Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı hamzasimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar slmlar ses soluk cıkmıyor nerdesinizz ne yapıyorsunuz ya...

bana Volkswagen özel servis usta yada yedek parcacı önerecek varmı varmı tanıdığı olan...
    muayene öncesi yaptırmam gereken bikaç nokta var yardımcı olursanız sevinirim.
    Ata sanayi dostum. İkizler var benim tanıdık. Uzak demezsen gidelim bir akşam.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallaha hamza malesef yok dostum benim tanıdıgım WV parçacısı.

yooo yoo ne deriye ihtiyacımız var nede turk hava kurumu gibi rakiplere.

Yigitteki 1 stickera bakar
    Ahahahahaha yeter de artar bile :D
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    @Cem Dostum ne demek rica ederim, yalnız ayarı tutturucam diye helak oldun in çık in çık hele o rampa allahım ))

(Geç oldu foruma bakmayı unutmuşum )

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Herkese merhaba. Yarın pratik yapmak için otoban kenarındaki boş araziye gitmeyi düşünüyorum, gelmek isteyenler ulaşabilirler, beraber gazımızı alırız
    hamzasimsek bunu beğendi.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Selam millet bu cuma toplanalım artık ne dersiniz. arayı çok uzatmayalım

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Espaniole, ne yaptın gittin mi

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Bugün veya yarın gideceğim Batuhan, yoldaş arıyorum. Sorduğum herkesin ya lastiği yok ya da parası Olmadı turkuaza gideceğim tek başıma.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Motosiklet eğitimi için go'yu bilen eden var mıdır arkadaşlar? Sitesi: http://www.motoregitimi.com

Honda ve Yamaha istanbulda olduğundan pahalıya geldiği için İzmir'de eğitim bakıyoruz. Tavsiye eder misiniz? Ya da aman uzak dur dediğiniz bir şey duydunuz mu?

Not: İşletmenin iyi ya da kötü reklamını yapmamak adına pm atabilirsiniz.

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Espaniole ben her akşam torbalı menemen yapıyorum profilimde numaram var ara msj at istediğin saatte musait olursam gelirim...
    otaban derken nokta atışı varmı ne konuda pratik yapacaksız oda önemli hızsa 110dan fazlası bendede yok

cem özgür eyvallah muayeneye dün soktum benim poloyu iş bütünlemeye kaldı benim için daha iyi oldu

cem bende gelmek isterim yetişebilirsem haberleşiriz sizden ricam bayramdan önce paint ball muabbeti vardı onu bi konuşunda tatlıya bağlansın artık

bu arada cuma akşam yola çıkıp denizli geze geze antalya dönüş ısparta üzerinden yol düşüncem var varmı akdenize inmek isteyen (yada bozdağ tarafına kampta olur)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet eğitimi için go'yu bilen eden var mıdır arkadaşlar? Sitesi: http://www.motoregitimi.com

Honda ve Yamaha istanbulda olduğundan pahalıya geldiği için İzmir'de eğitim bakıyoruz. Tavsiye eder misiniz? Ya da aman uzak dur dediğiniz bir şey duydunuz mu?

Not: İşletmenin iyi ya da kötü reklamını yapmamak adına pm atabilirsiniz.
    eğitimdeki amacın nedir bunu öğrene bilirmiyim...
    birisinin tecrübesinden yararlanmak tabiki faydalı ama benim gibi paran ve zamanın kısıtlıysa ben vaktim oldukça araştırıp taklit etmeye çalışıyorum bence bu işin özüde bu bu adamlar sen viraj alırken yanına oturup firene basmiyorlar yada paraşütteki gibi kontrolü almıyorlar teorik anlatım, gösterme yavaş yapmanı sağlama hızlı yapmanı sağlama yanlışlarını eleştirebilme sınav gibi avantajları var.
    ben ne yapıyorum pazar yerlerinin veya yolların en boş olduğu zaman tamamen güvenlikli bir şekilde önce çok yavaş kuklalrın arasından slolom yapma, çok yavaş u dönüşü yapma. çok yavaş gelip frenleyip devam etme.birde bunları imkan dahilinde 30-60 km arasında deniyorum, her virajda cizgiyi ezmeden bir metre yakınından sapmadan yola devam etmeye çalışıyorum, müsait olan alanda birden frenleri kitleyip durma tesiti yapıyorum, motor fireniyle durma rehleksine bakıyorum...

bence bu tür eğitimleri zorunlu yapmalılar benim motorum olduğunda herşeyden bir haberdim dizlik ne işe yarar lan diye araştırmakla başladım

ne konuşuyorum bıdı bıdı ya kusura bakma

yani demek istediğimi küstahlık olarak almasın ama kimse her yeni viraj ve yol yeni bir eğitimdir motorcu için çok okumamız çok araştırmamız kendimizi her fırsatta sınamamız ve kontrollü olmamız lazım.
    abeciMotoru bunu beğendi.

Motosikleti
    Cuma var mı buluşma? Varsa paintball işinide konuşalım?

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Cuma toplanalim ozaman arkadaslar ne dersiniz ?

Motosikleti
    Akşam oradayım

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Bugun akşam 20:00 civarı Alsancak gündogdu meydanında toplanıyoruz bilginize.

0555 714 37 57 . iletişim.
    ENİGMA ve mozgur bunu beğendiler.

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma var mı buluşma? Varsa paintball işinide konuşalım?
    özgür ben gelemicem hafta sonu olmak ve 2 gün önceden haber verilmek kaydı ile planınıza uyucam benide listeye yazın cros cular ve ss ciler olarak beni cross takımına yazarsanız sevinirim...

Motosikleti
    Buluşma olmayacak sanırım bu gün. Yağmur yağacak gibi.

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    hamzasimsek, sen Bursa mtdeki Hamza Şimşek'sin değil mi

Nokta atışı ben de bilmiyorum yerini, bir şekilde bulunur. Sürüş tekniği çalışıyorum her gidişimde, slalom fren sarkma vs. Dün Cem'in söylediği Turkuaz denilen otoparka gittim. asfalt biraz tozlu olsa da gayet eğlenceli geçti. Otoban kenarı olmazsa bu yer de olabilir.

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hamzasimsek, sen Bursa mtdeki Hamza Şimşek'sin değil mi

Nokta atışı ben de bilmiyorum yerini, bir şekilde bulunur. Sürüş tekniği çalışıyorum her gidişimde, slalom fren sarkma vs. Dün Cem'in söylediği Turkuaz denilen otoparka gittim. asfalt biraz tozlu olsa da gayet eğlenceli geçti. Otoban kenarı olmazsa bu yer de olabilir.
    Evet bursa mt den hamzasimsek 1 yildir izmirdeyim. Aslen inegöllüyüm...
    Bizim gibi parasi ve zamani kisitli olanlarda katilsin aramiza videolari izleyip dogru şekilde alistirma yapmaya calişalim. Profilde numaram var cikmayi planlayinca msj at bende gelirim

Faen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700X
    Merhaba arkadaşlar.
    İzmir-Antalya arası git-gel yapmış olan vardır heralde. Biraz yardımınıza ihtiyacım var
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...yacim-var.html

svgblg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    Selamlar,
    18 eylül iş çıkışı yola çıkıp Akşamında Karacabey(Bursa)' da konaklayıp aydına gitmek istiyorum.Dönüşte 27 tek günde dönmek istiyorum. Şuana kadar tek şehir dışı tecrübem ramazan bayramında trakya 3 günde 750 km oldu. 3güne yaydığım için sorun çıkmadı keyifle yolculuk yaptım fakat son gün dönüş yolu çok rüzgarlıydı ve trafikte yoğun olduğu için biraz korktum. (pcx 125 kullanıyorum ) .
    Sorum şöyle ; İstanbul-Bursa-Balıkesir-Manisa İzmir-Aydın yolu nasıldır ? rüzgar vs diğer etkenler ? günlere bölerek gitmek istemiyorum zamanım yolda geçsin istemiyorum.başarabilirmiyim emin değilim :S (( bir önceki ramazan bayramı için açtığım konu http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/148695-bayram-gezisi-trakyayi-bilenler-bi-bakabilir-mi.html )) Söylediğim tarihlerde pcx hızında gidecek birileri varsa birliktede yolculuk yapabiliriz. İzmirde Pcx ayarında motosikleti olan varsa ist civarına gelmek isteyen belki motorları değişiriz ? tavsiyeleriniz nelerdir?
    Teşekkürler.

diye konu açtım ama burdanda sormak istedim. o tarihlerde pcx ayarında motoru olup ist gelmek isteyen varmı motorları değişsek yada ekonomik motosiklet kiralayabileceğim bir yer varmı öneceğiniz ? bu arada aydınlıyım bende geçerken bi gazozunuzu içerim
    hamzasimsek bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Alıntı svgblg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    18 eylül iş çıkışı yola çıkıp Akşamında Karacabey(Bursa)' da konaklayıp aydına gitmek istiyorum.Dönüşte 27 tek günde dönmek istiyorum. Şuana kadar tek şehir dışı tecrübem ramazan bayramında trakya 3 günde 750 km oldu. 3güne yaydığım için sorun çıkmadı keyifle yolculuk yaptım fakat son gün dönüş yolu çok rüzgarlıydı ve trafikte yoğun olduğu için biraz korktum. (pcx 125 kullanıyorum ) .
    Sorum şöyle ; İstanbul-Bursa-Balıkesir-Manisa İzmir-Aydın yolu nasıldır ? rüzgar vs diğer etkenler ? günlere bölerek gitmek istemiyorum zamanım yolda geçsin istemiyorum.başarabilirmiyim emin değilim :S (( bir önceki ramazan bayramı için açtığım konu http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/148695-bayram-gezisi-trakyayi-bilenler-bi-bakabilir-mi.html )) Söylediğim tarihlerde pcx hızında gidecek birileri varsa birliktede yolculuk yapabiliriz. İzmirde Pcx ayarında motosikleti olan varsa ist civarına gelmek isteyen belki motorları değişiriz ? tavsiyeleriniz nelerdir?
    Teşekkürler.

diye konu açtım ama burdanda sormak istedim. o tarihlerde pcx ayarında motoru olup ist gelmek isteyen varmı motorları değişsek yada ekonomik motosiklet kiralayabileceğim bir yer varmı öneceğiniz ? bu arada aydınlıyım bende geçerken bi gazozunuzu içerim
    Birkere şunu söyliyeyim çokyorucu olucak kesinlikle...
    ilkgün alabildiğin kadar yol almaya bak.
    o güzergah benim ana vatanım oldu 65bin km yol yaptım arabayla motorla ikikere geçtim.
    öncelikle karaca bey balıkesir arasında çok güzel virajlar var ve kamyon ve tırların geçiş noktası bu yolu karanlığa kesinlikle birakma ve molani hemen öncesine sonrasına denk getir, sabahın ilk ışıkları nispeten daha az yoğun olacaktır.

ikincisi manisayı cıkartma ihtimalin varsa daha az yorucu iki alternatif üretebiliriz.
    biri balık esire gelir gelmez edremit yoluna sapmak ve burdaniyeden çanakkale izmir yolundan devam etmek menemenden cıkar çıkmaz otoban girişi var.
    diğer bir ihtimal sabuncu beline uğramamak yoluda fazla uzatmamak için manisa merkezden kampüs tarafından menemen yolundanki yeni yapıldı güzel bir ol cıkıp menemenden cıkar çıkmaz otobandan aydına kaçmak güzel olur...

tek gün gelip gideceksin iyi tamamda gelip bizle tanışmadan olmaz bu yolculuk çayveya dondurma keyfi yapmadan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler