Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PC den giriyorum ve önceki mesajlardaki imzalar yok

Hatta burada da yok
    pcden girsende farketmiyo kaptan mesajı mobil gönderirsen imza çıkmıyor görünme görünmeme meselesi değil

bu arada beyler hoşgeldiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    PC den nasıl göndereceğim mobil mesajı

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    PC den nasıl göndereceğim mobil mesajı
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...grubu-977.html

Burdan kaptan

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cevap penceresinin altında imzamı göster var... şimdiye kadar hiç tıklamıyodum ben.. artık tıklamazsan göstermiyor imzayı... bak şimdi yine tıkladım
    imza aşada ;)
    Ahmanamra ve mehmet_gemli bunu beğendiler.
    Ninja

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevap penceresinin altında imzamı göster var... şimdiye kadar hiç tıklamıyodum ben.. artık tıklamazsan göstermiyor imzayı... bak şimdi yine tıkladım
    imza aşada ;)
    Yeşil deme

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:22 ----------

Alıntı trr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunus geçmiş olsun..
    Ercan ayı kovalamadı çok şükür Yüz yüze dinlemek isterim ayı hikayeni

csknklnc hoşgeldiniz. Bende yeni üyeyim. Bende daha hiç bir organizasyona katılmadım. İlk organizasyona bende katılmak isterim..
    Tabiki abarta abarta anlatırım lakin bi 10-15 gün sonra tekerleklerimin üzerine basabileceğim inş. HAfta içi yada hafta sonu bi akşamtayfayı toplar buluşup çaylaşır tanışırız yeni gelen arkadaşlarla.

Hoş geldiniz hepiniz arkadaşlar ;)
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    debriyaj telim koptu :(((

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor kullandım sadece bana ait ilk motorum ve yol dardi kacacak yerin yoktu. Dayımda motor tutkunu bana o öğretti. Adamda hareket etmiyordu ben yanindan gecerken önüme kırdı.
    Geçmiş olsun kardeş,nazar boncuğunu takmışsın,bunu hafif sıyrıklarla ve hafif hasarla atlatman şükretmen gereken bir durum zira düşmeyen motosikletçi motosikletçi değildir,motorculuk konusunda ilk adımını atmış bulunmaktsın,bundan sonra biz desekte demesekte dikkat edeceğini,her an insanlar hata yapabilecekmiş hareket edip tehlikelere karşı daha duyarlı temkinli olacağını tahmin ediyoruz....
    MrMaydec ve memduhb bunu beğendiler.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

B@Ş@R@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ER-5
    Beyler kusura bakmazsanız bir şey sorucam Sakarya da bu sene festival yapılamıyor smsk maddiyattan dolayı dedi. Sanırım bursa da daha bir tarih açıklamadı yapılmayacak mı ? yapılmıyorsa nedenini bilen var mı acaba. Bu sene 2 festival vardı planlarımda biri Eskişehir biri bursa gerçekten üzülürüm yapılmayacaksa.
    özcan1980 bunu beğendi.

Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı csknklnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm Bursa'da yaşayan arkadaşlarıma selamlar. Yeni üye oldum o yüzden hiçbirinizi tanımıyorum kısmet olursa bir sonraki organizasyonda bende bulunmak isterim saygılar!
    Hoşgeldin
    csknklnc bunu beğendi.
    Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı B@Ş@R@N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler kusura bakmazsanız bir şey sorucam Sakarya da bu sene festival yapılamıyor smsk maddiyattan dolayı dedi. Sanırım bursa da daha bir tarih açıklamadı yapılmayacak mı ? yapılmıyorsa nedenini bilen var mı acaba. Bu sene 2 festival vardı planlarımda biri Eskişehir biri bursa gerçekten üzülürüm yapılmayacaksa.
    Malesef bu sene Bursa da da festival yapılmayacak.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

B@Ş@R@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ER-5
    Malesef bu sene Bursa da da festival yapılmayacak.
    Tabi sorun kimden kaynaklanıyor veya sebepler ne bilmiyoruz ama bu iki güzel şehirde yıllardır yapılan bu etkinliklerin yapılamıyor olması üzücü.Allahtan Eskişehir iptal olmadı artık ağustosu beklemek zorundayız yapacak bir şey yok. Teşekkürler.

UMT-TM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6, YBR, movie XL125
    Günaydın Millet

Bir sorum olacak . Dün gece evden motorla çıktım baktım zincirden langır langır ses geliyor. Motoru yıkamıştım 1 gün önce baktım zincirde yağ yok. Yağladım baktım ses hala var. Ön dişli kapağını söktüm baktım ses dişlinin arkasından geliyor. Şanzımanımı dağattım naptım . Neyse baktım arka teker 8 dönüyor. Varmı bilgisi olan
    16LHR73 YBR , PB7588MX R6
    bazıları müzik çalar, bazıları ise yaratır. Motosiklet bir yaşam tarzıdır,hayat enstrümanıdır,ulaşım aracı değil.Belki de düzene baş kaldırıştır,bir isyan aracıdır.

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı UMT-TM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın Millet

Bir sorum olacak . Dün gece evden motorla çıktım baktım zincirden langır langır ses geliyor. Motoru yıkamıştım 1 gün önce baktım zincirde yağ yok. Yağladım baktım ses hala var. Ön dişli kapağını söktüm baktım ses dişlinin arkasından geliyor. Şanzımanımı dağattım naptım . Neyse baktım arka teker 8 dönüyor. Varmı bilgisi olan

Ön dişlide 2 tane civata var birde onu destekleyen,çıkmasını engelleyen bir platin gibi birşey var muhtemelen o gevşemiştir. ..ben kamp'tan dönerken inegölden gemliğe takır takır sesle geldim zincirden sandım umursamadım gevşettim zinciri.ses gitmişti ama 1 gün sonra ön dişli fırlayıverdi ..100 metre geride buldum dişliyi :D çok zorlayınca gevşiyor herhalde orası bir dene kanki inş. o civatalardan yapıyordur :D geçmiş olsun
    Ahmanamra ve UMT-TM bunu beğendiler.
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

UMT-TM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6, YBR, movie XL125
    Alıntı DALGIC_800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön dişlide 2 tane civata var birde onu destekleyen,çıkmasını engelleyen bir platin gibi birşey var muhtemelen o gevşemiştir. ..ben kamp'tan dönerken inegölden gemliğe takır takır sesle geldim zincirden sandım umursamadım gevşettim zinciri.ses gitmişti ama 1 gün sonra ön dişli fırlayıverdi ..100 metre geride buldum dişliyi :D çok zorlayınca gevşiyor herhalde orası bir dene kanki inş. o civatalardan yapıyordur :D geçmiş olsun
    Mehmet'im teşekkür ederim. akşam gidince bakayım Bi ara görüşelim bu arada
    DALGIC_800 bunu beğendi.
    16LHR73 YBR , PB7588MX R6
    bazıları müzik çalar, bazıları ise yaratır. Motosiklet bir yaşam tarzıdır,hayat enstrümanıdır,ulaşım aracı değil.Belki de düzene baş kaldırıştır,bir isyan aracıdır.

csknklnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Gts 250
    herkese teşekkürler

BRS_CHOPPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MCX Roadracer - 16 V 8148
    öncelikle herkese merhaba
    burdan ufak bir duyuru yapmak istiyorum hafta içi sabah 8 ile 8,30 arasında merinos acemler arasında yanımdan geçen ve hala plakasını kıvırdığı için göremediğim siyah ybr siyah mont ve beyaz kaslı arkadaşım. BİRAZ YAVAŞ

smt_gngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni windy S
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün pazar dı...hava nın yagışlı olmasından ıstıfade ederek köyden cıkıp hamıdıye,beylık,ovaesemen,beyköy,okcugol,muradıye uzerınden manyas a oradan şamlıdan balıkesır anayola cıkıp susurluk ıstıkametıne devam edıp koftecı yusuf molasından sonra mustafakemalpasada sehır stadında cımenspor ve karacabey esnafspor un macını ızledıkten sonra etıbankta cay ıcıp karacabey ıstıkametıne devam edıp golyazı da aglayan cınarın yanında cay molasının ardından bogaz yoluna gırıp hayırlardan taslık ve karacabeye ulastım gs-fb macını ızleyıp tekrar koy e dondum.tek tük mototr denk geldı hatta mustafakemalpasadayken hıdrellez senlıklerı oldugunu duydum ama tek oldugumdan gıtmedım.guzel bı gezı oldu.
    Abi sen nerdensin ??
    salcano_7946 bunu beğendi.
    ARACIM DEĞİL AMACIMDIR MOTOSİKLET

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    karacabeylıyım.kardesım

Motosikleti
    bisiklet
    Merhaba abilerim forumda yeniyim bursada 1050 konutlar civarında oturuyorum 15 yaşındayım motorsiklet aşkım bundan 2 sene once bir motorlu bisiklete binmemle basladı su an yamaha crypton um var oğrencıyım şimdi çoğu abi bana motora binme diyecek ceza vb. ama gülü seven dikenine katlanır be abilerim ilaç gibi geliyor motorsiklet binmek.
    memduhb bunu beğendi.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı DZAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba abilerim forumda yeniyim bursada 1050 konutlar civarında oturuyorum 15 yaşındayım motorsiklet aşkım bundan 2 sene once bir motorlu bisiklete binmemle basladı su an yamaha crypton um var oğrencıyım şimdi çoğu abi bana motora binme diyecek ceza vb. ama gülü seven dikenine katlanır be abilerim ilaç gibi geliyor motorsiklet binmek.
    Geleceğin Tutkunu
    memduhb bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler