Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

[Elazığ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

yoldaş_62,,Fethi Abi sen nerelerdesin yav.Seni bizim sitede göremiyorum abi hiç.Üye değilmisin yoksa ;

www.moto23.com üye değilsen üyelik işlemini hemen başlat derim :D :D :D
    [COLOR="Red"][B]ELAZIĞ MOTOSİKLET VE MOTOR SPORLARI KULÜBÜ---MOTOSİKLET23/MOTO23[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki SRAD GSX-R 750
    beraba balcı üyüyimde askerde nette girmek biraz zor oluyo o yüzden giremiyom ama her fırsatta girecem tüm moto23 üyelerine selamlar

Tamam abi Hayırlı teskereler diyeyim sana.
    İnşallah askerlikten sonra grup gezilerine devam ederiz....
    [COLOR="Red"][B]ELAZIĞ MOTOSİKLET VE MOTOR SPORLARI KULÜBÜ---MOTOSİKLET23/MOTO23[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Suzuki SRAD GSX-R 750
    gezilerimize saatte 300 km hızla devam ederiz inşallah gerçi bu hızla SERDAR HOCAMIZIN yeni motoruna nasıl kavuşuruz onuda bilmiyom ama yinede olsun

Alıntı yoldaş_62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezilerimize saatte 300 km hızla devam ederiz inşallah gerçi bu hızla SERDAR HOCAMIZIN yeni motoruna nasıl kavuşuruz onuda bilmiyom ama yinede olsun
    .

Doğru sölisin Fethi abi SERDAR HOCAM artık gelip bizleri geçecek şimdi o geçerkende bize düdüdüdüdüdüttt diye korna da çalark geçer

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı yoldaş_62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söz istiyorum sayın başkan, sataşma var.

Sana hayırlı tezkereler diliyorum Fethi.

Millet yine beni geçer, gider.Mesele de değil. Ben gezinti motosikleti aldım çünkü.Hele bir mevsimi gelsin, arkadaşlarla sağlıkla gezeriz inşallah.

s.a gardaşlar bende buradayım

raphick,Aleyküm Selam aramıza hoşgeldin...

Biraz kendinden bahsedersen seni ufakta olsa tanıma fırsatımız olur.Sağlıcakla kal.

elbette ben Elazıg lıyım ailem Elazıgda yasıyor ama ben suan Adanadayım cukurova üniversitesi ing. öğretmenliginde okuyorum Elazıg Anadolu Öğretmen Lisesi mezunuyum daha yeni motor kullanmaya basladım bu siteyi duydum ve üye oldum

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Motosiklet23’ün Urfa Balıklıgöl Ziyareti

Elazığ Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Derneği (Motosiklet23/Moto23)’nin aktiviteleri kış mevsiminde de devam ediyor.Üyelerimiz arasındaki sevgi ve saygı bağlarını güçlendirmeye yönelik birliktelikler her fırsatta oluşturuluyor.

Ramazan Bayramında Motosiklet23’ü ziyaret eden Doğan DEMİR,Abdulfettah BAYDİLİ ve arkadaşları, üyelerimizi Şanlıurfa’ya davet ettiler.Zamanı müsait olan arkadaşlarla iki otomobil, sekiz üye düştük Urfa yoluna.Akşamleyin vardığımızda gündüz ziyaret edeceğimiz Dergah’ı (Balıklıgöl) bir de akşam vakti görelim istedik.

Urfa’lı dostlarımız benim çok aç olduğumu anlamış olacaklar ki bizi hemen mahalli müzik çalınan lokantaya aldılar.Güzelim yemekler önümüzde arzı endam etti.Midelerimizi şereflendirdi.

Bir taraftan yemek yerken diğer yandan da Urfa müziği dinledik.Karnı doyan arkadaşlarımız kendini meydana atıverdi tabii. Vur patlasın çal oynasın diyen arkadaşlarımız gecenin keyfini çıkarmaya başladı.

Biz gece bitti derken, Fettah Dayı hadi şimdi nargile içmeye dedi. Ağa adam ne de olsa, biz de mecburen uyduk. Nargile fokurtuları, bardak şıkırtıları arasında koyu bir sohbete daldık vesselam.

Derken uyuma vakti geldi. Özel İdare Müdürlüğüne ait misafirhaneye varıp odalarımıza çekildik.Misafirhane temiz ve güzeldi.İnanmıyorsanız eğer işte fotoğrafı.

Sabah olunca Şanlıurfalı arkadaşlarımız bizleri kahvaltı için bir pastaneye götürdüler.Çok güzel bir kahvaltı yaptık.

Şampiyonumuz ve minik hayranı yan yana

Sonra mübarek yerleri gündüz gözüyle gezmeye başladık.

Şanlıurfalı motosiklet servisi Kemal YETİM'in sanayi sitesindeki dükkanına gidip ziyaret ettik.

Öğleden sonra bir yemek faslımız daha oldu. Nizip’ten Vedat Usta ve arkadaşları da dokuz kişilik bir grupla bizlerle beraber yemekteydi. Kebaplar gerçekten çok güzel idi.Şanlıurfa’ya her gezmeye gelişimde buraya uğramak isterim doğrusu.

Vakit akşam olmakla beraber otobanın kapalı bölümüne, pardon Urfa’nın Drag pistine gitmesek bir şeyler eksik kalırdı vallahi vallahi.Motosikletin egzoz sesini dinleyip kulaklarımızın npasını attık.Ruhumuzun gıdasını aldık. Vedat Usta’nın tek teker gösterisini seyrettik.Yarış olmadı ama bayağı süratli geçişler sahnelendi. Yani anlayacağınız bi hoşş olup dönüş yoluna koyulduk.

Misafirperverlikleri için Şanlıurfalı arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ediyoruz.
    Doğan DEMİR’in de dediği gibi : Keşke mesafe yakın olsa da daha sık gidip gelsek.

raphick,Sen bizim siteyede üye ol orada da keyifli dakikalar geçireceğine eminim.Bütün gezilerimizi oradan da , buradan da takip etme fırsatın olur.Elazığ'a gelirsen görüşmel dileğiyle.

www.motosiklet23.com

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    Serdar abicim Yahu bizimkilere takılıyoruz ama; içimde hep bir uhte kaldı. Doğu taraflarına gitmek için. Adanaya dört defa, Kahramanmaraş'a 2 defa,(bir de olabilir) Osmaniye'ye 2 defa gittik. Bir türlü ne Şanlıurfa'ya nede Elazığ'a gitmek nasip olmadı. kim bilir, belki biz elimizi daha çabuk tutarızda ilk ziyareti biz yaparız be abi. Nasip işte belli mi olur.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Resimler için teşekkürler Serdar Hocam.Çok güzel bir gezi olmuş katılamadığım için üzgünüm..

cycle27,Niye ki yav gerek ki G.Antep-Ş.Urfa arası yakın siz sık sık gidip gelesiz.Neyse en kısa zamanda gidersiniz inşallah ...

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Elazığ Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Derneği (Motosiklet23/Moto23) üyeleri 22.12.2007-Cumartesi günü (Bayramın3. günü) üyeleri ve motosikletseverler ile bir araya geldi.Bayramlaşmadan görüntüler :

Motosikleti
    мση∂ιαℓ 151яѕ
    Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2008 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirmeniz dileğiyle.
    Kahramanmaraş MT

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    tüm ELAZIĞ Lİ motorsever dost ve arkadaşlarımın yeni yıllarını kutlar,2008'in hepinize sağlık,huzur ve gönlünüzdeki motorları getirmesi dileklerimle.sevgilerimle.

GAZİANTEP MT
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

2008

MT Elazığ ailesinin yeni yılını kutlar, sağlık,mutluluk ve bol kazançlı olmasını allahtan dilerim.

62/3 tertip olarak güzel Elazığmız'da (Harput'un eteklerinde) Askerliğimi yapmış olmaktan da çok mutluyum Elazığ gezmek ve görmek isteyenler için 1/1 gidin ve görün......

selamlar
    Özer

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tüm MT Elazığ ailesinin yeni yılı kutlu olsun..Sağlık ve mutluluklar dilerim..
    .
    Saygılar...
    ========= muratgergerli=======
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    tüm hemşehrilerimi selamlıyor, sağlıklı, huzurlu, bol kazançlı bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum.

Elazığ MT sayfalarına pek nadir giriyorum.
    yaptığınız gezileri, gittiğiniz mekanları, yılda belki bir kez görebildiğim o ata yurdunu, sizin simalarınızı merak etmiyor değilim.
    ama yazdığım gibi bu topik'e pek nadir giriyorum.
    sebebi?
    yüklediğiniz büyük boyutlardaki fotolar.
    bu yazıyı yazabilmek için, sayfanın açılması tam 11 dak. sürdü.
    PC tamamen kilitlendi, ben evin içinde 2 tur attım.
    11 dak. sonunda tüm fotolar açıldığı halde, üstteki kocaman yüklenen fotoları görebilmek, PC üzerinde başka dosyalara / sayfalara ulaşabilmek için hala büyük efor sarfediyoruz.

oysa ki, fotolarınızı yüklerken,

"Resize Image" kutucuğunu işaretleyip, 640X480 boyutunu seçerseniz, fotolar uygun boyutlarda yüklenecek, tüm bu can sıkıcı durumlar yaşanmayacak, siz de bizler de rahat rahat izleyeceğiz başlığımızı.

bundan sonraki yüklemelerde bu ricamı dikkate alırsanız, sevinirim.

hepinize selam ve saygılarımı gönderiyorum.
    kısmet olur da, memlekete gelebilirsem, hepinizle tek tek tanışmak arzusundayım.

Selam olsun aziz şehre... El-Aziz'e...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Kahramanmaraş MT'den byfurkan'a,Gaziantep MT'den AYDEMİR'e,İzmir MT'den
    Özer'e,Şanlıurfa MT'den muratgergerli'ye,İstanbul MT'den Gültekin'e bu güzel dilekleri için şahsım ve Motosiklet23 adına çok teşekkür ediyorum.

Elazığ Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Derneği (Motosiklet23/Moto23) olarak yeni yılın kendilerine sağlık, mutluluk ve bol gurup gezisi getirmesini diliyor, saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler