Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kayseri - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bisan/roadstar 250
    herkese slm :D aranıza yeni katıldım melikşah üniversitesinde okuyorum...şubat ayında 250 lik chopper aldım yeni başladığım için umarım en kısa zamnda birlikte sürüşlere çıkarız :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR 125
    güneydın hemşerilerim.
    hayırlı günler. kazasız yaşam dilerim.

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Alıntı arferglu487 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese slm :D aranıza yeni katıldım melikşah üniversitesinde okuyorum...şubat ayında 250 lik chopper aldım yeni başladığım için umarım en kısa zamnda birlikte sürüşlere çıkarız :D
    Bende melikşahtayımGeçenlerde chopperlı biri çıkıyodu okuldan yoksa o sen miydin Okula motorla ilk giden ben olacaktım bravo sen benden önce davranıp almışsın motorunu İnşallah bende en yakın zamanda(hatta bu yaz) motoruma kavuşurumda birlikte geziler düzenleriz

Muktedirs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mr 150 vulture
    Selam olsun size eyyy Motor tutkunları... Bu yaza bende motor sahibi oluyorum gerek forum da gerekse caddelerde çok görüşeceğiz (Mondial 250 Mct)

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih_ogar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tuncayyyy abbiiiiiii nööördün yav izmirde bişi alıp satarken pazarlık yapıyormusun nede olsa sende yarım gayserilisin artık
    Senin kadar da olmasa çok pis pazarlık yapıyom
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    Tiger 250
    Merhabalar arkadaşlar aranıza Yeni katıldım.Kayseriliyim fakat Yozgatta yaşıyorum motosiklet tutkumun nasıl başladığına aklım ermiyor bile bütçem 1500 / 2000 lira chopper türü bir motosiklet almak istiyorum Ilk motorum olacak benim..Çeşitli sitelerden ilanlara baktığımda bu fiyata güzel makinalar alabileceğimi gördüm..Kayseriden bana yardımcı olabilecek arkadaşlarım varsa memnun olurum..Gönlümden Kanuni Tiger 250 veya Kanuni Caracal geçiyor..Benim aklımdakilerin artısı eksisi nedir? veya Sizin onereceginiz modeller nelerdir? Bi yardımcı olursanız sevinirim..Memleketime buradan selamlar gönderiyorum herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum..

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KLC38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar aranıza Yeni katıldım.Kayseriliyim fakat Yozgatta yaşıyorum motosiklet tutkumun nasıl başladığına aklım ermiyor bile bütçem 1500 / 2000 lira chopper türü bir motosiklet almak istiyorum Ilk motorum olacak benim..Çeşitli sitelerden ilanlara baktığımda bu fiyata güzel makinalar alabileceğimi gördüm..Kayseriden bana yardımcı olabilecek arkadaşlarım varsa memnun olurum..Gönlümden Kanuni Tiger 250 veya Kanuni Caracal geçiyor..Benim aklımdakilerin artısı eksisi nedir? veya Sizin onereceginiz modeller nelerdir? Bi yardımcı olursanız sevinirim..Memleketime buradan selamlar gönderiyorum herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum..
    Ben Kanuni Caracal kullanıyordum. 1.5 yıl kullandım. Temiz güzel bakarsan sorun çıkartmaz. ama eşeğe biner gibi binersen o da sana biner
    temiz bi caracal bulursan alabilirsin. ben memnundum
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Kanuni Caracal kullanıyordum. 1.5 yıl kullandım. Temiz güzel bakarsan sorun çıkartmaz. ama eşeğe biner gibi binersen o da sana biner
    temiz bi caracal bulursan alabilirsin. ben memnundum
    sanki eşşeğe biner gibi binmedin tuni ha ilahi sen...bu arada uzun zaman olmuş ya buralara uğramayalı..

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Pazartesi ürgüp yapıp gelecem bi değişiklik olsun eşlik etmek isteyen olursa beklerim.
    GT! ...

106GT!

motosikletim yok ama eşlik etmek isterdim hele ki 600 ile gidiyorsun sanırım
    [B][I]4 teker bedenimi taşır; 2 teker ise ruhumu .[/I][/B]

Motosikleti
    Hava yağışlı bugünde tıkılı kaldık evde, satıp arabamı alsam
    GT! ...

Motosikleti
    Keeway Süperlight 150
    bende gecen cumartesı gıttım urgupe can sıkıntısı şarap alıp geldım :D

Alıntı reflexiv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanki eşşeğe biner gibi binmedin tuni ha ilahi sen...bu arada uzun zaman olmuş ya buralara uğramayalı..
    hahahaha tuni dayı o motora serhat bindi bi kere iflah olmazdı o makina ama sağlam çıktı :D
    Ülkemdeki Zamlar Yağmur Gibi Damlar!!!:)

Motosikleti
    bisan/roadstar 250
    evet o bendim :D sende al birlikte gezelim :D

fatih383838 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero puch :D
    arkadaşlar 1 2 ay sonrasına belli bir gün belirlesek ve herkeze duyursak. Toplanıp bi gezi düzenlesek nasıl olur. malum çoğu kişi forma ayda bir anca girebiliyor gezi duyurusunu o yüzden çok önceden yapsak nasıl olur. ha diyince herkezin haberi olmuyo

Motosikleti
    Haziranın ilk haftası kapuzbaşı yapalım mangal filan yakarız veya orada alabalık yer toplu fotoğraflar filan çekerizgezer geliriz günübirlik gibisinden. Eğer orası uzak derseniz erciyese yeni yapılan teleferiğe gidelim orasıda güzel baya, hem şu an ücretsiz teleferik , neyse herkez fikrini koysun ortayada bakalım duruma göre...
    GT! ...

fatih383838 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero puch :D
    açıkcası muhtemelen bende haziranin ilk haftası gbi kayseride olacam tam tarihi belirlediğimiz zaman 2 3 gün arayla kaçırmak istemem. gidilecek yerde benim için sorun değil beraber olabildiğince kalabalık olalım yeter

M.yildizli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 PWK
    Gecenlerde Ürgüp'de 38 Plakalı Mavi Hayabusa vardı Kimindi acebağa o manyak bir makinaydı

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250R
    Herkese merhabalar. Aranıza yeni katıldım Hyosung GT250R ile emin adımlarla motorcu olma yolunda ilerliyorum ) Acemilik dönemini atabilirsem tabiki )Bir de kayseride bu motorun tamiri ile ilgili servis usta falan yardımlarınızı bekliyorum. Kazasız belasız sürüşler diliyorum.

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Hocam hoşgeldiniz.Motorunuzu yeni aldınız galiba hayırlı olsun. Çabucak alışırsınız zaten önümüz yaz bol bol güneşli günler bizi bekliyor inşallah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler