Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    kardeşim merhaba ben üsküdardan yılmaz sen nerdensin kardeşim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:01 ----------

mavi prens kardeşim istersen konuya buradanda devam edebiliriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    4 teker
    ben bahçelievlerdeyim taksimde çalışıyorum memurum memnun oldum verdigim linklere bakmışmıydın tekrar atayım mı
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    bende memnun oldun kardeşim linklere baktım doradoyu geç 250 mct te sorunlu bir motor diye duymuştum farkındaysan çapına göre ikinci el piyasayı çok kötü ama 125 zn çok güzel 2010 model düşük km ama dikkat ettiysen ruhsat plaka yok bunlarda sana artı maliyet olacak alaah yunuslara geçmeyi nasip etsin diyecem de onlarında problemleri varmış galiba sen daha iyi bilirsin

Motosikleti
    4 teker
    evet ev arkadaşım yunuslarda 3 senesini tüketti ordan kurtulalıi 1 ay olmadı şu sıralar çalışma sistemlerde çok kötü oldu isyanlarda bizim arkadaşlar allah onlarada kolaylık versin harbiden işleri zor birde böyle yogun tempoda çalışmak dahada kötü oldu onlar için,ben normalde 4 teker hastasıyım ama bende doydu gibi biraz heyecan farklılık arıyorum asfalta yakın olmak istiyorum ev arkadaşımda zn vardı memnunduk sattı gerçi ama benim bindigim çogu scooter'a beş çeker süspansiyonu sürüşü çok yumuşaktı vs.sende yeni almışsın motoru,ruhsat sigorta noter vs ne kadar maliyeti var
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    sen ilandaki motoru alacam dersen 300 lira ruhsat plaka işlemleri tutar
    plakası çıkmış bir motor alacam dersen de 70 lira noter artı 50 lira sigorta başka birşey yok
    yeni sistemde bu işler çok ucuzladı ve kolaylaştı

benim de bir arkadaş yunuslardaydı aramızda para toplayıp kasko yapıcaz diyordu bir ara bmw motorlara neden dedim mesuliyet bize ait filan demişti doğrumudur bu

Motosikleti
    4 teker
    evet emniyet araçları kaskosuz ve bir kaza yada arıza durumunda hata sendeyse allah yardım etsin ekipteyken çok ugraştık yok balata biter yok lastik yok şusu busu yani çogunu üstümüze yıgarlardı aylık cüzide olsa birşeyler toplanırdı herkezden yasal olmadıgı halde yani faturayı bize keserlerdi buna ragmen yinede çogu şeyi ekipte aracı kullanan memurlar kimse onlar arasından toplanır polis dostu bir tamircide ucuz yollu yaptırılmaya çalışır iki yandan sıkıştırırlardı madem biz yapıyoruz neden fon topluyon vs bunları burda konuşmamam gerek ama yani sitem işte kolay degil üstlerden çekiyoruz vatandaştan olaylardan degil

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    valla zor be kardeşim işiniz allah kolaylık versin siz olmasanız ne ... lar bu ülkede valla kesmeye kalkar bizi Hadi elini çabuk tut motor almak içinde yakında bir gezi organizasyonu yapmayı planlıyorum edirne lozan anıtı gitmeyi teklif edecem katılım olursa bascaz gitcez edirneye

Motosikleti
    4 teker
    güzel olurda benim alacagım minicik zn kaldırır mı uzun yolu bilmem benim çalışma sistemim 12-24 gezi günüe denk gelirmiyim nasıl olur onu allah bilir ama yaz bitmeden bende çok istiyorum ufak çapıda olsa hoş bişiler yaşasak yeşilli bir yerlere gitsek toprak-asfalt kokusuna doysak çok hoş olur.kaç saatlik bir operasyon olur ortalama

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    edirne 220 km desek 3- 3,5 saatte gideriz senin motor kaldırır tabi benim arkadaşım samsun a gitti geldi zn 125 ile zaten acelemizde yok hurra değil yavaş dura dura sohbet ede ede işin tadı böyle çıkıyor

Motosikleti
    4 teker
    7 saat gidiş geliş sürse 2 3 saatte orda vakit geçirsek hmm anca geceden çıktıgım zaman gideris o zaman sabah 8 de işten çıkarım uykusuz uykusuz sallana sallana gideris artık

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    kardeşim bende güvelik görevlisiyim muhtemelen bende nöbetten çıkıp giderim ama çok güzel oluyor bir kez katıl hep katılmak isteyeceksin neyse kardeşim ben kaçar uykum geldi tekrar memnun oldum iletişim bilgilerimi özel den yolladım sana şimdilik iyi sabahlar hayırlı vazifeler

Motosikleti
    4 teker
    sagolasın sanada kolay gelsin sende bizdensin bizim belediyenin güvelikçileriyle çok samimiyim hep birlikte gider gelirdik adamın arabası yandı oda akrabasının scooter'ıyla gidip geliyo onlada motor muhabbeti yapıyos neyse sana iyi geceler görüşüz

Motosikleti
    Kawasaki ER6-N
    Selam herkese...çekmeköy'den murat ben.
    Yok mu yaz bitmeden bir gezi falan? istanbul ekibi nerdesiniz? geç mi kaldım yoksa
    [B]Murat TURGAY[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    var kardeşim gezi bak gezi bölümüne göreceksin

slmlaar

arkadaşlar honda beat granaj lazım ön çamurluk u ve ön kaput renk gri yardımcı olabilirmisiniz ufak bir kaza geçirdim vida yuvaları kırıldı her tarafı sallanıyor motorumunn :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:15 ----------

Alıntı muratbeat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar honda beat granaj lazım ön çamurluk u ve ön kaput renk gri yardımcı olabilirmisiniz ufak bir kaza geçirdim vida yuvaları kırıldı her tarafı sallanıyor motorumunn :D
    tabi burda aramamın sebebide 2. el ve makul olması

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    12 eylül edirne gezisi için gezi bölümüne bakın istanbullu kardeşlerim

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    iyi haftalar... MT İstanbul
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    hyosung gv250
    Tekrar merhaba motor tutkunları uzun zaman sonra yine aranızdayım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    günaydın istanbul tayfası

günaydınn...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler