Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı stilist16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben saat 11 gibi işten çıkıyorum haberleşelim gelirim..
    tamam abi haberdar ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Bende saat 12 de çıkıcam işten.Araşır buluşuruz.Telefonun açık olsun Haktan.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam sizin sezon biraz geç mi başladı ne malum havalar soğudu

stilist16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM 125 - 2B --&- PRESTO PR-7 125cc
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sizin sezon biraz geç mi başladı ne malum havalar soğudu
    senin havalardan haberinmi yok dostum.. kışa girerken havaların soğuduğu nerde görülmüş..

şaka bi yana sebebini bizde bilmioz valla ama kışın daha çok görüşüoruz sanki..
    16 R 1201 / 16 R 0415 Basarmak zordur , kolaya kacarsan sonuç basitlesir, unutma yokuş asagıya inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir..
    Süleyman TÜFEKÇİBAŞI 0538 929 09 00

Motosikleti
    gv 250
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende saat 12 de çıkıcam işten.Araşır buluşuruz.Telefonun açık olsun Haktan.
    tamam abi telefonum açık ama dağ yolundaki mekanda pek çekmıyoo ama bi çaresini buluruz abi .) araığında sesim yarım yamalak gelıyorsa bilki dağdayım ben abi

başka katılmak isteyen arkadaş yokmuuu yaaa

Motosikleti
    Alıntı kirlisakal16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam abi telefonum açık ama dağ yolundaki mekanda pek çekmıyoo ama bi çaresini buluruz abi .) araığında sesim yarım yamalak gelıyorsa bilki dağdayım ben abi

başka katılmak isteyen arkadaş yokmuuu yaaa
    akşam saat 23:15 itibariyle bende orada olurum.. şimdilik 3 kişiyiz.. maçın atmosferini stadın sesiyle yaşamanın beleş yolu :D kimler geliyo başka??
    16 R 1201 / 16 R 0415 Basarmak zordur , kolaya kacarsan sonuç basitlesir, unutma yokuş asagıya inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir..

Motosikleti
    gv 250
    akşam saat 23:15 itibariyle bende orada olurum.. şimdilik 3 kişiyiz.. maçın atmosferini stadın sesiyle yaşamanın beleş yolu :D kimler geliyo başka??
    özcan1980
    kirlisakal16
    sitilist16

yokmu başka gelen arkadaşlarr

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Arkadaşlar merhaba,

Bu motoru aranızda bilen var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30598057/detay
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Bu motoru aranızda bilen var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30598057/detay
    Halil'in motoru.Alırken yanındaydım.Haktan size bahsedebilir bundan.Düşünüyorsanız güzel motordur...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halil'in motoru.Alırken yanındaydım.Haktan size bahsedebilir bundan.Düşünüyorsanız güzel motordur...
    Bir arkadaşım ciddi anlamda düşünüyor bu motoru. Sanıyorum motor sahibi arkadaşla da iletişime geçti kendisi. (araba ile takas konuşulmuş)

Ben de buradan sorayım dedim arkadaşım bana araştırmam için rica edince.

Kaza vs. durumunu öğrenebilirsem iyi olacak.

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    Arkadaşlar yarın (çarşamba) akşamı barış cafede toplanıyor muyuz?

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaşım ciddi anlamda düşünüyor bu motoru. Sanıyorum motor sahibi arkadaşla da iletişime geçti kendisi. (araba ile takas konuşulmuş)

Ben de buradan sorayım dedim arkadaşım bana araştırmam için rica edince.

Kaza vs. durumunu öğrenebilirsem iyi olacak.
    Gidip görünce kendi karar verecektir arkadasın.Zaten ilanda detayları açıklamış.Üzerine eklenecek bir şey yok.İlk aldığında Halil için motor işten gerçekten anlayan biri tarafından adan z'ye bakıldı motor.KEndi de gidip bakınca zaten anlayacaktır...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidip görünce kendi karar verecektir arkadasın.Zaten ilanda detayları açıklamış.Üzerine eklenecek bir şey yok.İlk aldığında Halil için motor işten gerçekten anlayan biri tarafından adan z'ye bakıldı motor.KEndi de gidip bakınca zaten anlayacaktır...
    Anladım.

Arkadaş Ankara'dan arabası ile çıkacak ve sanıyorum Bursa'ya varıp da motoru beğenirse alımı gerçekleştirecek nasipse.

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    selam millet, 3 gündür nete giremiyordum, ancak fırsatım oldu; bakayım dedim "tartışma" ne durumda! şimdi haftasonunu yollarda geçirdiğimi, dönüş yolunda iznik/boyalıca mevkiinde yarım metre ile hayatta kaldığımız berbat bir kazadan kurtulduğumu, üstüne pazartesi günü işyerimde bilgisayarların çökmesiyle zaten yorgun olan bedeni tükettiğimi yazıyorum ama buna da "bize ne lan, ne halin varsa gör" diyecek çıkar mı acaba merak ediyorum.

birkaç laf da ben edeyim sonra (isteyenle) gerekirse özelden devam ederiz.

@stilist16: senin de dediğin gibi birbirimizi hiç tanımıyoruz, haliyle gereksiz derecede sertleştik (ama bunun karşılıklı olduğu konusunda ısrarlıyım.) yazdığın ilk mesajı tekrar okuyunca aynı sinirli halime bürünüyorum. ikinci mesajında da bana "sözlerine dikkat et" derken ilkinde sen de öyle yapmalıydın. benim önceki mesajlarımı okudun mu bilmem (çok da önemli değil ikimiz için de) ama tek bir mesajda yazanla bu kadar gerilip dolduysan bu normal değil?
    mantıklı biri olduğumu farketmen iyi olmuş; böylece ben de senin öyle olduğunu düşünerek hareket edeceğim. (istersen özelden devam edebiliriz yada buluşmada karşılıklı konuşmayı bekleriz) şimdi geriye kalan tek şey neden benim yazdığım tek mesajda başka bir grubun reklamını ballandıra ballandıra yaptığımı, etkinlikleri böbürlene böbürlene anlattığımı düşündüğün??? diğer arkadaşlara da sorabilirim bunu, nerde reklam nerde böbürlenme? cevap vermeseniz de olur ama ben de bilseydim "yanlış olan şeyi" daha iyi olurdu. tamam sen beni tanımıyorsun ama tanıyıp da böyle düşünenlerin derdi nedir acaba? kimse beni sevmek zorunda değil (tabi bu duygunun karşılıklı olduğunu unutmayın) fakat sevmemek için de sebebiniz yok (bence olmamalı çünkü hiçbirinize buna sebep olacak bir yamuk yapmadım, hemen aşağıdaki mevzu hariç)

@özcan1980: bu yersiz tartışmada taraf olmak istemediğini biliyorum, en iyisi bu zaten. ama şurada bana çıkıp laf edebilecek bir kişi varsa o da sensin. buraya herkes dikkat etsin; hayatta en önem verdiğim şeylerden biri verdiğim sözü tutmaktır, ne diyorsam yaparım, nasıl diyorsam yaparım. beni de iyi tanıyanlar bilir, kendime zarar verecek olsam dahi sözümü tutarım! ama son zamanlarda biraz gevşek çokça da agresif oldum, en kötüsü de plansız hareket edememem - yaptığım plan bozulunca da kilitlenip kalmak oluyor. özcan kardeşime geçen 3 ay içinde 2 kez söz verdim telefonda; biri karma bir grupla erdek turuna giderken onu çağıracaktım, son ana kadar haber veremedim; aradığımda zaten kendi turuna çıkmıştı. diğeri de bir buluşma ve gezi olacaktı ve o zaman da arayamadım.
    özcan kardeşim eğer hatırlarsan her iki durum için de son ana kadar belli değil, durum değişebiliyor demiştim (ki ilkinde grubun başındaki abim beni de şaşırttı önce ailelerle gideriz deyip sonra da erkek erkeğe tur yaparak, diğeri de diş derdimin kontrolden çıkıp dişçimin beni hastanelik etmesi) .artık özrümü kabul edersin veya küfürü basarsın, sana diyecek lafım olmaz şu durumda; söz verip aramadım kabahatliyim. (şu yorumu da kendine taraf edinmek için yapıyor diyecek biri çıkarsa ...... neyse çıkmaz heralde!!!)

@kara murat16: valla sen de haklısın ama düşündüğün gibi değil tam olarak; yani ben gruba karşı dolu değilim, son buluşmamızda (30 ağustos korteji) az çok lafladık, hatırlarsan o zaman da sitem etmiştim ne oldu bu gruba diye, hani ben gelmiyorum buluşmalara ama sizler için de durum biraz kopuk değil miydi? yazdığın doğru cem amca zamanındaki gibi değil ortam, koca yaz bitti değil tur yapmak buluşmalarda bile karşılaşamadık. (biz geldik sen yoktun muhabbeti olmasın bunu kabul etmiyorum, haftanın 4 günü çalışıp 3 gün tatil yapan biri olduğum halde işlerim (dertlerim) bitmiyor, zaman bana yetmiyor, bunu karşınıza geçip anlatsam dahi anlayamazsınız) o buluşmada kimseye karşı bir tavrım olduğunu gördün mü, ya da gruba karşı? bir de şu dalga geçme meselesinin seninle ilgisi yok, ben kimin espri yaptığını kimin alay ettiğini ayırdedebilirim yani! sadece mt grubu değil yakın zamanda edindiğim motorcu çevresinden de çok laf eden oldu bana (çoğunun derdi motoru kıskanmalarıydı - ne basitlik ama!) sorun yardım lazım olduğunda kimseyi bulamamak oldu ki şu motorculuk olayına başladığımdan beri en çok kafama takılan şeydir; arkadaş gruplarından "gerçekten" yardım edecek kişiler o an ulaşılamaz durumdadır, diğerleri zaten umursamaz... ama yoldan geçen bir motokurye bile durup günü kurtarabilir (yani o dayanışma da hala var bir yerlerde).
    sonuç itibarıyle en iyisini sen söyledin/yazdın; en yakın zamanda bir toplantı yapıp dertlerimizi dökelim bakalım.

@diğer arkadaşlar: özcan'a yaptığım söz verip tutmama densizliğini birinize yapsam beni istediğiniz gibi eleştirirdiniz (küfür bile etseniz karşılık vermezdim haksız olduğumu bildiğim için) ama şu başka grup olayını büyüten/abartan siz oldunuz, hiç de öyle reklamlı ballandırmalı böbürlenmeli bir şekil yok yazdığımda, ama bunu artık buradan tartışmayalım.

ilave not: iznik/boyalıca tarafına giden/ecek olanlar varsa gözünü 4 açsın, sizi gördükleri halde hiç umursamadan önünüze fırlayacak bir traktör-römork ikilisine karşı kendinizi iyi kollayın. geçen ay bir arkadaşım arabasıyla kaza atlattı, aynı yerde pazar akşamı cidden ucuz kurtulduk. 4 kişiden 2'si (biri ben) 90 km hızla giderken 100 metre bile olmayan bir mesafeden önümüze yola diklemesine fırlayan, üstüne römorkuyla birlikte traktörü orada durdurup adeta "bakalım motorcular traktöre çarpınca ne oluyormuş" dercesine durup öküz gibi bakan 7 ceddine ......... küfür yetiştiremediğim bir çiftçi bozuntusu size de çıkabilir, ne motorunuz ne sürüş kabiliyetiniz işe yaramaz, ben birilerinini duasıyla kurtulduk diyorum, aman dikkat...
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

Motosikleti
    Bu gece işten çıktım haktanla maç izlemeye dağyoluna gittik -ne gidişti ama sorun sorun üstüne- hesapta özcan aga yanımıza geleceti ve orada takılacaktık ancak dağyolundaki cafe kapanınca bizde yine sorunlarımızla birlikte Barış Manço Kültür erkezi'ne gittik.. ancak orasıda kapanmasıyla ikinci mekandanda kovulduk.. neyseki başka sorunla karşılaşmadan teleferikte özcanlada buluştuk.. çok hoş geçen sohbetin ardından hepbilikte çıktık.. haktan halin orada ayrıldı.. özcan agayla altıparmağa attık kendimizi.. 2-2 berabere kaldık altıparmakla.. harika bi akşamdan sonra eve daha yeni geldim.. Valla özcan aga ve haktan.. yeğenimin kahrını çektiğiniz için teşekkür ederim.. densiz bi genç işte.. Bağışlayın şişirdi kafanızı..

@baklawah: önclikle geçmiş olsun.. umarım tekrar aynı çiftçiye denk gelmezsiniz.. Verilmiş sadakanız varmış.. Allah korusun..
    karşılaştığımız ilk toplantıda birbirimizi daha iyi anlayacağımızı düşünüyorum.. burdan devam etmek hem yersiz hemde kırıcı olacaktır..

Motosikleti
    gv 250
    Bu gece işten çıktım haktanla maç izlemeye dağyoluna gittik -ne gidişti ama sorun sorun üstüne- hesapta özcan aga yanımıza geleceti ve orada takılacaktık ancak dağyolundaki cafe kapanınca bizde yine sorunlarımızla birlikte Barış Manço Kültür erkezi'ne gittik.. ancak orasıda kapanmasıyla ikinci mekandanda kovulduk.. neyseki başka sorunla karşılaşmadan teleferikte özcanlada buluştuk.. çok hoş geçen sohbetin ardından hepbilikte çıktık.. haktan halin orada ayrıldı.. özcan agayla altıparmağa attık kendimizi.. 2-2 berabere kaldık altıparmakla.. harika bi akşamdan sonra eve daha yeni geldim.. Valla özcan aga ve haktan.. yeğenimin kahrını çektiğiniz için teşekkür ederim.. densiz bi genç işte.. Bağışlayın şişirdi kafanızı..

@baklawah: önclikle geçmiş olsun.. umarım tekrar aynı çiftçiye denk gelmezsiniz.. Verilmiş sadakanız varmış.. Allah korusun..
    karşılaştığımız ilk toplantıda birbirimizi daha iyi anlayacağımızı düşünüyorum.. burdan devam etmek hem yersiz hemde kırıcı olacaktır..
    benzin biter alırız farlar yanmaz bi tokat attımı yakarız ama bu motorlarla kolay koaly yolda kalmayız be abi güzel atraksyonlu bi gece oldu yegeninde geceye renk kattı abi

Motosikleti
    Alıntı kirlisakal16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin biter alırız farlar yanmaz bi tokat attımı yakarız ama bu motorlarla kolay koaly yolda kalmayız be abi güzel atraksyonlu bi gece oldu yegeninde geceye renk kattı abi

valla sorma yarım yamalak çalışır arada insanı çıldırtır ama gideceğin yere genede götürür.. seviyom ben bu aleti galiba :d

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    Arkadaşlar ne zaman toplantı yapıyoruz ?

Motosikleti
    honda cbr 125r
    dün dağ yoluna bende gelmeyi çok istedim ama sağlık problemleri çıktığı için gelemedim k.bakmayın arkadaşlar umarım en yakın zamanda toplanır muhabbetin dibine vururuz

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı kara murat16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ne zaman toplantı yapıyoruz ?
    Murat ben bu akşam müsaitim, gezelim tozalım derseniz biraz maddi sıkıntım var ama biyerlerde oturalım sohbet edelim derseniz uyum sağlarım. Barış kafeye yakınım zaten biliyosun.

Evet 2 kişi olduk sanki, bu yazdığımı okuyunca bi cevap at da okuduğunu anlayayım. En olmadı 2'li takılırız. Ne zamandır görüşemedik zaten.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler