Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Sakarya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyse bişey demiyorum...
    Desene oğlum. Mesai bitimine daha çok var. Ben şimdi o kadar saat kime laf sokacağım
    Senin bünye alışık, artık bağışıklık kazandın. Başkası olsa kaldıramaz kalpten gider.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Cihan yavrum nerdesin
    Bak eski halime döndürme beni cevap ver, ben hallenince olacakları biliyorsun. O yüzden Cevap ver.
    Eski kabus dolu günlere geri dönüş yaptırma, halk bunu bir kez daha yaşamamalı

http://www.youtube.com/watch?v=bev7eBvL8a4

petra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:01 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heh işte ben de o işi hasta oluyorum adam gittiği yerin tabelasını çekmiş amele styla
    Bende fazer olsa bırak Akdeniz i dünya yı gezerim hakkını veririm yani makina nın
    sizin köyde benzin bedava galiba abi ??
    cihan54 bunu beğendi.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Vohoouuvv bu iyiydi..

dur bi de imza atayım

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    vay mk gelemedik bugün gazlamaya. peder taktı kendine. hasta ziyaretiydi bilmem ne , yedik bütün günü.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Gölcüğe gittim geldim, yarım depo yaktım. Sen düşün nasıl gittim geldim (19,5lt fazer depo kapasitesi )

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Vohoouuvv bu iyiydi.. dur bi de imza atayım
    Sen imza atarsın da ben senden geri kalır mıyım Dur bende kaşe basayım

2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı petra adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:01 ----------

sizin köyde benzin bedava galiba abi ??
    600 cc motora binecem birde benzin mi düşünecem veririm arpasını bolca na
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

pctechnic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 XA'13 Red
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En başa da kendi fotosunu koymuş Ne kadar alçak gönüllü birisin.
    Sahte Organizatör seni
    Yönetime girdi ya kendi fotosunu en başa koymuş Bizim NC lerimizi bile koymamış :(
    Bir şeyin ters gitme olasılığı varsa, en kötü zamanda ters gider!
    Edward A. Murphy, jr.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    İbrahim yönetimi halk seçer. Bunun farkına varamamış. Ben seni kırmayarak hemen NC 700 ün ön sıradaki fotosunu koyuyorum. Sandıkta görüşmek üzere.
    Bilirsiniz benden ne kaçan ne de uçan kurtulur. Bunun askeri eğitimini almış adamım ben

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Günaydın gençler. Yine birileri beni çekiştirmeye devam etmiş. Ne kaddan seviliyorum Allahım ne kaddan mesudum. Yalnız yanlış ibrazlarda bulunmazsak sevinirim. Zamanında bunun örneklerini görmüştük hatırlatırım yönetime girmiş mönetim seçilmiş falan, doğru konuşmalar değil bunlar, yakışmaz delikanlı adama

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bakın bu konuda cihana katılıyorum. Adam zaten organizasyonları doğru düzgün yapamıyor. Neden yönetime alsınlar
    Adamı boş yere yönetime geçti diye yargılamayın. ayıp size hiç yakıştıramadım. Ben cihanın arkasındayım

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    tamam doğru düzgün yapamıyosam bi daha yapmam takılın kafanıza göre bunu ben istemedim sonuçta, organizasyonlarınızdan ben sorumluyum demedim.

Bundan böyle toparlanırsınız siz. Beni karıştırmayın ..

Artık saracak Cihan yok. Kimsenin ağzına sakız olamam. Kimi ziyaret etsem adam akıllı oturup sohbet edemiyorum, illa bana saracak..

Bugüne kadar birileri bana sarmaya başlayıp olayı koyulaştırınca inceden uyarmayı deniyordum, "En iyisi ben kalkayım","Yine bana salça olunmaya başlandı ben gideyim" gibisinden. Kimsenin bi moktan laftan anladığı yok. Artık herhangi bir yerde biri bana sarmaya kalkarsa o dakikada orayı terk ederim. Bu ister magazinde olsun, ister ibonun orda olsun, ister emrenin orda olsun isterse bu forumda olsun...

Kimsenin günah keçisi değilim. Artık doldum ve kaldıramıyorum. Midemi kaldırıyor bu tarz muhabbetler. "Cihan = Saracak adam" muamelesi artık midemi kaldırıyor. Herşeyin bi sınırı bir adabı var. Bir yere kadar insan he der geçer. Ama artık her dediği Ti'ye alınıp, hiçbir lafı dinlenmiyorsa ve oturup ne muhabbet edebiliyor ne de bir konuda faydalı birşey konuşamıyorsa, o işin cılkı çıkmıştır. Bu lafım bir veya iki kişiye değil, ortayadır. Kimin işine gelirse...

Saygılar.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bu yazıyı bundan bir sene önce yazsaydın çok daha güzel olurdu. Çok geç kaldın çok.
    Sen muhabeti bırakırsan bende buluşmaları bırakırım. Zaten bisiklete döndüm. Tüm sakarya bölümü senin olsun.
    istediğin gibi at koştur. Ben saracak yeni kurbanlar bulmak üzere başka foruma intikal ediyorum. Kalın Sağlıcakla.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Anlamadın ki. Normal muhabbetimi, geyiğimi falan yaparım amenna.. Ama insanı aşağılayıcı şekilde bana sarılmasını artık kaldıramıyorum. durum bundan ibaret..

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Anlamadın ki. Normal muhabbetimi, geyiğimi falan yaparım amenna.. Ama insanı aşağılayıcı şekilde bana sarılmasını artık kaldıramıyorum. durum bundan ibaret..
    Beyler konuyu değiştirelim,bugün itibariyle F650 mi satmış bulunuyorum.Motorsuzum karıdan boşanmış gibiyim.Bi insan normalde karısından boşansa yada ayrı kalsa umumi sektörel bir mahluğa gider işini görür.Eee motorsuz nasıl olacak, ben şimdi kime binecem.

Nc 700 X almayı düşünüyorum, İbrahim buralardaysa acilen cevap versin.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hayırdır daha yeni almıştın ?

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Tolga abi baktın çinle yaşadığın aşk seviyesiz bir hal alıyor , farklı heyecanları bisiklet ile mi arıyorsun . sen boşver iki tekeri bir araba alalım sana

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

tamam doğru düzgün yapamıyosam bi daha yapmam takılın kafanıza göre bunu ben istemedim sonuçta, organizasyonlarınızdan ben sorumluyum demedim.

Bundan böyle toparlanırsınız siz. Beni karıştırmayın ..

Artık saracak Cihan yok. Kimsenin ağzına sakız olamam. Kimi ziyaret etsem adam akıllı oturup sohbet edemiyorum, illa bana saracak..

Bugüne kadar birileri bana sarmaya başlayıp olayı koyulaştırınca inceden uyarmayı deniyordum, "En iyisi ben kalkayım","Yine bana salça olunmaya başlandı ben gideyim" gibisinden. Kimsenin bi moktan laftan anladığı yok. Artık herhangi bir yerde biri bana sarmaya kalkarsa o dakikada orayı terk ederim. Bu ister magazinde olsun, ister ibonun orda olsun, ister emrenin orda olsun isterse bu forumda olsun...

Kimsenin günah keçisi değilim. Artık doldum ve kaldıramıyorum. Midemi kaldırıyor bu tarz muhabbetler. "Cihan = Saracak adam" muamelesi artık midemi kaldırıyor. Herşeyin bi sınırı bir adabı var. Bir yere kadar insan he der geçer. Ama artık her dediği Ti'ye alınıp, hiçbir lafı dinlenmiyorsa ve oturup ne muhabbet edebiliyor ne de bir konuda faydalı birşey konuşamıyorsa, o işin cılkı çıkmıştır. Bu lafım bir veya iki kişiye değil, ortayadır. Kimin işine gelirse...

Saygılar.
    derler abi derleeeeerr... takma sen kafana. fazeri dinlendirdiğin zaman nasıl dağıldığımızı biliyorsun toplanamadık bir türlü :D

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ne var ne yok. yürüyo mu motor, var mı sıkıntı?

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Ne var ne yok. yürüyo mu motor, var mı sıkıntı?
    tek sıkıntı var ki o da iki günde bir 20 TL benzin alıyorum. Rabbim başka dert vermesin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler