Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    az kaldı abi. haziran gibi bi ybr alcam inşallah. o zaman bunun taksidi bitiyo bakıyorum etrafa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    slayer2694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 zx636r
    selamın aleyküm ey cemaat-i velespit!güneşi gören çıkmış bugün.delürttünüz beni yarın başlıyorum motoru toplatmaya!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah belanı vermiye gene ne var
    Geliyonmu Martta namıssız ...bak buraya yazıyorum benim tanıdığım caretta caretta garagtersizi isen beni satarsın...

just selamlar kardeşim...saygılar sevgiler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GökhanYENİCELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinanım çok sağ ol inşallah sen daha iyi yerlere gelirsin hem o nasıl laf ya tabiki helal olsun ne borcu bidaha duymayım

yarın akşama kesin ama boracım çok özledim senin öyle aydan aya görüşmek olmuyor hasret giderem biraz yetmedi bana o sucuklarbeni tokatlamanı keşke her tokat bukadar zevkli olsa
    tamam yarın görüşelim o zaman saat yer kararlaştıralım

Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    On numara fikir abi...

AaaaBi yerden tanıyorum ama neredenHoşgeldin Mete abi

Abi ayarlayalım o zaman programı hem ben Bora abiyle ve buluşmaya gelemeyen diğer arkadaşlar gelirse onlarla falan tanışırım

Konuyu Toplam 10 üye okuyor. (5 Kayıtlı üye ve 5 Misafir)
    just_hmz_26, halidbin, torento_1987, digi_boy26, GökhanYENİCELİ

Pekde kalabalığız...
    hamzacım yarın için bi toplantı yaz bakem sen ve ben katılımcıyız başka gelecekler varsa eklersin yarın akşam için

Alıntı öz_hakiki_fürek adlı üyeden alıntı
    Geliyonmu Martta namıssız ...bak buraya yazıyorum benim tanıdığım caretta caretta garagtersizi isen beni satarsın...
    gelecez deikya 20 kere yazdık hala soruyon delirtme beni pembe tayt giyen fürek

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Alıntı slayer2694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleyküm ey cemaat-i velespit!güneşi gören çıkmış bugün.delürttünüz beni yarın başlıyorum motoru toplatmaya!
    Sabırsızlıkla bekliyoruz

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

just selamlar kardeşim...saygılar sevgiler...
    Saygı sevgi benden Mete abi

Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hamzacım yarın için bi toplantı yaz bakem sen ve ben katılımcıyız başka gelecekler varsa eklersin yarın akşam için
    Abi bu saatten sonra etkili olur mu bilmemBiliyosun geçenki topiğimiz 16 saatte falan açıldıBuradan toplanalım en iyisi biz

KATILIMCILAR
    Ben
    Bora Abi
    Gökhan Abi
    Sanırım Umut da var
    Başka

Neyse yarın ayarlarız herkese iyi geceler yatayım biraz yarın sabah 10 da kalkmam gerek
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Sabırsızlıkla bekliyoruz

Saygı sevgi benden Mete abi

Abi bu saatten sonra etkili olur mu bilmemBiliyosun geçenki topiğimiz 16 saatte falan açıldıBuradan toplanalım en iyisi biz

KATILIMCILAR
    Ben
    Bora Abi
    Gökhan Abi
    Sanırım Umut da var
    Başka

Neyse yarın ayarlarız herkese iyi geceler yatayım biraz yarın sabah 10 da kalkmam gerek

bende bugun motoru cıkaracam ama mayıs 25 den sonra allahın ıznıyle beraberız
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    ben zaten dışardayım günün 13 saati motoru yıkatmaya götürcem birazdan. şimdi saat 11. 12 gibi çıkarırım. ilerim parlatırım biraz. sona da bilimum marketleri gezcem. espark, carrefour, koçtaş....

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben zaten dışardayım günün 13 saati motoru yıkatmaya götürcem birazdan. şimdi saat 11. 12 gibi çıkarırım. ilerim parlatırım biraz. sona da bilimum marketleri gezcem. espark, carrefour, koçtaş....

BANA DA ugra bende cıkardım motoru 25 km devırdım bıle arkadaslar hava super kacırmayın bu fırsatı
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    kymco downtown
    yav babam yarın motoru alalım dedi.surat ifadelerinin hiçbiri şuanki suratımı yansıtmadığı için kulanmıcam.daha dün evlatlıktan redediyodu.evet sanırım kymco people 200 alcam ama yarına kadar eminim altı milyon defa fikrimi deiştiririm.ya şimdi bişey sorcam izninizle;bayiye motor almaya gittik motorda bayide var kaç günde ben onu bayiden alıp kulanabilirim?işlemleri kaç gün sürer?
    Kymco Kymco Partizani

Motosikleti
    onu hemen vermezler sana beytoo. daha servise gider o motor ilk bakımı yapılır toplanması yapılır.yağ kontrolu yapılr. lastik bakımları motor hava gaz ayarları yapılır. plakası var daha. sen bilirsin yine de . plakasız çıkarcam dersen o ayrı ama benim servisim plakayı takmadan çıkarmamıştı motorumu. acele etme biliyorum heyecan var ama sabret biraz adamım

Motosikleti
    kymco downtown
    işte kaç gün sürüyo bu işler?
    Kymco Kymco Partizani

Motosikleti
    Alıntı beytbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav babam yarın motoru alalım dedi.surat ifadelerinin hiçbiri şuanki suratımı yansıtmadığı için kulanmıcam.daha dün evlatlıktan redediyodu.evet sanırım kymco people 200 alcam ama yarına kadar eminim altı milyon defa fikrimi deiştiririm.ya şimdi bişey sorcam izninizle;bayiye motor almaya gittik motorda bayide var kaç günde ben onu bayiden alıp kulanabilirim?işlemleri kaç gün sürer?
    Canım kardeşim şimdiden hayırlı olsun sana tavsiyem ki çoğunluğun tavsiyesi bu yönde olacaktır açıkta alma motoru yani daha toplanmamış motor al...Diğerleri test sürüşü için çıkarılabiliyor ufak tefek çizikler falan oluşuyor...Mümkünse ve varsa kutudan al motoru adamlar gözünün önünde kutusundan çıkarıp toplasınlar...Pek uzun süreceğini sanmıyorum en fazla iki bilemedin üç gün...Sen ehliyetten haber ver naptın emniyetten aldın mı ehliyeti...

işte kaç gün sürüyo bu işler?
    La sen nasıl bekledin ananın karnında adama bak...Hemen vermezler olum biraz böle heyecan yaptırcaklar daha

Millet saat 1 gibi çıkabilirim belki çıkacak var mı???Sinan abi yollarda ve marketlerde karşılaşmak dileğiyle abicim

Motosikleti
    en az 4 gün sürer alacağın renk yoksa da onun fabrikasından ya da ambalarından gelmesi de 3 gün filan sürer yaklaşık 1 hafta işte

tamam hamza bende çıkıyorum. ağırdan ağırdan bi adalar yapcam.sona şair fuzuli ordan da espark... numaramaı atıyorum sana...

Motosikleti
    kymco downtown
    ehliyetide haftaiçi alcam bakalım dosya hazırlanmıştır heralde.valla acayip ani oldu hamza ben anlamadım abi şu toplama meselesini vitrinde duran motoru almamı diyosun kısaca.
    Kymco Kymco Partizani

Motosikleti
    ben çıkıyorum. dışarda görüşmek üzere beyler...

alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650
    Hey Gidi Eskişehir 95-2002 Seneleri Arası Oralardaydım.şimdi Sadece Yazları 10-15 Gün Gelebiliyorum.benim Içinde Bol Bol Gezin Oralarda Arkadaşlar.

Motosikleti
    ehliyetide haftaiçi alcam bakalım dosya hazırlanmıştır heralde.valla acayip ani oldu hamza ben anlamadım abi şu toplama meselesini vitrinde duran motoru almamı diyosun kısaca.
    Aynen öyle...

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    herkese iyi pazarlar ola arkadaşlar...
    Bi toplantı yapmak gerek fakat ben bu hafta katılamam belki haftaya olabilir.Bu arada cuma günü toronaga(Yahya) abimle görüştüm.Soranlara selamı var,toplanma meselesini de konuştuk ama Yahya abimiz sevgili annesini kaybettiği için katılamayacağını bildirdi.Tekrar tekrar başsağlığı dileklerimi sunuyorum abi...

slm.lar alico96 birgün geldiğinde haber edersin de tekrar eski günlerini yaşatırıks sana da,görüşmek dileğiyle...

slayer2694 abi senn motorun neyi var ki?bayramda kaza yaptım demiştin sanırım yanlış hatırlamıyorsam...
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

açıkta alma motoru yani daha toplanmamış motor al...Diğerleri test sürüşü için çıkarılabiliyor ufak tefek çizikler falan oluşuyor...Mümkünse ve varsa kutudan al motoru adamlar gözünün önünde kutusundan çıkarıp toplasınlar...

ne alakası var canım,test motoru ayrıdır,satılacak motor ayrı...
    zaten km'sine baktın mı belli olur test motorumu değilmi..
    ayrıca test motorunu vitrine kimse koymaz zaten..
    birde öyle scooter tarzı motorlar genelde toplu gelir,sadece üzerinde naylon olur genelinin!!bir de aynaları sökük olur eğer toplanmadan kastınız buysa..

alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650
    Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi pazarlar ola arkadaşlar...
    Bi toplantı yapmak gerek fakat ben bu hafta katılamam belki haftaya olabilir.Bu arada cuma günü toronaga(Yahya) abimle görüştüm.Soranlara selamı var,toplanma meselesini de konuştuk ama Yahya abimiz sevgili annesini kaybettiği için katılamayacağını bildirdi.Tekrar tekrar başsağlığı dileklerimi sunuyorum abi...

slm.lar alico96 birgün geldiğinde haber edersin de tekrar eski günlerini yaşatırıks sana da,görüşmek dileğiyle...

slayer2694 abi senn motorun neyi var ki?bayramda kaza yaptım demiştin sanırım yanlış hatırlamıyorsam...
    ÖNCELİKLE ARKADAŞIMIZA BAŞSAGLIĞI DİLİYORUM.TEMMUZ AĞUSTOS DÖNEMLERİNDE GELİYORUM SİZLERLE TANIŞMAYI ÇOK İSTERİM.İŞALLAH GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler