutmuşum.(Eğer burayı okuyan biri varsa ) Ben Erzincana geldiğimde ehliyetsiz olacağım.Erzincanda polisler çok çevirme yapıyorlar mı?

Motosikleti

Merhaba...

Alıntı Paradoks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pozitif_man ve tüm MT Erzincana duyurulur.Eski üyeliğim scooter_mania yı bitirip yeni üyelik açtım.Ve köye motoru getireceğim 10 gün kadar köyde olacağım.Honda Titan alacak babam 2 hafta sonra minibüsle getireceğiz oraya.Oraya geldiğimde hemen bir gezi düzenlermiyiz?
    Birde ben vitesli motoru ilk orada öğreneceğim.Babam hemen öğrenirsen köyden erzincana gidebilirsin dedi.Sonrada İstanbul'a geri getireceğiz motoru.Maceraya İst. devam edeceğim Neyse çok heyecanlıyım,Çok yazdım.Oraya geldiğimde Erzincan merkezde buluşmak üzere

Düzeltme:Ya heyecandan bir şeyi söylemeyi unutmuşum.(Eğer burayı okuyan biri varsa ) Ben Erzincana geldiğimde ehliyetsiz olacağım.Erzincanda polisler çok çevirme yapıyorlar mı?
    Kardeşim paradoks, ismimizin geçtiği her yerde seni duyarız... Erzincan'a ve köyüne motorla gelecek olmana çok sevindim. Çünkü motorla gezmek, doğayla başbaşa olmak demektir. Kaskının camına her 10 metrede 3-5 tane sinek yapışsa da, kır yollarında motor sürmenin zevki başkadır.

Sanırım Temmuz veya Ağustos ayında geleceksiniz, daha önce de yazmıştım, malesef ben yarın ( 4 Temmuz) Anamur'a doğru motorumla yola çıkacağım. Önümüzdeki hafta "Gezi Yazıları" bölümünden Anamur yolculuğumu görebilirsin.

Erzincan'da bir hayli motor var, ama genellikle ulaşm amaçlı... Hobi veya tutku olarak kullanan kimseyle ben tanışamadım, ama mutlaka vardır.

Son olarak, ehliyetsiz olman kötü, çünkü Erzincan'da nüfus az olduğu için polis amcaların canı sıkılıyor ve "Hadi bir-iki çevirme yapalım" diyorlar. Köy yollarında ise jandarmalara yakalanırsan işin kötü... Bu konuda sıkıntı yaşayabilirsin. Bir öneri: ben ehliyeti 2 ay önce aldım. Ehliyeti almadan önce polis gördüğüm an "U" dönüşü yapıyordum inşallah zevkli bir yaz geçirirsin. Kendine dikkat et, ailenin sözünden çıkma, çünkü onlar senin iyiliğini düşünüyorlar. inşallah başka bir sefere görüşmek üzere.....

Hüseyin SAFİ (pozitif_man)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)