Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    DAELİM MAGMA
    selam mıllet...hypo ben...son cuma ıncıraltı bulusmasında katıldım ılk kez sıze..Ama bıras torpıllıydıkk..ben ve arkadaslarım...Dedenın mısafırlerı olarak ordaydık...Harıkasınız..gercekten...aklımda canlandırdıgım motorcu gruplar hıc hos olmamıstı oysakı...cıdden tesekkurler..ılgınıze saygınıza ve kısılıgınıze..grup olarak..umarım bırlıkte oluruz...BU ARADA DEDENIN CUMA GUNU KAYBOLAN CUZDANI BULUNDU...bılgınıze..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ARTIK YOK YENİSİNE SAGLIK

bulusma..

urlada hiç bulusma yaptık mı? yapmadıysakta yapsak nasıl olur?desem ne dersiniz...

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @metin3590 toplantılarımızı duyurular bölümünden takip edebilirsin, cuma akşamı toplantılarımız adı üstünde akşam saatlerinde ve hafta içi olduğu için herkesin rahat gelip gitmesi için izmir içinde değişik semtlerde oluyor, ama hafta sonu gezilerde gitmediğimiz fazla bi yer kalmadı gibi birşey, her an her yerde olabiliriz

@hypo hoş geldiniz sefalar getirdiniz, güzel yorumların için çok teşekkürler, ee dedemizin himayesinde gelerek taşıyabileceğiniz en geçerli kartvizitiniz olmasının yanında bizde sizi sevdik.
    May The Force Be With You

Motosikleti
    DAELİM MAGMA
    hypo derki... saolllunnn..aranızda olabılmek gusell

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    hypo ve metin3690 aramıza tekrardan hosgeldiniz... ve uzun uzun geziler olacaktir emin ol... ozellikle de cesme alti en ugrak yerlerden biridir

Arkadaslar ben Kusadasındayim.... cuma İzmir e donecegim ve pazar tekrardan kus adasında olacagiım... kendine guvenen genc dinamik maceracı oldugunu dusunen varsa pazar gunu gorusmek uzere.. bu arada İzmir e 6 ay boyunca pek ugrayamayacagim yani artık rahatsınız
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    artık hiç bişeyi yok :((
    hayırlı geceler izmir mt.....

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    c.tesi uyku yorgunluğunu atmak için gerilip esnerken darksilence aradı, telefonu açtığımda altınova gidek dedi, bende tamam dedim bu şekilde 20 saniyede plan aşaması sürdü , uzun zamandır kendisini pek gezdirmediği için VN'si ile arası açık olan Hasan abimizde iştirak etti ve gezimiz başladı.

çiğliye girmeden önce eşşeklerin karnını doyurduk.

mola vermeden altınovaya vardığımızda sora sora bulduğumuz beslenme mekanı

konakladığımız yerde sabah mazarası

kahvaltı için ayvalık ve kahvaltı masasından aşağının manzarası

cunda

adanın bir ucunda yolun bittiği yere kadar geldik, asfalt bitti ,sağdan bir yol gidiyodu ama yanımızda bir çapır var diye acıdık girmedik yoksa affetmezdim

aynı asfaltı geri dönüp başladığımız yerdenadanın diğer ucuna doğru gitmeye başladık

stabilize görmüş masum çapır

uca ulaştık ve patricia plajlarının ilerisinde eski bir rum köyü olan patricia köyü

total : 400 km
    az ve cepten kalitesiz fotolar olduğu için gezi topiği açmadım, sadece izmir ile paylaştım.

en dipteki not: multiupload yapınca link seçeneklerini şaşırdığım için sanmayın, pc leriniz sayfayı açarken kasmasın diye ufak ufak koydum resimleri (yersen)
    May The Force Be With You

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali cim artcımızı da tanıyalım, kimdir vs.sercedando ne yapıyor? bu duruma ne diyor?
    Sercan artçımız benim okuldan bir arkadaşım, bir dostum... Üye değil, bir süre daha üye olmayacak maalesef... Serçe de tanıyor merak etme, bizde yanlış olmaz...

iyi geceler izmir... uyusun da büyüsün neeeenn-niiiiiii

forrap orada ben burada nöbetteyiz, rahat uyuyun...
    ...Sergerdan...

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=gittardando;1105512]Sercan artçımız benim okuldan bir arkadaşım, bir dostum... Üye değil, bir süre daha üye olmayacak maalesef... Serçe de tanıyor merak etme, bizde yanlış olmaz...

Alicim Sercan bu kendi kalbi çürük, bizimkini sağlam sanıyo

Serdar ne şikayet ediyon birader beni yanlışlık oldu işte ne yapalım bu hafta telafi ederiz bu sefer senin kuyruğundan ayrılmayacağım kayboluyorum abi yanlış yerlere gidiyorum

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    uzun zamandır böyle erken uyanmamıştım gün aydın izmir mt günaydın rahmi dedem

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Arkadaşlar SkullHunter 21 adet MT tshirtü göndermiş. Uglychild tshirtleri bana teslim etti. Şu an için 2 adet Stain ayırttı bir tane de Alico. Tshirt isteyenler mutlaka bana ulaşsın. Sonra ben duymadım ben de istiyordum vs demeyin

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar SkullHunter 21 adet MT tshirtü göndermiş. Uglychild tshirtleri bana teslim etti. Şu an için 2 adet Stain ayırttı bir tane de Alico. Tshirt isteyenler mutlaka bana ulaşsın. Sonra ben duymadım ben de istiyordum vs demeyin

o tişörtler bana yakışmaz
    benim tişörtü PROCAN imal ediyo yaw
    bana angara tişörtü getirt yaw
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

Motosikleti
    Alıntı Arap Kadri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o tişörtler bana yakışmaz
    benim tişörtü PROCAN imal ediyo yaw
    bana angara tişörtü getirt yaw
    ondan da getirtecez sayın arap dağ keçim

slm,hafta sonu Afyondaydım yüküm ağır hemen bırakayım dedim herkese uykusuz gözler ile bakan canımız forrapımızdan bol bol selam var...Şafak soramadım çok karanlıkmış ama moral canavar heheh yada aşırı yorgunluktan moralsiz olmaya takat yokkk....
    derin ve dip not: Afyondaki motosiklet kullanıcıları kask kullanmıyor:((
    :salut:o şimdi asker:salut:
    bende eh asker sayılırım cafede:queen::bounce:

Motosikleti
    ARTIK YOK YENİSİNE SAGLIK
    abim t.shirtlerin fiyatlari nedir?bide yüzük almak istiyorum fiyatlari nelerdir...c.altina geldiginizde haberleşelim sercan abi...

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercan artçımız benim okuldan bir arkadaşım, bir dostum... Üye değil, bir süre daha üye olmayacak maalesef... Serçe de tanıyor merak etme, bizde yanlış olmaz...

anlasilmistir kardesim

Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alicim Sercan bu kendi kalbi çürük, bizimkini sağlam sanıyo
    benim kalbim mi çürükmüş, vah vah vah... Ben de öyle bi kalb var ki birden fazla sevebiliyor...

simdi Gulsen gorur bu nedemek aşkım der

Alıntı ilhamisezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm,hafta sonu Afyondaydım yüküm ağır hemen bırakayım dedim herkese uykusuz gözler ile bakan canımız forrapımızdan bol bol selam var...Şafak soramadım çok karanlıkmış ama moral canavar heheh yada aşırı yorgunluktan moralsiz olmaya takat yokkk....
    derin ve dip not: Afyondaki motosiklet kullanıcıları kask kullanmıyor:((
    Forrap demek yoruluyormus, ama İlhami abi senin kadar kimse yoramaz onu

yaza gelsin de ben ona yorulmak neymis gostereyim bodrum clublarında

Alıntı metin3590 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abim t.shirtlerin fiyatlari nedir?bide yüzük almak istiyorum fiyatlari nelerdir...c.altina geldiginizde haberleşelim sercan abi...
    kardesim t.shirt fiyatları 15 ytl +kargo ama ürünler izmir de oldugu icin kargoya gerek kalmadı...

yüzüklerin fiyatları site de yazıyor olması gerek...

ha bi de moto guetta ayakkabı koruyucuları var, onlar daha da guzel, cok sahane bisey... motorun beygir gucunu bile arttırıyor, yakıttan da tasaruf saglıyor
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    DAELİM MAGMA
    .................................................. ...............................

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aliiiii......
    Hahhh şimdi oldu Ohhh behhhhh...fotoğrafları görünce inan böyle olmuştum

Rahmi ağabeyimin katkılarıyla grubumuza katılan kardeşlerime mehaba ve hoşgeldiniz demek istiyorum......
    Umarım kalıcı,katılımcı ve paylaşımcı olursunuz

Biz cuma akşamı malesef fazla kalamadık daha doğrusu yola çıkacağımızdan dolayı ayrıldık Bodrumda pek harikaydı hele Seagarden hotelin pilajı bir cennet köşesi gibiydi fotolar gelecek
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    ohhh özer abicim desene 5 yaş daha gençleşip geldiniz. ne güzel sevindim adınıza.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler