Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Evet arkadaşlar pek çok arkadaşımın da süprizi doğru tahmin ettiği üzere nihayet ben de dayanamadım ve dört tekerlekten iki tekerleğe terfi ettim. Artık arabalı değil de motorsikletli bir başkanınız var.

Yeni motorumla bugün ilk defa uzunca sayılabilecek bir geziyle tanışmış oldum ben de. Gölyazı turundan sonra diyebilirim ki motorumla iyi geçineceğiz. Isındık birbirimize çünkü. Doğrusu ya sandığımdan ve umduğumdan daha başarılı bir ilk tanışma oldu motorumla. İlk defa bir chapper ve yine ilk defa vitesli bir motor kullanmama rağmen fena da sayılmazdım herhalde sürüş olarak.

Evet artık ben de motorsikletliyim gezilerimizde inşallah. Yani kelebeklik sona erdi maalesef Nevin Hoca. Zaten motorsiklet almamın bir nedeni de Nevin'in beni bundan sonra daha arabama kelebek olarak bineceği tehditi oldu. İznik dönüşündeki o ızdıraba bir daha katlanamazdım doğrusu. Ben de gittim sırf Nevin'in kelebeklik hevesi kursağında kalsın diye motorsiklet aldım. Hehehehee!

Şaka bir yana motorsiklet almayı uzun bir süredir düşünüyordum zaten. Bir de 29 Ekim Cumhuriyet yürüyüşünde motorsikletlilerin muhteşem geçişini görünce kesinlikle karar vermiş oldum. Geçen hafta da gittik aldık işte fotoğrafta görünen motoru.

Motorumun markası SKYGO SG 250. Plakası da arabamında harfleri olan 16 B(Berkay) P (Pınar) C (Cem) 66 oldu.

Bugünkü gezimiz benim için çok ilginç oldu. İlk kez bir geziye kendi kullandığım bir motorla katılmanın heyecanını yaşadım ve çok zevk aldım. Şimdiden çok daha geniş katılımlı yeni gezileri iple çekiyorum.
    Bursa MT Grubu Başkanı-Cem Telgeren SKYGO SG 250-16 BPC 66

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Demek vize haftam öncesi Gölyazı yaptınız he.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlısı olsun olsun cem abi harika bi makina canlı canlı görmüş olduk kazasız belasız bol keyifli sürüşler abim

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ne diyim Cem Başkan türlü kelebekliklerimle seni rahatsız edemeyecek olmanın verdiği rahatsızlığa rağmen sevindim ve canı gönülden tebrik ediyorum.Yakışmış seni açmış hatta sanki birbiriniz için yaratılmışsınız,hatta bundan önceki yaşamında en kral motorcuymuşsun gibi,hatta aslında Pınar değilde chopper yegane aşkın olacakmış gibi mi geldi bir an bana böyle ne.:

Şaka bir yana kazasız belasız uzun yıllar bizlerle uzun gezilerde bir arada olman dileğiyle.Fotoğraflarınız ve manzara harika çıkmış.Yalnız böyle ani gezilere hayır kampanyası başlatıyorum topikçe pankart ve desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar,insanın canı çekiyor,ben anlamam bir daha aynı yere gezi isterim...Başkana bunu dilekçe ilede bildirmeye çalşıcam,konu hakkında duyarlı olalım millet,ceza olarak ilk gezide başkan hepimize birer tur attırmalı...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Cemamca senin adina cok sevindim... Bu zevkten mahrum kalmıcaksin artik... Motor benimde cok hoşuma giden bir motor... Engin abiden beri hastayım zaten... Allah kazasız belasız km'ler nasip etsin... Nevin ablaya bakma sen onlar pinar ablayla planlamışlardi bunu zaten... Seni bıktırıp motor aldırcaklardi, başarmışlar...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

ehliyet sınavında ilk yardımdan kalmışım

kursunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Alıntı kursunes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok feci yahu. allah rahmet eylesin.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyet sınavında ilk yardımdan kalmışım
    Belalı bölümden kalmışsın. Ben de ilkyardımda zorlanmıştım en çok ama kalmadım tabi

Neyse sağlık olsun diyelim birdahaki döneme artık.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:29 ----------

Alıntı kursunes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşmek kaza yapmak bir yana da en çok korktuğum şeydir yayaya çarpmak. Koruması olan sürücünün yayaya çarpma esnasında çok extra bi durum olmadığı sürece kurtulma olasılığı yüksek. Ama 30 km/h ile bile giderken yayaya büyük zararlar vermek... düşünmesi bile kötü.

Ama motosikletleri bisiklet ile aynı sınıfa koyan yayalar da çok fazla ülkemizde. O aslında onların sorunu ama. Resmi olarak suçlu olan hep çarpan olur.

Geçmiş olsun diyelim giden gitmiş ama arkadaş iyileşir umarım.

Motosikleti
    Kymco CK 125
    doğum günü kutlu olsun özgür abi. (tbk_1980 )

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    artık başkanımızın motosikleti var hayırlı olsun tekrardan havalar bozmadan bi gezi yapılsada gezsek eğlensek( bide katılabilsem )

batuhan sen ne yaptın öyle ilkyardımdan kalınırmı dersine çalışmamışsın demekki,

özgür doğum günün kutlu olsun allah ömrüne bereket sağlıklı bi yaşam versin

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğum günü kutlu olsun özgür abi. (tbk_1980 )
    Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

özgür doğum günün kutlu olsun allah ömrüne bereket sağlıklı bi yaşam versin
    Teşekkür ederim arkadaşlar,
    Nice senelere beraber muhabbetle inş...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belalı bölümden kalmışsın. Ben de ilkyardımda zorlanmıştım en çok ama kalmadım tabi

Neyse sağlık olsun diyelim birdahaki döneme artık.
    harbiden belalıymış ben motordan korkuyodum onu geçmişim ilk yardımdan kalmışım 63 puanla çok kederlendim alkole vericem kendimi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:32 ----------

Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

batuhan sen ne yaptın öyle ilkyardımdan kalınırmı dersine çalışmamışsın demekki,
    sorma ahmet abi ya kitaptaki testleri çözdüm,bütün derslere gittim ilk yardımdan korkmuyodum motordan korkuyodum motordan geçip ilk yardımdan kalmışımböhüüüüü

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Zatı alilerim 100 çekmişti İlk yardımdan kayıtları hala durur...Ya bak biz sana öylemi öğrettik ama neyse üzülme alkol alıp,sakal bıyık bırakma,meyhanelerde kendini buldurtma,yakışmaz bizim Mt üyemize hem emin olki henüz Başkanımızda bile yoktur o belgeden seninde olur...:

Bu arada Mami doğru demiş Başkan hakkında sırf yıldırtıp motor sevdası aşılamak için aracında seyahat ettim 2 kez.Korkarım artık 4 teker fobisi oluştu başkanda.Doktorlar çaresiz diyor...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B][I] Zatı alilerim 100 çekmişti İlk yardımdan kayıtları hala durur...Ya bak biz sana öylemi öğrettik ama neyse üzülme alkol alıp,sakal bıyık bırakma,meyhanelerde kendini buldurtma,yakışmaz bizim Mt üyemize hem emin olki henüz Başkanımızda bile yoktur o belgeden seninde olur...
    haklısınız hocam neyseki sadece 1 dersten kalmışımyapıcak bişey yok gene giricem sınava

Motosikleti
    ---------
    Tebrikler cem başkana yakışmış 2 teker..Kazasız belasız sürüşler diliyorum..Tekerin düz bazsın inşallah..

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zatı alilerim 100 çekmişti İlk yardımdan kayıtları hala durur...Ya bak biz sana öylemi öğrettik ama neyse üzülme alkol alıp,sakal bıyık bırakma,meyhanelerde kendini buldurtma,yakışmaz bizim Mt üyemize hem emin olki henüz Başkanımızda bile yoktur o belgeden seninde olur...[/B]:

[B]Bu arada Mami doğru demiş Başkan hakkında sırf yıldırtıp motor sevdası aşılamak için aracında seyahat ettim 2 kez.Korkarım artık 4 teker fobisi oluştu başkanda.Doktorlar çaresiz diyor...
    sakalın, bıyığın ne mahsuru var hocam

Motosikleti
    ramzey 200cc
    oh çok sevindim cem abi de artık motorize gezecek

herkese selamlar antalya' dan..
    [B][I]ErDeM[/I][/B]::whip:: ::xrock::

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Kanucan naptin sen yaa... Hic kalınırmı ehliyet sınavından... Valla ben kalsaydım... Kimsenin yüzüne bakamazdim hatta asardim kendimi :-P neyse hayirlisi olsun... Geçersin ama ehliyeti alma süren uzadı... Bu beni öldürürdu iste... 4 ayda aldim ben... Uzun döneme denk gelmişim... Bu yüzden cezada yedim zaten...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Kymco CK 125
    dün sırameşelerde iki aracın altında kalmış bir motosiklet gördüm,sanırım mavi honda beat idi. Umarım kaza yapan arkadaşın durumu iyidir.

bu ara çok sık kaza haberi duyuyorum arkadaşlar hepimiz çok dikkatli olalım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler