Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150
    arkadaşlar bende gelmek istiyorum ama yinede söz veremicem gelirsek tahmini 3 motor geliriz malum yarına sağ çıkacağımız meçhul elbet bir gün sizlerle tanışırız eğer gelemezsem sizlere şimdiden hayırlı yolculuklar
    [COLOR="Blue"][/COLOR]:bounce:...4 teker bedenini,2 teker ruhunu taşır...:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    poseidon23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VESPA 250 İE

Mrb

Alıntı hogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende gelmek istiyorum ama yinede söz veremicem gelirsek tahmini 3 motor geliriz malum yarına sağ çıkacağımız meçhul elbet bir gün sizlerle tanışırız eğer gelemezsem sizlere şimdiden hayırlı yolculuklar
    Sevgili hogan arkadaşım o zaman bana kesinleşince bir bilgi verirsen bende ona göre listeye isminizi eklerim.İlgine teşekkür ederim.

Delmece gezisi hakkında Pınar ile görüştük en kötü ihtimal o etleri halledicek sucukluk vs. köfte alıcak masraflar bölüşülecek,farklı teklifleri yinede değerlendirmeye açık bırakıyoruz...Bu arada bu gün Baycan isimli üye ilede açılışta tanıştık.İzlediğimiz harika motorlardan birinin sahibi çıktı.Yalnız Delmece ye gelemiyormuş,listeden kaldırılsın,o güne bir şeyleri çıkmış,anlattı fakat benden uçtu,unuttum..[/QUOTE]

Merhaba şimdi yazdıklarınızı okudum pınar halledecek diyorsunuz ama o kadar insanında midesini doldurmak zor olacak gibime geliyor.Şöyle yapsak ne olur sizce herkez gelirken yanına alsada kimseyi bununla uğraştırmasak ne bileyim işte köftesini alabilir sucuğunu alabilir bizim sadece mangal değil çubuklara takıp herkesin ateş başında kendi pişireceğini bilmesi yeterli ona göre alacaklarını alırlar.
    İ.OLCAR..........................

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Arkadaşlar askerden herkeze merhaba. Gördüğünüz gibi hizmette sinir tanımıyorum. Internetin olmadığı biyerde olmama ragmen forumu takip etmeye devam. Telefon ne güne duruyo dimi :-D bu arada yeni arkadaşların sayısı birhayli çoğalmış. Yaza hızlı giriyosunuz. Allah bozmasın ;-)
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    VESPA 250 İE
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar askerden herkeze merhaba. Gördüğünüz gibi hizmette sinir tanımıyorum. Internetin olmadığı biyerde olmama ragmen forumu takip etmeye devam. Telefon ne güne duruyo dimi :-D bu arada yeni arkadaşların sayısı birhayli çoğalmış. Yaza hızlı giriyosunuz. Allah bozmasın ;-)
    Allah sağ sağlim dönmeni nasip etsin kardeşim.Sanırım beni hatırlarsın özdilekte bi iki çay içmişliğimiz var.Geldiğinde seninde hızlı başlaman için antreman turlaro yapıyoruz

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı poseidon23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah sağ sağlim dönmeni nasip etsin kardeşim.Sanırım beni hatırlarsın özdilekte bi iki çay içmişliğimiz var.Geldiğinde seninde hızlı başlaman için antreman turlaro yapıyoruz
    Eyvallah sağolasin. Tanımaz olur muyum. Daha 341 gün arıcam o günleri
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı poseidon23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Merhaba şimdi yazdıklarınızı okudum pınar halledecek diyorsunuz ama o kadar insanında midesini doldurmak zor olacak gibime geliyor.Şöyle yapsak ne olur sizce herkez gelirken yanına alsada kimseyi bununla uğraştırmasak ne bileyim işte köftesini alabilir sucuğunu alabilir bizim sadece mangal değil çubuklara takıp herkesin ateş başında kendi pişireceğini bilmesi yeterli ona göre alacaklarını alırlar.
    Tamam o halde öyle olsun bana uyar gerçekten kalabalık olucak,herkes kendi yiyeceğini,etini,dolmasını ,sofra bezini,sallanmalık urgan ipini vs. getrisin

Eyvallah kardeş,yalnız her mesajında şafağıda yaz biz takip edemiyoruz...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    piaggio mp3
    arkadaşlar geçen seneki delmece gezisinden tecrübe ile mangal için sadece bir tel almıştık köfte ve etleri k.kumladaki kasapdan almıştık yanında da market var ekmek vs.. fakat tahmin ediyorum ki en hesaplı olan köfteci yusuf un kasap'ı örnek ( ben pazar k.kumla'da yarım kilo köfte için 14 TL ödedim ) sanıyorum köfteci yusuf hem kalite hemde fiyat olarak daha iyi olacak

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Dostum sana hayırlı teskereler senin donmeni dort gözle bekliyoruz......

Arkadaslar biz haftalık her carsamba 13:00 gibi mudanya papette toplanıp bir kac sey icin konusuyoruz
    gelmek ve katılmak isteyen arkadasları bekliyoruz gelmeden önce haber verirseniz sevinirim
    hem delmece gezisi hakkında konusuru neler alınacak diye konusma vaktimiz olur .......
    saygılarımla
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Pazar günü küçük bi kaçamak yaptık gene hepberaberdik orhan melih nevin erdem mertle ve motorsiklet cafenin açılışındada baycan beyle tanıştık çok keyifli bir gün oldu mert ve erdemlede sonunda tanışabildim baya bi verimli bir gündü benim için hepinizle tanıştığıma çok memnun oldum

Delmece için nasıl ayarlanırsa benim için sorun yok alıncak karara göre burdan ayarlayıp getirebilirimde

şimdi motorsiklet cafenin açılışından bikaç kare boşuna fuara gitmişiz fuardaki bütün motorlardan vardı tipler görülmeye değerdidaha çok ikram bölümünde tıkınıyorduk yanlız fotoğrafta yanlış yakalanmış o nevin olcaktı başından alamadık şahitler çok yani

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Erdem utandırıyorsun çocuğu ne olayı olmuş.Sadece Cafe açılışına gelen o kanatları eksik uçak türü motosikletleri izlerken topumuzun nutku tutulunca Mert 'te ağzı açık kalıp anahtarlarını bulamadı ve saatlerce aradık.Millet 1100 cc lik motorlarla vırın kırınnn geçerken biz 4 kişi şirin bir Honda Beat in başında selesini açmaya,önünü sökmeye,düz kontakla eve nasıl götürürüz denemeleri ile meşguldük.Anons ettirdik belki buluruz diye sandık vatandaşta bizimle anahtar arar ama kimse tınlamadı.Sonra da şaka gibi sağ yelek cebinden çıktı.Bişey değil Mert biz teşekkür ediyoruz bize böyle bir anı yaşattın...
    Hocam işte her şey böle unutulmaz bir an yaşamak içindi her gezide bir kere yapcam artık

Bu arada pınar ablaylada tanıştığıma çok memnun oldum

Haftaya delmece gezisi için kendimiz getirmektense toplanıp bir yerde almamız yada pınar ablanın ayarlayıp biz ona ücreti sonra versek daha mantıklı olcak sanki bu arada yusuf usta denilen yerden almıyalım hakkında kötü şeyler duydum da
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

basketchi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Slm Millet

dün bu cafe acılısında tanısmıstık.ben kuzenle bırlıkteydım hatırlarsınız nx4 var bende..sızın tabırınızle yemek bolumunde tıkınanların resmınde solda ucundan azıcık bızde cıkmısız:D ben bursaenduro uyesıyım aynı zamanda ama onlarlada gezı yapma sansım olmadı ben motoruma yenı kavustum cunku bıde sezon yavas yavas acılyor artık sızın gezı programlarına olabıldıgınce katılmaya calısırız kuzenle..
    kendımı tanıtayım bıraz; 1988 bursa dogumluyum,acıktan malıye okuyorum 3. sınıf,kendı muhasebe buromuzda calısıyorum.herkes gıbı gezmeyı tozmayı yemegı severım:D benı mutlu eden seyler arasında tabıkı motorlar,klasık arabalar(hatta nefsimi körlemek icin aldıgım bı 1969 ford capri'm var),basketbol zaten nıcktende anlasılcagı gıbı gercı oda bıras espırı dozunda cunku amator oynuyorum basketı..neyse bıras uzattım,artık bulusursak orda detaylı sohbetler ederız,herkese tekrardan slmlar gorusmek uzere...
    enes çağlayan
    honda nx4
    A rh +

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı basketchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün bu cafe acılısında tanısmıstık.ben kuzenle bırlıkteydım hatırlarsınız nx4 var bende..sızın tabırınızle yemek bolumunde tıkınanların resmınde solda ucundan azıcık bızde cıkmısız:D ben bursaenduro uyesıyım aynı zamanda ama onlarlada gezı yapma sansım olmadı ben motoruma yenı kavustum cunku bıde sezon yavas yavas acılyor artık sızın gezı programlarına olabıldıgınce katılmaya calısırız kuzenle..
    kendımı tanıtayım bıraz; 1988 bursa dogumluyum,acıktan malıye okuyorum 3. sınıf,kendı muhasebe buromuzda calısıyorum.herkes gıbı gezmeyı tozmayı yemegı severım:D benı mutlu eden seyler arasında tabıkı motorlar,klasık arabalar(hatta nefsimi körlemek icin aldıgım bı 1969 ford capri'm var),basketbol zaten nıcktende anlasılcagı gıbı gercı oda bıras espırı dozunda cunku amator oynuyorum basketı..neyse bıras uzattım,artık bulusursak orda detaylı sohbetler ederız,herkese tekrardan slmlar gorusmek uzere...
    hosgeldiniz aramızaa dün konustunugunuz sizi siteye çağıran kişilerden biride bendim gezilerde sen ve kuzenini görmek isteriz haftaya delmeceye pikniye gitcez mesela bu arada bir ara senle teketek basket maçı yapalım
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Motosikleti
    ramzey 200cc
    gençler hoşgeldiniz ben de bu sizi siteye davet eden elemanın yanındaki şapkalı çocuğum gezilerde görüşmek dileğiyle diyeyim artık. çünkü bana belli olmuyor son anda gelebiliyorum ya da gelemiyorum

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Basket maçına benide yazın,henüz meydan okuyan karşımda duran öğrencim yada arkadaşım olmadı Sizde duramazsınız,yalnız hocaya savunma yapmak,topunu çelmek,fake atmak,ribaundunu almak tahmin edersiniz ki yasak...(Bende evinde yokmuş gibi,sanki motor tepesinde gezmekten pişirme fırsatı olmuyormuş gibi,durmadan kurabiyeleri mideye indiren sarılı bayan)

Motosikleti
    yokk kı kısmetse yakında olucak
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Erdem utandırıyorsun çocuğu ne olayı olmuş.Sadece Cafe açılışına gelen o kanatları eksik uçak türü motosikletleri izlerken topumuzun nutku tutulunca Mert 'te ağzı açık kalıp anahtarlarını bulamadı ve saatlerce aradık.Millet 1100 cc lik motorlarla vırın kırınnn geçerken biz 4 kişi şirin bir Honda Beat in başında selesini açmaya,önünü sökmeye,düz kontakla eve nasıl götürürüz denemeleri ile meşguldük.Anons ettirdik belki buluruz diye sandık vatandaşta bizimle anahtar arar ama kimse tınlamadı.Sonra da şaka gibi sağ yelek cebinden çıktı.Bişey değil Mert biz teşekkür ediyoruz bize böyle bir anı yaşattın...

Bu gün Pınar ve arkadaşları ile takıldık epey bir konvoy olduk çok keyifliydi.Tirilye,Papet ve açılış yeni kimselerle tanıştık,sonrada Erdem Ve Mert bize takıldı,Pınar ve saz arkadaşlarını gezilerimize bekliyoruz,bir kişi hariç çünkü ölüler gezemez...

Delmece gezisi hakkında Pınar ile görüştük en kötü ihtimal o etleri halledicek sucukluk vs. köfte alıcak masraflar bölüşülecek,farklı teklifleri yinede değerlendirmeye açık bırakıyoruz...Bu arada bu gün Baycan isimli üye ilede açılışta tanıştık.İzlediğimiz harika motorlardan birinin sahibi çıktı.Yalnız Delmece ye gelemiyormuş,listeden kaldırılsın,o güne bir şeyleri çıkmış,anlattı fakat benden uçtu,unuttum..
    merhaba hocam hayirli aksamlar bu delmece gezisine burdan mudanyadan kacta hareket edicez bu yazilmamis burayada onuda bi yazarsak iyi olur diye dusunuyorum

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Merhaba Sedat bize verilen Gemlik saatinden 45 dk önce çıkarsak orda oluruz.(Zekeriya-Gemlik 15 dk) ama henüz ordaki saat kesinleşmiş değil.

Motosikleti
    keeway sl150
    kardeşim hoş geldin öncelikte umarım en kısa zamanda tanışırız bu arada bende klasik araç sevdalısıyım ve ford capri hastasıyım bendede bir zamanlar 71 model v4 1.7 kırmızı kaprim vardı duygulandım şimdi bir tur verirsin artık 6 yıl oldu gözlerim dolu dolu bakıyorum halen görünce
    delmece gezisine katılacaklar ( bursadan ) nerde saat kaçta buluşacağız

Motosikleti
    VESPA 250 İE

Delmece

DELMECE GEZİSİ GÜNCEL LİSTE

1-Schatten
    2-Adnan + Mine
    3-Selim + Çiğdem
    4-Özcan1980 + Eşi
    5-Çakabey
    6-Desparadox + Eşi
    7-Bluejazzist
    8-Poseidon23
    9-Zakokkk
    10-Mudanyali
    11-N_tuncak + Metin
    12-Rucerpark
    13-Blue_Dolunay
    14-Muratyasalar
    15-Reiz
    16-Soner + Fulden
    17-Minik Metin

KESİNLEŞMİŞ OLAN KARARLAR

YİYECEK VE İÇECEK LİSTESİ

Arkadaşlar kesinleşmiş olarak herkez sucuk köfte vs gibi orada yiyeceği ve içeceği mazemesini kendi temin ediyor. Bir tek göz önünde bulunduracağınız nokta ise mangal değil çubuklara takarak pişirilebilecek malzeme temin etmenizi öneriyoruz ortada ateşimizi yakıp kendin pişir kendi ye felsefesinden yola çıkıyoruz.

BULUŞMA NOKTASI

Gemlik girişindeki ışıklarda bekliyecek olan arkadaşımız bursa grubunu karşılayacak.(Borusan köprüsü Üst geçiti)

12.04.2009 pazar sabahı gemlikte buluşma saati 09:00'dur.

Artık mudanyadan gelecek olan arkadaşlarımızla bursadan gelecek olan arkadaşlarımız kendi aralarında nerede buluşacaklarını ve saat kaçta buluşacaklarını kararlaştırmaları o zaman yaşanacak bi karışıklığa sebebiyet vermez. Biz sizi saat 09:00'da gemlikte karşılayacağız.

Kazasız sürüşler.

Merhaba

Selam arkadaşlar.Bu aralar işlerimin yoğunluğundan ve internetimde çıkan arızadan dolayı giremedim.Yanlız organizasyon işleriyle ilgilendiği için ibrahim kardeşime teşekkür ederim.Delmece gezisinin güzel geçiceğine eminim listemizde baya bir kalabalıklaşmış bu çok hoşuma gitti.Yanlız formu okuduğum kadarıyla belli başlı kişiler delmece geziyle ilgili olduklarını görüyorum.Diğer listedeki arkadaşların pek bir yorumu olmuyor.Geziye katılacak olan yeni arkadaşlarımızın ve gözden kaçırdığımız var ise onların tekrardan bizi haberdar etmeleri yeterli olur.İbrahim arkadaşım her gece listeyi güncelliyor bir göz atmanız yeterlidir.Herkeze ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Kazasız sürüşler.
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    bende ilgiliyim lakin çalışacağımdan dolayı katılmam imkansıza yakın gözüküyor. :(

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler