Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

[Kırklareli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Evet belli pek kimse yok bu sıra.. havalar ısındı,piyasaya daha çok çıkmaları gerekirken, kimseden ses çıkmıyor... nerdesiniz millet????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi bi arayıp sordum hafta sonu mangal yapmayı düşünüyorlardı ama motogp den haberdar diğiller galiba

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    gerçekten piknik harika olur.. bence en kısa zamanda güzel bir yerde yapalım.. hele benim haberim olmadan bir yaptığınızı duyayım

muhakkak haber veririz hem bu seklide bi buluşma olursa istanbul mt den arkadaslarda gelir bi hareketlenme olur

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    ya ben burdayım nereye hemmen kımse yokmus) ozgur avea acık ondan arıyamadım telsım evde az once burgazdan dondum pınarhısara neyse bakın bı hafta sonu yapalım pazar gunune denk getırelım ama bı sorun var benım motorla bırısı dusmustu ya ben 125cc kymcoyu toplatıyorum neyse dayımın motoru var belkı onu alırım o gun bellı olmaz ve salıhın 200cc racerın percınlerı gevsedı onceden on kaldırırken gevsemıstı sımdı bısı yapmadık yıne gevsedı:S neyse benım kymcoda motor problemım yok sadece dıs gorunumu toparlıcam ve melıs abla senıde beklerız abla bı kararlastıralım bakalım motoru bu aksam bırakayım bu hafta olursa bu mangal super olur bence duruma gore hareket edelım

ya bıde hayırlısı olsun daha yenı farkettım yenı makıne almısın hayırlı surusler sana askerden geleyımde bende aldıgımda ogretırsın banada bısıler fazla bı bıllgım yok duz yolda gıderım ama yuksek cc ile vıraja nasıl gırcegımı bılmıyom mesela bahsetmıssın ozelde ben bu motoru verınce bellı olur hersey
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    hişttttttt ne oluyo orda piknik mangal falan ne iş hemde ben yokken ha kim yapomuş bakim o mangal partisini

arkadaslar bu pazar moto gp var biliyorsunuz diyilmi bakın 29 nisan olsun mangal partisi istanbul mt den de gelecekler olur kalabalık oluruz ne dersiniz

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    ozgur 29 nısanda bırılerının ıslerı olabılır bız en ıyısımı bunu mayısın ılk haftasına atalım dıyorum hem herkez kendını ayarlar bol bol vakıt var motorlarıda bı cıkartalım hayırlısıyla dıs gorunumde bozugum cok var
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

ok samet ama o tarihte istanbul mt den gelecekleri garanti edemem

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı samet_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozgur 29 nısanda bırılerının ıslerı olabılır bız en ıyısımı bunu mayısın ılk haftasına atalım dıyorum hem herkez kendını ayarlar bol bol vakıt var motorlarıda bı cıkartalım hayırlısıyla dıs gorunumde bozugum cok var
    sen bosver dis gorunusu oglum,artik sen hazir askersin .,sen takil artik istedigin gibi,o isler fani isler .
    salih'in racer ile ilgili bi fikrim var ama kabul ederse .salihin racer'a bi IJ motoru takalim soyle en rusundan.bak ariza yapmaz,az yakar ,mis gibi gezer.kim anlaycak dimi ?kizlar gordumu racing iste al sana
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

way sinan buralardamıydın sen

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    29 Nisan aslında iyi olurdu.. bence bu tarihi bir daha düşünün arkadaşlar.. peki piknik yapılacak yer alternatifimiz var mı?

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı Meliss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    29 Nisan aslında iyi olurdu.. bence bu tarihi bir daha düşünün arkadaşlar.. peki piknik yapılacak yer alternatifimiz var mı?
    deer ben burdayim merak etme ama maddi sikintidan nete fazla kacamiyom.

meliss sen merak etme bizimkiler ayarlar islerini ama samet'i yanliz birakmayin,onun onceden sabikasi var...
    tabii sabika derken yanlis anlasilmasin,anlasirsiniz ama samet sarhos olur
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

buralarda olman iyi forum boş kalmasın

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    deer para olaylari fena bozuldu,bir sure az online olcam herhalde...

kırklareli mt destek cıkmıyormu hiç gurbette yanlız kaldın

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bosver dis gorunusu oglum,artik sen hazir askersin .,sen takil artik istedigin gibi,o isler fani isler .
    salih'in racer ile ilgili bi fikrim var ama kabul ederse .salihin racer'a bi IJ motoru takalim soyle en rusundan.bak ariza yapmaz,az yakar ,mis gibi gezer.kim anlaycak dimi ?kizlar gordumu racing iste al sana
    sen çok akıllı bir kopile benziyon olum seni seri üretime almak gerek

29 nisan olursa istanbul mt dende katılım olabilir bize uyar

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırklareli mt destek cıkmıyormu hiç gurbette yanlız kaldın
    deer 1 ay icinde maddi krizden kurtulamazsam zaten bi borc yardim talebi yapacam.Yada en guzeliu direk foruma yardim topic'i acmak

Alıntı salih_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen çok akıllı bir kopile benziyon olum seni seri üretime almak gerek
    Saol salih abi,zaten herkes oyle diyo.seni bu racer belasindan kurtarmak icin herseyi yaparim

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    selam herkese,, ben de epeydir yazmamışım buraya... eee ne zaman geziye çıkıyoruz artık yapın bir planda,beni de dahil edin.. yeni motor aldım ya artık mesafenin bir önemi yok uzun yollar vııızz gelir (hoş uzun yoldan sonra belim de ve kolarımda ağrı oluşuyo ama olsun )
    Demek sende Lüleburgazdansın Lüleburgaz merkezdenmisin motosikletini ve seni hiç dışarıda görmedim.Geçenlerde yeni aldığını yazmıştın,şimdi bulunduğun yerin Lüleburgaz olduğunu görünce şaşırdım.Nasıl olduda seni ve motosikletini görmedim hayret Başka Lüleburgazdan kimler var arkadaşlar???
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler