Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs 2011 gri
    [QUOTE=kabataşlı;2710113][QUOTE=h_arslaner;2705520]
    Hafta sonu evde işlerim oluyor,tekaüt olduğumuzdan hafta lçl daha uygun oluyor,Hüseyin bey motokurt bensiz bir yere gitmez diyorsun ama,yakında sitede yeni bir gezisini patlatırsa hiç şaşırmayalım, haritasını çantasında gördüm,haritasını yanında taşımaya başladımı motokurttan korkmak lazım,onun sağı solu belli olmaz[COLOR="Silver"]

bende emekliyim hafta içi banada hafta sonuna göre daha uygun oluyor yolların durumu da trafik acısından daha elverişli...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:17 ----------

GPS li cep telefonları kullanan varmı acaba faydalı oluyormu motorla birlikte

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Kabataşlı mesajın çok hoşuma gitti ve beni çok güldürdü Allah ta seni güldürsün ... hakikaten bu ara yine harita elimden düşmüyor İnşallah bu sefer bir kaç kişi tura çıkarız bir kaç altarnatif, kısa , ve uzun güzergah tesbit ettim bakalım hayırlısı..[QUOTE=kabataşlı;2710113]
    Alıntı h_arslaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta sonu evde işlerim oluyor,tekaüt olduğumuzdan hafta lçl daha uygun oluyor,Hüseyin bey motokurt bensiz bir yere gitmez diyorsun ama,yakında sitede yeni bir gezisini patlatırsa hiç şaşırmayalım, haritasını çantasında gördüm,haritasını yanında taşımaya başladımı motokurttan korkmak lazım,onun sağı solu belli olmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:01 ----------

Sanırım daha önce toplantılarımıza gelmediniz,toplantılarımıza buyrun gelin,tanışmış oluruz,gezi yapmak kolay

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:04 ----------

Tamam Ümit görüşürüz..
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

ümit bozoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl 650
    Eeee.. rota'ları bildirde bakalım abi bizede uyacakmı uymayacakmı ,bir bakalım..) zaman ve tarih uyarsa yaparız erhan abim hem uzunundan hem kısasından hepsi uyar..)

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Selam herkeze; anlaşılan okullar tatil olur olmaz sanırım herkez bugün Manisa-ALAŞEHİR Motosiklet Festivaline gitmiş
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    [QUOTE=gürol;2710544][QUOTE=kabataşlı;2710113]
    Alıntı h_arslaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta sonu evde işlerim oluyor,tekaüt olduğumuzdan hafta lçl daha uygun oluyor,Hüseyin bey motokurt bensiz bir yere gitmez diyorsun ama,yakında sitede yeni bir gezisini patlatırsa hiç şaşırmayalım, haritasını çantasında gördüm,haritasını yanında taşımaya başladımı motokurttan korkmak lazım,onun sağı solu belli olmaz[COLOR="Silver"]

bende emekliyim hafta içi banada hafta sonuna göre daha uygun oluyor yolların durumu da trafik acısından daha elverişli...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:17 ----------

GPS li cep telefonları kullanan varmı acaba faydalı oluyormu motorla birlikte
    Ben İphone ile kullanıyorum. Güneş ışığı direk ekrana vurduğunda ekran pek gözükmüyor. Sesi duymadan, yoldan gözü çok ayırmadan ara ara bakarak kullanıyorum.

Motosikleti
    tvs 2011 gri
    [QUOTE=Arda_Karaca;2712695][QUOTE=gürol;2710544]
    Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben İphone ile kullanıyorum. Güneş ışığı direk ekrana vurduğunda ekran pek gözükmüyor. Sesi duymadan, yoldan gözü çok ayırmadan ara ara bakarak kullanıyorum.
    cevap için tesekkurler güneş ışığında bazen göstergeleri bile görmek zorlaşıyor. Dikkatli olmak lazım hele gps te dahada dikkatli olmak lazım.

Motosikleti
    arayışta
    Herkese merhabalar ben kask falan almak istiyorum da izmirde önerebilceğiniz yerler var mı? birde uygun satan yerler olrsa daha iyi olur

Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    Arkadaslar brn istanbuldan bir canakkale gezisi yaptim ve ardindan izmirdeyim izmir olarak bulusmaniz felan varmi bu aksama varsa bsende katilmak isterim
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

h_arslaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    [QUOTE=kabataşlı;2710113][QUOTE=h_arslaner;2705520]

Yücel abi aramızda kalsın ama proğramından haberim var ve bende dahilim bu proğrama

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı Onur Y. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar brn istanbuldan bir canakkale gezisi yaptim ve ardindan izmirdeyim izmir olarak bulusmaniz felan varmi bu aksama varsa bsende katilmak isterim
    Onur sıcaklar bastı,
    İzmir mt.yazlığa kaçtı )
    Onlar perşembe cuma günü akşamı toplaşıyorlar.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı halilimo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar ben kask falan almak istiyorum da izmirde önerebilceğiniz yerler var mı? birde uygun satan yerler olrsa daha iyi olur
    motomax var fuar alanının arkasında kalıyo google map'a yazarsan gösterir
    Ninja

Motosikleti
    yzf r-125
    arkadaşlar hepinize selamlar ankara mtden transfer aykut ben izmir mt biraz kendi halinde takılıyo galiba ama ılıca çeşme alaçatı tarafına yolu düşen olursa haberleşelim görüşelim hadin eyvallah

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    KPSS nedeniyle inzivaya çekilmiş durumdayım :( 8 Temmuz'dan başlayarak gezilere katılabilirim. Motoru geçen sene almıştım, yeteri kadar birbirimize alıştık. Artık KARA KARTAL'ımla gezilere gidebiliriz
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

TEDDYTIMER2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorum satılıktır ilgilenenlere duyrulur...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...90050450/detay
    Yozlaşmış gençlik demeden önce arkana bak be koca adam ne yaptın bu devlet bu memleket içinde sıranı savdın gençlere...

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Arkadaşlar bu sene Gürcistan Batum da düzenlenecek olan Motosiklet festivaline gitmeyi düşünen var mı? Ağustosun 20 sonra. Ben cbf 150 ile İzmirden gitmeyi düşünüyorum.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Bu hafta sonu Kuşadası'nda yapılacak olan festivale gidecek olan var mı?

h_arslaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta sonu Kuşadası'nda yapılacak olan festivale gidecek olan var mı?

cumartesi öğleden sonra ben gidiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

Alıntı TEDDYTIMER2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum satılıktır ilgilenenlere duyrulur...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...90050450/detay

Caner kardeşim hayırlısı olur inşallah daha iyilerini alman ümidiyle

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Cumartesi bende gideceğim izmir den

ümit bozoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl 650
    [QUOTE=h_arslaner;2719074]cumartesi öğleden sonra ben gidiyorum[COLOR="Silver"]

Abi bir aksilik cıkmazsa beraber gidelim.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Olur tabi neden olmasın başka gelmek isteyenler varmı İzmirden? Ben karşıyakadayım. Nasıl buluşucaz mail atarsan: suleymansaral@hotmail.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler