Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    zakirhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 2013 , Honda Fizy 125 2012
    arkadaşlar 2 gün önce cbr 125 aldım çok keyifli bir makine. Pazartesi günü saat 2 - 6 arası bursa içinde turlayacağım biraz... Gezmek isteyen arkadaşlarımızın bilgisine...
    enesbingl bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZxPanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Alıntı zakirhasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2 gün önce cbr 125 aldım çok keyifli bir makine. Pazartesi günü saat 2 - 6 arası bursa içinde turlayacağım biraz... Gezmek isteyen arkadaşlarımızın bilgisine...
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürersin inş.Benim izin günene denk geliyor aslında bişiler düşünebilirim belki...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tlgknbs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kilitleme şimi dediğin şey takılı. ama yinede gevşiyorlar.
    locktite dediğiniz şeyide biliyorum elimde mevcut değil kalitesine göre pağlanıyor birde nerden temin edicemi tam olarak bilemiyorum.
    rondela koymak çok mantıklı geldi bu gün akşam iş çıkışı deniyeceğim.
    ilginiz için saolun
    rondela fiberli somun ucuz yapıştırıcı istersen sanayide kartal cıvatada alcon var o da aynı işi görüyor mavi olanı orta serttir sakın kızmızı alma sökülmez yapıştırıcıdırCem bir ara Memduh abinin güzergahı yapalım mı hem tanışmış oluruz

kotucocuk13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila
    Alıntı zakirhasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim için çok güzel olurdu aslında ama dun motorum besyolda lambalardan kalktıktan sonra 3. vitese attıgım anda debriyaj denen şeyin hiçte yerinde olmadıgını fark ettim şu anda eniştemin dükkanda neden sorun yaptı bilmiyorum ama keske yapmasaydıda bende sizinle tur atabilseydim :(
    Kaskını tak yoluna bak :D

zakirhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 2013 , Honda Fizy 125 2012
    Alıntı ZxPanic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürersin inş.Benim izin günene denk geliyor aslında bişiler düşünebilirim belki...
    Teşekkürler Müsait olursan eğer bekliyorum

Alıntı kotucocuk13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim için çok güzel olurdu aslında ama dun motorum besyolda lambalardan kalktıktan sonra 3. vitese attıgım anda debriyaj denen şeyin hiçte yerinde olmadıgını fark ettim şu anda eniştemin dükkanda neden sorun yaptı bilmiyorum ama keske yapmasaydıda bende sizinle tur atabilseydim :(
    Eğer sorununu halledebilirsen bekliyoruz Sorunu ben de anlayamadım garip geldi
    4 teker Bedeninizi, 2 teker ruhunuzu taşır...

Motosikleti
    Yamaha Ybr125Esd-2012
    arkadaşlar, yarın için gezi planlayan varsa katılabilirim...

Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila
    sorunu bugun hallettim motor dişlisi göbek sıyırmış 4 tl ye aldım 15.00 civarı evden cıktım benzin almaya diye yunuseli tarafına girerken dönüste bir su birikintisi yüzünden motor yan yattı allah korudu kask takmadan gezmem allahtan takıyormuşum kafamı yere filan vurdum kendime zor geldim karsı seritten gelen kamyon allahtan hızlandı motorla beraber altına girmedim allaha şükür hala ayaktayım dikkat edelim arkadaşlar sağ bacakta agrı haricinde sorun yok ama kafamda kask elde eldiven olmasaydı kan içinde kalırdım hala şok etkisi var üstümde bisikletten düşmeye benzemiyor

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rondela fiberli somun ucuz yapıştırıcı istersen sanayide kartal cıvatada alcon var o da aynı işi görüyor mavi olanı orta serttir sakın kızmızı alma sökülmez yapıştırıcıdırCem bir ara Memduh abinin güzergahı yapalım mı hem tanışmış oluruz
    teşekkürler işler sebebiyle haftasonuna kaldı inşallah uygulıycam alcon u bilmiyordum uluyoldada kartal civata var ordan alıcam saolun
    İMAM SOLLARSA CEMAAT YANLAR

Motosikleti
    hyosung gv 250
    sorunu bugun hallettim motor dişlisi göbek sıyırmış 4 tl ye aldım 15.00 civarı evden cıktım benzin almaya diye yunuseli tarafına girerken dönüste bir su birikintisi yüzünden motor yan yattı allah korudu kask takmadan gezmem allahtan takıyormuşum kafamı yere filan vurdum kendime zor geldim karsı seritten gelen kamyon allahtan hızlandı motorla beraber altına girmedim allaha şükür hala ayaktayım dikkat edelim arkadaşlar sağ bacakta agrı haricinde sorun yok ama kafamda kask elde eldiven olmasaydı kan içinde kalırdım hala şok etkisi var üstümde bisikletten düşmeye benzemiyor

geçmiş olsun

Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila
    Alıntı khayyam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    sağolasın allaha şükür birşeyim yok bacaktaki ve omuzdaki ağrı haricinde

sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun, her zaman DİKKAT....

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006

Geçmiş olsun doıstum allah beterinden saklasın.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Geçmiş olsun

aladag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 2007
    Çok geçmiş olsun.

oguz1327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 honda cbr 600f4i
    Arkadaslar
    Yamaha startmotor dan uzak durun. Adamlarin esnaflikla, insanlikla yakindan uzaktan alakalari yok. Varsa para yoksa para. Kapilarinin önünde duran motor icin bile otopark parasi arti kdv istemek nedir? Yazik günah. Bunlar nasil bayilik aliyor yillarca anlamiyorum.
    M.balibey ve rasim_16 bunu beğendiler.

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Aynen öyle ,türkiyede sadece yamaha bayisi orası olsun ,giderim mondial alırım ama ordan yamaha almam bu kadar büyük konusuyorum Bir abimize motor alacaktık cebimizde 11 bin tl yle gittik bir dövmediği kaldı bizi . gittik başka yerden aldık
    M.balibey, rasim_16 ve oguz1327 bunu beğendiler.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    arkadaşlar pazartesi kaza yaptım. görükleden üniversiteye geçen köprünün altında bir bayan sürücü durdu, ben de sinyal verip sollamaya çıktım fakat birden önüme kırdı sinyal vermeden. arabaya geçirdim.Sol ön çamurluk ön kapı çok hasarlı.ayna kırık.

Bayanı tanıyorum birlikte etkinliklere gidiyorduk. İndiğinde olay anında telefonda konuştuğunu söyledi. Yapıcak bir şey yok tutanak tuttuk. Bakalım bundan sonraki aşamayı tam olarak bilmiyorum. Beymoto'ya evrakları bıraktım eksper çağırcaklar hasar tespiti için sanırım.

bende ver artçımda sağlık olarak bir sıkıntı yok. motoru yere düşürmedim zaten. sadece sağ sinyalim kırık fakat çalışıyor. sanırım gidon sola çekiyor ama. ön takımda sıkıntı olabilir.

şimdi ne yapmalıyım?
    khayyam ve memduhb bunu beğendiler.

Motosikleti
    hyosung gv 250
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar pazartesi kaza yaptım. görükleden üniversiteye geçen köprünün altında bir bayan sürücü durdu, ben de sinyal verip sollamaya çıktım fakat birden önüme kırdı sinyal vermeden. arabaya geçirdim.Sol ön çamurluk ön kapı çok hasarlı.ayna kırık.

Bayanı tanıyorum birlikte etkinliklere gidiyorduk. İndiğinde olay anında telefonda konuştuğunu söyledi. Yapıcak bir şey yok tutanak tuttuk. Bakalım bundan sonraki aşamayı tam olarak bilmiyorum. Beymoto'ya evrakları bıraktım eksper çağırcaklar hasar tespiti için sanırım.

bende ver artçımda sağlık olarak bir sıkıntı yok. motoru yere düşürmedim zaten. sadece sağ sinyalim kırık fakat çalışıyor. sanırım gidon sola çekiyor ama. ön takımda sıkıntı olabilir.

şimdi ne yapmalıyım?

eksper çağıracaklar. hasar tespiti ve tamirat yapılacak. kim hatalı ise onun sigortası ödeyecek.

size bişey olmamış, geçmiş olsun.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    tamamdır teşekkürler

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster

şimdi ne yapmalıyım?
    Geçmiş olsun , genlerde benimde önüme araba sinyal vermeden kırdı bende kayıp düştüm arabaya çarpmadan aslında tutanak tutacaktım ama vaktim yoktu sadece sinyal ve bir iki çizik vardı kendim yaptırdım fakat senin direksiyon çektiğine göre amortisörlerde falan hasar olabilir pahalıya patlar tutanak varsa hatalı olanın sigortası karşı tarafı karşılar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler