Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kayseri - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250R
    Hoşbulduk. Teşekkür ederim, sağolun. Eğer bu motor beni kanser yapmazda ömrüm olursa alışıcam inşallah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Hayırlı olsun kıymetini bilene harika bi motosiklettir, hakkında merak ettiğiniz sorular varsa sorabilirsiniz 2009 da benimde vardı enjeksiyonlu modelinden güzel alet.
    GT! ...

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250R
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kıymetini bilene harika bi motosiklettir, hakkında merak ettiğiniz sorular varsa sorabilirsiniz 2009 da benimde vardı enjeksiyonlu modelinden güzel alet.
    Teşekkür ederim sağolun. Bende o niyetle aldım direk 600 CC ile başlamaktansa daha küçük ve sakin bir motorla pratik yapmanın doğru olduğunu düşündüm. Aslında yardıma ihtiyacım var motor arızalandı bir kaç ustaya gösterdim yok bujiden,beyinden statör,konjektör,hava filtresi pipo herşeyi saydılar en son biri motorun birinde sıkıntı var dedi taşlama falan filan anlayacağınız başım dertte ve kayseride bu motoru gösterebileceğim işinin ehli bir usta yada servis falan bişey arıyorum. Siz mutlaka biliyorsunuzdur yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yemrey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim sağolun. Bende o niyetle aldım direk 600 CC ile başlamaktansa daha küçük ve sakin bir motorla pratik yapmanın doğru olduğunu düşündüm. Aslında yardıma ihtiyacım var motor arızalandı bir kaç ustaya gösterdim yok bujiden,beyinden statör,konjektör,hava filtresi pipo herşeyi saydılar en son biri motorun birinde sıkıntı var dedi taşlama falan filan anlayacağınız başım dertte ve kayseride bu motoru gösterebileceğim işinin ehli bir usta yada servis falan bişey arıyorum. Siz mutlaka biliyorsunuzdur yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Dövenönünde Ünlü motor'a bir uğra. Mehmet yardımcı olur. Yönlendirir seni...
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    Hyosung GV 250(Nihayet)
    6 yıl aradan sonra geri döndüm..

Motosikleti
    Epey olmuş heaa
    GT! ...

Motosikleti
    YZF125R
    Kardeşlerm meraba bende kayserdn emre yamaha yzf 125r ile aranıza katılıorum inş...hepinize sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum aslen sivaslıyım ama gayserili oldug artıg gardaşşş hobaaa kopp koppp 300 500 300 500 ....

Motosikleti
    Honda innova i125
    Arkadaşlar herkese iyi günler kayseride tuzhisar gölüne bi gezi düzenliyelim diyoruz motosikletler ile hemde tanışmış oluruz ne dersiniz

fatih383838 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero puch :D
    ayın 12 si 13ü gibi kayseriye geleceğim o tarihten sonra olur
    yzf125remre bunu beğendi.

Motosikleti
    Bana uyar, zaman mekan söyleyin yeter...
    yzf125remre bunu beğendi.
    GT! ...

Motosikleti
    YZF125R
    Alıntı fenomen106 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese iyi günler kayseride tuzhisar gölüne bi gezi düzenliyelim diyoruz motosikletler ile hemde tanışmış oluruz ne dersiniz
    Ormanlık alan kalmadımı oralara gidelim be abi

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250R
    Arkadaşlar merhaba bu motorları kayseride nerede tam,ir bakım vb yaptırıyorsunuz? Bana iyi bir usta lazım, motorum arızalandı 15 gündür yaptıramadım. Motor 2007 model Hyosung GT 250R çok acil yardımlarınızı bekliyorum.

Önceki mesajımda soruna cevap vermiştim. Beğenmedin mi ünlü motordaki Mehmet'i

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250R
    ünlü motorla telefonda konuştum galiba teknik servisteki bir ustaydı konuştuğum kişide, parçaları yok gibisinden bişeyler dedi salladı yani beni... Mehmeti görmedim bile ;)

Zaten ben unlü motor servis demedim. Ona gir o yardımcı olur yönlendirir dedim. Onların ayrı ustası var servisi. Mondial yamaha servisi işte. Çoğu kurye ybr sini oraya götürüyor. Parça konusuna gelince Kayseri'de en son kanuni bayii yoktu. Bir tane işletme vardı zamanında onların sözleşmesini fes ettiler. İyi de ettiler. Parçaları internetten satın alabilirsin. https://kuralkan.net/SiteLogin.aspx?...2fDefault.aspx
    Bakım tadilat işlerini de Kayseride yaptırrısın.

s.a. bende aranıza katılacağım yakında hyosung gt250r arıyorum ama hala bulamadım yardımcı olursanız sevnrm

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz..
    Ülkemdeki Zamlar Yağmur Gibi Damlar!!!:)

hoşbulduk..

acoskun1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 S
    arkadaşlar hepinize merhabalar. bu siteye yeni üye oldum. gençlik yıllarımda mobilet kullanmışlığım var, 40 ım dan sonra motosiklet kullanmaya karar verdim, ehliyet kursuna da başladım. bu ayın sonunda yazılı, 15-20 gün sonrada direksiyon sınavı var. sınavı geçerim sanıyorum, kursun scooteri varmış. ama ben vitesli motosiklet kullanmak istiyorum, kayseride bunun eğitimini veren varmıdır. yada forumdaki arkadaşlardan bana yardımcı olacak varmıdır (ücret karşılığı) , motor henüz almadım.

acoskun1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 S
    arkadaşlar hepinize merhabalar. bu siteye yeni üye oldum. gençlik yıllarımda mobilet kullanmışlığım var, 40 ım dan sonra motosiklet kullanmaya karar verdim, ehliyet kursuna da başladım. bu ayın sonunda yazılı, 15-20 gün sonrada direksiyon sınavı var. sınavı geçerim sanıyorum, kursun scooteri varmış. ama ben vitesli motosiklet kullanmak istiyorum, kayseride bunun eğitimini veren varmıdır. yada forumdaki arkadaşlardan bana yardımcı olacak varmıdır (ücret karşılığı) , motor henüz almadım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler