Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

[Kırklareli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @samet_1987 bayramın 3.günü oradayız telefonun bende var haberleşiriz...
    haluk39 bayramın 3. günü tekirdağ mt kırklarelide

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Slm. Tekirdağ Çorlu ve Kırklareli ndeyim. Eş zamanlı değil tabi.

mambo 59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun 250-5
    ewetarkadaslar geliyoruz az ama öz geliyoruz tekirdag corlu mt nin bel kemikleri geliyor hala orda kimse yok mu????????????????????????
    ))EWDEKİ SES HAYAL_ET((

SKYKAPTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey 125cc çift silindir
    evet arkadaslar ya nerde kırklareli mt

olm gelin işte buradayız kırklareli tekirdağ ne farkeder ben sizi kırklarelide karsılıyım olmazsa

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    buyurun gelın arkadaslarhangı yolu kullanıcaksınız kırklarelıne gıderken luleburgaz pınarhısar kırklarelı yaparsanız daha ıyı olur kırklarelınden benımde tanıdıgım yok aslen luleburgaz ama pınarhısardayım madem oyle dıyosunuz toplayın tayfayı bulusalım kırklarelınde veya pınarhısarda KIRKLARELI MT MISAFIRLERIMIZ VAR IRTIBATA GEÇELIM ARKADASLAR BAYRAMIN 3. GUNU OK DEER BANA ULASIR TELDEN
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

haluk39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA RX 115 ENERGY İNDUCTİON
    kırklareli merkezde mi buluşacaksınız??????
    [YAMAHA RX 115] 39 ET 842....

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı samet_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba deli gibi merhaba belifeless eger yazın burlarda olursanız mukemmel bısıler yapabılırız ıgneada dupnısa bıze en yakın olan yer sarmıyo bıle artık deer sana bısı soylıyım benım motor oyle bı yerdekı yol ustundekı garajda bıle degıl taa kale duvarı gırıslı bı evı dusun merdıvenlerı var sankı usgecıde tırmanıyon ıste cıktıgını dusun bıde o merdıvenlerı orda evın arka tarafında mahzenı dusun ta oraya koydum 4kısı+calıstırdım pınarhısarda motor suanda bu kıs kullanmıcam he bıde 3. gunu motorsuz gelırım buralarda olursam takılırız bı kafede veya telden gorusuruz sonra okk)
    Motorunu pinarhisarda kime biraktin ?
    AYrica bu toplantida bende olmak isterdim ama bayramda turkiyeye gelemeyecegim.Ama vekil kardesimi gonderebilirim
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    bellı degıl haluk herkez duysun bulusma yerı bellı degıl kırklarelı mt den kımse yazmadı bulusma yerı luleburgaz veya pınarhısar gelmek ıstıyen arkadaslar sorular ıcın 05557134342 ben pınarhısardayım motosıkler phısarda yanı benı ancak ordan alabılırsınız)))))) gelıcek arkadaslar o gun bu nodan ulasabılırler kendını hangı mt oldugunu soylesın en basında anlarım ok
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

SKYKAPTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey 125cc çift silindir
    süpersin valla samet sende topluycan orasını galiba adi bakalım hepberaber şöyle bi toplanalım artık dimi ama tel ini aldım o gün gelecegimiz zaman haber ederiz sana ok

o halde direkt pınarhisarda buluşalım

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    skykaptan buradan o kadar fazla bısı bekleme kıs gunu gelıcek olan az olur yanı motoru olan cok var ama gelmezler bulusma yerı pınarhısar pınarhısardada burgazdada durum oyle ama bellı olmaz damarına basınca adamın kar demez cıkartır motorları)ee atık bı toplantı yapıp ıyıce bı tanısma vaktı geldı herkezı beklerım o gun kırklarelı mt den kımse yokmu ama kımse bısı yazmıyoda bende tanımıyorum ordan kımseyı neyse o gun gelsın bakınırız artık herkez kendıne ıyı baksın

smırnouf motorum pınarhısarda bı yakınımda duruyo kıs uykusu ıcın yatırmıstım ama uyandırcaz

Motosikleti
    jınlun 250-5
    ArkadaŞlar Yolar We Hawa Şartlariyla İlgİlİ Bİlgİ İstİyorum Orayla Burasi Arasindaki Hawa Soguklugu Farki Ne Dir Acaba Supriz Olmasin Sonunda Yani Kimseyide Madur Etmeyelim Ama Umarim Hawalar Iyi Gider Samet Oradan Bİ Yİgİt Sen Ciktin Tebrik Ederim
    ))EWDEKİ SES HAYAL_ET((

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    hadi yapin artik su toplantiyi.ne sogugu ne kari.ben pinarhisarda olsaydim kesin katilirdim(ne guzel di mi bulusma yeri pinarhisar).
    bulusunda 1-2 foto atin siteye,bende memleketimi goreyim
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

olur tabiki neden olmasın...

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    saol mambo59 daha yıgıtlerde vardır umarım aslında var ama uyelıgı yok 2 ksı sadece))benım harıcımde 2 ksı

ewet motosiklet kullanımı cok olmasına karsın bu tür forum sitelerini takip eden az trakyada...

Motosikleti
    jınlun 250-5
    arkadaşlar görünen o ki kimseden ses cıkmıyor eh napalım yaza gezi gezi diye zıplayacaklar bakalım kiminle gidecekler bu gezilere
    ))EWDEKİ SES HAYAL_ET((

yaz gelince düşünücez artık...

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Yaza kismetse artik ama bi birlik kuramadiniz yaa
    yaza artik bi igneada turumuz olur herhalde.o zaman sicak hava motorculari katilir bize .

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler