Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    şöyle şehir içi aralarında gezi yapak ta bende geleyim malum tın tın yavaş yavaş gidiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    fuara gidecek varmı tek başıma gitmek istemiyorum

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftaya cumartesi-pazar yani. Ayın 1-2 si 12.30 dan sonra boşum.

Gezi varmı gezi )
    bende 13.30 dan sonra katılabilirim heralde

fyildirok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    beyler persembe fuara gıdıcez yagmur olursa budo yada otobus yoksa karadan artcımla gıdıcem 6oorr ayak uydurabılecek olursa beklerım

Manco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 r
    Arkadaşlar motorumu takas etmeyi düşünüyorum maxi scooter ile varsa tanıdığınız duyduğunuz yönlendirirseniz sevinirim ( sym evo, xmax , joyride , burgman)

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Arkadaşlar merhaba.
    Cuma akşamı eğitimde ilk defa görüşmüştük. İsim olarak birbirimizi pek tanımasak ta sima olarak bir fikir edinmişliğimiz olmuştur muhakkak.
    İnternetten araştırmalarım ve sizlerinde tavsiyeniz ile cumartesi günü 2012 model Tvs apache siparişimi vermiş bulunmaktayım. Motor ile birlikte en kısa sürede lazım olacak servisten almam gereken fiyatı hesaplı ne önerirsiniz? (zincir temizleme spreyi v.b.)Yoksa başka bir yerden mi almalıyım?

Birde kask,mont,eldiven gibi ekipmanları fuardan almayı düşünüyordum. Sanırım fuara gidemeyeceğim.
    Öncelikle kaska ihtiyacım olduğundan Bursa'da nereyi tavsiye edersiniz?(200-450 tl.civarı)

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    enesbingl bunu beğendi.

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.
    Cuma akşamı eğitimde ilk defa görüşmüştük. İsim olarak birbirimizi pek tanımasak ta sima olarak bir fikir edinmişliğimiz olmuştur muhakkak.
    İnternetten araştırmalarım ve sizlerinde tavsiyeniz ile cumartesi günü 2012 model Tvs apache siparişimi vermiş bulunmaktayım. Motor ile birlikte en kısa sürede lazım olacak servisten almam gereken fiyatı hesaplı ne önerirsiniz? (zincir temizleme spreyi v.b.)Yoksa başka bir yerden mi almalıyım?

Birde kask,mont,eldiven gibi ekipmanları fuardan almayı düşünüyordum. Sanırım fuara gidemeyeceğim.
    Öncelikle kaska ihtiyacım olduğundan Bursa'da nereyi tavsiye edersiniz?(200-450 tl.civarı)

Alıcağın ürünün adına göre fiyt değişikliliği olabilir fakat 3-5 oynar en fazla. Çekirge yolu üzerinde ki motomax'a uğramanı tavsiye ederim ya da yeni yalova yolunda (Beşyol) 3-4 tane gördüğüm kadarıyla motosiklet ile ilgili dükkanlar var aydınbisiklet felan var ordan da temin edebilirsin alcağını.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

2006 model ybr'mdeki yuvarlak kafa farı değiştirmek istiyorum. İnternet üzerinden alıcam. Orjinal olup olmadını nerden anlayabilirim, birde orjinal ile ithal farın arasında ki fark nedir ?

Bu orjinal olanı 35.40 TL.
    http://www.rialli.com/urunler/yamaha...l-ybr-1kalite/

Bu ise ithal olanı 21 TL.
    http://www.rialli.com/urunler/yamaha...k-2005-ms162
    Kaza Anında Seni Korur !

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Arkadaşlar merhaba.

Merhaba, hayırlı olsun öncelikle, gri aldın galiba,
    zincir gazyağı ile temizlenip sprey zincir yağı ile yağlanırsa temiz oluyor sakın çıkmış motor yağı kullanma berbat oluyor görüntü,
    LS2 ff370 kullanıyorum ben çene açılabilir ve çok kullanışlıdır tavsiye ederim 220-240lira gazcılarda tekyıldız ticarette var ve burada mont eldiven ve diğer aksesuarlarda var peşin alımda iyi indirim yapıyor bunun yanında çekirge caddesinde motomax var oradada uygun malzeme var kredi kartına taksitle alabilirsin

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    gazcılarda ömürbozanın arasında tek yıldız var kask vs alışverişlerin için orayı önerebilirim uygun fiyatlı başka yerde 170 tl satılan LS2 kaskı 120 tlye almıştım

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Arkadaşlar media markette oregon atc9k aksiyon kamerası var 299tl ve go pro kalitesinde çekim yapıyor internette hepsiburada da 850lira ben aldım çok beğendim çok kaliteli çekim yapıyor , motora kaska bağlantı aparatları var aynı yerde go pro hero2 de var980 lira ve sony var1000 lira yani ben denemesini yaptım arkasında küçük ekranı olmasıda avantaj çok beğendim ihtiyacı olan kaçırmasın.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    bridgestone den fuar için davetliye kazandım çekiliş yaptılar yakında elimde olur acaba 1 tanemi yolluyorlar onu unuttum

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı Samet Özkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıcağın ürünün adına göre fiyt değişikliliği olabilir fakat 3-5 oynar en fazla. Çekirge yolu üzerinde ki motomax'a uğramanı tavsiye ederim ya da yeni yalova yolunda (Beşyol) 3-4 tane gördüğüm kadarıyla motosiklet ile ilgili dükkanlar var aydınbisiklet felan var ordan da temin edebilirsin alcağını.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

2006 model ybr'mdeki yuvarlak kafa farı değiştirmek istiyorum. İnternet üzerinden alıcam. Orjinal olup olmadını nerden anlayabilirim, birde orjinal ile ithal farın arasında ki fark nedir ?

Bu orjinal olanı 35.40 TL.
    http://www.rialli.com/urunler/yamaha...l-ybr-1kalite/

Bu ise ithal olanı 21 TL.
    http://www.rialli.com/urunler/yamaha...k-2005-ms162
    Samet ozkan tesekkur ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, hayırlı olsun öncelikle, gri aldın galiba,
    zincir gazyağı ile temizlenip sprey zincir yağı ile yağlanırsa temiz oluyor sakın çıkmış motor yağı kullanma berbat oluyor görüntü,
    LS2 ff370 kullanıyorum ben çene açılabilir ve çok kullanışlıdır tavsiye ederim 220-240lira gazcılarda tekyıldız ticarette var ve burada mont eldiven ve diğer aksesuarlarda var peşin alımda iyi indirim yapıyor bunun yanında çekirge caddesinde motomax var oradada uygun malzeme var kredi kartına taksitle alabilirsin
    Merhaba Felis Leo.Kirmizi olmayinca mecburen mat gri siparis verdim.
    Kask olarak kapalisini almak istiyorum.Acik kask hic dusunmedim.Ayrica Tekyildizi ilk defa duydum.
    Haftasonu nasipse gidecegim.Tum yardimlarin icin cok tesekkur ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Alıntı tlgknbs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gazcılarda ömürbozanın arasında tek yıldız var kask vs alışverişlerin için orayı önerebilirim uygun fiyatlı başka yerde 170 tl satılan LS2 kaskı 120 tlye almıştım
    tlgknbs haftasonu gidip bakacagim.Cok tavsiye edildigine gore elbet vardir iyi tarafi.
    Tesekkur ederim.
    memduhb bunu beğendi.

enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    Arkadaşlar merhaba.

hayırlı olsun kazasız belasız inşallah gri iyidir

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı enesbingl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim güzel temennilerin için.
    Dediğim gibi önceliğim kırmızıydı fakat olmayınca siyah ile gri arasından gri olanını tercih ettim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:33 ----------

Alıntı enesbingl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enebingl motosiklet alımı ile ilgili özelden bir mesaj attım. Bakıp cevaplarsan sevinirim.

ZxPanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Arkadaşlar merhaba.

Mont ve eldiven için çekirge yolundaki (stadın 50 mt gerisi) motomaxı öneririm. Kask için ise motomaxın hemen bitişiğindeki adını hatırlayamıcam yeri öneririm. AGV ve bazı kask mpdelleri mevcut. FİYAT - KALİTE orantısı en iyi yerlerdir. Kredi kartına taksit , indirim felan :D muhabbetçi insanlar. Tavsiye ederim.
    Apices bunu beğendi.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı ZxPanic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mont ve eldiven için çekirge yolundaki (stadın 50 mt gerisi) motomaxı öneririm. Kask için ise motomaxın hemen bitişiğindeki adını hatırlayamıcam yeri öneririm. AGV ve bazı kask mpdelleri mevcut. FİYAT - KALİTE orantısı en iyi yerlerdir. Kredi kartına taksit , indirim felan :D muhabbetçi insanlar. Tavsiye ederim.
    Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim.
    Hafta sonu epey bir gezeceğim mecburen.

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Elimde bir tane fuar bileti var. Fuara gidecek ve bileti olmayan arkadaşlardan birine verebilirim. Özelden irtibata geçebilirsiniz.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Cumartesi iş yerimin organizasyonluğunda fuara gidiyorum. Tam diyecektimki fazla bileti olan varmı diye...

zakirhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 2013 , Honda Fizy 125 2012
    Ayın 2'si benim için de uygun Berkut yapalım bir plan da gezelim :D

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı zakirhasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayın 2'si benim için de uygun Berkut yapalım bir plan da gezelim :D
    bende katılabilirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler