Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    ewet cv ıstıyorum.beklıyorum.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Gökhancım farkındaysan hala ötekileştiriyorsun gezilere katılmayıp, toplantılara gelmeyenleri.Bu dediğini yapmak kapalı gruplar için geçerlidir.Burasıda açık bir grup bu yüzden bu tavır burda yanlış anlaşılıyor ve gördüğün gibi bu kavgalara sebep oluyor. Buna gerek yok. Kendi içinizde kendi kurallarınıza uyacak insanlarla nasılsanız burada fikir sunan , yol göstermeye çalışan insanlarada aynı nezaketle yaklaşmak zorundasınız.Evet hepimiz logo fikrinde birleştik ama daha bu logo netleşmeden bir çok uyarıda bulunduğum halde dikkate alınmadı. Neden ? Halbuki kötü bişi yoktu. Gidin önce Mt yöneticileriyle konuşun dedik dinlendimi? hayır.

grupmu kurlumak isteniyor olabilir ama önce bunu olgunlaştırın kendi aranızda toplantılarda konuşalım dedik daha önce nerdeydin dendi yada denicek.

Yani yaklaşımınız yanlış bu konuda bunu kabul edin. Tatlı tatlı dile getiriyorum ben fikrimi. Bunun amacı kavga gürültü çıkarmak değil ki. Neden böyle algılanıyor ? Yanlış olan şeyler dile getirilmelidir elbet. Bu tartışmayada açıktır yorumada. Kimse kimseye hakaret etmiyor , işine taş koymuyor. Aksine fikir ayrılığı yaşayanlara yol göstermek bizim amacımız. Sırf bu muhabbetlerden ve yeni gelen arkadaşlara olan yaklaşımlarınızdan dolayı bu noktaya geldik ve dile getiriyorum fikrimi. Ki görünüşe bakılırsa arkadaşlarda beni destekliyor. Birazda benim karşı görüşümde olan arkadaşlar dönüp bakmalı benim fikrim , tavrım nekadar doğru diye. Herkes her konuda özgür ama aynı fikri taşımadığınız insanlara karşı bu kadar ön yargılıda hareket edip ötekileştirmeye hakkanız yok . ben burda 5 yıldır olsamda 1 gündür olsamda buna hakkım yok.

Grup kurma çabası bile gördüğünüz üzere tepki çekiyor. logo tartışmaları bile forumun tadını kaçıyoruz. demekki doğru olan neymiş ? Logo ve grup olayı burda başladı olmadı ozaman forum dışında bunları tartışmak. Bu tartışmalara katılmayanlarıda ötekileştirmemek. Bu bakadar basit.
    mstfdogru bunu beğendi.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

DuHast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewet cv ıstıyorum.beklıyorum.
    Burası bir grup. Şirket değil.
    Sizler kendi şirketiniz olarak görüyorsunuz sanırım.
    Öyle bir hayaliniz varsa burda gercekleştirmeyi düşünmeyip, gidin bir şirket kurun.
    O zaman size başvuranlardan CV istersiniz.

MT'nin kimsenin malı ve himayesi durumunda olmadığını kavramanız gerekirdi.
    3-5 kişi bir araya gelip MT hakkında karar kılamaz.
    Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz başka yollar peşine düşün.
    mstfdogru bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf 150
    ercan bu soyledıklerınde haklısın kardesım.gecen tartısmadada sıvrı cıkıs olarak kabul edılıp cansıkıcı tartısmalar yasanmıstı.neysekı orta yol o donemde bulunmustu.ama bu tarz yazılar yıne kordugume goturmekten oteye gıtmeyecek.emegı gecen kardeslerımıze ellerıne saglık dıyorum logo konusunda.hamza kardesımede katılıyorum zaten forumun mt nın bellı bı logosu var.ve yapılan gezılerı bursa mt olarak yapıyoruz.neden ıllada logo konusuna takılıp bırbırımızı uzelım.du hast kardesım aldıgın yorumlarla canın sıkıldıgının farkındayım ama tavsıyem sıvrı cıkıslar yapma bence.hos karsılanmayabılır.bu benım fıkrım.hersey gulluk gulıstanlık ken ortalıgı karıstırmak manasız bence.kaldıkı gunun verıgı stresle bırının agzından cıkacak bı cumle ve gerı donulmez ucurumlar olusmasın.keske grup gezısıne katılsan.motorun yoksada burda oldugunda katıl artcı olarak gel.bak gor ınsanları tanı.ıcımızde art ıyetlı kımsenın oldugunu ben gormedım. konu logo da logo olarak gıdıyor.begenılen logoları hatıra olması konusunda t-shırt olarak bastıralım bence.du hastın cızımı olan tımsahlı olan cok hos bence.oyle bı t-hırt ım olsun 10000 de borcum olsun aga.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:51 ----------

du hast bayramda kesılen kurbanlıgın yuregını yemek bugune kısmet oldu sanırım.

ercan bu soyledıklerınde haklısın kardesım.gecen tartısmadada sıvrı cıkıs olarak kabul edılıp cansıkıcı tartısmalar yasanmıstı.neysekı orta yol o donemde bulunmustu.ama bu tarz yazılar yıne kordugume goturmekten oteye gıtmeyecek.emegı gecen kardeslerımıze ellerıne saglık dıyorum logo konusunda.hamza kardesımede katılıyorum zaten forumun mt nın bellı bı logosu var.ve yapılan gezılerı bursa mt olarak yapıyoruz.neden ıllada logo konusuna takılıp bırbırımızı uzelım.du hast kardesım aldıgın yorumlarla canın sıkıldıgının farkındayım ama tavsıyem sıvrı cıkıslar yapma bence.hos karsılanmayabılır.bu benım fıkrım.hersey gulluk gulıstanlık ken ortalıgı karıstırmak manasız bence.kaldıkı gunun verıgı stresle bırının agzından cıkacak bı cumle ve gerı donulmez ucurumlar olusmasın.keske grup gezısıne katılsan.motorun yoksada burda oldugunda katıl artcı olarak gel.bak gor ınsanları tanı.ıcımızde art ıyetlı kımsenın oldugunu ben gormedım. konu logo da logo olarak gıdıyor.begenılen logoları hatıra olması konusunda t-shırt olarak bastıralım bence.du hastın cızımı olan tımsahlı olan cok hos bence.oyle bı t-hırt ım olsun 10000 de borcum olsun aga.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:51 ----------

du hast bayramda kesılen kurbanlıgın yuregını yemek bugune kısmet oldu sanırım.
    Sivri çıkış var veya yok hocam.
    Herkes lafını aklından geçeni açık açık söylesin ki çözüm bulunabilsin değil mi?
    Ona göre yolunu çizsin herkes.
    MT Bursa ile devam etmek isteyen devam etsin.
    Yok biz kendi grubumuzu kuracağız diyen kendi grubunu kursun ve gitsin.
    Aklından geçeni söylemek yerine susmaktan iyidir.

En azından benim gibi yeni olan arkadaşlarda görmüş olur ne olduğunu
    poseidon71 bunu beğendi.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Şahsi olarak birbirimze yüklenmeye gerek yok zaten arkadaşlar . Olan biten ortada. Şahsi tartışmalara hiç girmeyelim bu noktadan sonra. Du hast kendi fikrini dile getirdi hepimiz gibi. Gayet açık ve net konuşuyor takdir etmek gerekir. Mutlu abi eyvallah beni anladığın ve sende dile getirdiğin için.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    cbf 150
    kardeslerım burada hossohbet edelım gezılere cıkalım teker cevırelım bırbırımızın motorunu kullanalım bırdıgerımızın motoruna artcı olalım.du hast kardesım katıl bı gezıye ben tasıcam senı artcı olarak akıcaz ruzgara karsı.kofteler yıyecez sucuklar pısırıcez mangal yelleyecez kaplıcalara gıdıp dag yollarından gerı donucez.bu denlı super bı gezı sonrasında buraa nekadar guzel bı gun gecırdıgımızden bahsedıcez. motosıklet bır tutku bır yasam bıcımı,belkı bır baskaldırı belkıde deşarj olmanın bı yolu.yollarda ve gonullerde bulusmak uzere.ustelık cv de gerekmıyo du hast kardesım mutlu abını tanımıyosun tanı bence bagımlılık yaparım.
    UMT-TM, Ahmanamra, DuHast ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

UMT-TM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6, YBR, movie XL125
    Tam yazacaktım Mutlu abi yazdı amaç ne burada gezmek, eğlenmek, tozmak bir daha gelmeyeceğiz dünyaya.
    n_tuncak, M.balibey ve DALGIC_800 bunu beğendiler.
    16LHR73 YBR , PB7588MX R6
    bazıları müzik çalar, bazıları ise yaratır. Motosiklet bir yaşam tarzıdır,hayat enstrümanıdır,ulaşım aracı değil.Belki de düzene baş kaldırıştır,bir isyan aracıdır.

kardeslerım burada hossohbet edelım gezılere cıkalım teker cevırelım bırbırımızın motorunu kullanalım bırdıgerımızın motoruna artcı olalım.du hast kardesım katıl bı gezıye ben tasıcam senı artcı olarak akıcaz ruzgara karsı.kofteler yıyecez sucuklar pısırıcez mangal yelleyecez kaplıcalara gıdıp dag yollarından gerı donucez.bu denlı super bı gezı sonrasında buraa nekadar guzel bı gun gecırdıgımızden bahsedıcez. motosıklet bır tutku bır yasam bıcımı,belkı bır baskaldırı belkıde deşarj olmanın bı yolu.yollarda ve gonullerde bulusmak uzere.ustelık cv de gerekmıyo du hast kardesım mutlu abını tanımıyosun tanı bence bagımlılık yaparım.
    Umarım tanışırız bir gün kısmet olursa.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hangi bayraga hizmet ettigimiz belli sol ust kosede var bak.. Forum bana uyelik hakki tanirken baslik altindakilerin duzenledikleri geziye katilmak zorundasin yoksa forumda hicbir hak talep edemezsin demiyor, kaldi ki bu bayrak benden bir caba emek beklemiyor o gorevi yapan yeterince moderator var forumun bizden bekledigi paylasim ve o da mt bursa basligindan ibaret degil hergun onlarca baslik aciliyor hanginizin kime ne faydasi oldu forum genelinden, sehir basliklarinin amaci ayni sehirden siteye uye olanlarin paylasimini arttirmak, sizin yaptiginiz forumdan kendinizi soyutlamak, ille de kapali grup istiyorsaniz yapin kendi bayraginizi ona hizmet edin, bu basligi kendisine baglamaya calismasin kimse

Gezi konusuna gelirsek; kendi turlamalariniz disinda forumdan kac kisiyle yuzyuze tanistiniz kac organizasyona dahil oldunuz kac kere MotosikleT.net ile grup surusu yaptiniz da burda hötöröflük yapiliyo. Motosiklet.net ile ne paylasiminiz oldu... Kimse rolunu buyutmesin...

İmza: siradan bir motosiklet.net üyesi !!! (buradaki herkes gibi)
    Ahmanamra, DuHast, UMT-TM ve 6 diğerleri bunu beğendiler..
    Ninja

Motosikleti
    CBR 250 R
    arkadaşlar logo,grup derken yine mesajlar cirit atıyor. burada asabi olmaya gerek yok. kim nereye gezi düşünüyorsa yazıyor. kimi hafta sonlarında 3-4 farklı rotaya bile gidiliyor. kroscular dağa vuruyor,diğerleri asfaltı seviyor. o bizim gezimize katılmadı diye bir kırgınlık olmaması gerek. tamamen zevk meselesidir. ve herkesde şu geziye katılacak diye şart yoktur. buradaki amaç tanışma ortamı olsun,denk geldiğimizde selamlaşalım,çayımızı içelim,uyarsa sezonda 2-3 rotaya hep bebarer gidelim olmalı. birde şunu düşünün bizler motorcuyuz, sıkıntıya gelmeyen insanlarız,özgürlüğü severiz, birşeye bağlı kalmaktan hoşlanmayanlardanız. yeri geldiğinde 20 motor olur,yeri geldiğinde tek takılırız.

İsteyenler devam edebilir logo,grup işlerine ama benim fikrim. Ben siteden okurum varmı gezi rotası hafta sonu bi yerlere. görmek istediğim yerlere arkadaşlardan biri gidiyorsa selam derim giderim buluşma yerine. yok gidilecek yer bana uymazsa tekeriniz düz bassın derim istediğim yere giderim. MT nin burası güzel. Ama MT grubundan ileride kapalı bir grup oluşacaksa kurallar koyacaksa,yesende yemesende geleceksin tarzında tavırlar olacaksa ben o gruptan uzak dururum.

Bursa MT böyle değildi, periyodik olarak asabi mesajlar dolanıyor. dönelim eski günlere logomuzda yoktu,sert kurallarımızda yoktu,geziden kazasız belasız döndükmü bize yetiyordu. mutlu mesut dönüyordu tekerimiz. bu yazışmalar kırgınlıktan başka bişey yapmaz. yaşam kısa,motorcuysan dahada kısa üzmeyelim birbirimizi.
    oguz1327, Ahmanamra, UMT-TM ve 9 diğerleri bunu beğendiler..
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN :)
    muyatakdogan@hotmail.com

Motosikleti
    cbf 150
    turk dıl kurumuna basvurmayı dusunuyorum....mutluluk kelımesının karsılıgı olarak motosıklet fotosunun lınkını koysunlar
    özcan1980, Madv, hamzasimsek ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Yahu kadınlarla günlere gitmiyorum kapristi,alınganlıktı ,istediklerini diretmeydi amanın burada aynı olmuş,altınları kimde topluyoruz beyler.
    (Admini mesajları tümden gözden geçirip fake adresleri ve birlik beraberliği sıkıntıya sokan üyeleri uyarmaya davet ediyorum)

18/11/2012 Pazar Gemlik-İznik-Orhangazi gezisi...
    Buluşma yeri 11:30 Kent Meydanı

1-Muyat-Sanem (Belki)
    2-Nevin Hoca-Zeko
    3-Beyaz atlı aAykut(O tarafı bilen ve gezdirecek olan arkadaş)
    4-Kayariki
    5-Gökhan cbr(Gezelim,görelim,stres atalım)
    6-Search16 (kısa tutarız kaptan olmadı sen sıyrılıverirsin aradan)
    7-.
    8-.
    9-.
    beyaz atlı, feromen ve kayariki bunu beğendiler.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    fake adres derken?

MertAksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR
    Benim oyun duhastin logosuna

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    3 gündür hastaydım eşşek gibi yatmak zorunda kaldım motorumu nasıl özlemişim oda beni özlemiş çok nazlandı bugün çalışmamak için akü bitti sandım ayak marşı öldürdü beni, meyerse akü kablosu gevşemiş kara kızım benim ya...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

ercan abi çevresen sorumluluğumuzla alakalı birşey paylaşmış bence önemli sizlerle paylaşmak istedim

sedici, Madv, Ahmanamra ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Kimsenin isteklerini direttiği yok.
    Yazdığımız mesajları ya okumuyorsunuz yada anlama sorununuz var.
    Burası size fazla geliyorsa altın gününe gidin.
    Sen gel MT' yi kullanarak burada yeni grup oluşturmaya çalış.
    Yok kapalı olacak, orası burası açılmayacak, ay cok güzel olacak ay çiçekli böcekli olacak diye mesajlar yaz.
    Sonra gel birde fake adres de Gülerler
    Siz önce kendinize çeki düzen verin. Sonra başkalarına akıl verin.
    Siz yazılanları göremeyecek kadar kör olabilirsiniz ama, sizleri görenler değil.
    poseidon71 ve bluesman bunu beğendiler.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    "Cahillerle tartışmayın ben hiç galip gelemedim"İmam Gazali...(sADECE MOTOSİKLET DEĞİL ÖNCE SAYGI)
    feromen ve kayariki bunu beğendiler.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Yazdıklarınıza dikkat edeceksiniz.
    Sonra aldığınız tepkiler hoşunuza gitmeyince saygı demek işin kolayı.
    Tepki gelince söylediğiniz sözleri hiç söylememiş gibi davranmak kolay tabi.
    Ya dolu konusun, yada söylediklerinizin arkasında durun.
    Kim olursa olsun, yaşı benden büyük diye lafımı esirgemem. Sizlerde esirgemeyin.
    Tartışmaya giremessiniz! Tartışma yetenek işidir, inisiyatif değil.
    Ahmanamra, poseidon71, bluesman ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hamzasimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 gündür hastaydım eşşek gibi yatmak zorunda kaldım motorumu nasıl özlemişim oda beni özlemiş çok nazlandı bugün çalışmamak için akü bitti sandım ayak marşı öldürdü beni, meyerse akü kablosu gevşemiş kara kızım benim ya...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

ercan abi çevresen sorumluluğumuzla alakalı birşey paylaşmış bence önemli sizlerle paylaşmak istedim

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphoto...88639949_n.jpg
    nilüfer çayı özellikle geceleri çok pis kokuyor biz kaç kere şikayet ettik ama bir kaç gün düzeliyor sonra yine aynı 3 kerede sanayi dumanı yüzünden telefon ettik bir kerede dilekçe verdik en sonunda sanayi dumanı ve kokusuda kesildi renaultta boyahanelerinin havalandırmasını açtığından bütün etraf tiner kokuyor sözde yasak bütün gün kafamız güzel gezmekten bıktık neyseki artık mudanyada olucam

iznik gölü etrafı baya güzel ben bir gece iki üç kerede gündüz turladım etrafında baya zevk almıştım tekeriniz düz bassın iyi eğlenceler
    n_tuncak, feromen, beyaz atlı ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler