Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kayseri - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Kayseride yamaha yok honda var servis satış gibisinden, honda iyidir boşver sen...
    kordinaryus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayseride yamaha yok honda var servis satış gibisinden, honda iyidir boşver sen...
    kayseri'de bildiğiniz en iyi usta hangisi? cub motor için?

Motosikleti
    Cub motosikletler fazla bi ustalık gerektirmez güvendiğin tanıdığın birisi varsa gösterebilirsin hatta kendin bile üstesinden gelirsin uğraşmayı seviyorsan, bana kalırsa müsait yerin varsa önümüz kış nede olsa kendin sök parçala değiştir nede olsa ucuz parçaları kırarım dökerim diye korkma yani...
    kordinaryus bunu beğendi.

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    Cub motosikletler fazla bi ustalık gerektirmez güvendiğin tanıdığın birisi varsa gösterebilirsin hatta kendin bile üstesinden gelirsin uğraşmayı seviyorsan, bana kalırsa müsait yerin varsa önümüz kış nede olsa kendin sök parçala değiştir nede olsa ucuz parçaları kırarım dökerim diye korkma yani...
    hocam değişim gerekmeyebilir. motor 4. viteste devirlenmiyor hiç. 1 2 iyi. 3ün ortasından sonra ve 4te devir artmıyor. haliyle 70i geçemiyor. bu sıkıntının kaynağını bulabilecek ve en az masrafla halledebilecek bi usta lazım. sübap ayarı olabilir dedi serkan abi. parça değişmeden ustalık gerektiren bi ayar yani. belki parça değişimi de gerekebilir. ama motordan anlamayıp sübap ayarı yapmaktansa karbüratörü değiştirelim diyecek usta lazım değil. ilk motorum olduğu için hiç bulaşmak istemiyorum ben de. hani parça değişimi olsa söküp takayım ama sıkıntının kaynağını bilmiyorum.

ayrıca uygun mekan ve malzeme de yok. bu gün bujisine bakayım dedim ingiliz anahtarıyla sökemedim. buji anahtarı lazım. en iyisi ustaya götürmek dedim taktım grenajları. velhasıl, işinden anlayan ve emeğinin hakkından fazlasında gözü olmayan usta lazım bana

Motosikleti
    Hocam Kayseride usta tavsiyesinde bulunmak zor ve veballi iştir bana göre ama şöyle söyleyim ben samimiyetine ve işçiliğine güvendiğim 600RR'ım varkende bakımlarını yaptırdığım iki kişi var uzak demezsen argıncıkta Oktay usta var diğeride düvenönünde Orhan usta, ama kesinlikle tavsiye veya öneri değildir tercih senindir sorumlu olmak istemem, ben işim düşünce bu abilerimin başını ağrıtırım genelde

Motosikleti
    Xmax 250
    Kayseri'de yamaha bayisi var yanlışlık olmasın. Honda'nın 15 metre ilerisinde.Yzf r125 almıştım ordan 2013 yılında.

Motosikleti
    2014 te bayiliği bırakmışlardı

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    buranın canlanması lazım

omur.38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj-boxer
    en ölü mt grup bizim il sanki motosiklet aldık bi abilerle kardeslerle tanısamadık )

Motosikleti
    tanışmak isteyen arkadaşlar her hafta çarşamba 19:30 da emirgan çay bahçesinde veya havanın güneşli olduğu her pazar 11:30 da meydan çay bahçesinde olsunlar...

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir zamanlar Kayseri mt

Motosikleti
    Halen öyle

fatih_ogar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet bayisi old. için her model!!!
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen nerelerdesin Tuncay abiii
    ÜNLÜ MOTOSİKLET 3S ANA BAYİİ (SATIŞ -SERVİS -SATIŞ SONRASI HİZMET)...''BAJAJ''MONDİAL''KYMCO''FALCON' 0352 320 6791

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzmir deyim 5 yildir

manu_38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayseri eğlence konusunda ne zaman iyi oldu ki zaten.Baharla beraber güzel şeyler yapılabilse keşke.

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    1 senedir foruma girmem. Buraya yazmamdan sonra 1 sayfa ilerlemiş yazılanlar, hiç bir değişiklik yeni gelişme yok. Hoş bende de değişiklik yok hala motor alamadım :(
    Ulan Kayseri ye şöyle güzel bayilikler açılsa da bari millet özenip alsa doğru düzgün motor showroom u da yok. Motosiklet kullananda az.
    Mıçarım böyle şehre sinirlendim gece gece
    ellaksakir bunu beğendi.

fatih_ogar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet bayisi old. için her model!!!
    Kayseride ne açılırsa açılsın showroomu geç adamlar moto gökdeleni diksinler insanlar almayınca malzeme veya motor o insanında ömrü olacak 1 yıl.Kayseride baştan motor kültürü yok.Bendeniz bildiğiniz üzere Kayseri Bajaj Bayiisi Ünlü Motorsikletim.Getirdiğimiz motosiklet ve aksesuarlarda kesinlikle istediğimiz talebi bulamıyoruz.

mustang256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Alıntı fatih_ogar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayseride ne açılırsa açılsın showroomu geç adamlar moto gökdeleni diksinler insanlar almayınca malzeme veya motor o insanında ömrü olacak 1 yıl.Kayseride baştan motor kültürü yok.Bendeniz bildiğiniz üzere Kayseri Bajaj Bayiisi Ünlü Motorsikletim.Getirdiğimiz motosiklet ve aksesuarlarda kesinlikle istediğimiz talebi bulamıyoruz.
    Ben öğrenciyim talasta oturuyorum ünide olsun anayurt civarında olsun baya bi motorlu görüyorum. Bir kac haftadır Kayserideyim hayatımda motorcuyu bu kadar takmayan motoru görmelerine rağmen her kavsakta yola direk atlayan bir millet görmedim. Kayseride motor işi yapmak zor allah kolaylık versin.
    ^^

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Kayserililer gösterişi seviyor. Güzelcene showroom ve reklamla iyi bir markanın mesela ktm nin showroomunu aç bak nasıl satılıyor.İnsanlar birbirinden göre göre alır 'bu motor neymiş yaa' der araştırır ilgisi artar.

@mustang senin motor siyah pulsar demi? Geçenlerde ezop kafenin önünde gördüm. İlk defa canlı gördüm çok iyi duruyor maşallah

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar motosikletimi sattigimdan dolayi hudson robocop m beden deri montum satiliktir.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...5513072/detay/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler