Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

[Kırklareli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    kırklareli olmazmı bee bak bak hemşerilerime ben pınarhisarlı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SKYKAPTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey 125cc çift silindir
    valla arkadaslar gezi olsa bile ben gelemezdim çünkü bugün çatalcaya enduro yarışına gittik taklaya geldim ayakta ufak bi soyuk veya suna yarık var zaten motordada tabi var yani motor kullanamıycam biraz

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    wolkan geçmiş olsun...

hoş geldin salih_39

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    hosgeldın salıh ya bunu tanıyorumda gene hosgeldın dıyeyım)) ya arkadaslar bulusma yerı pınarhısar sız gelın sıte takıbı yok burda malesef ama ıcımzde en az 125cc kullananlar var hep ve smırnouf bulusma yerı pınarhısar fotolar sıteye konulur senın memleketınde buluscagız sende orda olsaydın dahada guzel olurdu ama yazın ıns BEKLIYORUZ SIZI TEKIRDAG MT)
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

orda olucaz...

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    ıns deer buzlanma ve kar olayı olmasında o gun baska bısı ıstemıyorum Allahtan
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

kar buz farketmez...

Motosikleti
    hoşbulduk hemşerilerim şükür sonunda siteye üyeliğimi yapabildim yav bu bizim SAMET varya harbiden hasta ya yanlız kopile helal olsun bu bayram bu toplanmayı yapacak e nede olsa kimin torunu adıyla sanıyla kara yusuf 'un samet yanlız bu lafıma inşallah alınmazsın

hadi bakalım...

Motosikleti
    sametttttttttttttttttttttttttttttttt

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    salih ne alıncam ya kara yusuftan korkup kacan ben degılım sensın adam zombi degil gorunce neden kacıyon bılmıyorum ama sımdı bosverın onları toplantı gunu bayramın 3. gunu phısarda toplanıyoruz saatı gelıcek olan arkadaslar belırlesın bız beklemede kalıcaz ordan kırklarelıne gecerız olay bu ıste motor hastası arkadasların hepsı gelsın dıyorum...

bugün biraz can sıkıntısı biraz daha soguk havanın etkisiyle yola cıkıp bi pınarhisar yapıyım dedim

istanbuldan cıkıp ıstıranca yollarından dogru geliyordum ki saraya 23 km kala motor son nefesini verdi kamyona attıgım gibi istanbulun yolunu tuttum

bayramda bi motor ayarlayabilirsem gelicem...

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün biraz can sıkıntısı biraz daha soguk havanın etkisiyle yola cıkıp bi pınarhisar yapıyım dedim

istanbuldan cıkıp ıstıranca yollarından dogru geliyordum ki saraya 23 km kala motor son nefesini verdi kamyona attıgım gibi istanbulun yolunu tuttum

bayramda bi motor ayarlayabilirsem gelicem...
    geçmiş olsunnn
    bu arada bayramın 1. günü ve arife öğleden sonra saraydayım
    sen oralardamısın
    sarayda başka kimse var mı mt den??

bu arada bu akşam saraya doğru 12 saatlik bir yol maratonuna çıkıyorum
    bayram süresince foruma uğramam zor olacak
    şimdiden herkese ii yıllar ve ii bayramlar dilerim
    manisa mt adına
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

ikinci gün orda olucam ama bakalım motosiklet ayarlayabilecekmiyim...

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı samet_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hosgeldın salıh ya bunu tanıyorumda gene hosgeldın dıyeyım)) ya arkadaslar bulusma yerı pınarhısar sız gelın sıte takıbı yok burda malesef ama ıcımzde en az 125cc kullananlar var hep ve smırnouf bulusma yerı pınarhısar fotolar sıteye konulur senın memleketınde buluscagız sende orda olsaydın dahada guzel olurdu ama yazın ıns BEKLIYORUZ SIZI TEKIRDAG MT)
    Saol samet kardes . yaza ben kacarim tekirdag MT'ye yaww.saray,kapakli,cerkezkoy benim mekanlarim . insallah orda bulusuruz.
    Ayrica deer gecmis olsun motorun icin.motoruna acil sifalar dilerim.
    Benden bi tavsiye siz su Salih_39 nickli arkadasa pek takilmayin cunku biraz deli o
    (Bu laftan sonra herhalde pinarhisara giremeycem ama salih abim affeder beni )
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

saol smirnouf basımın belası bu motor

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    smirnouf yaza kacmak yok baska ıllere) ya zaten hep beraber olucagız bı onlar goturur bızı bıyere bı bız sıra sıra gıder ıste deer motor ayarlamadan gel bırının arkasına yapıs ıste salıh_39 bak bakk 200cc R kullanıyo bu arkadas ama kalkısta nedense benım ufaklık tokatlıyo buna delı oluyo yazdım ıstee okursun :D::D:D

yer varsa geliriz tabi...

Motosikleti
    Alıntı samet_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    smirnouf yaza kacmak yok baska ıllere) ya zaten hep beraber olucagız bı onlar goturur bızı bıyere bı bız sıra sıra gıder ıste deer motor ayarlamadan gel bırının arkasına yapıs ıste salıh_39 bak bakk 200cc R kullanıyo bu arkadas ama kalkısta nedense benım ufaklık tokatlıyo buna delı oluyo yazdım ıstee okursun :D::D:D
    vay be demek öyle ha e hadi görek bakalım diyecem ama sende biliton 2 gün önce motorum park halin de iken çarptılar ama kim belli değil hem de nerede pınarhisar polis karakolunun tam karşısında aradık sorduk o kadar kalabalık olduğu halde bir sonuç alamadık hasar büyük değil ama adamın çarpıpta gitmesi işte o zoruma gidiyor bu benim başıma gelen dilerim ki siz motorcu arkadaşların başına gelmesin ne yapalım parça bugün gelecek inşallah

geçmiş olsun salih_39

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler