Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ruh aynı, cc'nin kaç olduğu önemsiz.
    ilk önce bizleri gemlikte konuk eden ve herşeyimizle ilgilenen HALDUN CANSU ve ORHAN'a içten teşekkürlerimi sunarım, HERŞEY İÇİN SAOLUN HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN,

arkadaşlar şimdi anladığım kadarıyla istanbul fuarına 13 kişi falan gelicek gibi görünüyor ve siz hala kararınızı verememişsiniz, nereden ulaşım sağlanacak nasıl gidilecek ve kaç motor olucak _?

bizler fuarda görevli olacağımızdan kendi aramızda görev dagılımı yapıyoruz bir aksilik olursa lütfen çarşamba gününe kadar haber veriniz. bana (serseri_628@hotmail.com) ulaşmazsanız ARBETUS'a ulaşabilirsiniz.
    SERSERİNİN TEKİYİM DİYAR DİYAR GEZERİM...
    NE YERDE GEZERİM NE GÖKTE ESERİM...
    BİR GARİP SERSERİ'yim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA BEAT
    nerde bu forumun coşkun organizatörleri bitirin şu organizasyon işini ikide bir görmek istemiyorum... içim gidiyo zaten yazık yav
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Selam Arkadaşlar. Motorumu yeni aldım. (5 günlük) 2. el ama olsun. Benim için 1. el sayılır. Aslen Çanakkale liyim. Bursa da yaşıyorum.(eşim buralı) Plakam 17 HH 346 ama bu hafta değişecek.Bu devir işleri ne kadar kılçık işlermiş yaaw.Şimdi yemek yiyip Fenni muayeneye gideceğim.. Hayırlı akşamlar.

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar. Motorumu yeni aldım. (5 günlük) 2. el ama olsun. Benim için 1. el sayılır. Aslen Çanakkale liyim. Bursa da yaşıyorum.(eşim buralı) Plakam 17 HH 346 ama bu hafta değişecek.Bu devir işleri ne kadar kılçık işlermiş yaaw.Şimdi yemek yiyip Fenni muayeneye gideceğim.. Hayırlı akşamlar.
    hoşgeldin özcan.. ilk buluşmaya bekliyoruz..

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni gelenlere hoş geldiniz diyorum serseri ve barışa ben teşekkür ederim bu arada istanbul mevzuunda ben katılmayı düşünüyorum ama gebzeden fuar alanı beni kasar

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı reiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni gelenlere hoş geldiniz diyorum serseri ve barışa ben teşekkür ederim bu arada istanbul mevzuunda ben katılmayı düşünüyorum ama gebzeden fuar alanı beni kasar
    Artçı gel dostum sende. biri mutlaka alır seni. bir de Nevin Hocam arabadan bahsediyordu. Bin gel ona
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    Saat sabahın 9.30 u konuyu toplam 2 üye okuyor
    ibrahim16, M@M! Mami yakaladım seni bende mami yok artık uzakta en az bir yılda gelemez burda olanlardan haberide olmaz diye düşünürken ama çocuk jandarma uyanık tabi nede olsa bursa mt!nin askeri
    WwW.MoToSiKLeT.NeT

poseidon23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VESPA 250 İE
    Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuar davetiyesi için bugün durankardeşler honda bayiine gittim honda yamaha gibi firmalar fuara katılmıyormuş . çinlilerin fuarı dedi ve davetiye olmadığını söyledi daha öncede belirttiğim gibi motora binmek ve yol yapmak için fuara gidiyorum diyorum(hava yağışlı olursa kıvırırım )
    Bir araştırmam sonucu sana onu söyleyen bayiler yalan söylemiş honda yamaha kawasaki gibi japon firmalarıda katılıyor fuara.Neden öyle dediler anlayamadım kendilerinden haberleri yok sanırım :S
    İ.OLCAR..........................

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    son kez yazıyorum bakın dahada yazmam

fuara motorsuz gitmeyi düşünen arkadaşlar için tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum. kardeş sitemiz md bursa organizatörü arkadaşımın organize ettiği fuar gezisinin ayrıntıları şöyle ;

GEZİ AYRINTILARI :

Etkinlik tarihi : 22 MART 2009

Etkinlik buluşma noktası : KENT MEYDANI

Etkinlik buluşma saati - haraket saati : 5 : 30 - 6 :00 kesin haraket

Etkinlik konteyjan sınırı : 22 + 3 KATILIMIN ÇOK OLMASI HALİNDE HAZIRDA ARAÇ MEVCUTTUR.

Etkinlik ücreti : GİDİŞ - DÖNÜŞ + FUAR BİLETİ 36 YTL

Araç özellikleri : 25 + 2 koltuklu full + full lüx Mercedes Sprinter.

ÖNEMLİ NOT :

Bu etkinliğe katılmak isteyen herkez en geç 19 mart akşamına kadar bana ulaşıp ücretlerini ödemesi gerekmektedir.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    er6F ABS 2014

motosikletli fuar organizasyonu

Arkadaşlar, organizasyonu en geç Perşembe gününe kadar belirlememiz gerekiyor.

3 grup oluşturalım diyoruz. (Gebze hariç)

1.Bursa (0535 312 60 66) saat 5:45 te, buluşma noktası terminal yolundaki Özdilek AVM
    2.Mudanya (Nevin)
    3.Gemlik gurubu (Haldun)

Fuar saat 10:00’da açılıyormuş ve tahmini fuara varış süremiz 5 saat (ayrıntı aşağıda)

Bursa – Gemlik (Mudanya – Gemlik) 30 dk.
    Gemlik – Topçular Feribot İskelesi 1,5 saat
    Feribot (Topçular – Gebze) 45 dk.
    Gebze – Fuar 2 saat

Saat 6:15 te; Bursa ve Mudanya gurupları Gemlikte olacak şekilde hareket etmeli ve 6:30 da toplu hareket başlasın ki geç kalmayalım.

Evet arkadaşlar, yarına kadar durum netleşir herhalde.

Engin ve Mustafa, sizleri de bekliyoruz.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1.Bursa (0535 312 60 66) saat 5:45 te, buluşma noktası terminal yolundaki Özdilek AVM
    2.Mudanya (Nevin)
    3.Gemlik gurubu (Haldun)

Fuar saat 10:00’da açılıyormuş ve tahmini fuara varış süremiz 5 saat (ayrıntı aşağıda)

Gebze – Fuar 2 saat

Saat 6:15 te; Bursa ve Mudanya gurupları Gemlikte olacak şekilde hareket etmeli ve 6:30 da toplu hareket başlasın ki geç kalmayalım.

topçulardan feribota bindiğinizde bizi haberdar etmenizi rica ediyorum. Bir de zaman yerine tahmini varış saatlerinizi de yazarsanız çok iyi olur araya bir kaç farklı aktivite yerleştirme düşüncesindeyim.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2.Mudanya (Nevin)
    3.Gemlik gurubu (Haldun)

Gebze – Fuar 2 saat

5,45 çok erken
    5 saat sürmez diye tahmin ediyorum ama kısmet (inşaalah yağmur yağmaz )

posedion 23 alıntı :Benim bildiğim katılımcı listesi;
    KUBA MOTOR,YUKI, IŞILDAR MOTOR, KEEWAY PEUGEOT,EMRE YDK PARÇA,HEDEF MOTOR ,MOTO VİZYON,IŞILDAR MOTOR,TRİO POLARİS ,SALCANO,MUTLU AKÜ ,MOBİS BİSELECT ,KAWASAKI,POWER FM, MERT BİSİKLET,KARDEŞLER MOTOSİKLET ,E - RİDER,EPİSAN,DELTA - ZEUS ,VELO MOTO,ÇETİN CAN,LİFAN MOTOSİKLET ,EKESAN,RAMZEY,YILDIZ TİCARET ,MOTOTAŞ,SAMURA MOTOR,MOTAK,FERCO,HUDSON LEATHER,PIRELLI METZELER,MOTOTAL,KURALKAN,NERONS,LBC GİYİ,SATURATION,EMER BİREYSEL ,KORLAS ,GENÇ MOTOR ,NİC MOTOR,AVA PLASTİK,EPOKA,MOTOBOT,KİG START,ELBİR TEKSTİL.

Dün Daytona motordan Bülent beyden de, yamaha bayilerinin hiçbirinin fuarda motosiklet sergilemeyeceğini öğrendim. Bilginize.

Motosikleti
    SYM GTS 250
    herkese selam

yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz

Biz arabayla gidicez fuara malesefistanbul trafiği korkutuyor açıkçası beni çok sık istanbuldayız trafiğin nasıl olduğunu biliyorum vala gözüm yemiyorbizde arkadan arabayla takip ederiz artık arabada gelmek isteyen arkadaşlar olursa alabiliriz

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Sayın Bursa MT sakini arkadaşlarım..
    Bursa' dan erken ayrılıyorum.. Antalya' ya dönüyorum.
    Normal koşullarda Temmuz' un ilk haftası taşınacaktım okul bitince, fakat şuanda oturduğum evi boşaltmamız icab etti, ben de haftanın tek günü olan okulum sebebiyle tamamen memlekete gitme kararı aldım.

Pek görüşemesek de, az da olsa gezilerde bulunsak da ortamdan uzak da kalsam özleyeceğim.

Bir değişiklik olursa tekrar yazarım, umarım hepinizin yolu Antalya' ya düşer de görüşürüz. Öğrencilik hayatımın sanırım sonuna gelmiş bulunmaktayım

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın Bursa MT sakini arkadaşlarım..
    Bursa' dan erken ayrılıyorum.. Antalya' ya dönüyorum.
    Normal koşullarda Temmuz' un ilk haftası taşınacaktım okul bitince, fakat şuanda oturduğum evi boşaltmamız icab etti, ben de haftanın tek günü olan okulum sebebiyle tamamen memlekete gitme kararı aldım.

Pek görüşemesek de, az da olsa gezilerde bulunsak da ortamdan uzak da kalsam özleyeceğim.

Bir değişiklik olursa tekrar yazarım, umarım hepinizin yolu Antalya' ya düşer de görüşürüz. Öğrencilik hayatımın sanırım sonuna gelmiş bulunmaktayım
    dostum her ne kadar tanısmasakta sana iyi yolcular
    oraya gittinmi bizi unutma bakarsın bir yaz gezisi duzenler seni antalyalarda ararız bulamassak kac bizden kurtulusun olmaz bilirsin
    saka bir yana sana yeni hayatında basarılar dilerim yolculugun iyi gecmesi dilegiyle görüsmek uzere.........
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam

yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz

Biz arabayla gidicez fuara malesefistanbul trafiği korkutuyor açıkçası beni çok sık istanbuldayız trafiğin nasıl olduğunu biliyorum vala gözüm yemiyorbizde arkadan arabayla takip ederiz artık arabada gelmek isteyen arkadaşlar olursa alabiliriz
    mesela bewn gelebilrim yeriniz var ise

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Ve fuar hazırlığı

Bütün gece süren yorucu ve bir o kadar eğlenceli çalışmamızın ardından yeni koltuğumuz kullanıma hazır hale geldi. Bu işlem sırasında yanımdan hiç eksik olmayan Cansu’ ya sonsuz teşekkürler…

İlk önce kartondan kalıbını hazırladık…

Daha sonra uygun sac’tan kesimi yaparak işlemeye başladık…

Gece boyu bana söven , bir o kadar da beni seven kadim dostum Murat’ a çok teşekkür ediyorum…

Ve koltuk sacımızın son hali…

Ertesi sabah dayanamayıp erkenden koltukçuma götürdüm sacı , hemen kaplamaya verdim.

İşte karşınızda, vallahi ben çok beğendim, umarım sizlerde beğenmişsinizdir

Motosikleti
    ince lem bu.

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Yaza yaza " 12 karakter " mi yazdın... Helal olsun diyorum, başka da bişey demiyorum

Bugün " 18 - Mart " Çanakkale Şehitlerimizi anma günü

Saygıyla anıyorum, Onların sayesinde ülkemizde rahatça dolaşabiliyoruz...

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    güle güle otur kardeşim, tam istediğin gibi olmuş, ince-yere yakın.

senden korkulur, nedemişler dötü yere yakın adamdan korkacan..

Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam

pazar günü trafik olacağını hiç sanmıyorum ama dönüşte nasıl olur bilemem.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler