Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    abilerim, ablalarım,
    selmet'in "O'na özel mesaj yazdığım" iddiasını, acaba farkında olmadan yazmış mıyım diye kafama takılmıştı, araştırdım. bu şahsa hiç özel mesaj yazmamışım. yazdığım bir kaç özel mesaj ise, bana özelden soru soran 1-2 arkadaşa yazılmış.
    kendisinin bu iddia ve imalarla neyi kastettiği, ne yapmak istediğine dair kendi yorumlarım oldu tabii. sizin yorumlarınızı da size bırakıyorum.
    bilasale saygı ile arz ve talep olunur.

arkadaşlar, bugün tatwamasi (özge) ile de tanıştık. siz de tanısanız motorcu demezsiniz!
    güleryüzlü, hoş bir arkadaşımız. sevgiler, saygılar sana özge.
    levent, metin, ilkay, ender, murat, ... kardeşler, özge kardeşi aramıza alıp trafik korkusundan kurtaracağız. eminim 1 saatte harika bir motorcu olur.
    bu site ne mubarek bir site yaaa! böylesi kıymetli insanları bir araya getiriyor.

bu arada, leventciğim o vesikalığının buraya konması için pek uygun değil bence! çünkü senin yakışıklılığını tam yansıtamamış!
    [U][COLOR="Red"][B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B][/COLOR][/U]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dedeefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio MP3
    Tamam Cem kardeşim Özge ye öğretelim ama önce bizim acilen hızlandırılmış kurs almamız lazım öğretmek için

Not: Resmi beğenmemişsin bende geçen yaz Foçada çektiğin fotoğrafımı ekledim

Bak Eskişehir grubu ne yazmış:

Gel ne olursan ol.Yine gel.
    İster İzmirli ol.İster Eskişehirli.
    İster motorun olmasın.İster kask takma.
    İstersen bin defa motordan düşmüş ol.
    İster satmış ol motorunu.
    Bizim kapımız umutsuzluk kapısı değil.
    Nasılsan öyle gel.

Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Alıntı Dedeefendi adlı üyeden alıntı
    Tamam Cem kardeşim Özge ye öğretelim ama önce bizim acilen hızlandırılmış kurs almamız lazım öğretmek için

Not: Resmi beğenmemişsin bende geçen yaz Foçada çektiğin fotoğrafımı ekledim

Bak Eskişehir grubu ne yazmış:

Gel ne olursan ol.Yine gel.
    İster İzmirli ol.İster Eskişehirli.
    İster motorun olmasın.İster kask takma.
    İstersen bin defa motordan düşmüş ol.
    İster satmış ol motorunu.
    Bizim kapımız umutsuzluk kapısı değil.
    Nasılsan öyle gel.
    abi epey andırıyorsun ama, sanki bu senin fotoğrafın değil gibi!

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Az önce böyle bir şey buldum

http://www.itiraf.com/
    teknikerm; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 26; İl: Bursa
    Bir gün önce motorsikletle kaza yapıp ölümden dönen, ertesi gün aynı yere gidip ben burda nasıl kaza yaptım diye tekrar aynı şeyi deneyen ve omuzunu kıran birisiyim. Ne? Salak kelimesi az mı? Evet bence de.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

itiraf.com

Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı
    Az önce böyle bir şey buldum

http://www.itiraf.com/
    teknikerm; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 26; İl: Bursa
    Bir gün önce motorsikletle kaza yapıp ölümden dönen, ertesi gün aynı yere gidip ben burda nasıl kaza yaptım diye tekrar aynı şeyi deneyen ve omuzunu kıran birisiyim. Ne? Salak kelimesi az mı? Evet bence de.
    ben de böyle şeylerin türk filmlerinde olduğunu sanırdım.
    [COLOR="Red"][B]Dikkat. 6D Kuralı. Konu motosiklet olunca 4x4-10 yönlü bir sürüş dikkati gerekir.[/B][/COLOR]
    [COLOR="Red"]D1: Öne dikkat, D2: Arkaya dikkat, D3: Sağa dikkat, D4: Sola dikkat, D5: Aşağı dikkat, D6: Yukarı dikkat.[/COLOR]

Alıntı seflek adlı üyeden alıntı
    abilerim, ablalarım,
    selmet'in "O'na özel mesaj yazdığım" iddiasını, acaba farkında olmadan yazmış mıyım diye kafama takılmıştı, araştırdım. bu şahsa hiç özel mesaj yazmamışım. yazdığım bir kaç özel mesaj ise, bana özelden soru soran 1-2 arkadaşa yazılmış.
    kendisinin bu iddia ve imalarla neyi kastettiği, ne yapmak istediğine dair kendi yorumlarım oldu tabii. sizin yorumlarınızı da size bırakıyorum.
    bilasale saygı ile arz ve talep olunur.

arkadaşlar, bugün tatwamasi (özge) ile de tanıştık. siz de tanısanız motorcu demezsiniz!
    levent, metin, ilkay, ender, murat, ... kardeşler, özge kardeşi aramıza alıp trafik korkusundan kurtaracağız. eminim 1 saatte harika bir motorcu olur.
    bu site ne mubarek bir site yaaa! böylesi kıymetli insanları bir araya getiriyor.

bu arada, leventciğim o vesikalığının buraya konması için pek uygun değil bence! çünkü senin yakışıklılığını tam yansıtamamış!
    Dedeciğim,
    Sen o mesajı kesin rüyanda yazıp yollamışsındır, yada katibine dikte ettirdin ama hatırlamıyorsun ( yaşlılık işte )

Trafik korkusu için Levent'e ne yapmıştınız zamanında bir anlatsan

Bu gün İlkay'ın motoru alınıyor amaaaaaaaa yağmur başladı. Dr. şansı işte

Bu arada , sevgili İHTİYAR; evde sıkıldın başladın itiraf com'lara değilmi? Ağbi, yenge yakalamasın valla yanlış anlar ona göre malum bu tarz şeyleri yanlış anlayıp, işin ucunu aldatmaya kadar vardırabilirler gereksiz yere

tattwamasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    hehe bundan sonra gerçek bi motorcu olmak adına güleryüzsüz ve anti-hoş olmaya karar verdim
    Fakat 1 saat sizce de fazla uzun değil mi? Ben 15 dakika yeter diye düşünmüştüm
    Şaka bir yana teşekkür ederim.. havalar bi düzelsin...
    [COLOR="SeaGreen"][/COLOR][FONT="Comic Sans MS"][/FONT]Gönül vermedikçe gönlü bulamazsın

15 dakika mı? Dedeefendi Levent 1 yılda öğrenmiş ( Cem Dede öyle diyor)

Bu arada, Dr.İlkay yıkıldı yahu adam nöbetten, motoru bakımdan çıktı, ama yağmur çoğaldı. Aldığımız duyumlara göre de arabasını, motosikler gibi sesler çıkararak kullanıyormuş, hatta vites değiştirirken sol ayağı ile denemeler dahi yapmış. Kaynak : Assoşeytıt pires

tattwamasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Aldığımız son habere göre soğuk ve yağışlı hava yurdu cuma günüden itibaren terk ediyor. Hava sıcaklığı cumartesi günü 29 dereceye ulaşıyor, hava açılıyor.
    Sabır sabır, az kaldııı
    [COLOR="SeaGreen"][/COLOR][FONT="Comic Sans MS"][/FONT]Gönül vermedikçe gönlü bulamazsın

Seflek'e yeni avatar

Cem motorunu da sattığına göre sana yeni bir avatar lazım artık .. Ben buldum

http://www.avatarity.com/avatar.php?aid=5197

İşte bu adreste.....

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    noluyo ya burda allak bullak oldum eheh 2 gün girmedik karışmış ortalık

kanks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yavuuu arkadaslar hep geyık muhabbeti var burada ne zaman toplanıcaksınız gezi yokmu yaaaa

gemlikli varsa sesime ses versin

Alıntı kanks adlı üyeden alıntı
    yavuuu arkadaslar hep geyık muhabbeti var burada ne zaman toplanıcaksınız gezi yokmu yaaaa

gemlikli varsa sesime ses versin
    Kavakdipli (Adliye Köyü-Umurbey'in üstü) olsa olmaz mı dostum?

Motosikleti
    Piaggio MP3
    Alıntı metin67 adlı üyeden alıntı
    Cem motorunu da sattığına göre sana yeni bir avatar lazım artık ...
    Cem motoru FAHİŞ FİYATA satmayı başardığı için çok mutlu, ben ona uygun bi avatar buldum

Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    tamam metin dedeciğim, geçenlerde truvaya gittiğimde çektirdiğim bir resmimi koyayım avatarıma. fena da çıkmamışım hani!

levent kardeş, sen de ikide bir motorun fiyatından söz edip durma, biraz geç anlıyor olsa da doktoum kazıklandığını anlayabilir

McA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vitello Life 80
    Alıntı f-ender adlı üyeden alıntı

Hoca yeni motor hayırlı olsuN! Bir türlü görüşemedik buradan söyleyeyim.
    Benim motor da yenilenmek zorunda kaldı. Anlatırım bir ara görüştüğümüzde zira hikaye çok acayip..
    -McA-

tamam metin dedeciğim, geçenlerde truvaya gittiğimde çektirdiğim bir resmimi koyayım avatarıma. fena da çıkmamışım hani!

levent kardeş, sen de ikide bir motorun fiyatından söz edip durma, biraz geç anlıyor olsa da doktoum kazıklandığını anlayabilir
    Dedecim, hemen o avatarını değiştir. Malum kendini hep genç ve güzel tanımlıyorsun, bir de bu Sultan Abtülhamit devrinden kalma pırıl pırl fotoğrafını gören site sakinleri yanlış anlayabilirler

Zaten doktorun da kazıklandığını fark etmesine az kaldı. Dün senin eski motorunun bir benzerini muhacir pazarında gördüm, 250 YTL'ye satıyorlardı.

Bu arada Leventciğim, senin servisteki motorun da bakım masrafları yaklaşık 1.000 YTL imiş, ama buna artçı selesinin değişmesi dahil , sahi neden kırılmış o artçı selesi ne taşıyorsun sen arkanda?

Doktor, bir baktım hırsla Buttim bahçesinde turluyor, bahçede dinlenmek için duran polis otosundakiler sinir oldu, Adamların yanından gazı açarak geçiyor, sanki '' ulan amma kazık yedim, bari hırsımı alayım'' der gibi gaz veriyor. Bu gün yarın tutuklanması an meselesi, hazır ol Cem....

Arkadaşlar, çok kaba olduğunuzu da söylemek zorundayım,komşum Dr.İlkay (freeman) motor ve yeni mont ( montu çok güzel, motoru gibi değil ) aldı, kimse hayırlı olsun bile demedi Adama bir işiniz düşerse, rektal tuşenin en sertini yersiniz ona göre

Elimize geçen görüntüler de Seklek Cem Dede ve yeni arabası :( Elde telefon , avukat ya )

Dedeefendi Levent ve Dr.İlkay'ın fotoları da elimize ulaştıkça yayınlanacaktır.

Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir geyik de ben yapayım bari..

1 . metin67; seflek'e bulduğunuz yeni avatarın benim kullandığımla bir ilgisi olmadığını biliyorum.

2. freeman madem motoru almış.. hayırlı olsun diyorum burdan kendisine

3. 2 nolu madde bir geyik değildi. gerçekti

4. 3 nolu madde gerçek bir durumdan alınmıştır

5. 4 nolu madde aslında bir madde değildir.
    [COLOR="Red"][B]Dikkat. 6D Kuralı. Konu motosiklet olunca 4x4-10 yönlü bir sürüş dikkati gerekir.[/B][/COLOR]
    [COLOR="Red"]D1: Öne dikkat, D2: Arkaya dikkat, D3: Sağa dikkat, D4: Sola dikkat, D5: Aşağı dikkat, D6: Yukarı dikkat.[/COLOR]

EMREUZESEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ikiteker Grubu Olarak 9 Temmuz Pazar Günü ç.kale (07:00 Hareket) üzerinden Ezine Tavakli Iskelesi Gülpinar Akliman Asos Küçükkuyu Altinoluk Akçay ören (09:00) (sabah Kahvaltisi) Ve Ayvalik , Balikesir üzerinden örende Buluşulacak şekilde (09:00) , Izmir üzerinden Ayvalikta (11:00) Buluşulacak şekilde Ayvaliktan Tekne Gezisi Düzenlenecektir. 8 Temmuzda çikacak Ikiteker Sevdalilarindan Konaklamak Isteyen ç.kale Izmir Ve Balikesir Grubu Için Asos A 25 Km Uzaklikta Akliman Bölgesinde Camping Yada Otel Ayarlanacaktir. Gezi Eşli Yada Eşsiz Olarak Motorsikletli Olarak (marka Yada Model Ayrimi Yapilmaksizin) Düzenlenecektir. Katilmak Isteyenler şahsima Mail Yada Cep Telefonumdan Bana Ulaşabilirler. Kazasiz Sürüşler...

0543 3683231 Emre Uzesen

Motosikleti
    Piaggio MP3
    Alıntı f-ender adlı üyeden alıntı
    Her zamandan çok birlik ve beraberlik içinde bulunmamız gereken şu
    günlerde il grubumuzu iki gün sahipsiz bırakman Endercim çok ayıp,
    haftasonu hava tahminleri olumlu yapalım bişeyler...
    Not: Artcı serbest

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler