Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Sakarya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı marmarasiste adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kartepe gezimizi eğlenceli ve heyecanlı bir şekilde tamamlayıp sağa salim eve girebildik fotoları buradan takip edebilirsiniz
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2519722
    geçmiş olsun, bakalım hemen

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:27 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rotadan bol ne var samet ... yeterki motorcu olsun... yazın uzun kalmalı bir gezi düşünüyorum..deniz kenarı
    bana heryol uyar sıkıntı yok... gemlik yaparız,armutlu yaparız, mudanya yaparız..
    benim şu aralar önce bi iş ayarlamam lazım, sonra yaza güzel bi hazırlık yapacam inşAllah, motorsuz geçen yılların acısını çıkarmak lazım rota bolsa sıkıntı yok, kaybolalım yollarda benzin bitmesin yeter ki ^^
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sakarya uyuma sayfana sahip çık....
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    şamil hoca pazar günü cross yerinde mangal var felan dedi ama orası neresi ben hiç bilmiyorum, bir de artık yağışlar başlıyor sanırım...
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    dur daha belli değil

Motosikleti
    Ara verdi devam edecek :)
    Mangall ??Hayrola şamil abi gizli mangal partisi mi yapıonuz :D yakalarımmm

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lycantrophic hocam olaya bak şimdi,

Pazar günü baskı balata değişmişti, bana biraz tuhaf geldi motor, Yazgana götürdüm motora binmeden bile değişmesi gerektiğini söyledi bir parti bozuk geldiğini çok şikayet olduğunu belirtti, oradan Şeref Ustaya götürdüm abi dedim böyle böyle bir gez bak 10 dk filan gezdi hiç birşey yok dedi, değiştirme sakın dedi, ne yapayım ben şimdi biri değiştirdi diyor biri değiştirme diyor.
    Sen niye Yazgan'a götürüyorsun ki motoru? Nerden para kazanırız, kime neyi iteleriz diye bakıyor adamlar. Yazgan'a güvenmem açıkçası, istersen bir de Reşat ustaya götür; ne olduğunu tam bilemiyorum ama yazganın dediği değildir muhtemelen pek dinleme onları. Ellerinde fazla mal vardır satmaya çalışıyorlardır. Yağ kaçırma olayını halletmeye bu adamlara gitmeye devam etsem motoru indireceklerdi; bir sürü masraf çıkaracaklardı. Bir de üstüne kesin sağını solunu kırıp bozarlardı.

Bu arada yarın Karasu taraflarına doğru yollanacağım, başka yer de olabilir gerçi, gitmek, gezmek isteyen varsa haber versin.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yarın heryer yağmurlu güzüküyor öyle olmasa bile gelemezdim yarın sakarya maçı var stad tayım yani....

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    fatihcim yılbaşı gecesine sakaryayı organize et,bi aksilik olmazsa ve başka programın yoksa buluşuyoruz...

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Bugun sapancadaydım, rüzgar çok zorladı, bir hayli korktum hele ki iki arabanın ortasında rüzgara yakalandım yemin ederim Allahım sana geliyorum oldum tın tın tın gidip geldim, yarın hava iyi olursa yapalım bir şeyler boşverin maçı zaten hep yeniliyoruz,

Abi Yazgan yakındı o yüzden götürdüm sonra Reşat abi ye gittim anlattım sorun yok şu an, az kalsın 100 TL gidiyor du

Yılbaşında ne yapıyoruz beyler

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Bugun sapancadaydım, rüzgar çok zorladı, bir hayli korktum hele ki iki arabanın ortasında rüzgara yakalandım yemin ederim Allahım sana geliyorum oldum tın tın tın gidip geldim, yarın hava iyi olursa yapalım bir şeyler boşverin maçı zaten hep yeniliyoruz,

Abi Yazgan yakındı o yüzden götürdüm sonra Reşat abi ye gittim anlattım sorun yok şu an, az kalsın 100 TL gidiyor du

Yılbaşında ne yapıyoruz beyler
    Buluşuyoruz....

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Ahmet abi nerde Sakarya İzmit İstanbul

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Hiçbir şeyden çekmedim mondial servislerinden çektiğim kadar. Neden bu kadar çektim ondan da tam emin değilim. Mazoşistlik oldu. Durduk yerde 100 tl masrafa sokacaklarmış, iyi olmuş vermediğin.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Ahmet abi nerde Sakarya İzmit İstanbul
    Yalova tayfasından ses gelsin bi,bide izmitten katılımın fazla olması için çaba göztereceğiz....İstanbula gitmek istemeyen olacaktır elbette bizde sizlerle belirleyeceğimiz ortak bir noktada toplanırız büyük ihtimal...Sekapark böyle gün ve gecelerde cazibe merkezi gibi dolup taşıyor...hele yorumlar ve yeni fikirler gelsin ona göre ayarlarız kendimizi..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu yazgan motor un nasıl esnaf olduğunu size söylemiştim tecrübe ederek bildiğim durumlar ben ona buji dahi değiştirtmem o kadar güvenmiyorum yani sizde doğru yolu bulmuşsunuz

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalova tayfasından ses gelsin bi,bide izmitten katılımın fazla olması için çaba göztereceğiz....İstanbula gitmek istemeyen olacaktır elbette bizde sizlerle belirleyeceğimiz ortak bir noktada toplanırız büyük ihtimal...Sekapark böyle gün ve gecelerde cazibe merkezi gibi dolup taşıyor...hele yorumlar ve yeni fikirler gelsin ona göre ayarlarız kendimizi..
    izmit tayfası yazmış oraya, fazla kasma biz motorcular olarak d.derede takılıyoruz.. oraya gelirsen sor bizi bulursun falan ....
    hadi toplanalım gidip soralım

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    boşver koray hocam

Motosikleti
    Ara verdi devam edecek :)
    iyi eğlenceler...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    boşver koray hocam
    şamil üstad burada bişeyleri kovalıyorum insanlar dalga geçer gibi yazılar yazıyorlar.. demek ki kovalamanın anlamı yok.. neyin peşindeyim ki.. işte bu klavyeyi bu yüzden sevmiyorum..insan duygu ve düşüncesini pek yansıtamıyor

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Koray ben seni çok iyi anlıyorum, bundan 3-4 ay öncede ben böyle idim Sakarya yı toplamaya çalışıyordum, bak Sakarya da motor kulubü var oraya üye olsana, çok sıkı adamlar abiler var, ortam çok güzel,

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    bizbize yeteriz yahu napalım.. fazla kasmaya gerek yok...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler