Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Ne dersiniz?Aramıza alalım mı almayalım mı

Volkan abeyyyy..Alem adamsın ya,bunlar nee
    Etiketler: eskisehir, eskisehir1, eskisehir2, eskisehir3, haha, hahaha, siee, zuha
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eminn26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Honda CBF 1000 FA
    iyi aksamlar herkese......
    2008 HONDA CBF 150 < 2014 SUZUKİ INAZUMA < 2012 HONDA CBF 1000 FA

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    faruk kardeş ben sadece bir ailryiz dedim ama , burda bir ayrımcılık yapmadım , sen kendi kendine ben o aileye katılmak istemiyorum dedin dikkatini çekerim aile eskişehir mt oluyor . ve kimse arkadaşlar yada faruk gel bu ortama sende gir demedi ki neden böyle bir yazı yazma gereği duydum anlamadım bu yazı daha uzarda gerek duymuyorum ... kib selametle

[QUOTE=GökhanYENİCELİ;1060167]
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim agız alıskanlıgım bu sekılde biz birader lafı ile buyuduk , allaha şükür büyüklerimiza saygılıyız ve 1 dediklerini 2 etmeyiz , feleğin çemberi el arabası tekeri degıl hayat arabası biz biraz erken bindik allahın izniyle de yolumuzda gidiyoruz . sen yanlıs hatırlamıyorsam en cok 1983 dogumlusun benden 6-7 yas büyükleri kendine abi dedirtiyorsan helal olsun , bende kendimden 6 -7 yas buyuklere abi derim zaten , ve ben edebiyat yapmıyorum üstad , 50 -60 yasında olupta benım yasadıgım hayat tecrubelerını yasamayan bir yıgın insan var , ben seninle saygısızca konusmadım , yada saygısız konustugum cumleyı goster yanlısımız varsa özür dilemesinde biliriz evel allah , aynı fikirdeyim saygısız konusanlarla muhatap olma fazla başın agrımasın sonra, benım gibi ( bu baş ağrısı mt dışı ilişkilerimden kaynaklanmaktadır.)

cümleten iyi geceler[/QUOTE

Benim doğum tarıhimi bana sen öğretemezsin (yanlış biliyorsun) ayrıca ALLAH'a çok şükür benim başımı kimse bu güne kadar ağrıtamadı Sen kendi doğum tarihini bil yeter ve Derdimde sana abi dedirtirmek değil ama herkez birbirine saygı çerçevesi içersinde davranmayacaksa muhattap almayalım Kİ şunun üzerine bastırmak istiyorum bence saygının anlamı çok geniş sana göre çok daha dar olabilir Daha fazla tadımız bozulmasın ALLAH'ın selameti üzerinde olsun

ben sana doğum tarihini öğretmiyorum . demek istediğim benden çok büyük değilsin . başınıda allah ağrıtmasın , ben kendi doğum tarihimi çok iyi biliyorum , bana göre saygının anlamı çok çok geniş bunu sürekli geceleri 2. iş olarak beraber çalışmaya gittiğimiz durmuş abiye sorabilirsin

gökhan ve faruk arkadaşlar aynı memlekette yaşıyoruz beraber takılıyoruz veya takılmuyoruz sorun değil , ölümlü dünya başımız sıkışınca yüzüne bakacak birileri olsun , hiç ummadığın bir insan hiç ummadığın şekilde sana fayda edebilir

cümleten iyi geceler eskişehir mt gecenin ilerleyen saatlerinde görüşmek üzere

bu arada erkan oral aramıza hoşgeldin kemk_87@hotmail.com her türlü sorularına açığım arkadaşım
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    fym masai 250cc
    hoşbulduk arkadaşım eskişehir mt de ki bütün arkadaşlara selamlar
    Masai Grand Eagle 250 ESKİŞEHİR:cat:

Motosikleti
    YAMAHA XT 600E SATILMIŞTIR ARTIK MOTORU YOK
    selam mt..nasılsınız bakemmm...bugün umutun yadigarı yebereynen dolaştık..yarımca,tandır,danışment yakakayı,kızılcaören,gündüzler,beyazaltın,söğütcük ,cukurhisar,özdenk,büğdüz,köylerini dolaştık,ordan bozana uürayıp meşhur bozan kavurması yemeğide ihmal etmedik..umutcum.. 2 kişi 2 kilo et yer mi yaa...ordan alpu ve eskişehir..köyleri dolaşırken bakındım da şöyle eskişehir hakikaten su cenneti..heryer ceşme ya...hepinize saygılar selamlar...ahmet lastik patlamıştı atlamışım dayının...hep seyfo dayın şom ağzı yüzünden ..et de ne gitti be.. kuzu eti lokum lokumm...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    erkanoral senın motor crusır mı scooter mı

Motosikleti
    fym masai 250cc
    crusır arkadaşım scoter ler sarmıyo beni

kanuni caracal alacaktım pahalı geldi

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı GökhanYENİCELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet tadımız bozulmasın gökhan'ım scooter kardeşliği bozulmasın

Helal kardeşim bugün seni gördüm ama sen beni göremedin işim olmasa arkandan gelirdimde işimde vardı saygılar
    sağol gökhanım sıkıştırıyodum biraz motoru şehir içinde. kayışıyla yağını değiştirmiştimde alışsın diye ben hergün akşam üstleri senin motora göz kulak oluyom çalgıcının önünde allah korusun deviren filan olur gene döversin adamcaazları bu sefer ben dalarım sona seni çağırırım

Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seviyoruz biribirimizi abi (arkadaşça)

Bu arada evet abi kafasız dolaşan motor benim motor Özledim keratayı Salim Usta'ya rica ettim sağolsun kırmadı verdi oda Kafasıda bi olsa abi var ya Ne gidiyo motor Çekişi artmış valla hasta oldum motora
    hee öleyse tamam sen değildin ama üstündeki senmiydin anlayamadım da. köprübaşında işbankasından sakarya cad. girdi HIZLA

Alıntı erkanoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm eskişehir MT li arkadaşlar aranıza katılmaktan mutluluk duyacam tabi aranıza alırsanız
    hoşgeldin erkan. kendinden bahset biraz. ne marka motosikletin var nerde oturuyon plakan ne

Alıntı oldcityboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam mt..nasılsınız bakemmm...bugün umutun yadigarı yebereynen dolaştık..yarımca,tandır,danışment yakakayı,kızılcaören,gündüzler,beyazaltın,söğütcük ,cukurhisar,özdenk,büğdüz,köylerini dolaştık,ordan bozana uürayıp meşhur bozan kavurması yemeğide ihmal etmedik..umutcum.. 2 kişi 2 kilo et yer mi yaa...ordan alpu ve eskişehir..köyleri dolaşırken bakındım da şöyle eskişehir hakikaten su cenneti..heryer ceşme ya...hepinize saygılar selamlar...ahmet lastik patlamıştı atlamışım dayının...hep seyfo dayın şom ağzı yüzünden ..et de ne gitti be.. kuzu eti lokum lokumm...
    vaaay dayının 125lik nası bişey 2=2 2 kişi 2 kilo et yenir ya. en son bozdağ buluşmasında ne etler havada uçuştu hatırlarsan demi püüüüü seyfi abiye selam de

umut senin ybr nasıldı ya ? unuttum ben onu. bugün buldum kırmızı 2004 8000'lerde km'si. görüşcem adamla bakalım. temmuza emok'a ybr'yle gitmem lazım

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı erkanoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    crusır arkadaşım scoter ler sarmıyo beni

kanuni caracal alacaktım pahalı geldi
    aynen scooter hem sarmıyor , hem ufak teker kayıverıyor . mondial rs 151 le benım motora alısıgım vıraja gırdım hızlıydım cok zor toparladım, grandeagle hangı markanın ve kac para . biz caracalları ikiledik allahın izniyle haftaya motor elimizde olacak cruıser keyıf motoru adamım ben o yonunu cok sevıyorum

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a
    [QUOTE=mterayes26;1061021]faruk kardeş ben sadece bir ailryiz dedim ama , burda bir ayrımcılık yapmadım , sen kendi kendine ben o aileye katılmak istemiyorum dedin dikkatini çekerim aile eskişehir mt oluyor . ve kimse arkadaşlar yada faruk gel bu ortama sende gir demedi ki neden böyle bir yazı yazma gereği duydum anlamadım bu yazı daha uzarda gerek duymuyorum ... kib selametle

ben sana doğum tarihini öğretmiyorum . demek istediğim benden çok büyük değilsin . başınıda allah ağrıtmasın , ben kendi doğum tarihimi çok iyi biliyorum , bana göre saygının anlamı çok çok geniş bunu sürekli geceleri 2. iş olarak beraber çalışmaya gittiğimiz durmuş abiye sorabilirsin

gökhan ve faruk arkadaşlar aynı memlekette yaşıyoruz beraber takılıyoruz veya takılmuyoruz sorun değil , ölümlü dünya başımız sıkışınca yüzüne bakacak birileri olsun , hiç ummadığın bir insan hiç ummadığın şekilde sana fayda edebilir

cümleten iyi geceler eskişehir mt gecenin ilerleyen saatlerinde görüşmek üzere

bu arada erkan oral aramıza hoşgeldin kemk_87@hotmail.com her türlü sorularına açığım arkadaşım
    işte olay budur bak nekadar doğru konuşmuşsun bu davranışın hoşuma gitti şu doğun tarihi işine gelince bu konu çok uzadı en azında burada uzadı birgün yine ayak üstü biryerde karşılaşırız illaki ozaman sen de bana yaşını söyle bende sana söyleyim az bir fafrk olduğunu düşünmüyorum en azından sinan abinden büyük olduğumu biliyorum neyse formu artık böylesine lüzumsuz bir konuyla meşkul etmek istemiyorum İyi akşamlar

Motosikleti
    fym masai 250cc
    grand eagle ı suzukiyi getiren firma getiriyor yetkili serviste suzuki diye biliyorum diğer şehirlerde öle ama eskişehirde grand egl görmedim duymadımbelkide ilk bende olcak sıfırı 3500 diyolar ama benimki 2006 model olcak daha almadım haftaya kocaelinden alıcam 2850 diyo ama arda biyerde anlaşcaz inşallah

Motosikleti
    KROSS 250
    salamun aleykum herkeze iyi aşamlar erkanoral aramızıza hoşgeldin hayırdır gergin miş buralar biraz. bırakın bu kızgın gın lıgı abiler ya surda muhabbete geldik ... neyse konu kapanmiş zati erkanoral biraz kendini anlatsana
    sadece sür ...... www.eskisehirenduro.com

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    [QUOTE=GökhanYENİCELİ;1061089]
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    faruk kardeş ben sadece bir ailryiz dedim ama , burda bir ayrımcılık yapmadım , sen kendi kendine ben o aileye katılmak istemiyorum dedin dikkatini çekerim aile eskişehir mt oluyor . ve kimse arkadaşlar yada faruk gel bu ortama sende gir demedi ki neden böyle bir yazı yazma gereği duydum anlamadım bu yazı daha uzarda gerek duymuyorum ... kib selametle

işte olay budur bak nekadar doğru konuşmuşsun bu davranışın hoşuma gitti şu doğun tarihi işine gelince bu konu çok uzadı en azında burada uzadı birgün yine ayak üstü biryerde karşılaşırız illaki ozaman sen de bana yaşını söyle bende sana söyleyim az bir fafrk olduğunu düşünmüyorum en azından sinan abinden büyük olduğumu biliyorum neyse formu artık böylesine lüzumsuz bir konuyla meşkul etmek istemiyorum İyi akşamlar

sana zaten abi diyordum ama dün zaten işler kesat eve geliyoruz kafa kazan gibi kusura bakma adınla hitap ettim
    gökhan abi herneyse ben hala şu köprü olayını anlamadım
    farugun yazısı acıkca yaranın üzerine tuz ekmek gibi hadi orda yeni bir gurup kuruldu gel sende yazsa neyse orada sadece eskişehir mt aile ağacının dalları yazıyor. neden oyle bır tavır takındı bılıyorum

erkanoral tasbası kuyumcular carsısının orda yemen baharat var onu yan sokagında benım dükkanım var vakit bulursan gel bir çayımı içersin hem tanışmıs oluruz ahmet kundura eray de herkes bılır benı ,,, sadece erkanoral degıl ısteyen herkese 24 saat kapım acıktır

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol gökhanım sıkıştırıyodum biraz motoru şehir içinde. kayışıyla yağını değiştirmiştimde alışsın diye ben hergün akşam üstleri senin motora göz kulak oluyom çalgıcının önünde allah korusun deviren filan olur gene döversin adamcaazları bu sefer ben dalarım sona seni çağırırım

hee öleyse tamam sen değildin ama üstündeki senmiydin anlayamadım da. köprübaşında işbankasından sakarya cad. girdi HIZLA

hoşgeldin erkan. kendinden bahset biraz. ne marka motosikletin var nerde oturuyon plakan ne

vaaay dayının 125lik nası bişey 2=2 2 kişi 2 kilo et yenir ya. en son bozdağ buluşmasında ne etler havada uçuştu hatırlarsan demi püüüüü seyfi abiye selam de

umut senin ybr nasıldı ya ? unuttum ben onu. bugün buldum kırmızı 2004 8000'lerde km'si. görüşcem adamla bakalım. temmuza emok'a ybr'yle gitmem lazım

sağolasın eksik olma sinanım nasıl bakım değiştirdimi motorun çekişini yakışını falan

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    erkanoral eger 2850 vereceksen bıraz daha sık dişini sana da caracal alalım satan bayi benim tanıdığım

Motosikleti
    fym masai 250cc
    digi_boy26 masai grand eagle motorun markası kocaelinden alıcam plakayı değiştiricem şimdiki plakayı bilmiyorum şirintepe de oturuyorum

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    acaip farkediyo tavsiye ederim. motor daha bi hızlı kaçıyo gibi geldi. yeni hava filtresi de taktım. rs151'i eleyebiliyorum çevre yolunda 95le bujiye de bakcam yakında. bosch marka bişeyler arıyorum seri numaraısna göre oluyor ya.

bak hamza faruku seviyomuş bende seni çok seviyom

erkan, masai suzukinin markası demi. baktım motoruna güzelmiş. caracal alma boşver

Motosikleti
    fym masai 250cc
    2850 vermeyi düşünmüyorum en fazla 2400 verebilirim o da razı olacak gibi caracal sıfır mı kaç yetale

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sen git minik kuşunla emoklara , bu sene allah nasip ederse çok kalabalık gidecez

Motosikleti
    fym masai 250cc
    hoşbulduk woxter crusır hastasıyım scoter ve racing modellere soğuğum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler