Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar. bu gece yarısı (sabaha karşı) istanbul'a hareket edeceğim. motorumu almaya gidiyorum. şimdi sizden bu gece 24:00'e kadar mümkünse akıl fikir isteyeceğim.

ilk önce motorun istanbul ikitelli org.san.sitesine geleceği zaman tam belli değil; saat 10 ile14 arası tahmin ediyorlar. (motor dün Gaziantep'ten yola çıktı da!)
    öncelikle motor geldiğinde etraflıca bir kontrol edip ruhsatı vekalet yoluyla bana verecek olan kişiyle birlikte en yakın notere gidip işlemleri tamamlayacağım. motorun temiz kağıdı, muayene belgeleri vs. tamam diye biliyorum. diğer evrakları Bursa'ya döndükten sonra birkaç gün içinde halledicem.
    bu işleri takiben motor için gerekli bazı şeyleri de alıcam kilit, zincir, branda gibi. tabi en önemlisi korumaları almam lazım.

şimdi olay şu: ben istanbul'un yollarını çok iyi bilmiyorum, 3 günlük motor tecrübesi ve 1 yıllık aradan sonra acaba huyunu, suyunu tam bilmediğim motoru kullanarak yollarını bilmediğim istanbul trafiğine çıkıp alışverişlerimi halletmeye kalkarsam APTALCA BİRŞEY YAPMIŞ OLUR MUYUM? diye düşünmeden edemedim.
    bu noktada bana fikri ve tavsiyeleriniz lazım. motoru alıp getirecek arkadaş vardı-işi çıktı gelemiyor, motoru yükleyecek kamyonet buldum hem de beleşe- cumartesi gece yarısı meyve sebze yanına sıkıştırırız sen kendin otobüsle git diyor, pazar sabahı bursa haline atarız gelir alırsın diyor ki işime gelmez, binip gelsem kelle koltukta olucam...
    bir de kaskı, montu, dizliği, brandası, kilidi, ıvır-zıvırı derken bir dünya eşya alıcam. evet arkadaşlar sizce ne yapmalıyım, bütün bu işleri bir kerede-bir gün içinde yapmak zorundayım.
    lütfen bana mantıklı bir yol önerin; önce şuraya git sunu yap, sonra buraya git bunu yap, bunları yaparken şuradan da şunu hallet gibisinden bir önerme//yol haritası sunabilir misiniz bana?
    bir de yüzsüzlük edip sormak istiyorum; acaba yarın istanbul'da işi/meşguliyeti olmayıp da bana eşlik edecek biri çıkar mı? tüm masraflarını çekeceğimi söyleyerek ikna edici olabilir miyim?
    lütfen acil cevap; sadece akıl verseniz bile çok işime yarayabilir.

bu mesajı hem bursa hem de istanbul grup sayfalarında yazdım karışıklık olmasın; flood yaptığım düşünülmesin.
    öncelikle hayırlı olsun arkadaşım yeni motosikletin...
    engine katılıyorum.. bilmediğin bir trafikte helede istanbulda motosiklet tecrübeninde fazla olmadıgını düşünürsek trafiğe çıkmak çok tehlikeli olur... toplu taşıma araçlarıyla işin uzun sürer ama en saglıklısı bu...
    aklıma gelen biride yok bugün çalışmayan ki sana yardım etsin :(

engin seninle irtibatta olalım arkadaşın bulundugu yere göre birilerini yönlendirelim... olurmu?
    ara beni görüşelim engincim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:17 ----------

Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    C.tesi çalışıyorum.Pazar erkenden etaba gitmeyi düşünüyorum.
    pazar sabahı zaten eminin sabah namazı sonrası kahvaltısı var... yani kör saatte buluşucaz bi aksilik olmazsa... bilgilendir bizi ayarlıyabilirsek hep birlikte gidelim... kaçırmak istemem dogrusu
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    engın bununla ilgili bıraz bılgı verırmısın
    http://www.rallyofturkey.org/tr/

Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    C.tesi çalışıyorum.Pazar erkenden etaba gitmeyi düşünüyorum.
    Ben yarın gitmeyi düşünüyorum..Gelecek olan varsa haber versin birlikte gideriz..

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.rallyofturkey.org/tr/

Ben yarın gitmeyi düşünüyorum..Gelecek olan varsa haber versin birlikte gideriz..
    gerek kalmadı iyi eğlenceler

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    engin pazar 11 de silivriye gidenler olacak, takılırmısın sende? ya da gel yalova çınarcık yapalım

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerek kalmadı iyi eğlenceler
    Neye gerek kalmadı

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    engin pazar 11 de silivriye gidenler olacak, takılırmısın sende? ya da gel yalova çınarcık yapalım
    Yok yav selim..Ben yarın ralliye gideceğim sanırım..Pazar da evde dinlenirim

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    teşekkür ederim engin, numaranı not ediyorum. mümkünse hiç rahatsız etmem ama büyük ihtimal şaşırıp sormak zorunda kalacağım şeyler olacaktır.
    bu işte tek sorun noter için cuma günü istanbul'da olmak zorunluluğu, keşke hafta sonunda bütün resmi işleri halletmek mümkün olsaydı; eminim birkaç kişi çıkardı o zaman vakit ayıracak ama mesai günü iş saatinde birşey beklemek zaten mantıksızdı, şansımı zorluyorum sadece!
    0532 579 40 01 Hakan, ben de yazayım.
    yeni gördüm yazıyı nasıl geçti alışveriş ve ist
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    selam arkadaşlar. öncelikle bana bu sayfalardan ve cepten arayarak akıl-fikir veren arkadaşlara terar teşekkür ederim, cuma işgünü olması nedeniyle kimse bakamadı ama inanıyorum ki başka müsait bir zaman olsaydı bayaa bir üye bana yardım edecekmiş, sağolun.
    istanbul içi ulaşımını toplu taşıma araçlarıyla sağladık, ne yalan söyleyeyim; metrobüs dışındaki "trafiğin içinde" olan her araç burnumdan getirdi; koca günü yollarda bir oraya bir buraya taşınırken geçirdim. Allah yardımcınız olsun o trafik insanı kazayla bitirmese de eziyetiyle canından bezdirir valla!
    sanırım bu işin eziyet olmasında benim tutarsız plan yapmamın etkisi de var biraz; her ne kadar forumdan bazı arkadaşlar bizi ara sor nereye gideceksen seni en uygun yoldan yönlendirelim dedilerse de ben telaştan kimseyi arayamadım. şimdi yol yorgunu ve moralsiz bir şekilde fazla uzatmadan bitireyim, yarın biraz bahsederim ne yapıp ne yapamadığımdan.
    sonuç olarak Feyizoğlu'ndan kask, mont, bellik, dizlik, eldiven, balaklava ve sırt çantası alarak korumaların öncelikli olanlarını tamamladım ama nakliyenin 3 gündür getiremediği ve nerede olduğunu öğrenemediğim motoruma kavuşamadım!!! pazartesi aynı eziyeti tekrarlamak ve artık geleceği "kesinleşen" motoruma kavuşmak için tekrar istanbul'da olacağım. ama bu sefer plansız hareket edeceğim.
    görüşmek üzere.
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    selam arkadaşlar. öncelikle bana bu sayfalardan ve cepten arayarak akıl-fikir veren arkadaşlara terar teşekkür ederim, cuma işgünü olması nedeniyle kimse bakamadı ama inanıyorum ki başka müsait bir zaman olsaydı bayaa bir üye bana yardım edecekmiş, sağolun.
    istanbul içi ulaşımını toplu taşıma araçlarıyla sağladık, ne yalan söyleyeyim; metrobüs dışındaki "trafiğin içinde" olan her araç burnumdan getirdi; koca günü yollarda bir oraya bir buraya taşınırken geçirdim. Allah yardımcınız olsun o trafik insanı kazayla bitirmese de eziyetiyle canından bezdirir valla!
    sanırım bu işin eziyet olmasında benim tutarsız plan yapmamın etkisi de var biraz; her ne kadar forumdan bazı arkadaşlar bizi ara sor nereye gideceksen seni en uygun yoldan yönlendirelim dedilerse de ben telaştan kimseyi arayamadım. şimdi yol yorgunu ve moralsiz bir şekilde fazla uzatmadan bitireyim, yarın biraz bahsederim ne yapıp ne yapamadığımdan.
    sonuç olarak Feyizoğlu'ndan kask, mont, bellik, dizlik, eldiven, balaklava ve sırt çantası alarak korumaların öncelikli olanlarını tamamladım ama nakliyenin 3 gündür getiremediği ve nerede olduğunu öğrenemediğim motoruma kavuşamadım!!! pazartesi aynı eziyeti tekrarlamak ve artık geleceği "kesinleşen" motoruma kavuşmak için tekrar istanbul'da olacağım. ama bu sefer plansız hareket edeceğim.
    görüşmek üzere.
    istanbulun tarfik çilesi helede toplu taşımada dillere destandır
    korumalıkları almışsın iyi olmuş... motosikletinede en kısa sürede kavuşmanı dilerim arkadaşım
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    az önce bir mesaj yazdım ama düzenleme yaparken hepsi silindi. neyse kısaca tekrarlayayım bari.

feyizoğlu'nun meşhur jızlı kargosu öğlen 11 gibi ulaştı, korumalıklarım güzel paketlenmiş halde geldi. onları açıp yatağımın üzerine dizdim. valla seyretmesi bile ayrı bir heyecan veriyor!
    ayrıca iyi haber de geldi; motorum dün sabah olması gereken yere gece ulaşmış. pazartesi sabahı tekrar istanbul'a gelip kalan resmi işlemleri halledicem inşallah. sonra da bursa'ya dönücem, tabi motoru yine nakil yoluyla götürücem.
    gönül isterdi sizlerle karşılaşmayı ama olmadı, hatta geçen yıl honda eğitimine geldiğim hafta sonu MT-istanbul olarak bir arkadaşınızın askerden dönüşünü mangal partisiyle kutlamak için hazırlık yapıyordunuz. ona da katılabilir miyim diye sorduğumda buyur gel demiştiniz ama ben günleri yanlış anlayınca gelememiştim. neyse kısmetse biraz tecrübe edinip istanbul gezilerine başlayınca görüşürüz artık.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-116.html
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    günaydınlar istanbul,kazasız belasız bereketli günler bizlerin olsun
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

chn.snl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 Repsol
    Günaydın için biraz geç oldu. Okuluma gittim geldim şimdide iş yerindeyim. Ve birazdan öğle yemeğine çıkacam .) Ama sana günaydın .)
    Repsol (Y)

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    yazdığım mesajımı bulamadım neyse uzaklaştıralanlar banlananlar falan olmuş ,geçmiş dönemlerde bana da olmuştu bu, kimse sormadı hal hatır zamanında, o yüzden bir ara sildireyim dedim kendimi ... dediğim şu ki bana yapılıyorsa başkalarında yapılsın tabii forum suçu işleyene yani adalet
    ...

Motosikleti
    ---
    kimse cevap yazmamış, bu kadar süre dolardı sanıyorum burası, neyse canım hayat devam ediyor
    ...

Motosikleti
    ---
    bune ya, neyse eve girerkene kimse yoksa bile meleklere selam verilir inancımıza göre, bu sünnetti unutmuyorsam şu an olmayan herkese s.aleyküm
    ...

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Cümleten selamlar...
    ben yeniyim aranızda...kabul görürse tabii..
    İstanbul şişlidenim...İş yerim bebek ve emirganda...
    Görüşmek üzere...
    Tekrar selamalar...

sato87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    bende qm 250 ramzeyle sizinleyim arkadaslar istanbul halkalı ekleyin saat verin görüşelim dj_sato87@hotmail.com

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:42 ----------

arkadaslarr şu motor gezintileri ne zaman baslıyorr yada basladımı acaba oyle bır aktivite yapıyormusunuzz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:45 ----------

bende burdayım ist halkalı arkadaslar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:51 ----------

arkadaslar ist turu yapıcak arkadaslar varmı bu hafta sonu ?? bulusma yeri sefaköy!!!!! bu hafta sonu bütün degerli motorcu arkadaslarıı sefaköy arel ünüversitenin orda beklicez saat 13:00

KARANIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 Fazer
    selam bende yeniyim.tarabyada oturup ulusta çalışıyorum 1 hafta önce hyosung gv 650 aldım.herkese hayırlı sürüşler.

ozturkkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250 F

Merhaba istanbul

Avcılar dan Kaan ben arkadaşlar merhaba ..
    Arnavutköy e balık tutmaya giden olursa haberim olsun. Geceleri ...
    You Shook Me All Night Long ..... Kıyamet gelsede kopsak

saintofdream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660Z

Beşiktdaş Test Sürüşü Yapmaya Boş Geniş Alan

Merhaba ;

Ben ilk motorumu aldım ve güçlü bir motor suzuki intruder 250 vl. Ve test sürüşü yapmaya yer bulamıyorum semtimde. Beşiktaş Türkhali mahallesinde oturuyorum. Buralarda test sürüşü nerde yapabilirimki ? Şirketin otoparkında test şürüşü yaptım motorun altında kaldım Google map den bakıyorum hiçbir yer bulamadım
    Stay Rude, Stay Rebel , Stay Sharp ON TWO WHEELS

Motosikleti
    Sym Gts 250i Evo
    Merhaba Yasin ben istanbul/ataşehirden. Bugüne kadar hiç bir aktiviteye katılamadım(scooter'ım ın hacminin küçük olması sebebiyle). Fakat yeni motorumla katılmak isterim. Sizlerle tanışmak vs.. Sorum: MT Istanbul'a katılabilmek için herhangi bir şart var mıdır?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler