Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Sakarya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    E sesini nasıl duyacağız, youtube koysana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ara verdi devam edecek :)
    çay içerken dinletirim pc den anlaşılmaz

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Revitt'in pantalonu var, niye o kadar para verdim emin değilim ama, kumaş pantalon artı içlik pek bir çözüm olmuyor soğuğa karşı öyle bir durumda kaldım hatta yakınlarda, motorun üzerinde sanki alt taraf çıplakmış gibi hissediyorum, NIC de aynı kalitede zaten termal içliği de var içinde. Önce pantalonu hallet; sonra da bütçe kısıtlı madem İşmontun yağmurluğu da olur.
    eyvAllah
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    var mı yağmurda dolaşmak isteyen haftasonu? hiç hareket yok ya insanlardan, nerde bu gençlik?

Motosikleti
    Alıntı feyzullah4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana dua edin :( finallerdeyim gecersem mezunum gecme kalma arasında dersim var allaha kaldı işim :( bol bol dua sonra insallah aktif olmaya baslayabilirim her geziye varım )))
    ALLAH kurtarsın kardeşşş ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

var mı yağmurda dolaşmak isteyen haftasonu? hiç hareket yok ya insanlardan, nerde bu gençlik?
    ben geceleri dolaşıyorum :D yeni motor aldım dün şu an 190 km oldu yarın sabaha 300 olmuş olur bu gidişatla hatta bi motor yetmedi diğer motorla da dün akşam düzceye gittim buz gibi :D bi 100 km yaptım 1900 deydi 2000 küsür oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

Alıntı tekhancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ALLAH kurtarsın kardeşşş ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

ben geceleri dolaşıyorum :D yeni motor aldım dün şu an 190 km oldu yarın sabaha 300 olmuş olur bu gidişatla hatta bi motor yetmedi diğer motorla da dün akşam düzceye gittim buz gibi :D bi 100 km yaptım 1900 deydi 2000 küsür oldu
    düzceden dönerken de elemanın biri otostop çekti geç kalmış halısaha maçına yetişçekmiş onca el ettim kimse durmadı dedi, yol da bozuk çalışma varmış bi 2-3 km artçı da taşıdık, insanlara yardımcı olabilmek güzel
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Motosikleti
    GV 250
    Maşukiye'ye gidiyorum var mı gelen? Yağmurda iyi olur serin serin.

Ben de bikaç hafta önce yağmurda Poyrazlar'a gittim maç izlemeye, yolda yürüyen bir elemana sordum sahanın yerini, direk atladı arkaya beni de götür o tarafa diye hık mık demeye kalmadan. Yine götürürdüm de enteresan geldi. Ne rahat insanlar var ya.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    selam arkadaşlar havalar güzel gidiyor..Müsait olursanız yada olursam Pazar hava güzel olursa eşme yapalımmı diyecektim...Sakarya Bölgesi grup başkan vekili Fatih bey cevap bekliyoruz sizden.

Motosikleti
    GV 250
    Yarın yağmurlu bir miktar, pazar gününe de kar, çamur fırtına geliyormuş. Pazar pek güzel değil yani; ama bana fark etmez.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ahmet abi hava açsa yapalım ama kar yağacak diye gösteriyor hava durumu
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Gv 250
    bende Sakaryadan forum'a yeni üye oldum. hyosung gv250 almayı düşünüyorum eğer sizde kabul ederseniz yazın aranızda olmayı isterim yanlız tek takıldığım nokta var. motor 50.000'de gv250lerde kaç km yapabiliyoruz motorun ömrü açısından yıpranmışmıdır. Eğer bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olursa çok menun olurum.
    şimdeden teşekkür ederim...

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Sakarya

Bugün motor ile 2. cezamı yedim, Çark Caddesine Şerefiye tarafından girdim, orada ki yerde çay içip çıktım, zabıta plakanın fotosunu çekmiş, aferin onlara toplam cezam 700 oldu

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    şamil hocam geçmiş olsun zaten bu ülke de dürüst olmak zor zanaat

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Fatih hocam, anlamıyorum inan, sanki Beyoğluna girdik motor ile girdiğim yerde şerefiye caminin orası, zaten şehrin içine ettiler, geçende annem ceza yedi evin orada emniyet kemeri takmadı diye ailecek devletimiz çok yaşa diyoruz bu günler de

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    öyle abi şehir merkezi de sadece çark cad ve bulvar a dikkat et ben o bölgelerde sadece akşamları şerit ihlali yaparım gündüzleri nizami giderim...

Motosikleti

Ben de bikaç hafta önce yağmurda Poyrazlar'a gittim maç izlemeye, yolda yürüyen bir elemana sordum sahanın yerini, direk atladı arkaya beni de götür o tarafa diye hık mık demeye kalmadan. Yine götürürdüm de enteresan geldi. Ne rahat insanlar var ya.
    ahahah :D emrivaki oldu diyosun

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:39 ----------

Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih hocam, anlamıyorum inan, sanki Beyoğluna girdik motor ile girdiğim yerde şerefiye caminin orası, zaten şehrin içine ettiler, geçende annem ceza yedi evin orada emniyet kemeri takmadı diye ailecek devletimiz çok yaşa diyoruz bu günler de
    geçmiş olsun Şahin hocam ota b.ka ceza yazar olmuşlar ben de temkinli davranayım bari :S bu arada bugün fena rüzgar vardı. akşam üzeri 16 sularında yeni aldığım 100 lük salcanoyla hendekten çıkıp adaya gidiyordum yetişmesi gereken evrak vardı, motor hafif diye öyle bir vuruyor ki rüzgar sürüş adeta işkenceye dönüştü gidonu zaptetmekle zorlandım. rüzgara sövesim geldi de Allahın gücüne gider sövemedim aşağı tükür sakal yukarı tükür bıyık misali, mecburen 40 km hızlara kadar düştüm... zaten bi ara tırın teki beni emniyet şeridine atmaya çalıştı ona bi güzel sövdüm, dikiz aynasından bakma zahmetinde bulunduysa hareketi görmüştür... ah yetişebilsem plakasını alacaktım da açılmadı daha motor 80 i geçmiyor

Motosikleti
    Ara verdi devam edecek :)

gece 10 sonrasına varım

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Arkadaşlar

Bu yağmur kış motorlar ile zirve yapamayacağız anlaşılan, bir akşam motorsuz bir zirve yapalım ne dersiniz,

Motosikleti
    Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar

Bu yağmur kış motorlar ile zirve yapamayacağız anlaşılan, bir akşam motorsuz bir zirve yapalım ne dersiniz,
    uyar Şamil hocam. gelebilen motorlu, gelemeyen motorsuz farketmez bir buluşma fena olmaz

Motosikleti
    GV 250
    ben motorlu gelirim de merkezden uzak olsun. Hatta bir önerim var, bizim burada araştırma hastanesi yakınında bir saklı göl var gayet güzel manzarası filan da gelmek isteyen olursa beklerim, 10-15 dakikada ordayım. Her sabah kahvaltı veriyorlar yanındaki kapalı tesiste; ama yemek olmasa bile çay kahve veriyorlardır diye tahmin ediyorum.

Burak Hocam akşam 6dan sonra olsa neyse de gece 10 sonrası biraz geç olmuyor mu? ben o saate yatmış oluyorum.

Şamil hocam sana da geçmiş olsun; merkeze ben kendi adıma motorla hemen hiç girmiyorum trafiği çok acayip orasının karman çorman; park sorunu da cabası. Kötü olmuş ya o kadar ceza. Cuma akşamı zabıta doluydu her taraf; yazmışlardır sıkıntıdan.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler