Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    parasızlık + kararsızlık...
    ben diyecektim tam muzom'un önüdür diye,goldwing'den tanıdım ama yazmışsınız zaten
    ya ehliyet ben de düşünüyorum,hangi kursa gidiyorsun?A2 alırken direksiyon dersi verecekler mi kullanıcak mısın motor?Ben Byi alırken kursa sorduğumda direksiyon dersi yok dendi de

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Prince giantco Cruiser
    Egemen sürücü kursuna gidiyorum karşı kaldırımda hemen tansaş ın üstünde =) tabiki kullanıcaksın kullanmadan ehliyetmi verilirmiş

Motosikleti
    parasızlık + kararsızlık...
    ya ben de öyle düşünüyorum da,kursta sorduğumda "bisiklete binmeyi biliyor musun?motosiklet de öyle sadece gaz elden bi farkı yok" gibi çağdışı bir açıklama yaptılar.uçan tekmeyi basmak geldi içimden ama ayıp koskoca adamlarız hoş mu??
    ilgilendiğin için teşekkür ederim,tekerin düz bassın

Motosikleti
    ARTIK YOK YENİSİNE SAGLIK
    bende direksiyon kursu almadım wermıyolar genelde zati...bu hafta toplantı yok galiba...

Motosikleti
    DAELİM MAGMA
    ehlıyet kursuna gıdıosun sınav ıcın kendı motorunu getır dıolar....otesı var mı!!!!

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yurdum insanı
    motorun arkasına bir römork yapmış, ve iple römorku motora bağlamış benim evin önünde indirdi denize, ve eşiyle birlikte bindi . asıldı küreklere
    http://img296.imageshack.us/img296/7...2008085mn3.jpg

http://img409.imageshack.us/img409/3...2008084we9.jpg

http://img300.imageshack.us/img300/8...2008088uf3.jpg

http://img300.imageshack.us/img300/2...2008085wr6.jpg

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400

(\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Hepinize selamlar arkadaşlar bu cuma bende aranıza katılmak istiyorum nerdesiniz ,YBR 125'i sattım , BMW F650 GS aldım

Motosikleti
    Scotter olacak... Az Kaldı....
    Arkadaşlar bu cuma toplantı nerede acaba..... Eğer topik açıldıysa ben göremedim.... Geçen cuma çok iyiyidi.. Görüyorum ki kimseye bir şey olmamış... Miyo yaşlandı galiba.....

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Slm arkadaşlar. 07.06 2008 tarihinde izmir/ gaziemir'de olmam lazım.Sabah 07-08:00 gibi terminalde olucagım. Ordan gaziemir'e nasıl ulaşabilirim. (dolmuşlar nerdedir). Bir başka sorun ise barınma. Gaziemir'de 1-2 gün kalacagım otel lazım Gaziemir'de tavsiye edebileceginiz bir otel var mı?

alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar. 07.06 2008 tarihinde izmir/ gaziemir'de olmam lazım.Sabah 07-08:00 gibi terminalde olucagım. Ordan gaziemir'e nasıl ulaşabilirim. (dolmuşlar nerdedir). Bir başka sorun ise barınma. Gaziemir'de 1-2 gün kalacagım otel lazım Gaziemir'de tavsiye edebileceginiz bir otel var mı?
    Terminalden gaziemire gelmek için otobüsten indiğin yerden ilçe dolmuşların kalktığı yeri sor.Zaten aynı sırada yer alıyor.Oradaki minübüslerden Torbalı minübüsüne bin.yaklaşık 30-40 dk arasında (normal şartlarda) Gaziemire gelmen lazım.Otel olarak; pansiyonlarda var otellerde var tabiki bütçe ve nasıl biryer istediğne bağlı.
    Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götürecegi sadece tozdur.

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi hoşgeliyorsun, alico yazmış aynı dediği şekilde ulaşım biraz uzak olucak ama baska care yok mesafe uzun..

Alıntı alico96 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Terminalden gaziemire gelmek için otobüsten indiğin yerden ilçe dolmuşların kalktığı yeri sor.Zaten aynı sırada yer alıyor.Oradaki minübüslerden Torbalı minübüsüne bin.yaklaşık 30-40 dk arasında (normal şartlarda) Gaziemire gelmen lazım.Otel olarak; pansiyonlarda var otellerde var tabiki bütçe ve nasıl biryer istediğne bağlı.
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    F 650 GS
    Gaziemire'e gidişim gezi amaçlı degil zaten 1-2 gün kalıcam yani öyle lüks bir yer olması gerekmiyor. Pansiyonda olur .

Motosikleti
    Gaziemire'e gidişim gezi amaçlı degil zaten 1-2 gün kalıcam yani öyle lüks bir yer olması gerekmiyor. Pansiyonda olur .
    o zaman Trio otel var gerçekten kaliteli biyer.Gaziemir Tansaş Durağına gelmeden 300-400 metre mesafede sağda yer alıyor.
    Pansiyon olarak da Yine tansaş karşısında karadeniz lokantasının üstünde karadeniz pansiyon var oldukça hesaplı biyer ve merkezi yerde 2-3 günlükse bayğı iş görür.
    Şimdiden hoşgeldin hayırlı yolculuk.

Motosikleti
    F 650 GS
    o zaman Trio otel var gerçekten kaliteli biyer.Gaziemir Tansaş Durağına gelmeden 300-400 metre mesafede sağda yer alıyor.
    Pansiyon olarak da Yine tansaş karşısında karadeniz lokantasının üstünde karadeniz pansiyon var oldukça hesaplı biyer ve merkezi yerde 2-3 günlükse bayğı iş görür.
    Şimdiden hoşgeldin hayırlı yolculuk.
    alico96 biliyorum fazla oluyorum ama gaziemiri nerdeyse hiç bilmiyorum. Harita üzerinde o otelin yerini gösterme imkanın var mı ?

Motosikleti
    alico96 biliyorum fazla oluyorum ama gazi emiri nerdeyse hiç bilmiyorum. Harita üzerinde o otelin yerini gösterme imkanın var mı ?
    Harita imkanım yok ama tansaş oldukca bilindik bir yer ve orada indikten sonra bu dediğim yerleri bulman çok kolay hemen karşıya baktığında göreceksin. yine yardımcı olmaya çalışırım.

Motosikleti
    F 650 GS
    Harita imkanım yok ama tansaş oldukca bilindik bir yer ve orada indikten sonra bu dediğim yerleri bulman çok kolay hemen karşıya baktığında göreceksin. yine yardımcı olmaya çalışırım.

Bu fotolar dogrumu?

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Cuma toplantısı için topic açtım. Baktım kimseden ses yok üsküdar çaycısında toplanalım dedim. detayları duyurulardan takip edebilirsiniz. Cuma 19:30 dan sonra alsancak üsküdar çaycısındayız (zaten normalde her akşam ordayız)

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma toplantısı için topic açtım. Baktım kimseden ses yok üsküdar çaycısında toplanalım dedim. detayları duyurulardan takip edebilirsiniz. Cuma 19:30 dan sonra alsancak üsküdar çaycısındayız (zaten normalde her akşam ordayız)
    hımmmm
    peki ANORMALDE NERDE OLUYOZ ACEBE?:queen:
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    30.05.2008 Cuma toplantı Topiği için

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...bulusmasi.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler