Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    genieril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya tay 200/Hyosung gt250/ybr125
    arkadaşlar bugün için var mı planı olan? ya da bir şeyler organize edelim hadi
    Genieril buradaydı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Selamlar ızmır
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

g@rfield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    İzmir Ege Üniversitesinde yatmakta olan bir hastamız yarın Kalp ameliyatı olacaktır.. Ameliyat için AB RH + taze kana ihtiyaç vardır.. Kan vermek isteyenlerin 0 533 344 44 66 numaralı telefondan Muhittin Öztürk'e ( Mutto ' ya ) ulaşmaları rica olunur..

Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar ızmır
    Sana da selam, aga sanki karstasın buradan selam veriyon, ihmal ediyon bizi usta, özlettin

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    http://www.facebook.com/photo.php?v=490127987670863 Kuşadası motosiklet festivali fotograflarını bu link ten izleyebilirsiniz...
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.facebook.com/photo.php?v=490127987670863 Kuşadası motosiklet festivali fotograflarını bu link ten izleyebilirsiniz...
    Herhan abi güzel resimler güzel eylenmişsiniz
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    PIAGGİO X 250 EVO
    selam arkadaşlar izmirden yeni katıldım bozyaka(apachi 150 tvs)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KPSS nedeniyle inzivaya çekilmiş durumdayım :( 8 Temmuz'dan başlayarak gezilere katılabilirim. Motoru geçen sene almıştım, yeteri kadar birbirimize alıştık. Artık KARA KARTAL'ımla gezilere gidebiliriz
    selam ham beşiktaşlı hem izmirli arkadaşım.
    miginfly bunu beğendi.
    memleketini en çok seven , işini en iyi yapandır.

Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı Devrim KAÇAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana da selam, aga sanki karstasın buradan selam veriyon, ihmal ediyon bizi usta, özlettin
    Abı aradınız gelmedik mı etkinlik yok mü ? Rusya Rusya nereye kadar

Honeybee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    f650gs
    bütün motosiklet dostlarına selamlar,

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni katılan arkadaşlar aramıza hoşgeldiler

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mt uyelerıne özel pazarlıklıdır arkadaslar dosta gelir.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4385877/detay/
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    satıldı
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

MrAlexi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Merhaba arkadaşlar, abilerim, kardeşlerim

Uzun bir süredir var olan motosiklet tutkumu ailesel nedenlerden dolayı bu zamana kadar erteledim. Sonunda alacağım motorun küçük bir şey ve zararsız olduğuna ailemi ikna ettim, pazartesi günü kısmetse Kymco Agility City 125ime kavuşuyorum.

Ben 24 yaşında,üniversite son sınıf öğrencisiyim, aslen istanbullu olmakla birlikte izmir aşığıyım. Düzenlediğiniz etkinliklere katılmak isterim (motor hacmi olarak ezik varsayılacak bir motora sahip olduğumun farkındayım, ama mutluyum ). Sizlere birkaç sorum olacak, izninizle

1) Bu etkinliklere katılmamın mümkünatı var mı ?
    2) Motosiklet tecrübesi sıfıra yakın olan bana izmirde önerebileceğiniz servisler ve aksesuar satın alabileceğim yerler var mı? (şimdilik kask, eldiven ve korumalı bir ceket almayı düşünüyorum)

Sorularımın cevaplarına konu içinde ulaşmaya çalıştım ama 717 sayfanın içinden çıkamadım görüşleriniz benim için çok değerlidir.
    Herkese kazasız,belasız sürüşler diliyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

2. soruma forumda kısmen cevap buldum, Bornova hükümet konağının arkasında moto sinan servis için ve kahramanlarda motosiklet mağazalarından aksesuar temin edebilirim

Seçenek olması açısından yine de görüşlerinizi merak ediyorum, şimdiden teşekkürler

Bu arada Bornovada oturuyorum.

ümit bozoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl 650
    sym servisini tercih etmelisin kahramanlarda dolasarak sana uygun fiyatlı kask mont vs gibi ekipmanları bulabilirsin.

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Alıntı ümit bozoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sym servisini tercih etmelisin kahramanlarda dolasarak sana uygun fiyatlı kask mont vs gibi ekipmanları bulabilirsin.
    teşekkürler ümit bey

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Motosikletçi motosikletçidir, tutkunun cc'si olmaz, için rahat olsun; camiaya hoş geldin.

Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı MrAlexi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uzun bir süredir var olan motosiklet tutkumu ailesel nedenlerden dolayı bu zamana kadar erteledim. Sonunda alacağım motorun küçük bir şey ve zararsız olduğuna ailemi ikna ettim, pazartesi günü kısmetse Kymco Agility City 125ime kavuşuyorum.

Ben 24 yaşında,üniversite son sınıf öğrencisiyim, aslen istanbullu olmakla birlikte izmir aşığıyım. Düzenlediğiniz etkinliklere katılmak isterim (motor hacmi olarak ezik varsayılacak bir motora sahip olduğumun farkındayım, ama mutluyum ). Sizlere birkaç sorum olacak, izninizle

2) Motosiklet tecrübesi sıfıra yakın olan bana izmirde önerebileceğiniz servisler ve aksesuar satın alabileceğim yerler var mı? (şimdilik kask, eldiven ve korumalı bir ceket almayı düşünüyorum)

Sorularımın cevaplarına konu içinde ulaşmaya çalıştım ama 717 sayfanın içinden çıkamadım görüşleriniz benim için çok değerlidir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

2. soruma forumda kısmen cevap buldum, Bornova hükümet konağının arkasında moto sinan servis için ve kahramanlarda motosiklet mağazalarından aksesuar temin edebilirim

Seçenek olması açısından yine de görüşlerinizi merak ediyorum, şimdiden teşekkürler

Kahramanlarda deneme yapar bedenine gore netten de bakabilirsin ozellikle prohel ceket tavsiye ederim icinde yelegi ar cok ceplu guzel bisi kawasaki bayisi gocmende mevcut k.k taksit de var

vatan_1817 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki er 5 ve motoran ninety 90
    Alıntı MrAlexi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

moto sinanı tavsiye ederim kendisi benim motorcumdur adam işini iyi biliyo aga kahramanlarda da alacaksan göçmenden alma orası kazıkcı mca motor yada burak 21 den al motomax da olabilir gerisi ben kendi adıma pek tavsiye etmiyorum.

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan

Günaydın İZMİR;

Günaydın İzmir; Tüm dostlara hayırlı sabahlar hayırlı mesayiler hayırlı işler dilerim.Gününüz aydın neşeniz bol sağlığınız daim olsun, gülen yüzleriniz hiç solmasın. ALLAH kaza bela vermesin, kem gözlerden korusun,tekeriniz düz bassın. Sevgi ve Saygılarımla.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler