Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Sakarya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    petra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    giden yok mu yav izmit iftarına ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oh maşallah. Beni de yanına çırak alsana
    alayım cihab ayıp ettin sende takılırsın işte benim jop u falan taşırsın

utku yol yapmak istiyorsan takıl cihan ın peşine bu hafta istanbula gidiyor
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hele bazı mondici arkadaşlar var onlara hiç bişey demiyom...
    Benzin 5 TL olduktan sonra yeni bir hobiye sardım. Su yakıp pedal çevireceğim.
    Bisikletimin elcik lerine püskül lazım. onu da cihandan alırım. eski raptorculardan
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

petra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin 5 TL olduktan sonra yeni bir hobiye sardım. Su yakıp pedal çevireceğim.
    Bisikletimin elcik lerine püskül lazım. onu da cihandan alırım. eski raptorculardan
    motoruna benzin sana da bir ybr gerek . unutursun benzini ne zaman koyduğunu

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    utku onda zaten zerre kadar akıl olsa o çinliye taktığı aksesuarları takmaz parayı biriktirir bi ybr alırdı
    cihan54 bunu beğendi.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı petra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoruna benzin sana da bir ybr gerek . unutursun benzini ne zaman koyduğunu
    Bu sözleri cihan abine söyle

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    utku onda zaten zerre kadar akıl olsa o çinliye taktığı aksesuarları takmaz parayı biriktirir bi ybr alırdı
    Çinli ile Ybr aynı fiyat neden para biriktiriyorum onu anlamadım. NC700 ile karıştırdın galiba. Kurye motoru isteseydim hemen almıştım. ;)
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Arkadaşlar;

Önümüzdeki hafta perşembe günü yani 1 Ağustosta İftarımız vardır. Tüm dostlarımız davetlidir.

Yer: Beytuş Cafe&Restaurant
    Saat: 20:00
    Tarih: 1 Ağustos Perşembe

İftar Menüsü:

1- Çorba (Ezogelin-Mercimek)
    2- İftariyelik Tabağı
    3- Tavuk Sote
    4- Pilav
    5- Salata
    6- Soğuk meşrubat
    7- Şekerpare Tatlısı
    8- İftar sonrası sınırsız sıcak meşrubat (Çay, Nescafe, Türk kahvesi)

Fiyat: 12,5 TL

Gelecek olanlar isim ve kişi sayısı bildirirse sevinirim, keza kişi sayısı sınırlıdır...

Görüşmek üzere.

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    Yer: Beytuş Cafe&Restaurant
    Saat: 20:00
    Tarih: 1 Ağustos Perşembe

bu yer kararı kimin kararı cihan bey açıklama bekliyoruz.....

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Erol abinin.

Motosikleti
    bunun böyle olmaması gerektiğini söylemen için seni oraya vekil tayin ettik ama sen de yönetime uydun be cihan, Beytuş çok mu güzel bir yerdir, bakalım biz beytuşta iftar yapmak istiyormuyuz , bir fikrimiz alınamaz mı? oarayı cazip kılan ne.. fiyat mı yemeklerimi servis mi... ben para verdikten sonra yılda bir olan ramazanda daha elit daha ferah ve güzel bir yerde iftar açmak isterim bunların cevabı muhallak... sonra yer sınırlaması var deniyor ben yanımda 5-6 kişi getirecem yada çok bir katılım oldu adamlara gelme mi denilecek.... bu mudur ramazan birlikteliği gelene yer kontejanımız doldu çünkü biz beytuşta ramazan yapacaz.. büyük yazayım da daha iyi anla; bundan sonraki kafanıza göre yapacanız organizyonları sabote edeceğimi ben ve beni seven dostlarımın katılmaması için elimden gelini yapacağımı şimdiden tarafınıza bildiririm, aslında bu organizasyonu da kendi evimde aynı gün iftar vererek seven tüm dostlarımı çağırmak var ama ramazan suyu hürmetine yapmıyacağım... dediğim gibi bundan sonra bunun ben ne dersem o olur zihniyetinin değişmesi için bunların akıllı düşünen kararlar alınması için böyle bir şeye ihtiyaç vardır.. bir yerde çoğunluk varsa onların kararları geçerlidir...UMARIM bundan sonra yönetimdeki biri olarak bunun böyle olması için çalışırsın.. yoksa ne yapacağımı söyledim....
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Yönetimde değilim, yardım ediyorum... Çoğunluğun fikri olacaksa onca akşam toplanıyoruz, bir fikir söyleyin de ortada deli dana gibi koşturmıyım. anahtarlıklar için böyle bir yer var, tanıdık, fiyat alalım. Buff için burası var yardımcı olabilir. Bunun için şuraya baktın mı. Festival programında şu da olursa iyi olur.

Ayrıca iftar için yer seçimi de bana anlamsız geliyor. Ben gidip tunatana 30-40 lira vereceğime bana özel kapatılmış bi ortamda sadece motor camiamız olan bir mekanda 12 liraya yemeyi tercih ederim. Ha o konuda haklısın tabi, millete sorulabilirdi. Ama çok da önemli bir mevzu olduğunu sanmıyorum beytuşta olmuş tunatanda olmuş reisoğlunda olmuş.

Motosikleti
    sen bu kafayı değiştir çünkü herkez sorulmasından yana dediğim bundan sonra kendi kafanıza göre yapacağınız orgazasyonlara gene kendiniz katılırsınız...bu benim şahsi fikrim yanında İlkay abi İbrahim, Ersin abi Fatih Yusuf da aynı düşüncede.. Demek ki ortada yalnış bir şey var bu beytuş meselesi değil para meselesi değil... BU gün buna takılma yarın ona takılma biz robot değiliz düşüne biliyoruz....

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:33 ----------

artı festival konusunda neye göre fikir verecez, bütce ne ne kadar yapılır neler verilecek yönetim bunların kararını versin bütceyi söylesin ben sana bulurum merak etme, malum b u işler lafla değil parayla oluyor.. Sonra festival yapalım diyen de biz değiliz yönetim, bizden sadece öte beri işleri yaparsınız biz herşeyi halledecez onlar ayarlı diyen kim yönetim.. yok istediler de ben mi kaçırdım... bana demagoji yapma her yerde gerçekleri söyle ben senden bunu beklerim...

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ortada bir bütçe yok. Zaten olacağı da yok. Belediye-Valilik-İl trafik hiç biri işin içine girmiyor. Geçen senelerde arma ve gizemfrit sponsor alınıyordu. Onlardan da çok ufak bir meblağ. Ama bu sene onlar da alınmayacak. Bütçenin ve hediyelerin büyük çoğunluğunu Yıldırım Motor-Mehmet ve Kuzey İnşaat üstleniyor. Ufak bir kısmını da Turanoğlu (Henüz Turanoğlu'yla görüşülmedi bile)... O kadar... Para konusunda benim yapabileceğim birşey yok. Sakarya, sponsorluk destek vs. konularda kıt bir yer. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın havası var...

Motosikleti
    "Ama çok da önemli bir mevzu olduğunu sanmıyorum beytuşta olmuş tunatanda olmuş reisoğlunda olmuş."

işte burda kaybediyoruz bu senin düşüncen, o başkanın düşüncesi bana sordun mu ona sordun mu, ama benim adıma karar veriyorsun... Festival konusunda herkez neyin olduğunu anladı ve elini eteğini çekti ama bir tek sen ısrar ediyorsun çabalamakta o da senin şahsi fikrin saygı duyarım ama bizden bu durum karşısında bir şey bekleme..
    Tolga Can bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı DARKSTAR54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Ama çok da önemli bir mevzu olduğunu sanmıyorum beytuşta olmuş tunatanda olmuş reisoğlunda olmuş."

işte burda kaybediyoruz bu senin düşüncen, o başkanın düşüncesi bana sordun mu ona sordun mu, ama benim adıma karar veriyorsun... Festival konusunda herkez neyin olduğunu anladı ve elini eteğini çekti ama bir tek sen ısrar ediyorsun çabalamakta o da senin şahsi fikrin saygı duyarım ama bizden bu durum karşısında bir şey bekleme..
    Ne anladıysa ben de öğreneyim de ben de anlıyım.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler biz bu iftar işini bence mangal yapalım
    yer olarak ta karasu ya gidelim
    orada mangal var masa var giderken sadece yanımızda ne yiyeceksek onu götürelim kendimiz pişirip kendimiz yiyelim ne dersiniz
    atıyorum 5 kişi yiyeceğini içeceğini kendi alır mangal +semaver de çay 20 tl yani yiyecek içecekten hariç adam başı 4 tl ücret veririz
    benim eniştenin mekanı yer sıkıntısı olmaz kendi bahçemiz gibi takılırız

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bana uyar. Emrenin ağız kokusunu çekmektense.....

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    cihan bence ona da biraz hak vermen gerekli
    emreyi savunduğumdan değil sadece bi grup varsa ortada böyle organizelerde fikir alınması lazım diye düşünüyorum
    hee kafana göre iş yapıyorsun diye sana da kızmıyorum çünkü bu işlere senden başka el atan yok

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ortada yanlış birşey varsa çağırılır konuşulur. Akşam habersiz orda burda buluşup arkamdan konuşulmaz. Olmadı iftarı iptal ederiz neresi isteniyorsa yapılır. Bunu Emre değil de başkası söylese daha adaplı söylerdi buna eminim...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    benim bi şeyden haberim yok ....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler