Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keyfiniz daim olsun, sen nasıl oldun...? Umarım iyisindir...
    özcan1980 bunu beğendi.
    Sabih TÜZEM
    Lifan Emisol 150

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı sabiht adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keyfiniz daim olsun, sen nasıl oldun...? Umarım iyisindir...
    Sağol Sabih abi kontrole gideceğim bugün, inşallah iyiyimdir
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    KLE 500
    Haberlere bile çıkmışız :D

http://www.e-inegol.com/haber/200-motosiklet-tutkunu-inegolde-bulustu-112626.html
    Ahmanamra, MrMaydec ve DALGIC_800 bunu beğendiler.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomax Kültürpark'ın stadyumun oradaki girişinin yukarsında anlatamadım tabii ama şöyle diyim altıparmakta o suyla dönen taşlar var ya sırtınızı verin o taşlara o taraftaki kaldırımdan dümdüz çekirgeye doğru yürüyün görüceksiniz zaten solunuzda
    tekrar sağol Mehmetcan bugün gittim, tarifini dikkate alarak motomax ve hemen yanındaki Haider adlı dükkana bakındım, motomax tam içime sinmedi açıkçası çeşitlilik ve kalite konusunda gerçi Haider dediğim dükkanda AGV bulduğuma çok sevindim K3 serilerine baktım aklıma AGV K3 yattı ama bakalım bu cuma falan alıcam gibi, 450gibi kaba bi fiyat aldım bakalım hayırlısı
    Mehmetcan ve su silahı
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

Motosikleti
    cbr 125 alma heveslisi
    Arkadaşlar foruma yeni katıldım naçizane bir yardım isteyeceğim
    Yaşım 31 ve bundan evvel belirli sürelerde scooter tarzı motorlar sürdüm bir kere deneme amaçlı hondanın 250 naked ini 1 saat kazasız belasız sürmeme rağmen şimdi cesaretimi toplayıp almak istediğim cbr 125 i almaya gidemiyorum sanki çalıştırıp iki adım gidemeyecekmişim gibi geliyor hangisi vitesdi hangisi debriyajdı vites alta birmi üstde 2 mi kafam allak bullak bu hafta sonu gis akademinin bursa eğitmini de kaçırdım bu konuda yardım edebilecek zamanı olan arkadaş, abi, kardeş varsa yardımlarınızı bekliyorum (benzin+yemek+arkadaşlık tarafımdan karşılanacaktır
    Ahmanamra ve DALGIC_800 bunu beğendiler.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Hoş geldiniz aramıza . Vakti olan arkadaşlar elbet size yardımcı olacaktır. Hayırlı olsun diyelim şimdiden
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar benim buji bozuldu bosch super r6 ur5ddc buji arıyorum fakat araba parçacılarında yok nereden bulabilirim

sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özcan Günaydın; Enduro sitesi ile ilgili bir gelişme var mı..?
    özcan1980 bunu beğendi.

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı sabiht adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özcan Günaydın; Enduro sitesi ile ilgili bir gelişme var mı..?
    Problem giderildi, site açık şu an.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı hyrylmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar foruma yeni katıldım naçizane bir yardım isteyeceğim
    Yaşım 31 ve bundan evvel belirli sürelerde scooter tarzı motorlar sürdüm bir kere deneme amaçlı hondanın 250 naked ini 1 saat kazasız belasız sürmeme rağmen şimdi cesaretimi toplayıp almak istediğim cbr 125 i almaya gidemiyorum sanki çalıştırıp iki adım gidemeyecekmişim gibi geliyor hangisi vitesdi hangisi debriyajdı vites alta birmi üstde 2 mi kafam allak bullak bu hafta sonu gis akademinin bursa eğitmini de kaçırdım bu konuda yardım edebilecek zamanı olan arkadaş, abi, kardeş varsa yardımlarınızı bekliyorum (benzin+yemek+arkadaşlık tarafımdan karşılanacaktır
    Hoş geldin aramıza. Cumartesi müsaitim yardımcı olurum sana. Soğanlı ile kanalboyu arasındaki boşluk müsait ders vermeye. Bu alanda 4 arkadaşa bildiklerimi öğrettim. Çayda benden olsun
    hyrylmz bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    cbr 125 alma heveslisi
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş geldin aramıza. Cumartesi müsaitim yardımcı olurum sana. Soğanlı ile kanalboyu arasındaki boşluk müsait ders vermeye. Bu alanda 4 arkadaşa bildiklerimi öğrettim. Çayda benden olsun
    ilgin için teşekkürler şimdiden yalnız Cumartesi saat 9 ile 15:00 arası mecburi çalışmam gerektiği için saat 15 den sonra görüşme imkanımız varsa çok memnun olurum veya sana uygun başka bir zamanda görüşebiliriz
    mesajında telefonunu yazarsan sevinirim çok teşekkürler

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı hyrylmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilgin için teşekkürler şimdiden yalnız Cumartesi saat 9 ile 15:00 arası mecburi çalışmam gerektiği için saat 15 den sonra görüşme imkanımız varsa çok memnun olurum veya sana uygun başka bir zamanda görüşebiliriz
    mesajında telefonunu yazarsan sevinirim çok teşekkürler
    05549073383 coşkun. 15 ten 17 ye kadar müsaitim.
    n_tuncak bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    Bajaj dominar
    search 16 bende katılabilirim. ne zaman olacak?
    Cehennem yerinde hiç ateş yoktur,
    Herkes ateşini bu dünyadan götürür.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam arkadaşlar uzun bir aradan sonra artık bazı buluşmalara ve gece gezilerine nihayet bende katılabilicem.Bu arada öğrendiğime göre haftaya cumartesi ve pazar günü iznik erbeylinde enduro pist yarışları varmış pazar günü seyretmek için gitmek niyetindeyim aranızda gidecek olan arkadaşlar varsa beraber biyerde buluşup gitsek bende yolda kaybolmasam süper olur:D
    Hoşgeldin Pınarım aslında c tesi programım vardı ancak iptal oldu.Tüm grubumuzada burdan sesleniyorum bu cazip teklif için biz gitmeyi düşünüyoruz Daha önce toplantılarımıza katılan eski Mt üyelerinden Orhan'da bu yarışmaya bizzat katılacak haydi buyrun güzel bir organizasyonla gidip seyredelim...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    arkadaşlar bir sorum var;
    ben motorumla 90-100 arası giderken sola dönüşlü virajlarda en soldan orta şeride hatta orta şeritteki araçlara doğru gitmek zorunda kalıyorum, malum fizik kuralları. ufaktan yana yatıyorum ama daha fazla yatarsam biliyorum ki tekerlerim dayanamıyor garip şekillere giriyor beni düşürmeye çalışıyor yani bildiğiniz ben de frene basıyorum ki bu da en tehlikelisi sanırım.
    öncelikle; motorum ve tekerlerinin kalınlığı belli, 125 cc commuter. acaba ben hiç virajlara o hızda girmemeli miyim? yani benim kullanışım dışında motorumun bir sınırı mı var?
    doğrusu nedir?
    şimdiden teşekkürler

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Onun teknigi var aman kardesim hizini ayarlamadan girme .kontra teknigini arattir videolari izle motor ustundeykende yavas yavas dene farki goruceksin. Lastikler incede olsa yanak sonuna kadar yatirabilirsin ama teknigi cok iyi ogrendikten sonra .en onemlisi oturus pozisyonu,kontra,viraj cikisina bakis ve konumlanma.mobilden giriyorum link atamadim.lastik basinclarinda tam olsun .
    Ahmanamra ve sedici bunu beğendiler.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir sorum var;
    ben motorumla 90-100 arası giderken sola dönüşlü virajlarda en soldan orta şeride hatta orta şeritteki araçlara doğru gitmek zorunda kalıyorum, malum fizik kuralları. ufaktan yana yatıyorum ama daha fazla yatarsam biliyorum ki tekerlerim dayanamıyor garip şekillere giriyor beni düşürmeye çalışıyor yani bildiğiniz ben de frene basıyorum ki bu da en tehlikelisi sanırım.
    öncelikle; motorum ve tekerlerinin kalınlığı belli, 125 cc commuter. acaba ben hiç virajlara o hızda girmemeli miyim? yani benim kullanışım dışında motorumun bir sınırı mı var?
    doğrusu nedir?
    şimdiden teşekkürler
    Kardeşim elbet bu ve bunun gibi siteleri okumuşsundur ama arada hatırlatmakta fayda var.
    http://www.motoseyyah.net/motosiklet...m=detay&id=185

Bu sitede sürüş teknikleri hakkında geniş bilgiler var . İstersen özelden msj at mailini sana bir ebook yolluyayım. ayrıca viraj tekniklerini geliştirmeden o süratlerde virajlara girme. Gerçi virajdan viraja fark var. Bu konu hakkında videolar izle yahut eğitimlere katıl. Anlattığına göre sen viraja göre ya çok hızlı giriyorsun yada motoru yatırma konusunda tereddütlerin var. Kontra twekniğini oku ve dağ yoluna çık derim sana geceleri . eğitim için harika bir yer orası
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Motosikletimi bugün teslim aldım bizim dükkanın oralarda gezdim debriyaja alışana kadar orada duracak gezicem oralarda, stop edip duruyor :D başımda dayım var eski motorculardan bana ders veriyor, alışana kadar motoru götürmeme izin yok :D inşallah çabucak kaparim debriyaj işini
    M.balibey, DALGIC_800, Ahmanamra ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Arkadaşlar bu ay işallah bende motorsiklet alıcam nasip olursa
    Bursada uygun fiyata kask alabiliceğim bi dükkan varmıdır ? ls2 -nitro marka kaskların bulundugu veya 150 lira veya civarı önere biliceniz fiyatlarda alabiliceğim ve satan dükkan ?

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Alıntı Emre_(acemi) adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu ay işallah bende motorsiklet alıcam nasip olursa
    Bursada uygun fiyata kask alabiliceğim bi dükkan varmıdır ? ls2 -nitro marka kaskların bulundugu veya 150 lira veya civarı önere biliceniz fiyatlarda alabiliceğim ve satan dükkan ?

Direk motomax, kaç yaşındasınız nerede oturuyorsunuz vs bilgi verirseniz daha sağlıklı olur
    SONUNA KADAR İZİNDEYİM ATAM!

Dört teker bedenimi, iki teker ruhumu taşır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler