Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Du hast +1
    Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kayariki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN900 Classic
    OYLAMA(isminizi ekleyerek oylamaya devam edebilirsiniz)
    Gökhan'ın atlı logosu: 2
    1 oy = n_tuncak
    1 oy = kayariki
    DuHast'ın timsahlısı : 2
    1 oy = kirlisakal16
    1 oy = madv

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı hamzasimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim fikrim bence önemli ama bir önceki logo seçim aşamasını tamamlamıştık ve bunu yaparken seçtiğimiz logoda sade basılabilir her arka fona uyucak gerekirsen 2-3 renk nakış olarak işlene bilecek reklamcı tasarımcısı AR-GE si yapılabilecek bir logo seçildi.

benim fikrim turuncu veya sarı flaşörlü yeleklere basılacak bir logo, depo üzerine gelicek bir logo, arka teker kaidesine gelicek bir logo tasarımıydı...
    hepsi bir olsun dendi oylama yapılarak özellikle mont veya cep üstü için kullanılacak istenirse depo üzeri yapışkanı olabilecek bir logo oylandı seçildi.

Yanlış anlaşılmak istemem ama herkesin hikrini beyan etmesini isterim...
    Görünce acıkcası hoppala dedim içimden, yeni bir oylama yaptık senin yeni tasarımın secildi, isim işlenmesi basılacak yer seçim işine geldi çat başka bir arkadaşımız (misal ben) yeni daha güzel herkesi şaşırtacak bir tasarım yaptım herşeyi senin emeklerini bir kenarıya atılıp seçimin değiştirilmesi bana etik gelmedi...

ama hala aynı fikirdeyim ceket için ayrı depo ve kadro için ayrı loğolar seçilmesi taraftarıyım ki bu tasarımlar hatıra olarak kalması amaçlanarak profesyonellere parasıyla yaptırılmayan bir iş olmuştur...

Ceket için ayrı depo için ayrı logolar oylanırsa depo sütünde kullanılmak için oyumu alırsın (Ama kullanmaya bilirim cross sadeliği gerekli) onun dişinda ben yeni bir oylama yapılmasını istemiyorum 6-7 arkadaşın zaten kendi tasarımı vardı bende ufak tefek bişeyler yapar kendi logomu kullanırım...

DuHast arkadaşım bilgisayar ortamındaki grafik başarın güzel web tasarımı gibi konularla ilgileniyorsan yada ilgilenip para kazanmak istersen ortak bişeyler yapabiliriz kodlar benden görsel ve iş senden olmak şartı ile ilgilenirsen iletişim kuralım...
    Amaç muhalefet değil polüm hiç değil fakat ;

HAmza kardeşim bir noktaya kadar haklısın. Lakin ben daha öncede söyledim logo işi kısa zamanda oldu bittiye getirilecek bir durum değildir kaldı ki daha seçenekler olgunlaşmadan oylamaya gidelim diye ayaklandık hepimiz şimdi olduğu gibi. Öncelikle bir noktaya karar vermekle başlamak gerek. Kapalı bir grup olarak yeni bir isim altında grup oluşturulmayacaksa MT yöneticileriyle irtibata geçilip Bursa MT adına logo düzenlemedeki fikirleri alınmalı. Sonuçta burası ulusal bir site ve bu sitenin kendi logosu var. Bu konuyu dile getirdim ama dikkatten kaçtı sanırım. Hava muhalefetinden dolayıda toplantı aksayınca kaldı mevzu. Şu andada oylamaya geçmenin bence bir anlamı yok. Logodan önce karar verilmesi gereken konular çok bence.( gerçi bende logolara oy hakkımı kullandım ama )Mt nin bir yeleği ve logosu var bir çok il grubu bunları kullanıyor mesela . Bursa MT olarak yola devam edilecekse ( ki ben bundan yanayım), bu yeleklerden alınıp üstüne BUrsa MT yazdırmanın yeterli olacağı kanısındayım.

Ama biz kendi grubumuzu kuruyor sıfırdan kapalı yahut açık bir kulüp kuracaksak logo seçimleri için yinede acele etmeyelim derim.Emek veren arkadaşlara teşekkürler ama o arkadaşlara bile logoları olgunlaştırma fırsatı vermeden oylama için henüz erken diyorum.Sonuçta buna bir kere karar verilecek ve basılacak ve insanlar bunu taşımaya başlayacak üzerinde. İnce eleyip sık dokuma taraftarıyım. Nacizane fikrim dinlediğiniz için eyvallah
    DALGIC_800 ve mstfdogru bunu beğendiler.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    OYLAMA(isminizi ekleyerek oylamaya devam edebilirsiniz)
    Gökhan'ın atlı logosu: 3
    1 oy = n_tuncak
    1 oy = kayariki
    1 oy = MrMaydec
    DuHast'ın timsahlısı : 2
    1 oy = kirlisakal16
    1 oy = madv
    n_tuncak bunu beğendi.

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Ercanım aslında bende katılıyorum sana eğer yeni bir grup kuracaksak bunun ismini de koymalıyız mt bursa doğru bu siteye ait olabilir ama yeni bir isim de bulunabilir ve logo site bu isimle açılır ve tamamen bağımsız ayrı bir grup olabiliriz...
    Ahmanamra bunu beğendi.

DuHast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günaydın arkadaşlar,
    Tam logoya kararınızı vermişken, benim logo yapıp buraya koymam pek hoş karşılanmamış sanırım.
    Açıkça kimsenin tekerine çomak sokmak gibi bir niyetim yok. Sadece iyi niyetle üye oldum ve uzun süredir takip ettiğim sizlere yardımcı olmak istedim hepsi bu.
    Veya bu işten para kazanmak gibi bir derdim yok.
    Evet photoshop ve web tasarım yapıyorum. Yeri geldi bu işten parada kazandım orası ayrı konu.
    Ben profosyonel değilim fakat acemide olmadığımı düşünüyorum, çünkü uzun zamandır bu iş ile hobi olarak uğraşıyorum.
    Ve insanın hobi olarak uğraştığı birşeyin başarılı olduğunu görmek kadar zevk verici bir şey yoktur sanırım.
    Siz farklı bir grup oluşturup yeni bir oluşuma yönelmeye çalışıyorsunuz ve bunlar o kadar basit şeyler olmadığını düşünüyorum. En azından sizler için.
    Benim en fazla yapacağım şey, logo tasarımında size yardım edip kenara çekilmek olur gerisi sizin bileceğiniz iş. Yüzümü bile kimdir bu diye kimse görmez.
    Ama illa ki acele edilip oylama yapılacaksa, yine yapılır.
    Ama bu büyük acemilik ve kayıp olur, en azından oluşturulacak yeni logoları görmekten kaçınmak olur.
    Çünkü şimdi yapılan oylama bana göre olmayan seçenekler arasından yapılan bir oylama..
    Tercih sizin, amaç sadece yardım etmek.
    Buna sıcak bakarsınız veya bakmassınız.. Siz değerli abi abla kardeşlerimin bileceği iş.
    Ahmanamra ve hamzasimsek bunu beğendiler.

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ercanım aslında bende katılıyorum sana eğer yeni bir grup kuracaksak bunun ismini de koymalıyız mt bursa doğru bu siteye ait olabilir ama yeni bir isim de bulunabilir ve logo site bu isimle açılır ve tamamen bağımsız ayrı bir grup olabiliriz...
    Kesinlikle Gökhancım.

Şimdi bu etik bir tartışma yeri değil bu konuyu ama çokta tepki çekeceğini sanmıyorum .

Başta karar verilmesi gereken olay budur bence. Eyvallah bu sitenin altında bunları konuşacak bir platform hazırlamış MT ailesi. Bizleri buluşturmuş.Buna rağmen bu ismi kullanarak logo çıkarmaya çalışıyoruz ki kendi logoları yelekleri falan varken. Bunun yerine yeni bir oluşum üzerinde düşünülmeye başlanıp kulüp çalışması yapılabilir.Toplantılarda bu fikir olgunlaştırılıp toplantılarda görüşülmeye devam edilebilir ama farklı bir klüp oluşumunun fikirlerini burda tartışmayalım derim Etik değil

Şahsi fikrimse ben her kulübün bir parçası olabilirim Mt yi seviyorum. BE yi seviyorum BCC yi seviyorum ama hiç birinde aktif bir sorumluluğum yok. Sizlerde bir kulüp kurabilir kendi kurallarınızı, kendi yapınızı oluşturabilirsiniz ki gidiş hat bunu gösteriyor. Ve bu işe gönül veren taşın altına elini koyan sizlerin çok rahat yapabileceği birşey.

Motosikleti
    CBR 250 R
    bu pazar hava uygun olursa aşağıdaki linki olan yere teker döndürebiliriz. yaklaşık 60 km kadar. böylece sabah çok erken çıkmak ve hava karardıktan sonrada dönüş yapmak zorunda olmayız. güneşte olursa hafif üşümeli bir gezi olabilir. benim hafta sonu daha netleşmediği için katılım konusunda kesin birşey söyleyemem. Ama isteyen arkadaşlar bu rotayı ekleyebilir. gelmek isteyenler olabilir. Bende daha önce buraya hiç gitmedim sadece netten bulduğum fotoğraflar var. Ama yol olarak çok karışık değil gibi görünüyor. bu havada kaplıca suyuna girip sonrada motora binmek çok akıllıca olmasa isteyenler girebilir. Benim tercihim havuz kenarında çay keyfi olurdu. dönüşte orhangaziden çıkışta sağda güzel köftesi olan kasap sadık var. fiyatlarda çok uçuk değil.tavsiye eder

kesin olmamakla birlikte ben bu rotaya evet diyorum.

http://www.orhangazi.bel.tr/site/ind...listesi');
    Ahmanamra, n_tuncak ve DALGIC_800 bunu beğendiler.
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN :)
    muyatakdogan@hotmail.com

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Arada böyle hatırlatmalar yapmalı hem kendim için hem okuyanlar için ;) En korktuğum durum bu .

http://www.motosiklet.net/forum/dona...derslerde.html
    DALGIC_800 bunu beğendi.

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    başlangıç olarak facede bir grup kurabiliriz
    n_tuncak bunu beğendi.

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlangıç olarak facede bir grup kurabiliriz
    yeni bi gurup istiyorsan mt yi basamak olarak kullanma ;)
    Madv bunu beğendi.

karabulut61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa Mustafa Kemal Paşa Memleket Trabzon Akçabat
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer
    Slm Arkadaşlar Herkeze iyi akşamlar
    n_tuncak ve DALGIC_800 bunu beğendiler.

Motosikleti
    gv 250
    iyi akşamlar kardeşim

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Logo logo,logo,sadece bir amblem ve bu daha önce kararlaştırıldı,neredeyse 1 ay kadar oluşum evresinde arkadaşımız ter döktü,gerekli yerlere sunuldu bence uzatmaya ya da her şeyi değişip sil baştan almaya gerek yok.Zira önemli olan kişiliktir,şahsiyettir...Yinede toplandığımız ilk fırsatta bunun kararını yüzyüze veririz,ancak ben her zaman buraya yazan arkadaşlar ile bunları yüzyüze konuşmak taraftarıyım,Du hast kardeşim,güzel arkadaşım dilerse Gökhanın logosunu biraz daha proflaştırıp bize sunabilir ancak yeni bir logo bazılarınında dediği gibi bu saatten sonra asla olmamalı(Yo yo yo Logo yo Mt Bursa her yerde)...

18/11/2012 Pazar Gemlik-İznik-Orhangazi gezisi...
    Buluşma yeri 11:30 Kent Meydanı

1-Muyat-Sanem (Belki)
    2-Nevin Hoca-Zeko
    3-Beyaz atlı aAykut(O tarafı bilen ve gezdirecek olan arkadaş)
    4-Kayariki
    5-(Hadi millet kalkın oturmayamı geldik,Gökhanım hayde)?
    6-(Asla bilmedik yerlere girilmeyecek,kaptanım Search Coşkun haydeee)?
    7-(Köfteci Yusuf ve göl manzarası eşliğinde ekmek kadayıfı köfteler Hadi Salcano umarım annecin iyidir.Hayde ?
    8-.Ve bütün mahalle haydee gidelum hayde...(Bir rivayete göre Göl etrafında 270 derece dönüp dilek tutanların dileği 27 saatte gerçekleşiyor haydeee.. .)

Bu arada Bu güzel site sayesinde çok tatlı ve harika kapalı yeni bir grup oluşumunu en yakın zamanda sizlere sunucaz teşekkürler Türkiye'nin en mükemmel Motosiklet sitesi,burayıda hiçbir zaman bırakmayacağız
    search16 ve kayariki bunu beğendiler.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Peki öyleyse, karar verildi ise yeni bir tasarım veya logo düzenlemesine gerek kalmadı.
    Kişisel oluşum için değil. MT adı alında genel yapılacağını düşünerek yardım etmekti zaten amaç.
    Kapalı bir grubun sorumluluğu sadece o gruptakileri ilgilendirir, bizlere söz düşmez.
    Asıl olan MT'dir, diğer tüm oluşumlar geçici.
    sedici, oguz1327, Ahmanamra ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    gv 250
    emeklerine sağlık arkadaşımm ama yaptığın tasarım seçilmese bile yaptığın tasarım inan bi çoğu kişi tarafından kullanılıcaktır buna emin ol başarıların devamını bekliyorum ;)
    n_tuncak ve kayariki bunu beğendiler.

Estafurullah bir şey yapmış sayılmam. onlar sadece yorumsal çalışmalardı. güzel tavsiyeler ile fazlasıyla güzel yerlere gelebilirdi.
    Resmin psd. dosyaları bende olduğu sürece gerçek anlamda kimse kullanamaz zaten. Boyutlandırmada resim bozulur işlerine yaramaz.
    Gerçi kullanan kullansın o önemli bir durum değil.

Zaten seçilsin diye bir çabam yok.
    MT Bursa için bir yardım durumuydu sadece amaç.
    Sonradan anlaşıldı ki, durum MT Bursa değil, kapalı şahsi oluşumlar.
    Onlarda beni ilgilendirmez.
    bluesman, Ahmanamra, sedici ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Zaten bursa mt başlığı içinde böyle bir sıkıntı var haklısın.Yeni üye sayılırım ama bilmezler 5-6 yıldır bu siteyi takip ettiğimi mesela. bu giderilmediği sürece daha çok tanımaya değer insanı kaybedeceğiz orası kesin.

Kapalı bir grup havası yaratıp yeni fikirleri, yeni insanları kaybederek bir noktaya gelmek çok zor umarım bu sıkıntılar tez vakitte atlatılır.Mt ailesi için hayırlı olanda budur. Nacizane görüşüm tabiki.
    kirlisakal16, sedici, Madv ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    kapalı gurup fikrine tamamen karşıyım ben tüm motor bilgilerimi, tavsiyelerimi, cesaretimi, yardımlarımı dostluklarımı burda buldum bir şekilde burda bişeyler devam edileceği kesin...
    DuHast Sert cıkışım sadece senin için değildi yanlış anlaşıldığım için ve tepkileri üzerine çektiğim için özür diliyorum...
    Her hangi bi cıkar amacın olmadığının ve samimiyetinin, tasarımdan duyduğun heyecanın farkındayım ve tasarımını gercekten beyeniyorum (cıktıdaki kayıplar ve kullanım yöntemi seçimindeki uyarım bunun kanıtıdır) ...

Burdaki anlatmak istediğim şey ercan abiyle paralelik göstermekte bir çok noktada, Mt tasarımlarının kullanılmasını yada sade olmasını düşünen taraftaydım, özel ve bizden bişeyler olması düşüncesini destekliyerek yansıtıcılı yeleklerde, depo üzerinde ve arka şasede olmak üzere 3 tasarım yapılmasını düşünmüştüm...

Yapılan tasarımların kullanılacak kumaşlarda örnek basılıp işlenip karşılaştırıp oylanması gerektiğini savunanlardandım ve toplantılarda incelenip seçim yapılması taraftarıyım buda olmadı sanırım...

DuHast arkadaşım senden bu konuda bi riçam oluçak basımda renklerin gölgelerin kaybolmayacağı şekilde yeni tasarımını hazırlamalısın bir çok arkadaş beyen di ben dahil ve mutlaka kullanmak isteyip senle iletişime geçiçekler olucaktır (ben daha sade grafiklerden yanayım)... Bu konuda örneklerine yer verirsen emeklerin hatıraya dönüşmüş olur...
    Tekrar söylüyorum ne denirse densin oy kullanılması etik değil gökan arkadaşımıza öncesinde tasarım yapan bütün arkadaşlarımıza saygılı bir dayranış değildir...

fikrim oyumuzu kullandık basalım yapaım bitsin gitsin demek değildi örneklerimizi basalım görelim karşılaştıralım...

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Logo logo,logo,sadece bir amblem ve bu daha önce kararlaştırıldı,neredeyse 1 ay kadar oluşum evresinde arkadaşımız ter döktü,gerekli yerlere sunuldu bence uzatmaya ya da her şeyi değişip sil baştan almaya gerek yok.Zira önemli olan kişiliktir,şahsiyettir...Yinede toplandığımız ilk fırsatta bunun kararını yüzyüze veririz,ancak ben her zaman buraya yazan arkadaşlar ile bunları yüzyüze konuşmak taraftarıyım,Du hast kardeşim,güzel arkadaşım dilerse Gökhanın logosunu biraz daha proflaştırıp bize sunabilir ancak yeni bir logo bazılarınında dediği gibi bu saatten sonra asla olmamalı(Yo yo yo Logo yo Mt Bursa her yerde)...

18/11/2012 Pazar Gemlik-İznik-Orhangazi gezisi...
    Buluşma yeri 11:30 Kent Meydanı

1-Muyat-Sanem (Belki)
    2-Nevin Hoca-Zeko
    3-Beyaz atlı aAykut(O tarafı bilen ve gezdirecek olan arkadaş)
    4-Kayariki
    5-(Hadi millet kalkın oturmayamı geldik,Gökhanım hayde)?
    6-(Asla bilmedik yerlere girilmeyecek,kaptanım Search Coşkun haydeee)?
    7-(Köfteci Yusuf ve göl manzarası eşliğinde ekmek kadayıfı köfteler Hadi Salcano umarım annecin iyidir.Hayde ?
    8-.Ve bütün mahalle haydee gidelum hayde...(Bir rivayete göre Göl etrafında 270 derece dönüp dilek tutanların dileği 27 saatte gerçekleşiyor haydeee.. .)

Bu arada Bu güzel site sayesinde çok tatlı ve harika kapalı yeni bir grup oluşumunu en yakın zamanda sizlere sunucaz teşekkürler Türkiye'nin en mükemmel Motosiklet sitesi,burayıda hiçbir zaman bırakmayacağız
    hepınıze coktesekkurler.son durum olarak halen ıstanbuldayım annem cuma gunu 8 saat suren bı amelıyat gecırdı.pazar gunu yogun bakımdan cıktı.salı yanı bugun taburcu oldu.sımdılık 3 ay gıbı bır sure burda yanı ıstanbulda (hastane ev arası 200mt cıvarı) kalacak.tetkıkler,tedavi surecı vs vs vs.bende persembe gunu k.beye donucem sanırım.(pazar gunude kayıncom kız kacırıp bıze geldı zıra,onun nıkahını yaptırmak ıcın persembe cuma kbeyde olucam)bunca kesmekesın ıcınde fırsat buldugum sure ıcerısınde buradan takıp edecegım yada etmek ıstıyorum.maalesef pazar gunkı aktıvıteye katılamayacagım.belkıde uzunca bır sure katılamayabılırım.ayrıca hamza kardesıme ve sevgılı dostum cengıze arayıp halhatır sormaları benı bu sıkıntılı gunlerımde pek bı duygulandırdı.nevın hocam karayıkı,pınar ablam,ercan kardesım,gökhan kardesım espınole mehmet abım search sımdı aklıma gelenler ısmını yazamadıgım dostlarım benı bu zor gunlerımde destek oldugunuzu bılmek ve onu hıssetmek ne guzel.canlarım cok cok sagolun.ıyıkı varsınız.hepınıze kazasız belasız surusler dılıyorum.allah tekerınızı duz bastırsın.sevgı,saygı,ve muhabbetle kalın.
    Ahmanamra, kayariki ve n_tuncak bunu beğendiler.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler