Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    salim abi her ne olursa olsun canım abicim kusura bakma ama keske bu yazıyı ozelden atsaydın cok daha hos olurdu . hani biz bilemeyiz aranızda ki durumu ama bunca kısının ıcınde bu yanlıs
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    arkadaşlar bi duyurum olcak. 2 mayıstan itibaren IRONMAN filmi Türkiye'ye de gelecek toplanıp bi akşam afm'ye gidebiliriz mesela. recep'e free gittik buna beraber gidelim hem buluşmaya bahane olur. önce eren'in orda yemek, sonra da sinema, en sonunda da bi gece turu ondan sonra da go to the sweet home olurmu ne dersiniz ? ben gitcem mutlaka filme.

fragman ben ekleme yaparken 3,805,182 kere izlenmiş.

ekleme: oyunu vardı hatta bunun bende pc'de

neyse okuyan okudu anlayan anladı..
    ii geceler.

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    farukcum zaten bu yazıda bir aileye katılmaktan bahsedilmiyor .sadece olan bir şeyden yani eskişehir mt bir aile olarak gösteriliyor . için rahat olsun bir guruba üye toplamıyoruz , katılmana gerek yok

aile eskıişehir mt oluyor gökhancım , köprü ile bir alaka sezemedim hangi köprü bu ?
    senin bana gökhancım demen için 10 yıl daha ekmek yemen lazım

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Alıntı muratd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topicin kalitesi iyice düşmeye başladı..
    Murat Abi Bir Yanlış Anlaşılma Olmuş Haklı Yere Salim Usta Yazmış.Neden Haklı Yere Diyeceksiniz???Bazı Olaylarda Yanlış Yapan Kişilerin Kimliğini Deşifre Etmek İyidir.Tamam Bu Olay Yanlış Anlaşılma Olabilir Ama Olayın Gerçekliği Olsaydı Bende Usta'nın Yaptığını Yapardım

Ayrıca Dün Bir Yazı Gözüme Takıldı...Ortalık Sessiz Sakinken Bozmayalım Germeyelim Diye Es Geçtim Ama Senin Bu Yazın Üstüne Bende Şöyle Birşey Söyleyeyim.Faruk Yanlış Anlama Kardeşim Ama Aşağıdaki Alıntı Sana Ait ve Sen Şöyle Demişsin

Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o aileye katılmasam olurmu
    Buradaki Laf Gayet Açık Eray Gayet İçten ve Bir Amacı Olmadan Böyle Demiş Sense Buna Böyle Bir Karşılık Vermişsin Ben Bunu Görünce Açıkcası Moralim Bozuldu ve Şevkim Kırıldı Topic Hep Harikaydıda Yeni Üyeler mi Bozdu Topiği Onu Anlamadım Şu Duruma Bakaraktan Akla Bu Geliyor...Eskilere Sessiz Kalınıyor Yeniler Eleştiriliyor Umarım Ben Yanlış Anlamışımdır

Tekrar Herkesten Özür Diliyorum Gece Vakti Böyle Bir Muhabbet Açtığım İçin
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    arkadaşlar bana inanmıyor gibi konuşuyorsunuz ben vallaha billaha başaran motorun yerini bile bilmiyorum eğer benim borcum varsa kanıtlasın bu kadar insanın içinde sahtekar durumuna düştüm ve resmen iftiraya kurban gittim
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

Motosikleti
    Alıntı selcuk543 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bana inanmıyor gibi konuşuyorsunuz ben vallaha billaha başaran motorun yerini bile bilmiyorum eğer benim borcum varsa kanıtlasın bu kadar insanın içinde sahtekar durumuna düştüm ve resmen iftiraya kurban gittim
    Arkadaşım Yanlış Anlama Seninle İlgili Bir Şüphem Yok Benim Şahsen Ben Sadece Ortadaki Duruma Kızdım Seninle Kesinlikle Alakası Yok Senide Biliyorum Ben Motorunu,Dükkanını Her Gün Görüyorum...Borç Takıp Kaçacak Birisi Değilsin Bana Göre

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı GökhanYENİCELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin bana gökhancım demen için 10 yıl daha ekmek yemen lazım
    ne dıyım birader direk gökhan diyim o zaman , biraz nazik davranalım diye yazdık o lafı tamam
    benım yaşım senden küçük olabılır ama ben hayatın felek çemberinden geçip gideli çok oldu . yanlız argo bir laf yazarsam soyle

öyle laf yazmak ıcın ne 10 yıl ekmek yerim , neden bana 10 yıl ekmek yedirecek delikanlı çıkar . şurda aynı şehirin motosiklet sevdalıları olarak bir ortak yerimiz sohbetimiz olsun diyoruz . ne bu yani istemiyorsan selamı sabahı keseriz birader çok zor değil yani

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    saol kardeş beni anlayan birini bulmak gerçekten çok güzel bişey kardeş kaldıramam ben böyle şeyleri bugüne kadar şerefimle yaşadım ama olmayan bişey yüzündende suçlanmak çok gücüme gitti
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

Motosikleti
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne dıyım birader direk gökhan diyim o zaman , biraz nazik davranalım diye yazdık o lafı tamam
    benım yaşım senden küçük olabılır ama ben hayatın felek çemberinden geçip gideli çok oldu . yanlız argo bir laf yazarsam soyle

öyle laf yazmak ıcın ne 10 yıl ekmek yerim , neden bana 10 yıl ekmek yedirecek delikanlı çıkar . şurda aynı şehirin motosiklet sevdalıları olarak bir ortak yerimiz sohbetimiz olsun diyoruz . ne bu yani istemiyorsan selamı sabahı keseriz birader çok zor değil yani

bana ne bilader de nede gökhancım de dikkatini çekiyorsa ben zaten büyüklerine saygı gösterenlerle muhattabım senden 6 7 yaş büyükler bile bana abi diye hitap ediyor. O felek dediğin çemberi elarabası tekeri sandın heralde sen 50 60 yaşındaki adamlar bukadar edebiyat yapmıyor mümkünse saygılı olalım yoksa ben bugünden sonra kendime saygısızca konuşacak insanlarla muhattap olamam

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    bana ne bilader de nede gökhancım de dikkatini çekiyorsa ben zaten büyüklerine saygı gösterenlerle muhattabım senden 6 7 yaş büyükler bile bana abi diye hitap ediyor. O felek dediğin çemberi elarabası tekeri sandın heralde sen 50 60 yaşındaki adamlar bukadar edebiyat yapmıyor mümkünse saygılı olalım yoksa ben bugünden sonra kendime saygısızca konuşacak insanlarla muhattap olamam
    benim agız alıskanlıgım bu sekılde biz birader lafı ile buyuduk , allaha şükür büyüklerimiza saygılıyız ve 1 dediklerini 2 etmeyiz , feleğin çemberi el arabası tekeri degıl hayat arabası biz biraz erken bindik allahın izniyle de yolumuzda gidiyoruz . sen yanlıs hatırlamıyorsam en cok 1983 dogumlusun benden 6-7 yas büyükleri kendine abi dedirtiyorsan helal olsun , bende kendimden 6 -7 yas buyuklere abi derim zaten , ve ben edebiyat yapmıyorum üstad , 50 -60 yasında olupta benım yasadıgım hayat tecrubelerını yasamayan bir yıgın insan var , ben seninle saygısızca konusmadım , yada saygısız konustugum cumleyı goster yanlısımız varsa özür dilemesinde biliriz evel allah , aynı fikirdeyim saygısız konusanlarla muhatap olma fazla başın agrımasın sonra, benım gibi ( bu baş ağrısı mt dışı ilişkilerimden kaynaklanmaktadır.)

cümleten iyi geceler

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    Hamzacım canımın içi aşkım benım nie bozuluosun lafımaya herkez özgür abi ben o aileye katılmaz istemiyorum herkezlede arkadaş olmak istemiyorum yani bunda kırılcak bozulcak bişi yok.
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Motosikleti
    [QUOTE=mterayes26;1060161]benim agız alıskanlıgım bu sekılde biz birader lafı ile buyuduk , allaha şükür büyüklerimiza saygılıyız ve 1 dediklerini 2 etmeyiz , feleğin çemberi el arabası tekeri degıl hayat arabası biz biraz erken bindik allahın izniyle de yolumuzda gidiyoruz . sen yanlıs hatırlamıyorsam en cok 1983 dogumlusun benden 6-7 yas büyükleri kendine abi dedirtiyorsan helal olsun , bende kendimden 6 -7 yas buyuklere abi derim zaten , ve ben edebiyat yapmıyorum üstad , 50 -60 yasında olupta benım yasadıgım hayat tecrubelerını yasamayan bir yıgın insan var , ben seninle saygısızca konusmadım , yada saygısız konustugum cumleyı goster yanlısımız varsa özür dilemesinde biliriz evel allah , aynı fikirdeyim saygısız konusanlarla muhatap olma fazla başın agrımasın sonra, benım gibi ( bu baş ağrısı mt dışı ilişkilerimden kaynaklanmaktadır.)

cümleten iyi geceler[/QUOTE

Benim doğum tarıhimi bana sen öğretemezsin (yanlış biliyorsun) ayrıca ALLAH'a çok şükür benim başımı kimse bu güne kadar ağrıtamadı Sen kendi doğum tarihini bil yeter ve Derdimde sana abi dedirtirmek değil ama herkez birbirine saygı çerçevesi içersinde davranmayacaksa muhattap almayalım Kİ şunun üzerine bastırmak istiyorum bence saygının anlamı çok geniş sana göre çok daha dar olabilir Daha fazla tadımız bozulmasın ALLAH'ın selameti üzerinde olsun

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    Ya Birileri birilerinden hoşlanmıyorsa muhattap olmak istemiyorsa bunu daha fazla uzatmanın tartışmanın gereği yok hiç kimse herkezle iyi olacak herkezle samimi olucak diye bi kanun kuralda YOK.

Böyle geldi Böylede gidiyor...buna çomak sokmayalım artık kımın kımle anlaştığı kımın kımle toplaştığı belli...
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Motosikleti
    Hamzacım canımın içi aşkım benım nie bozuluosun lafımaya herkez özgür abi ben o aileye katılmaz istemiyorum herkezlede arkadaş olmak istemiyorum yani bunda kırılcak bozulcak bişi yok.
    Bebeğim bitanem herşeyim tamam haklısın ama insanların yüzüne böyle konuşup mutsuz etmenin ne manası var dimi Tabi ki herkesin kendi kararı canımcım ama keşke bu kararı başkalarına belli edip kalbini kırmadan uygulasaydın Nese bidenem canın sağolsun

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Ya Birileri birilerinden hoşlanmıyorsa muhattap olmak istemiyorsa bunu daha fazla uzatmanın tartışmanın gereği yok hiç kimse herkezle iyi olacak herkezle samimi olucak diye bi kanun kuralda YOK.

Böyle geldi Böylede gidiyor...buna çomak sokmayalım artık kımın kımle anlaştığı kımın kımle toplaştığı belli...
    haklısın faruk. herkesin kimle muhabbet ettiği alenen ortada zaten.

Benim doğum tarıhimi bana sen öğretemezsin (yanlış biliyorsun) ayrıca ALLAH'a çok şükür benim başımı kimse bu güne kadar ağrıtamadı Sen kendi doğum tarihini bil yeter ve Derdimde sana abi dedirtirmek değil ama herkez birbirine saygı çerçevesi içersinde davranmayacaksa muhattap almayalım Kİ şunun üzerine bastırmak istiyorum bence saygının anlamı çok geniş sana göre çok daha dar olabilir Daha fazla tadımız bozulmasın ALLAH'ın selameti üzerinde olsun
    evet tadımız bozulmasın gökhan'ım scooter kardeşliği bozulmasın

Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bebeğim bitanem herşeyim tamam haklısın ama insanların yüzüne böyle konuşup mutsuz etmenin ne manası var dimi Tabi ki herkesin kendi kararı canımcım ama keşke bu kararı başkalarına belli edip kalbini kırmadan uygulasaydın Nese bidenem canın sağolsun

hamza sana bakış açım değişti kırmızı yazılardan sona faruk'la aranızda ne var bilmek istiyom

senin motora benzer bi motor gördüm. kafası yoktu ama büyük ihtimalle senin motordu. dikmeleri düzgün ön jant yeni gibiydi. bilgin varmı?

Konuyu Toplam 4 üye okuyor. (2 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)
    digi_boy26, headhunter251

ahmedim napıyon kafan şişti demi dinneye dinneye

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    abi kafam şişmedi ya.bi baktım ohooo millet koparmış gidiyo gene.Yapmayın abilerim burada tartışma çıkaracak şekilde msj.lar yazmayalım lütfen.Hepimiz kardeşiz tamam herkes kendince haklıdır.İsteyen istediği gibi gezip tozsun ama burda hep bir araya geliyoruz.lütfen olmasın böyle...
    Kendinize iyi bakın İyi sürüşler dilerim...
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    evet tadımız bozulmasın gökhan'ım scooter kardeşliği bozulmasın

Helal kardeşim bugün seni gördüm ama sen beni göremedin işim olmasa arkandan gelirdimde işimde vardı saygılar

Motosikleti
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hamza sana bakış açım değişti kırmızı yazılardan sona faruk'la aranızda ne var bilmek istiyom

senin motora benzer bi motor gördüm. kafası yoktu ama büyük ihtimalle senin motordu. dikmeleri düzgün ön jant yeni gibiydi. bilgin varmı?

Konuyu Toplam 4 üye okuyor. (2 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)
    digi_boy26, headhunter251

ahmedim napıyon kafan şişti demi dinneye dinneye
    Seviyoruz biribirimizi abi (arkadaşça)

Bu arada evet abi kafasız dolaşan motor benim motor Özledim keratayı Salim Usta'ya rica ettim sağolsun kırmadı verdi oda Kafasıda bi olsa abi var ya Ne gidiyo motor Çekişi artmış valla hasta oldum motora

Motosikleti
    fym masai 250cc
    slm eskişehir MT li arkadaşlar aranıza katılmaktan mutluluk duyacam tabi aranıza alırsanız
    Masai Grand Eagle 250 ESKİŞEHİR:cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler