Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

[Kırklareli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    ya arkadaslar herkez 23 nısanda olmasını ıstıyo tamam yapalım derım ama zaten sayfadakı kısılerı toplasan kac ksı yapıyo gelemeyen arkadas muhakkak 1 kısı cıkıcak benım motor servıste ve hala parca nası servıs anlamadım salıh 200cc kanunısı sanzımandan garıp sesler gelıyo cok buyuk ıhtımak yıne motor percınlerı gevsedı ve 1 kısı gelemıyecek bunu bılıyorum.eger ayarlanabılırse baska motorlara bınelım yapalım bu işi derim geldik fasulyenın faydalarınaabence mangal ısıne gırılcek yer ıgneada yolu olsun ıgneadada yapalım veya donuste demırkoy tarafından dupnısya magarası yoluna gırerız magaraya ugrarız ben ılk once magaranın faaliyette olup olmadıgını ogreneyım daha garantı olur yanlız yolda racer makınelerın dıkkatlı olması gerekır neyse bakalım ıns hyırlısıyla arkdaslar bızım motorlar yetısemesse bırılerı bırılerıne artcılık yapıcak galıbaprogram yarın kesınlesır buyuk ıhtımalle herkez yazsın arkadaslar daha iyi fıkrı olan yazsın ben ve salıh ıcın cok kotu bır zamanlama olucak neyse hayırlısı dıyelım

Alıntı salih_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen çok akıllı bir kopile benziyon olum seni seri üretime almak gerek
    hıc merak etme ona bı motor takıcagız eger uydurabılırsek tam 200cm3 bısı olcak

Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    29 nisan olursa istanbul mt dende katılım olabilir bize uyar
    tamam ozgur konunun ustunde duruluyo eger oluyosa bana ve salıhe yer bul

Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deer 1 ay icinde maddi krizden kurtulamazsam zaten bi borc yardim talebi yapacam.Yada en guzeliu direk foruma yardim topic'i acmak

Saol salih abi,zaten herkes oyle diyo.seni bu racer belasindan kurtarmak icin herseyi yaparim
    ya sen hem fazladan akıllısın hemde sınır otesı bısısın bana sabıkalı dıyene bak yaa yardım topıcı he bak bu senın yardım topıcın KIRKLARELI MT pamuk eller cebe arkadaslar arkadası su krızden kurtaralımyaa cok uzgunum ortak baktımda cepte cıktı 500 kurus onuda gonlum el vermedı sana vermeye kredı kartına baktım nerdeyse bankamatık kartı alıp gerı vermıcek
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek sende Lüleburgazdansın Lüleburgaz merkezdenmisin motosikletini ve seni hiç dışarıda görmedim.Geçenlerde yeni aldığını yazmıştın,şimdi bulunduğun yerin Lüleburgaz olduğunu görünce şaşırdım.Nasıl olduda seni ve motosikletini görmedim hayret Başka Lüleburgazdan kimler var arkadaşlar???
    Evet Lüleburgaz merkezdenim.. daha bugün geziyordum haldır haldır kesin görürsün yakında, zaten direkt göze çarpıyorum.. eğer görürsenizde durdurun beniii

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    Alıntı Meliss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Lüleburgaz merkezdenim.. daha bugün geziyordum haldır haldır kesin görürsün yakında, zaten direkt göze çarpıyorum.. eğer görürsenizde durdurun beniii
    hayırlısı olsun melıs abla soylemıstım ama

arkadaslar bana cok acele olarak kırklarelı ve cevresınde kymco parcası bulabılcegım bı servıs yazsın bu phısardakı kymco yetkılı servısını alan motorcudan aldırıcam bak o yetkılı servıs yazısını burgazdakı servısle kavgalıyım oraya gıtmıyom phısardada bulamıyorm hıcbısey adamda bı yedek parca fıyat lıstesı yok ya sıkayette bulunucam bırısı buna bı cozum getırsın benden baska 1 kısı daha magdur olmasın.gıtsen bı dert gıtmeden bı dert gıdersın 3 lıralık seyı 5 deyıp ıscılıgınle 10 yapan bırısı yanı soyle motor alınca kaz gıbı yolunmak zorundamıyız anlamıyorum gercekten
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı Meliss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolda görürsem durdururum.Ama sakın sinirlenmeyesin, kim bu diye

Alıntı samet_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun melıs abla soylemıstım ama

arkadaslar bana cok acele olarak kırklarelı ve cevresınde kymco parcası bulabılcegım bı servıs yazsın bu phısardakı kymco yetkılı servısını alan motorcudan aldırıcam bak o yetkılı servıs yazısını burgazdakı servısle kavgalıyım oraya gıtmıyom phısardada bulamıyorm hıcbısey adamda bı yedek parca fıyat lıstesı yok ya sıkayette bulunucam bırısı buna bı cozum getırsın benden baska 1 kısı daha magdur olmasın.gıtsen bı dert gıtmeden bı dert gıdersın 3 lıralık seyı 5 deyıp ıscılıgınle 10 yapan bırısı yanı soyle motor alınca kaz gıbı yolunmak zorundamıyız anlamıyorum gercekten
    Lüleburgazda Yalçın usta Kymco servisi.Haberin yokmu ???
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tarih konusundabi netlik olursa yazın samet

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı samet_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KIRKLARELI MT pamuk eller cebe arkadaslar arkadası su krızden kurtaralım
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    tarih konusundabi netlik olursa yazın samet
    kımse bısey yazmıyokı

bizim için 29 nisan müsait istanbul mt den arkadaslarla zaten bi gezi planımız var sizede uyarsa o tarafa gelebiliriz

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    deer,merakimdan soruyom,neden avartarinda o pejo'yu kullaniyonki ?
    o pejonun aynisindan bendede vardi,kardesim 2 ay once satmisti...
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

metinle beraber gezerken cektik hatıra diye onu kullanıyorum

sagolsunlar hepsi bizi orda iyi sekilde agarladılar ve gecede metinlerde kalmıstım

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deer,merakimdan soruyom,neden avartarinda o pejo'yu kullaniyonki ?
    o pejonun aynisindan bendede vardi,kardesim 2 ay once satmisti...
    olum o peuget kimin sen bilmiyon mu len kendi motorunu tanımıyon ha o senin peuget metin babandan satın aldıya

adam tanıdı motoru dün bana soruyordu benim pego nun sende ne işi var diye

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı salih_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olum o peuget kimin sen bilmiyon mu len kendi motorunu tanımıyon ha o senin peuget metin babandan satın aldıya
    sayin salih abicigim,hani yazin sana diyodum pejo ile tek teker geziyodum diye,iste o pejo bu pejo .sor belki soyler sana nasil yaptigimi hem belki sende ogrenirsin.
    o motoru plakasindan tanidim dun,cunku on kaldirirken plaka yerde surtuyodu

gercektende plaka iki büklümde metinde bahsetmişti

Forumdan Uzaklaştırıldı zydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GN250
    bizim için 29 nisan müsait istanbul mt den arkadaslarla zaten bi gezi planımız var sizede uyarsa o tarafa gelebiliriz
    siz giderseniz bizde çerkezköyden size katılabiliriz ama kesin değil şu anda

ok emre biz kesin o gün yol yapıcaz ama kırklareli mt den ses yok

Motosikleti
    Suzuki GN250
    kırklareli mt uyuyor galiba haiç kimse bişeyde yazmamış istemiyorlar galiba bizi

sewerler bizi sagolsunlar samet salih metin serbülent tayfun ve tanısamadıgımız bir kaç arkadas daha var

trakya genelindegüzel bi buluşma olur gercekleşirse

Motosikleti
    Suzuki GN250
    bende şakasına dedim zaten 1 hafta kaldı, foruma girip görürler inşallah

ben telefonla haber veririm zaten olmazsa samette kısa zamanda bakar olmadı kapıya dayanırız nasılsa evi ögrendik

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler