Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

[Elazığ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Motosiklet23- Malatya Gezisi (01.07.2007)

Pazar günü, mazereti olmayan arkadaşlarla Kömürhan Köprüsüne doğru Motosiklet23 olarak Allah Allah nidalarıyla harekete geçtik.
    Bu nidaların motosiklet aşkıyla atılmış olduğunu sanıyordum ama açlıktan, kavurma aşkıyla atılmış olduğunu Beko Kavurma Salonuna varınca anladık.

Shot with Canon DIGITAL IXUS 900Ti at 2007-07-02

Onur BULUN arkadaşımız sırf bizim için, Malatya’dan Kömürhan Köprüsüne kadar geldi. Oradan da Malatya’ya kadar eşlik etti. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Yemekten sonra gözümüze ışık geldi de yola koyulduk.

Onur BULUN arkadaşımız harekete hazır…

Oktay DAL arkadaşımızı, Akhisar’daki Drag yarışlarına katıldığı ve başarı elde ettiği için Motosiklet23 olarak tebrik ediyoruz.Oktay’ın gezideki bir fotoğraf karesi

İlhan GÜRALP ve Koray GÜRALP de vitessiz motosikletleriyle aramızdaydı.

Tekstil ürünleri fabrika satış mağazalarının olduğu yere geldik.

Malatya MT’den Fuat ÖZPOLAT ve arkadaşları da geldi sohpet ettik.Oradan birlikte Malatya merkezine hareket ettik.

Yeni aldığın motosikleti biz de görmek isteriz deyince, sağ olsun evinin garajına kadar bize eşlik etti.

Suziki Sirat 1000 cc gerçekten güzel bir motosiklet. Allah hayırlı etsin arkadaşımıza. Kazasız sürüşler diliyoruz.

Zülfü Usta gerekli incelemeyi yaptı hemen.

Ben de fırsat bu fırsat deyip üstüne çıkıp bir poz verdim tabii.Fuat ÖZPOLAT ve arkadaşlarını Elazığ’a davet edip, kendileriyle vedalaştık. Elazığ’a doğru dönüş yolculuğumuza başladık. Bu gezide ben ve Yavuz YABAR Zülfü DAL’ın otomobilinde idik

Uzağ ola bu da kim yahu ? Murat ÇELİK mi yoksa…

Helal olsun Arif KABAKLI ağabeyimize.Altındaki motosiklet vitesli olmamasına ve bizden yaşça büyük olmasına rağmen, sebat edip geziyi tamamladı.Ne de olsa eski motosikletçi. Bize örnek oluyor her haliyle. Teşekkürler Arif Usta.

Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

evet güzel bir gündü aramızda olan arkadaşlara teşekkürler eşlik etdikleri için katılamayan arkadaşlarımızıda bir daha ki gezimizde eksiksiz görmek isteriz
    [CENTER][B]Motosiklet Satış Servis Yedek Parça[/B][/CENTER]

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mükemmel bir gezi olmuş.Resimlere Oktay Abi ve Murat Abiyle baktık çok eğlenceliydi...Ayrıca Serdar Abimede paylaşım için teşekkür ederim...
    [ ELAZIĞ-MT ]

Çok harika bir gezi olmuş.MOTO23 üyelerine sonsuz saygılarımı iletiyorum.Süper gezilere imza atıyorlar......
    [COLOR="Red"][B]ELAZIĞ MOTOSİKLET VE MOTOR SPORLARI KULÜBÜ---MOTOSİKLET23/MOTO23[/B][/COLOR]

Motosikleti
    HONDA CBR125R
    Gönül dostlarımızla çıktığımız bu zevkli gezimizde katılan arkadaşlarımıza teşekkürler. Gerçi ilk etapta Kömürhan Köprüsüne kadar gidip meşhur kavurmadan yedikten sonra(ha unutmadan Onur arkadaşımızada ikram ettiği kavurma için teşekkürler) dönüş planlanıyordu ama, benim ısrarımdan sonra sağolsun arkadaşlar kırmadılar, rotayı Malatya'ya kadar uzadık.Arif ustamız(kendisi aynı zamanda sanatçı ESAT KABAKLI'nın abisidir) bizi Kömürhan Köprüsünden geri döneceğiz diye biliyordu ama acı gerçeği yolda öğrendi.Hedef Malatya'ydı(uzah olaaaaa). Sağolsun ustamız tevazu gösterip bizleri kırmadı ve gideriz yaa nolacak dedi. Çok hoş ve zevkli bir gezi oldu. Çok şükür kazasız belasız gezimizi tamamladık.Gezimize iştirak eden arkadaşlarımız Oktay DAL'a,Yavuz hocaya,İlhan Abime,Koray kardeşime,Arif ustama,bizleri arabayla takip eden Serdar hocama,Zülfü Dal'a ve Yavuz YABAR abime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.İyiki varsınız.. Ayrıca CBR125R(Kızıl Çekirge)'mede teşekkürler beni hiç üzmedi şimdiye kadar...

serdar abi süper bi gezi olmuş helal moto23 e tebrikler devamını bekliyoruz inş...

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı kraljames adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mükemmel bir gezi olmuş.Resimlere Oktay Abi ve Murat Abiyle baktık çok eğlenceliydi...Ayrıca Serdar Abimede paylaşım için teşekkür ederim...

Alıntı caglar23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok harika bir gezi olmuş.MOTO23 üyelerine sonsuz saygılarımı iletiyorum.Süper gezilere imza atıyorlar......
    Emre ve Çağlar'a teşekkürler. On beş gün sonraki gezide kendilerini de aramızda görmek isteriz.

Alıntı suall adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serdar abi süper bi gezi olmuş helal moto23 e tebrikler devamını bekliyoruz inş...
    Teşekkürler Suall. Motosiklet sevgisinin artarak sürmesini diliyorum.Bisiklet sürebildiğine göre vitessiz motosiklete adım atabilirsin bence.

Valla serdar abem motom olsa heç durmam;ama şu an elimiz kolumuz bağlı sadece resimlere bakıp yorum yapıyoruz.İnşl ileride en gıralından bizimde olur bizde moto23 ün gezilerinin içerisinde yer alırız inşl...

Moto23 olarak kendi motorumla Urfa Gezisi ne katılmayı çok istiyorum inşl nasip olur inşl...

Herkese selamlar sevgiler...
    [ ELAZIĞ-MT ]

SERDAR abi bizde isteriz o geziye katılmayı inşallah katılırız
    Ayrıca SERDAR abime buradan teşekkür ederim ELAZIĞ MOTOSİKLET VE MOTOR SPORLARI KLÜBÜ Adına resmi internet sayfası açtırıyor inşallah sitemiz çok yakında hizmete girecektir......
    www.moto23.com
    [COLOR="Red"][B]ELAZIĞ MOTOSİKLET VE MOTOR SPORLARI KULÜBÜ---MOTOSİKLET23/MOTO23[/B][/COLOR]

Motosikleti
    HONDA CBR125R
    Sevgili Kraljames ve çağlar. herşeyin hayırlısı inşallah çok yakında hayalleriniz gerçekleşir. Yeterki Allah kaza bela vermesin. Herşey zamanla gerçekleşir. İnşallah sizlerde motor alırsanız tabiki sizleride gezilerimize götürürüz. Sizin gibi gençleri yanımızda görmek isteriz sizleri seviyoruz.

Alıntı muratcelikcbr125r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Kraljames ve çağlar. herşeyin hayırlısı inşallah çok yakında hayalleriniz gerçekleşir. Yeterki Allah kaza bela vermesin. Herşey zamanla gerçekleşir. İnşallah sizlerde motor alırsanız tabiki sizleride gezilerimize götürürüz. Sizin gibi gençleri yanımızda görmek isteriz sizleri seviyoruz.

Öyle olsun abi inşl ileride olur olmazsada canımız sağolsun oturağ ağlayağ?

Bizlerde sizleri seviyor ve takdir ediyoruz sağolun,varolun...

MOTO23!

Shot with K750i at 2007-07-05
    [ ELAZIĞ-MT ]

VAY VAY VAY ŞU TABELA'nın GÜZELLİĞİNE BAKARMISINIZ
    UZAH OLA MURAT ABİ İYİCE DELİRMİŞ YAV 600'lüklere - 1000'liklere kafa tuti 125 CC ile ALLAH'dan altında 600 veya 1000 yok.İNŞALLAH o makinalarda olurda bizide gezdirir

Motosikleti
    HONDA CBR125R
    İnşallah Çağlarım. Seneye büyük cc bi makina düşünüyorum iyiden iyiye. Temiz bi makina alırız inşallah. tabiki sizleri unuturmuyuz, elbette gezecez.
    'MOTO23 anca beraber kanca beraber'

arkadaşlar güzel gezi olmuş gerçekten

bu arada bugün ehliyet sınavına girecek olan bütün arkadaşlarıma başarılar dilerim

Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel gezi olmuş resimlerde mükemmel ama kavurmaları göremedim net olarak Bekoda kavurma yemek ayrı bi zevk 11-15 temmuz da malatya fuarda olucağım ama elazığda kalacağım inşallah tanışmak nasip olur
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı Cyberm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş resimlerde mükemmel ama kavurmaları göremedim net olarak Bekoda kavurma yemek ayrı bi zevk 11-15 temmuz da malatya fuarda olucağım ama elazığda kalacağım inşallah tanışmak nasip olur

Dernek merkezi Sebze Halinde.Uğramaz isen tanışamayız. Bekleriz, ara bizi...

Serdar hocam yarın toplantı hakkında bilgi alabilir miyiz?Saat kaçta olacak acaba...
    [ ELAZIĞ-MT ]

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı kraljames adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serdar hocam yarın toplantı hakkında bilgi alabilir miyiz?Saat kaçta olacak acaba...
    14.Temmuz.2007 Cumartesi günü saat 20.30'da Özel Bilgem Okulları bahçesinde arkadaşlar ile biraraya geleceğiz.Mevsim yaz olduğu için açık alan olsun istedik.
    Elazığ Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü-Motosiklet23 üyesi bütün arkadaşları bekliyoruz.

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Elazığ Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Derneği-Motosiklet23 / Moto23 olarak on beş günde bir gerçekleştirdiğimiz toplantıların birini daha 14.07.2007 tarihinde Özel Bilgem Okulları’nın bahçesinde akşam serinliğinde gerçekleştirdik.

Katılan arkadaşları hassasiyetlerinden dolayı tebrik ederken, mazeretsiz olarak katılmayan arkadaşlara da ufak yollu bir sitem ediyoruz. Bizi bir araya getiren şey motosiklet sevgisi ise eğer; on beş günde bir dahi olsa beraber olamıyorsak, grup ruhuna iştirak edemiyorsak bu sevgiyi taçlandıramıyoruz demektir. Sonra sezonun bitmesine şunun şurasında ne kadar zaman kaldı ki.

Neyse; kalan sağlar bizimdir diyerek gelelim toplantıya. Mevsim yaz olduğundan kapalı mekan yerine açık bir alanı tercih ettik. Böyle olunca da toplantının eğitim boyutunu es geçmemiz gerekti. Dernek üyelerimizden Hayati ORUÇ ud ile gecemize renk katarken, Arif KABAKLI ağabeyimiz söz ile ona iştirak etti.

Shot with Canon DIGITAL IXUS 900Ti at 2007-07-16

Motosikletlerimiz de bu müzik ziyafetinden nasibini aldı tabi.

Shot with Canon DIGITAL IXUS 900Ti at 2007-07-17

Derken Zafer kardeşimiz karpuz servisini başlattı.

İşin mutfağında da İlhan GÜRALP ile Çağlar BALCI kardeşimiz vardı.Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Bu arada Pazar günü yapacağımız gezi hakkında konuşmaya başladık.Ben yakın bir yere piknik yapalım istiyordum, çünkü Pazar akşamı saat 19.30’da Malatya’da bir sünnet düğününe katılmam gerekiyordu.Zülfü Usta ise Urfalı dostlarımızın bizi davet ettiğini, minibüs kiralayarak üç adet motosikleti yüklediklerini söyledi.Abdullah GÜRALP kardeşimiz de benim gelmem için ısrar edince gitmeye karar verdim.Akşam sünnet düğününe yetişemediğimde,hanım eve almazsa yardıma geleceklerine dair söz verdiler. Öyleyse ben de yarın Urfa’ya gelmek için söz veriyorum dedim. Murat ÇELİK ile Arif KABAKLI’nın da gelecek olması beni daha bir şevklendirdi.

Kararlar alındıktan sonra, susuzluğumuzu gidermeye başladık artık.

Afiyet olsun.

Motosikleti
    HONDA CBR125R
    Güzel bir akşamdı. Ev sahipliği yapmasından dolayı Serdar Hocama teşekkür ediyorum. Akşam serininde müzik eşliğinde karpuz sefası görülmeye değerdi doğrusu. Katılan arkadaşlarada teşekkürler. Ertesi gün Şanlıurfa'ya hareket edildi ve Urfalı dostlarımızın misafirperverliği bizleri onurlandırdı. Buradan onlarada teşekkürlerimizi gönderiyorum.Güzel bir gün geçirdik hep beraber. inşallah en kısa zamanda tekrarı olur.
    [B][COLOR="red"][I]M O T O 23...ELAZIĞ MOTOSİKLET VE MOTORSPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ...FARKIMIZ,KALİTEMİZDİR...[/I][/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler