Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R

çanta öneriniz varmı? tek kask ve montu alsın yeter. ne marka alınır , nerden alınır? ama rica edicem bu sefer "heryerde satılıyor" gibi bir yorum almayım ;)
    search16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FermanogLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Kappa 35 lt çanta çok tercih ediliyor. Adliye tarafında Honda Servisi'nin hemen 50 metre üst tarafında bir dükkan var, 3 ay önce sormuştum 180 clvarıydı. Şimdi fiyatı nedir bilmiyorum.
    Oraya bir bakın derim.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emre katılımcı sayısı az olduğu için iptal oldu gitmek isteyen arkadaşlar varsa feribotu tavsiye ederim biletleri erken alırsanız gidiş- dönüş 30 tl civarı.
    tüh ya kaçırdık bu senede

haftaya havalar yine bozmaya başlıyor
    Hayat boş gazla çoş

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    ARVİC çanta en iyi fiyata en kalielisi. Adresi veriyorum. 1 - Motomax bitişiğindeki mağaza var 2 uluyoldaki sym bayisimde kakılı. Israrla tavsiyemdir. http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-arwic-46-litre-canta-90tl-115007190/detay/

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

Birde motosikletindeki izlenimlerin neler memnunmusun. hoşuna giden ve giteyen yanlaı neler. Merak ettim

kurufasulye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200ns
    Ben de var arwic.Sym uluyoldan almıştım.(ne yazık ki) Türk markası sanırım.Fakat başka topcase kullanmadığım için karşılaştırma yapamam.Bana yeterli geliyor.
    Ama sym uluyoldan almayın.!!! Zamanında motoru alırken 30 litrelik arwic i 125 liraya kakalamışlardı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Fuara minibüs kalksaydı çok rahat olacaktı.Tekrar bir oylama yapsak.
    search16 bunu beğendi.

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Bende Kappa K35 var parasını sonuna kadar hak ediyor çok kaliteli bir çanta.Ben tekyıldız motordan almıştım nakitte % bilmem kaç indirim yapıyorlar.
    Görünüm olarakda güzel bir çanta.
    Benim motor ve çanta.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

Berkut yarın motor ile geliyorsun demi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler ben akşam gündoğduda kamp atıcam gelmek isteyen olursa (çadır mat tulum yiyecek alkol vb alıp gelsin)
    annem ameliyat oldu yeni geldik eve olmasaydı absent getirirdim acayip ısıtıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:51 ----------

Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erken çıkıyorumda telaşeye gerek yok

ben bile tedirgin oldum abi dayanamıcaksın zaten isteyeceksin
    sağol kardeşim benim boy biraz kısa olduğu için ilk kalkışta tedirgin oluyorum yabancı motorda

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Cuma fuara giden varmı.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Yarın (Cuma) saat 8 de başayacak eğitime,

Ben, zakir, enes, emre en geç 7.30 da orda olacağız. Girişte motorların başında sohbet ederiz , katılmak isteyenlere duyrulur.

Bu arada saat 8 derken 20:00 de başlayacak eğitim.

Manco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 r
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben, zakir, enes, emre en geç 7.30 da orda olacağız. Girişte motorların başında sohbet ederiz , katılmak isteyenlere duyrulur.

Bende orda olucam arkadaşlar görüşmek üzere

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

davetsiz misafir kabul mü acaba ben annemin durumuna göre gelebilirim birde tam olarak neredeydi

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    davetsiz misafir kabul mü acaba ben annemin durumuna göre gelebilirim birde tam olarak neredeydi
    lokasyon

http://goo.gl/maps/mWXJ0

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARVİC çanta en iyi fiyata en kalielisi. Adresi veriyorum. 1 - Motomax bitişiğindeki mağaza var 2 uluyoldaki sym bayisimde kakılı. Israrla tavsiyemdir. http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-arwic-46-litre-canta-90tl-115007190/detay/

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

Birde motosikletindeki izlenimlerin neler memnunmusun. hoşuna giden ve giteyen yanlaı neler. Merak ettim
    arvic i araştıracağım. kappa ile çok fiyat farkı var. tercih sebebi olabilir. bugün gidip bakayım fırsat bulursam.

motor konusunda acemiyim. yorumlarımı pek ciddiye almayınız ama yinede gözlemlerimi söyleyim.

1- 250 lik (tam olarak 223 cc) motor verimsiz. aynı km deki falcon marka 150 lik bir motoru geçemedim diyeyim.
    2- titreşim var. bazı devir aralıklarında rahatsız edicek düzeyde. ama genel olarak sıkıntı yaratıcak gibi değil. uzun yol yapmadım henüz. uzun yoldan sonra deha kesin bişey söyleye bilirim. ş.içinde sıkıntı olmaz.
    3- her motorda olduğu gibi ( herkes aynı şeyi söylediği için biliyorum) lastikleri ıslakta kötü. kuru yolda bi sıkıntısını görmedim. değiştirmeyi düşünüyorum.
    4- selesi ve oturma pozisyonu çok rahat.
    5- 80 den sonra ciddi rüzgar alıyor. üstü hızlardaki seyahat adamı yorar.öne rüzgar kırıcı cam taktırmayı düşünüyorum.
    6- 115 gibi bir son hızı var. zamanla 125-130 a çıkacaktır diye düşünüyorum ( henüz 2000 km de) ufak tefek modifiye ile cc olarak olması gereken gibi performans alınabilirmi araştıracağım. şimdilik acemilik sürecinde böyle olması daha iyi, ileride bakıcaz.
    7- bozuk yolda insanın içi dışına çıkıyor. arka amortisör ve lastikler etken diye düşünüyorum.
    8- GÖRÜNTÜSÜNE HASTAYIM bu fiyata bundan iyisi olamaz (bence)

akşam eğitime bende geleceğim kısmet olursa. gelecek olan arkadaşlarla orda görüşmek , tanışmak ısterim. ben kimseyi tanımıyorum. siz beni motordan tanırsınız artık. erken gidicem. motorun yanında olurum ;)

elfrhdf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250 / Yamaha Tenere XT660Z
    Herkese merhaba, foruma yeni katıldım, aslında İstanbul'da yaşıyorum ancak bir gün Bursaya tekrar geri döneceğim her neyse Kawasaki KLX250 ve Yamah Tenere XT660Z kullanıyorum. gezileriniz ve tanışma toplantılarınıza katılmak isterim, nede olsa İstanbul Bursa arası 2 saat ;) her kese iyi forumlar.
    If you want to be happy For a day, drink
    If you want to be happy For a year, marry
    If you want to be happy For a lifetime, ride a motorcycle

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    Güncellensin bu akşam saat 20:00 Ücretsiz eğitim

İMAM SOLLARSA CEMAAT YANLAR

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Eğitimden bir şey öğreneceğimden değilde muhabbet olur geleyim bari , kaç senedir motor sürüpte hala öğrenememiş adam varmıdır hala

Zafer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Herkese selamlar , bir aksilik olmazsa bu akşam eğitime ben de katılmayı düşünüyorum hem sizlerle de tanışmış oluruz.Görüşmek üzere

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Sabah okula motor yerine arabayla gidiyim dedim.Arabayı çıkardım garaj kapısını tam örtücem bi baktım zincir yağı spreyim devrilmiş tekerin altına girmiş çıkarken ezmişim hiçde farkına varmadım.Bayada vardı içinde.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    eğitime ben de katılıyorum.. yoruldum amg her gün motorla ilgili bir şeyler yapıyorum

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    eğitim bahane maksat görüşmek. çokta bilmediğimiz şeylerin anlatılacağını sanmıyorum benim eve yürüyerek 10 dk mesafede sıkıntı yok değişiklik olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler