Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbullu arkadaşlar istanbulda bir toplanalım bakalım kim var yok görelim
    evet toplanalım şöyle bir gezi yapalım en azından piknik falan kış gelmeden bir organizasyon yapalım mesela sazlı bosna gölü müthiş bir yer tavsiye ederim... ben ayrupa yakası fatihte oturuyorum ...
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    yani en azından bu sitede istanbulda toplanan istanbulların bir etkinliği olsun fazla uzağa da gerek yok fethi paşa korusunda toplanıp meşhur simidinden yesek yeter e tabi birde çay maksat ruhu sahaya taşımak

Motosikleti
    yani en azından bu sitede istanbulda toplanan istanbulların bir etkinliği olsun fazla uzağa da gerek yok fethi paşa korusunda toplanıp meşhur simidinden yesek yeter e tabi birde çay maksat ruhu sahaya taşımak
    aynen katılıyorum mesela haftaya mangal olayımız var inş. burdanda bildireceğim organize etmeye çalışıyorum 3 kişi şimdiden net geliyo ama tam günü yarın pazar belirleyip ondan sonra yazacağım burda konu açacam yani..
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    bu arada istanbul grubu hadi ama yalova gezisine bekleniyorsunuz

Motosikleti
    mondial zc 150
    ist gezilerine varım yalova şimdilik uzak kalır ama istanbuldaki gezilere siz kardeşlerimle her zaman gelirim çok güzel yerler var biraz keşfe çıkalım olmazmı önümüz bayram yoros kalesi kız kulesi mihrabat korusu ist da adını bile duymadığımız bi çok güzel yer var en büyük motor kardeşliği

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    arkadaşlarım haftaya pazar için yoros kale si yapalım o zaman
    güzergahımızda çok keyifli olacak kısaca anlatayım

üsküdar iskeleden haraket ,fethipaşa korusunda çay simit, kuzguncuk,beylerbeyi ve sarayı,çengelköy,kuleli,vaniköy,kandilli,anadolu hisarı tema vakfı (müthiş bir manzara),kanlıca (yoğurt) ,çubuklu,beykoz (beykoz korusu),orta çeşme (beykoz çayırı),yuşa hazretleri (türbe),anadolu kavağı (balık ekmek)yoros kalesi (eşi olmayan bir manzara ve çay) çok güzel bir güzel bir gezi olur ortalama 50 km lik bir yol

Motosikleti
    inş. bi aksilik çıkmazsa gelirim güzergah çok iyi hem çok uzun değil yormaz bizi malum herkes sonraki gün iş başı yapacak..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    evet tamamen sahil şeridinden gidecez yol üzerinde bir sürü mola yeri var yeme içme sorun omlaz hatta anadolu kavağında arkadaşım var balık yemek isterseniz indirim yaptırırız çayda da indirim olur iyi vakit geçiririz umarım hatta ben pazartesi bununla ilgili bir topic açayım da istanbul motorcu görsün

Motosikleti
    evet tamamen sahil şeridinden gidecez yol üzerinde bir sürü mola yeri var yeme içme sorun omlaz hatta anadolu kavağında arkadaşım var balık yemek isterseniz indirim yaptırırız çayda da indirim olur iyi vakit geçiririz umarım hatta ben pazartesi bununla ilgili bir topic açayım da istanbul motorcu görsün
    hadi hayırlısı diyelim ozaman inş. düşündüğünden de güzel olur ve istanbuldaki motorcuların tanışıp kaynaşmasına sebep olur...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    valla uzaklara gelemeyenler gelsin bari buna yol güzel ve kısa güzergah güzel imkanlar iyi biraz fazla katılım olur umarım

innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    dostum bunada varım

Motosikleti
    Alıntı innovacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bunada varım
    tamam abi Allahtan bi aksilik kaza bela gelmezse birlikte gideriz senle olurmu?

kadro yavaş yavaş tamamlanıyor ne güzel

Bugün direksiyon sınavına giren var mı?

Motosikleti
    hyosung gv250
    sınava giren kardeşlerimize allah hayırlısıyla ehliyeti nasip etsin.

Motosikleti
    mondial mct 250
    arkadaşlar herkeze merhaba foruma uye olusum bıraz tatsız oldu gerçi bi kaç saat önce ufak bir kaza geçirdim ve yardım almak ıcın foruma basvurabilecegimi düşündüm. sanırım ön gidonum yamuldu ve ön çamurlugum kırıldı tavsiye yada önerileriniz dinlemeye hazırım

bu arada motorum 250 mct

Motosikleti
    mondial zc 150
    bu geziyi ne zaman ayarlamayı düşünüyosunuz arkadaşlar bilgi saat ve tarih olursa iyi olur evet arkadaşlar katılımlarınızı bekliyoruz en az 15 hadi bakalım motor kardeşliği bakalım kim ne kadar çok seviyo motorunu

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Güzel bir toplanma organizasyonu olursa ben ve 5,6 arkadaşım belki daha fazlası (Hepside motosikletli )katılabiliriz.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    bugün formdaki arkadaşlarla bir kısmımız yani yolava gezisinde konuştuk ve kısmetse haftaarası belli olacak yer kişi ne yapılacak mangalda vs.vs. anlaştık yarın bir topic açar konu ile ilgili

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    evet arkadaşlar bugün gezimizi yaptık şimdi sıra daha organize dah adet yalı bir gezide yarın bununla iligi topic açılacak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:57 ----------

ünal kardeşimize de teşekkürler bizi karşıladı sağ olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    arkadaşlarım haftaya pazar için yoros kale si yapalım o zaman
    güzergahımızda çok keyifli olacak kısaca anlatayım

üsküdar iskeleden haraket ,fethipaşa korusunda çay simit, kuzguncuk,beylerbeyi ve sarayı,çengelköy,kuleli,vaniköy,kandilli,anadolu hisarı tema vakfı (müthiş bir manzara),kanlıca (yoğurt) ,çubuklu,beykoz (beykoz korusu),orta çeşme (beykoz çayırı),yuşa hazretleri (türbe),anadolu kavağı (balık ekmek)yoros kalesi (eşi olmayan bir manzara ve çay) çok güzel bir güzel bir gezi olur ortalama 50 km lik bir yol
    arkadaşlar bu geziyle ilgili bir topic açtım onay sürecinde şu an topic te tüm detayları anlattım yorumlarızı ve katkılarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler